Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez mancipium » 2017-03-13, 21:18

straszne to jest, dobrze ze nie straca Niemcy tego 4 miejsca z tego powodu, bo te druzyny co maja grac to bedzie zenada. Lipsk i Eintracht w LM to by bylo cos xDDD
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez scholli7 » 2017-03-14, 02:12

Klinsi aleś mi pojechał normalnie teraz po rajtuzach , że ho ho normalnie już więcej na forum tu nic nie napiszę i tu nie zaglądnę i zamknę się w sobie tak jak Ty przez ostatnie tygodnie :lol: (Co śmieszne tygodnie, w których Lewy pakował bramki jedną za drugą jak na zawołanie dające nam zwycięstwa i komplety punktów) . A Ty będziesz mógł nadal jechać bezpodstawnie po Lewym, a wszyscy inni może będą Cię przyklaskiwać :lol: :twisted: przynajmniej tak byś chciał by tak było prawda?
Nigdzie Panie Kolego nie napisałem, że sam błędów nie popełniam, bo jeszcze się taki nie urodził i nikt nie jest alfą ani omegą (aczkolwiek staram się). A jak się czyta takie newsy, o których pisaliśmy z kolegą ironlemonem, gdzie masz tak rażący błąd już w samym tytule to :roll: :573: prosze Cię bardzo :twisted:
Druga rzecz powiem Ci właśnie, że czepiasz się, a wiesz dlaczego? Bo sam się już na wstępie usprawiedliwiłeś :P Bo zadałeś sobie też na tyle dużo trudu,żeby to mi tutaj napisać i wytknąć mój błąd akurat tutaj,gdyż rozmawialiśmy o tym w zupełnie innym temacie, a Ty mi teraz z czymś takim wyjeżdżasz :lol:
Nie masz argumentów na temat Lewego i wszyscy się z Ciebie śmieją. Uwierz, że nikt na tym forum, jak właśnie Ty nie prdl. takich głupot (jak napisałeś mi w innym temacie) na temat Roberta i taka jest prawda.A, że jesteś tak zakomplesiony na Jego punkcie, że piszesz celowo "lewy" z małej litery też już każdy tutaj o tym wie :roll: :570:
Jeszcze jedno uwierz Kolego, że jest wiele innych rzeczy, których Lewy nauczył by Comana, bo nie wiem czy wiesz, ale piłka nożna to taki sport, który nie opiera się tylko na dryblingu :-P a póki co to Coman jeszcze ma długą drogę przed sobą, by osiągnąć taki poziom jaki osiągnął Robert,czy Ci się to podoba czy też nie :568: choć jest na dobrej drodze i tyle w tym temacie.

Dziadek z Tobą się też tak nie dokońca zgadzam dlaczego? bo owszem jest dużo prawdy w tym co piszesz, że w polskim szkolnictwie nie ma przede wszystkim jakiegoś konkretnego ukierunkowania we wcześniejszych etapach nauki. Gdzie dzieci uczą się naprawdę wiele niepotrzebnych im w późniejszym życiu rzeczy, ale uwierz jest teraz duży nacisk na języki obce w szkołach, a widzę to po dzieciach brata, czy też swojej siostry.Tutaj jest też taka istotna sprawa, że jeden chwyta szybciej, drugi wolniej, a trzeci w ogóle i tu jest pies pogrzebany, a jeszcze inny będzie biegle władał nawet kilkoma obcymi językami :-P
Druga sprawa jedno dziecko będzie interesować i przyswajać sobie bardzo szybko języki, a drugie będzie się interesować i odnajdywać się w Historii, czy też Matematyce, czy chociażby Plastyce, czy rysunku, albo jeszcze w czymś innym, np będzie grało cały czas w gałę i będzie w tym naprawdę dobre :D I moim zdaniem nauczyciele powinni wychwytywać dziedziny w których dzieci radzą sobie lepiej, bądź w których wręcz są uzdolnieni i je ukierunkowywać w tej dziedzinie prawda? Jeszcze jedno Ci powiem, bo odniosłeś się do dzieci w Holandii i np ich poziomu jeśli chodzi o język angielski - tak się składa, że ja mam znowu dobrych znajomych w Irlandii, którzy żyją tam już przeszło 10 lat i z tego co Oni mówią, to Irlandzkie dzieci np przy naszych to analfabeci, którzy tak naprawdę dobrze pisać i czytać nie potrafią, a przy tym Polskie dzieci biją ich na głowę jeśli chodzi o wiedzę i to w różnych tematach już nie koniecznie nawet jeśli chodzi o Geografię, czy też Historię, gdzie Irole są naprawdę zielone.Także za bardzo nie narzekajmy na nasze szkolnictwo, bo Polaków, którzy są fachowcami w swoich dziedzinach naprawdę chwalą sobie za granicą, a czy to zbieg okoliczności, czy jednak poziom wykształcenia zdobytej wiedzy w szkole, czy praktyki i doświadczenia na to wpływa? Podkreślam chodzi mi o fachowców :wink: A znowu jak będziemy za bardzo narzekać na nasze szkolnictwo, to dojdzie do tego jak już próbuje się wpajać i zmieniać bieg Historii, że będą uczyć nasze dzieci w szkole, że mieliśmy polskie obozy koncentracyjne w Polsce.Ale rzeczywiście, wróćmy może do tego konkretnego tematu , o którym pisaliśmy wcześniej, a mianowicie :"co się dzieje w obozach naszych rywali " :P
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Serek_ » 2017-03-14, 17:26

mancipium napisał(a): Lipsk i Eintracht w LM to by bylo cos
Lips to raczej gorzej niż Leverkusen nie wypadnie. Frankfurt wraca powoli na swoje miejsce, pięć porażek z rzędu o czymś świadczy :) Liczę, że Gladbach jakoś wskoczy na kwalifikacje do LM.
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez scholli7 » 2017-03-14, 17:40

Najgorsze jest to, że nie mamy takiej 3 drużyny, która naprawdę na dłużej zadomowiłaby się w LM i miała w niej jakieś wyniki już nawet nie koniecznie takie jak Bayern, czy też BVB. Bo na chwilę mieliśmy Wolfsburg, który był w pewnym momencie drużyną, która potrafiła wygrać nawet z Realem i nawiązać z Nimi walkę, wygrywając nawet Puchar Niemiec z BVB , a gdzie są teraz Wilki? Wcześniej mieliśmy też Schalke, a gdzie jest teraz Schalke też dokładnie widzimy. Nie mamy naprawdę 3 konkretnej drużyny na LM jak mają teraz np Hiszpanie, a szkoda.Moim zdaniem drużyny pokroju Herthy, Hoffenheim czy nawet Lipska nie mają czego szukać w LM.
Lipsk to drużyna, która jest nieobyta w pucharach, a poukładać i powiązać ze sobą rozgrywki w Bundeslidze, z Pucharem Niemiec i Ligą Mistrzów jednocześnie, to dla takiej niedoświadczonej drużyny nie jest naprawdę prosta sprawa jakby się komuś mogło wydawać.
Zresztą Oni już łapią powoli zadychę, gdzie zostało jeszcze 10 kolejek w Bundeslidze :-P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez tomal125 » 2017-03-14, 17:48

Będzie Lipsk.
Mam nadzieję że ten sezon to spokojnie TOP3. I później Stówka zainwestowana albo 150, w grube nazwiska :)
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez mancipium » 2017-03-14, 19:29

Scholli - przecież B04 moim zdaniem całkiem fajnie grało w LM dotychczas, regularnie wychodzili z grupy nawet. BYli taką 3 siłą dzięki której mamy właśnie 4 drużyny w LM, predzej bym powiedział że ta 4 zawsze zenujaco wypada;)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez scholli7 » 2017-03-14, 20:39

mancipium
Owszem Leverkusen chyba od lat jednak najsolidniej wygląda z tych wszystkich drużyn z Bundesligi w LM. Dotarli nawet do pamiętnego finału za czasów Ballacka. I do ich gry akurat naprawdę nie ma się co czepiać to fakt. Ale mnie chodzi o coś takiego, że są Kluby od których powinno się czegoś wymagać, bo są Klubami coś tam znaczącymi w Bundeslidze jak np Schalke czy przez ostatnie sezony Wolfsburg. Ale jak widać oni mają taką przypadłość by się pojawić w LM i znowu z niej zniknąć o to mi chodzi. Ja osobiście np nie widze tam takiej Herthy czy nawet Hoffenheim :|
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-03-21, 22:08

http://borussia.com.pl/news/show/boruss ... ia-dahouda

BVB ma powalczyć z City o Dahouda.Dobry grajek,jak przejdzie do BvB,to tam stężenie talentów stanie się aż nieprzyzwoicie wysokie.I teraz co roku sprzedawać takiego za 40/50 baniek i będzie się kręciło :wink:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-03-22, 14:35

Mam wrażenie,że Arsenal nie ma nawet w 1/4 takich piłkarzy.Emre Mor,Pulisic,Dembele.Weigl - to będą mega kozaki.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dave » 2017-03-22, 14:40

Ciekawi mnie jak długo Borussia będzie w stanie ich zatrzymać, bo to są naprawdę świetni zawodnicy z mega potencjałem. Dembele to już wgl kocur :)
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez ironlemon » 2017-03-22, 15:31

Jeśli kogoś to ominęło - kilka dni temu Julian Nagelsmann został wybrany Trenerem Roku 2016 przez DFB. Szacun dla gościa - 29 lat na karku, a w ciągu niecałego roku zrobił z bankowego spadkowicza drużynę walczącą o top 5. Po co grać w Football Managera, skoro można na żywo :lol:

Tu ciekawy artykuł na temat tego, dlaczego jego sukces nie jest przypadkowy: http://www.squawka.com/news/julian-nage ... OCRwJs0.97

I jeszcze jedna ciekawostka, na którą trafiłem, szukając tego artykułu: http://www.squawka.com/news/ancelotti-h ... OKvGOVb.97 :mrgreen:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez jun_or » 2017-03-25, 09:26

Nie pogniewał bym się na Juliana jako następcę Carlo.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dave » 2017-03-30, 14:06

Oficjalnie: Dahoud w Dortmundzie

Kolejny talent w szeregach BVB. Dembele, Weigl, Pulisic, Mor, Passlack, Isak... nieźle.

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/ ... i-dortmund
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-03-30, 15:41

rad - co ty tu wypisujesz.

Kagawa,Schurrle,Rode,Bender to szrot? xD Grubo.A Gotze jest chory.
Passlack nie był w ogóle kupiony (i już dużo pokazał,gdyby Piszczek nie wrócił do swojej dawnej dyspozycji,to już byłoby po nim),Mor też błyszczał a ten Isak to też ponoć niesamowity gość,ale widocznie jeszcze nie jest gotowy na Bundesligę.Ma 17 lat dopiero.
Raphaël Guerreiro - świetnie sobie radzi (22 lata)
Niewypałem jest jedynie Merino jak na razie.

Na razie Borussia gra na 50 % swojego potencjału,a i tak są w ćwierćfinale LM,z dużą szansą na półfinał.Jak ta bomba wybuchnie,to będziemy mieli w końcu rywala!
Innej drogi do zbudowania potęgi nie mają,bo nie kupią zaraz Verattiego czy Ozila.
W przyszłym roku przychodzi też Toprak.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Forza AC Milan » 2017-03-31, 15:46

A co powiecie o Seadzie Kolasinacu? Kontrakt kończy mu się w lato, podobno już po słowie jest z Milanem.
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron