Świat filmów

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Świat filmów

Postprzez ostry99 » 2005-04-29, 12:21

Moja najlepsze filmy to:
- Chłopaki nie płaczš
- Dzień Œwira
- Poranek kojota
- Zróbmy sobie wnuka
FC Bayern Munchen Deutscher Rekordmaister !!!
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez baymann9 » 2005-04-29, 13:37

Wolę 'Potop' 8)
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Świat filmów

Postprzez B@m » 2005-05-02, 15:57

Ja lubie : :D
Kevin sam w domu
Kevin sam w Nowym Jorku ;)
OBCY (wszystkei czeœci)
Predator I i II ;)
B@m
 

Re: Świat filmów

Postprzez Jaca_FCB » 2005-05-02, 20:44

Ja już napisałem jakie filmy lubie :p
Ale nienapisałem że czekam na jeden, a mianowicie na Silent Hill - film który powstaje na podstawie słynnej gry-horroru. Podobno ma być pod koniec tego roku:mrgreen: Może ktoœ w to grał w tę gre???
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez B@m » 2005-05-02, 20:56

Ja troszeczke gralem w 2, ale nie duzo bardzo fajan gierka spox klimat ;) a ze lubie takie gry jak SH czy RE to mam zamia sobie ja zalatwic 2 i 3 ;) pozdro ;)
B@m
 

Re: Świat filmów

Postprzez killy » 2005-05-08, 16:15

Nie wiem czy ktos oglada w czwartki o 20 30 na 1, Oficer - najlepszy polski serial, wg mnie lepszy nawet od Sfory i Ekstradycji1,2,3
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Świat filmów

Postprzez dragi » 2005-05-08, 16:27

Ulubione to:
seria American Pie :D How High , Blade 1 i 2 , Final Destination , 51 stan , The Saw , American History X i Fanatyk
dragi
 

Re: Świat filmów

Postprzez Simin » 2005-05-10, 17:11

killy napisał(a):Nie wiem czy ktos oglada w czwartki o 20 30 na 1, Oficer - najlepszy polski serial, wg mnie lepszy nawet od Sfory i Ekstradycji1,2,3


Widzialem ten serial moze z 2 - 3 razy i musze przyznac ze faktycznie rewelacja!!
Trzeba przyznac ze tak jak Schweini jest nadzieja na przyszlosc Bayernu, tak BORYS SZYC - polskiej kinematografii!! Poprostu wysmienity aktor i wporzo ziomal z tego co czytam z wywiadow...
Juz nie moge sie doczekac jak ktos umiesci na stronce do emule tkzw. sume kontrolna do tego serialu :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez killy » 2005-05-10, 20:25

Rzeczywiscie nadzieja Polskiego kina(pewnie drugi Linda), zobacz sobie filmik Vinci tam rowniez on gra i procz tego masa innych spoksik aktorow mlodego pokolenia
POZDRO :564:
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Świat filmów

Postprzez zborek » 2005-05-12, 21:46

Wczoraj oglšdnełem dwa filmy.Allien vs Predator i Dog Soldiers.Muszę przyznać,że drugi tytuł zrobił na mnie niesamowite wrażenie.Film ten jest o wilkołakach.Ludzie wypożyczajcie go bo naprawdę warto.A może ktoœ już oglšdał ten filmik????.Jak tak to powiedzcie swoje wrażenia.



Pozdro
:D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez dragi » 2005-05-12, 22:11

Dzisiaj ogladalem film gdzie aktorami nie sa ludze tylko kukiełki:P mowa o filmie Team America World Police :) Zajefajnie smieszny , w 100 % polecam
dragi
 

Re: Świat filmów

Postprzez Simin » 2005-05-13, 00:24

zborek napisał(a):Wczoraj oglšdnełem dwa filmy.Allien vs Predator i Dog Soldiers.Muszę przyznać,że drugi tytuł zrobił na mnie niesamowite wrażenie.Film ten jest o wilkołakach.Ludzie wypożyczajcie go bo naprawdę warto.A może ktoœ już oglšdał ten filmik????.Jak tak to powiedzcie swoje wrażenia.


No w oczywisty sposob ogladalem filmik i przyznaje ze byl dobry!! Nie tam, ze jakis nadzwyczajny ale trzymal klimat i kilka akcji bylo naprawde dobrych i zupelnie niespodziewanych np. jak koles wyskoczyl na wilkolaka z piesciami :P i jak mu z papcia zab wybil :mrgreen: MEGA AKCJA!! :mrgreen:

P.S.Zastanawiam sie co myslicie o filmach typu Ali G In DA HOUSE :P Smieszy was taki humor? Bo musze przyznac, ze przez pierwsze 3 razy jak ogladalem filmik to zawsze plakalem ze smiechu :P
Teraz mam 2 sezony " Da Ali G Show" i pewnie po sesji zabiore sie za ogladanie, ale juz rycze ze smiechu :P - najlepsza akcja jak cisnal Becksowi :mrgreen: ale to bylo w "Blink Blink"... czekam na opinie! Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez fabaluso » 2005-05-13, 11:22

no to jest przesada co ten ali G wyprawia :D :D :D :D tyle ze bardziej podobal mi sie pelnometrazowy niz te jak cisnei ludzia

a co do filmowc to polecam 10 minutowy film "Co się dzieje podczas stosunku" przesadzona komedia na wzór bajki było sobie życie :D
fabaluso
 

Re: Świat filmów

Postprzez Kociol » 2005-05-13, 18:55

Simin napisał(a):
zborek napisał(a):Wczoraj oglšdnełem dwa filmy.Allien vs Predator i Dog Soldiers.Muszę przyznać,że drugi tytuł zrobił na mnie niesamowite wrażenie.Film ten jest o wilkołakach.Ludzie wypożyczajcie go bo naprawdę warto.A może ktoœ już oglšdał ten filmik????.Jak tak to powiedzcie swoje wrażenia.


No w oczywisty sposob ogladalem filmik i przyznaje ze byl dobry!! Nie tam, ze jakis nadzwyczajny ale trzymal klimat i kilka akcji bylo naprawde dobrych i zupelnie niespodziewanych np. jak koles wyskoczyl na wilkolaka z piesciami :P i jak mu z papcia zab wybil :mrgreen: MEGA AKCJA!! :mrgreen:

P.S.Zastanawiam sie co myslicie o filmach typu Ali G In DA HOUSE :P Smieszy was taki humor? Bo musze przyznac, ze przez pierwsze 3 razy jak ogladalem filmik to zawsze plakalem ze smiechu :P
Teraz mam 2 sezony " Da Ali G Show" i pewnie po sesji zabiore sie za ogladanie, ale juz rycze ze smiechu :P - najlepsza akcja jak cisnal Becksowi :mrgreen: ale to bylo w "Blink Blink"... czekam na opinie! Pozdro


ja mialem mozliwosc ogladania tylko Ali G In Da Hause i powiem, filmik 1 klasa:) Zarabiste tricki, jak przechodzi przez kolesi ktorzy w niego strzelaja :D to co z samego poczatku, rowniez fajna muza i pozazdroscic mozna Aliemu jego wozu 8)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Świat filmów

Postprzez Simin » 2005-05-19, 00:45

Widze ze temat umarl smiercia naturalna :(
No co jest ludzie!! Nie ogladacie wogole filmow czy co?? :569: :566:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości