Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-02-17, 12:39

Trzeba przyznać,że ta "ściana" na Borusii jest imponująca,myślę,że raczej nikt nie żałuje tego ruchu : )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dave » 2017-02-19, 17:43

Lipsk wygrywa 2:1 z Gladbach i zmniejsza stratę do Bayernu na 5 punktów.
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-02-20, 17:00

Igramy z losem tym graniem na pół gwizdka w Bundeslidze.Przyjdzie jakaś nieoczekiwana słabsza forma,albo wpadną nam jakieś farfocle i może zrobić się gorąco.Przecież gdyby nie fart w 90 minutach w tej rundzie to mielibyśmy z 5/7 punktów mniej? A jeszcze mecz z Lipskiem przed nami i z BvB.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez scholli7 » 2017-02-20, 17:56

Mecz z BVB gramy u siebie :P co wicej Bayern będzie chciał się zrewanżować za wcześnieszy mecz. Lipsk też moim zdaniem nie pociągnie długo już zresztą stracili punkty prawda? Damy radę ;) A zresztą to właśnie nikt jak właśnie oni w tym sezonie tracą pkty z ogórami. Poza tym przecież wielu pisało w zeszłym roku pod koniec sezonu, że jakoś te mistrzostwo ich już nie cieszy. Także ciekawiej by było jakby stało się tak jak piszesz. Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć....
Moim zdaniem Bayern się rozkręci na te najważniejsze mecze w sezonie.I może jest coś w tym jak wielu zauważa, że Carlo tak ma z drużynami które prowadzi, że w lidze gra słabo, ale w pucharach daje rady. Oby tak było, zresztą wielu z nas poświęciłoby Meisterschale na rzecz tego najcenniejszego trofeum czyż nie?
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez dmagio » 2017-02-20, 19:11

zdecydowanie zwycięstwo w Champions League to priorytet,ale jak patrzę w ostatnim czasie na poziom naszych rywali(może poza Lipskiem bo mają w miarę równy poziom) to wygranie wszystkich trofeów na krajowych rozgrywkach powinno paść łatwym łupem
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2481
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 13h 32m 36s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Sic » 2017-02-20, 19:32

Z Lipskiem gramy afaik w ostatniej kolejce, jak w takim momencie sezonu będzie się jeszcze toczyła walka o mistrzostwo to będzie to można uznać za cud.
Sic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 708
Dołączył(a): 2006-08-27, 12:31
Online: 24d 57m 8s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez szimi » 2017-02-20, 19:49

Sic napisał(a):Z Lipskiem gramy afaik w ostatniej kolejce, jak w takim momencie sezonu będzie się jeszcze toczyła walka o mistrzostwo to będzie to można uznać za cud.

Po Lipsku masz jeszcze Freiburg.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez ironlemon » 2017-02-20, 21:00

dmagio napisał(a):zdecydowanie zwycięstwo w Champions League to priorytet,ale jak patrzę w ostatnim czasie na poziom naszych rywali(może poza Lipskiem bo mają w miarę równy poziom) to wygranie wszystkich trofeów na krajowych rozgrywkach powinno paść łatwym łupem

W lidze faktycznie coraz bardziej się zapowiada na to, że nikt za bardzo nie chce wykorzystać naszej zniżki formy. Natomiast w pucharze nigdy nic nie wiadomo, jak to w każdych rozgrywkach bez rewanżu. Któryś rywal będzie miał dzień konia i dupa zbita :P
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-02-20, 21:42

Sic napisał(a):Z Lipskiem gramy afaik w ostatniej kolejce, jak w takim momencie sezonu będzie się jeszcze toczyła walka o mistrzostwo to będzie to można uznać za cud.


W Bundeslidze większe cuda się działy,trzeba zacząć grać,a nie spać na boisku.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dave » 2017-02-25, 17:26

Lipsk wygrywa 3:1 z Koln więc w tabeli status quo, wciąż mają 5 punktów straty do Bayernu.
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez scholli7 » 2017-02-28, 17:53

iloon napisał(a):Lipsk wygrywa 3:1 z Koln więc w tabeli status quo, wciąż mają 5 punktów straty do Bayernu.


Z tymże teraz gra kolejno z Augsburgiem ,a później z Wolfsburgiem i Werderem - z drużynami ,które na chwile obecną nie mają za ciekawych miejsc w tabeli,z drużynami które na pewno chcą uniknąć spadku do 2 Bundesligi czyli z drużynami które bardzo potrzebują punktów,a
do tego z drużynami ,które mają swoje tradycje i są trochę bardziej obyte w Bundeslidze.Dlatego przewiduje ,że Lipsk straci tutaj punkty :wink: :-P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-03-04, 15:59

Aubameyang podwyższa na 2-0 w meczu z Bayerem i wychodzi na prowadzenie w klasyfikacji strzelców.Leverkusen to o LM może już chyba zapomnieć.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez scholli7 » 2017-03-13, 13:30

Ta kolejka Bundesligi ułożyła się po naszej myśli - Lipsk przegrał z Wolfsburgiem, natomiast Dortmund z Herthą.
I stało się tak jak pisałem i przewidywałem wcześniej, że Lipsk w najbliższym czasie straci swoje punkty. Do tego stracili je i tydzień temu remisując z Augsburgiem.
Mam tylko teraz cichą nadzieję, że Bayern nie obniży lotów i nadal będzie utrzymywał taką formę, jaką ostatnio odzyskali i jaką nam prezentowali w ostatnich meczach. I, że nie będzie jak za Pepa, że końcówka w naszym wykonaniu to była padaka.
Jedno jest pewne, mamy na chwilę obecną kompletny skład, o czym mogliśmy pomarzyć przez ostatnie lata, a przede wszystkim pod wodzą Pepa. Dokładnie pisał o tym rad, że Carlo kapitalnie rotuje składem, przez co nie mamy tylu kontuzjowanych zawodników, co z kolei może być naszym mocnym argumentem, w kolejnej fazie LM. Bo ławkę mamy naprawdę dobrą rzekłbym nawet przednią :wink: i póki co trzeba się cieszyć z takiego stanu rzeczy ale jak to się mówi nie zapeszajmy :P
Natomiast wracając do Bundesligi, szczególnie ciekawie wygłąda teraz końcówka tabeli, gdzie Hamburg trochę odbił się od dna i ma tyle samo punktów co Wolfsburg i Werder po 26 oczek. W tyle został Ingolstad i Datmstad czyli chyba drużyny, które pożegnają się z Bundesligą
Niezwykle ciekawie wygląda też tabela 2 Bundesligi na chwilę obecną. Widać, że Stuttgart jest mocno zdeterminowany, by po roku spowrotem wrócić do Bundesligi, zajmuje pierwsze miejsce. Na drugim miejscu jest Union Berlin, który traci do Stuttgartu tylko 2 pkty, a zaraz za nim jest Hannover 96 tracąc do Berlińczyków 2 pkty, a tym samym 4 pkty do lidera - VFB Stuttgart.Widać, że tutaj walka będzie do samego końca. Ja tam chciałbym żeby zarówno Stuttgart jak i Hannover wrócili do Bundesligi :-P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Klinsmann » 2017-03-13, 15:11

scholli7 napisał(a):Niektórzy mieli do szkoły pod górkę, a teraz bardzo często za pisanie newsów się biorą nie mając przy tym pojęcia, a druga sprawa nie znając podstaw pisowni i ortografi i co zrobisz :mrgreen:

scholli7 napisał(a):spowrotem

I co Ty na to? :lol: Nie czepiam się :wink: Nie mszczę się też za lewego :P Ale nienawidzę hipokryzji i musiałem. Wybacz :roll:
Gdybyś się nie śmiał z innych, to nie byłoby tego postu.
To tak jakby lewy uczył Comana dryblingu :D
Ja miałem pod górkę do szkoły - to tak na marginesie, zanim mi ktoś wytknie moje błędy.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-03-13, 19:37

Klinsmann napisał(a):Ja miałem pod górkę do szkoły - to tak na marginesie, zanim mi ktoś wytknie moje błędy.


Polska szkoła to jakaś patologia.Siedź tam po 8 godzin i potem jeszcze kolejne x (cenzura) nad lekcjami/nauką do sprawdzianów,a po x miesiącach/latach i tak nic się z tego nie pamięta.Mądre :-P A na studia i tak przyjmują na podstawie matury,która nic z ocenami wspólnego nie ma.Genialne :lol:
I jeszcze oczywiście 90 % kobiet tam uczy z ich nieśmiertelnym "nie biegaj" xD
Jedno też mnie zawsze zastanawiało,jak to jest,że w takiej Holandii każde dziecko zna biegle angielski,a u nas po 12 latach w szkole mało kto się nauczył,jeśli nie robił dodatkowych kursów.
Ale bez offtopu ^ Ligę mamy w kieszeni,Lipsk spuchł,BVB pod wodzą Tuchela gra w kratkę,pozostałe drużyny się nie liczą.Patrzę na tabelę..
Bayern,Lipsk i Borussia raczej pewna Liga Mistrzów,a o 4 miejsce walczą ( i to już ostateczne) "słabiaki"

4 Hoffenheim2442
5 Hertha Berlin2440
6 Eintracht Frankfurt2435
7 FC Cologne2434
8 Freiburg

9 Gladbach ma 10 punktow straty do Hoffe :mrgreen:
To co..Hertha w LM? xD Kolonia? Freiburg? : ) Hoffenheim,które już z góry straciło 2 kluczowych graczy? ^ Szczerze mówiąc to ta 4 ekipa może nawet nie przejść eliminacji.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość