Świat filmów

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Świat filmów

Postprzez killy » 2005-05-21, 11:10

merqn napisał(a):no ale to chyba po kryminalnych :P:P


Po kryminalnych gdzies kolo 22, a tak apropos tego serialu to do Oficera nawet sie nie umywa
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Świat filmów

Postprzez baymann9 » 2005-05-21, 11:22

Dzisiaj oglšdne Foresta poraz setny 8) Nigdy mi sie nie znudzi :]
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Świat filmów

Postprzez Simin » 2005-05-21, 12:09

Po kryminalnych gdzies kolo 22, a tak apropos tego serialu to do Oficera nawet sie nie umywa

No proste!! Szyc jest swietnym aktorem - nie jak ten pamper co udaje twardziela :roll:

Dzisiaj oglšdne Foresta poraz setny Nigdy mi sie nie znudzi :]


Ja ogladalem tylko raz :( ale faktycznie mega dobry film!! Hanks juz nie musi udowadniac, ze jest swietnym aktorem ale po raz kolejny spisal sie na 6!!
Pzdr
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez olek » 2005-05-21, 12:25

no chyba po kryminalnych i nawet chyba po na wspolnej bo forrest gump dopiero o 22 :D bede na pewno ogladal bo swietny film
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez merqn » 2005-05-21, 12:29

"Na Wspólnej" leci tylko od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 :P
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez olek » 2005-05-21, 12:33

aha masz racje o 21 jest taniec z gwiazdami kolejny idiotyczny program tvn..... kiedys moja kolezanka powiedziala zatancz ze mna a nie taniec z gwiazdami a koles na oficera inspektor <hahaha> :P
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez Simin » 2005-05-28, 17:23

Co myslicie na temat "gwiezdnych wojen" ?? Mi sie to wcale nie podoba i mysle, ze jest to robienie wody z mozgu :569: Kolesie majac juz kosmiczne statki i zaawansowane technologie sie napieprzaja na miecze... LOL :570:
Oczywiscie nie mowie, ze ten film jak na swoj gatunek (ktorego de facto nie lubie, jak nie trudno sie domyslec z mojej wypowiedzi) nie jest dobry...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez Rasenith » 2005-05-28, 17:26

Ta woda mózgu zwie się gatunkiem Since Fiction, w którym œwietlne miecze i nowoczesne technologie sš czymœ całkowicie normlanym. Więc jeżeli nie lubisz całego gatunku to i wszystkie filmy tego typu Ci sie nie spodobajš...
A co do samego Trzeciego Epizodu Gwizdnych Wojen to jeszcze nie miałem go możliwoœci oglšdac. Po obejrzeniu posta zedytuje i dodam moje wrażenia;)
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez Jaca_FCB » 2005-05-28, 17:40

Simin napisał(a):Co myslicie na temat "gwiezdnych wojen" ?? Mi sie to wcale nie podoba i mysle, ze jest to robienie wody z mozgu :569: Kolesie majac juz kosmiczne statki i zaawansowane technologie sie napieprzaja na miecze... LOL :570:
Oczywiscie nie mowie, ze ten film jak na swoj gatunek (ktorego de facto nie lubie, jak nie trudno sie domyslec z mojej wypowiedzi) nie jest dobry...


ja też nielubie tego typu filmów, niewidziałęm anijednego filmy z cylku tych gwiezdnych potyczek :p i matrixa też ani jednego i musze powiedzieć że raczej nieobejrze tego nigdy.
wole inne filmy, np. jakieœ wojenne albo komiedie ale napewno nie sciene fiction :/
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez Simin » 2005-05-28, 23:34

jakieœ wojenne

No to sa faktycznie super filmiki!! Ale ostatnio jakos malo ich sie robi, bo musza byc 'poprawne politycznie' a na tym traci widowisko!! Mi sie szczegolnie podobaly "Lzy Slonca" z Willisem i Monica Belucci mhmhmhm.... :P
Ogolnie dobry film zrobiony przez jednego z najlepszych moim zdaniem rezyserow kina akcji Michaela Baya (m.i.n. Twierdza, Armageddon itd) :)
Ogolnie jak sie do czegos bierze Bay i Bruckheimer (producent filmowy jak ktos nie wie) to zawsze wychodzi mega widowisko i... zawsze jest komercha, ale ten epitet pasuje akurat do zdecydowanej wiekszosci dzisiejszych filmow, wiec jakos mi to nie przeszkadza :)
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez emem » 2005-05-29, 11:25

wczoraj mialem okazje obejrzec film "requiem for a dream" i musze przyznac ze film ten ma zaszczyt wstapic do grona moich ulubionych filmow :) ...muzyka a takze srodki jakimi posluzyl sie rezyser aby dotrzec do widza to jest mistrzostwo!
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Świat filmów

Postprzez Simin » 2005-05-29, 23:48

emem napisał(a):wczoraj mialem okazje obejrzec film "requiem for a dream" i musze przyznac ze film ten ma zaszczyt wstapic do grona moich ulubionych filmow :) ...muzyka a takze srodki jakimi posluzyl sie rezyser aby dotrzec do widza to jest mistrzostwo!

Wstyd sie przyznac, ale tego filmiku jeszcze nie ogladalem, choc mam go w swojej kolekcji juz od ponad roku to sobie lezy... w sumie duzo ludzi go zachwala, wiec moze w chwili wolnego czasu sie na niego zdecyduje :)
Ogolnie to, co odpycha mnie od tego filmu to tematyka o narkotykach (chyba tak jest) bo mialem okazje ogladac film o tej samej tematyce kiedys i dostapil 'zaszczytu' wylaczenia :)
Bylo to "las vegas parano" i byl jednym z moze 5 filmow, ktore wylaczylem podczas ogladania!! Poprostu jak juz zobaczylem, ze koles widzi dinozaury to oglupialem... :572:
Ale moze kiedys sie do niego zabiore, bo to bylo jakies 2 lata temu, a od tego czasu troche juz jakby to powiedziec 'wydoroslalem' :mrgreen:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Świat filmów

Postprzez killy » 2005-05-30, 12:23

czlowieku Requiem dla snu to zaje.... filmik, jeden z moich ulubionych, faktem jest ze jest on o cpunach ale caly ten swiat narkotykowy pokazany jest w prosty i zrozumialy sposob, a jeszcze do tego dochodzi bardzo dobrze dobrana sciezka dzwiekowa.
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Świat filmów

Postprzez Homer » 2005-05-30, 12:27

Moim Zdaniem najlepszym filmem z Trylogi Gwieznych Wojen był film pt. Zemsta Shithow.
Film ten pokazuje jak Anakin Skywalker zamienia sie w zlego Darka Vadera. Anakin jest poczatkowo dobrym rycerzem Jedi, pod wplywem zlego Kanclerza Sywalker
przechodzi na strone zla. W tym filmie szczegolowo jest pokazana zmiana jaka zachodzi
w Anakinie. Film jest swietny, napewno widz nie skonczy na ogladaniu go tylko jeden raz: :)

[ Dodano: 2005-05-30, 13:33 ]
Niestety tu Simin musze cie poprawic bo film pt. Lzy Slonca zastal wyrezyserowany przez
Antoine Foqua. Pomylilo ci sie Michael Bay nie kreci sie w filmach tego typu. Ogolem film
byl swietny Bruce Willis zagral znakomita role. Film ten znakomicie przedstawia dramaturgie wojny w wietnamie. Bohaterski odczyn zolnierzy ktorzy byli pod dowodztwem
Bruca. Goraca polecam obejrzenie tego filmu :)
Pozdro
Homer
 

Re: Świat filmów

Postprzez Simin » 2005-05-30, 12:42

Niestety tu Simin musze cie poprawic bo film pt. Lzy Slonca zastal wyrezyserowany przez
Antoine Foqua.

A no faktycznie... :oops:
Ale to nie zmienia faktu, ze filmik jest zajeb**** i ze Bay robi mega dobre filmy (Bad Boys 2 to moim zdaniem najlepsza komedia sensacyjna na swiecie :P)
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości