Wasze hobby????

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Wasze hobby????

Postprzez Piecia » 2005-05-12, 13:56

1. PN oczywiœcie;]
2. Autka
3. Historia
4. pisanie felietonów
5. gra w CM


:-P
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez DamKam » 2005-05-12, 15:34

Moje hobby:
- Fc Bayern i wszystko co z tym zwiazane
- ping pong
- dobra ksiazka
- sluchanie muzyki
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Pereyra » 2005-05-12, 19:53

baymann9 napisał(a):
killy napisał(a):
baymann9 napisał(a):Moim hobby jest kulturystyka- teoria i praktyka :]


imoglbys sie pochwalic ile wyciskasz na prostej laweczce:?: :?: :?:

Nie ma się czym chwalic :567: (słabasz partia)- 90kg. Poza tym ćwiczę wszystkie partie równomiernie, więc cięzko o jakies rewelacje.


90kg jak na 17 lat to bardzo dobry wynik , mój rekord to 67kg. aha bierzesz jakies odżywki czy na sucho?
Pereyra
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:50
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Tschik » 2005-05-12, 21:12

1. F.C. Bayern
2. sport (piłka nożna, tenis stołowy)
3.Zbieranie starych monet
4. Cm 4 :)
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Simin » 2005-05-13, 01:06

emem napisał(a):
baymann9 napisał(a):
killy napisał(a):
baymann9 napisał(a):Moim hobby jest kulturystyka- teoria i praktyka :]


imoglbys sie pochwalic ile wyciskasz na prostej laweczce:?: :?: :?:

Nie ma się czym chwalic :567: (słabasz partia)- 90kg. Poza tym ćwiczę wszystkie partie równomiernie, więc cięzko o jakies rewelacje.


heh tez ze 4 lata temu troszke sie w to bawilem...90 kg to wcale nie tak malo, zalezy jeszcze ile wazysz 8) ...ja w tamtym okresie przy 65 kg wagi wycisnalem 99 kg...


No kazdy prawdziwy facet mial taki okres w swoim zyciu :cool:
Ja pamietam, ze jak mialem okolo 17 lat to bralem 88kg wiec tymbardziej nie ma czym sie chwalic :) Dodam skromnie ze mialem wtedy na bicu okolo 37-38 czyli jak na ten wiek MEGA dobrze (tak mi sie wydaje) - fakt zdecydowanie bardziej cwiczylem bica :P

Teraz mi sie juz nic nie chce zupelnie :( nie uprawiam zadnego sportu oprocz pily tak 1 - 2 na miesiac :( - Raz ze nie mam czasu, a dwa ze przede wszystkim mi sie zupelnie nic nie chce :(

Ja sie interesuje przede wszystkim filmami, potem pila nozna i od niedawna (pol roku) furkami :) Pzdr
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez baymann9 » 2005-05-23, 14:45

emem napisał(a):
baymann9 napisał(a):
killy napisał(a):
baymann9 napisał(a):Moim hobby jest kulturystyka- teoria i praktyka :]


imoglbys sie pochwalic ile wyciskasz na prostej laweczce:?: :?: :?:

Nie ma się czym chwalic :567: (słabasz partia)- 90kg. Poza tym ćwiczę wszystkie partie równomiernie, więc cięzko o jakies rewelacje.


heh tez ze 4 lata temu troszke sie w to bawilem...90 kg to wcale nie tak malo, zalezy jeszcze ile wazysz 8) ...ja w tamtym okresie przy 65 kg wagi wycisnalem 99 kg...


Ja własnie ćwiczę dla masy (siły nie widać 8) ). Ważę 85 kg (przy 182 cm), przed rozpoczęciem treningów było 20 kg mniej. Przy tej wadze więc te 90kg to nędza :/ , no ale już pisałem, że klatka to moja gorsza partia :( Ostatniio w martwym cišgu podniosłem 110kg na 10 powtórzeń, więc jakieœ 140 powinno na raz pójœć :mrgreen:

Co do suplementów to miałem 2 próby z kreatynš, ale siła mi po tym nic nie przychodzi :|
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Simin » 2005-05-24, 01:22

Co do suplementów to miałem 2 próby z kreatynš, ale siła mi po tym nic nie przychodzi


Z tego co pamietam z dawnych lat to kreatynka jest po to, zeby Ci zatrzymac w miesniach... wode :P a nie po to, zebys byl silny!! To akurat nie jest dziwne, ze po kreatynie nie jestes wcale silniejszy...
Jak juz wpieprzasz kreatyne to zarzuc sobie do tego glutamine i bedzie o wiele lepszy efekt!! :) Glownym zadaniem glutaminy jest przyspieszac regeneracje miesni... a jej glowna zaleta jest... cena :) Choc faktycznie jak duzo i czesto cwiczysz to jest niezwykle pomocna!! :569:

przed rozpoczęciem treningów było 20 kg mniej.


No to faktycznie jest olbrzymi skok Ci powiem!! Gratulacje! Ja zaczynalem od 60 i skonczylem na 75 :) Teraz mam troche wiecej podejrzewam, bo miesien piwny urosl niemilosiernie... :P No ale co sie dziwic - trzeba bylo oblac maturke, a tera non stop oblewam studia :) :564:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez dragi » 2005-05-24, 18:16

hehehhe Sama Kreatyna nic nie daje , do tego musi byc HMB i np Dextroza :P wtedy efekty powiny byc widoczne:D
dragi
 

Re: Wasze hobby????

Postprzez Kociol » 2005-05-25, 11:52

Widzę, że toczš tutaj się dyskusje przyszłych Pudzianów 8) jakiejœ koksy...widzę że tutaj stosujecie :x :x
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Wasze hobby????

Postprzez killy » 2005-05-25, 12:15

Kociol napisał(a): jakiejœ koksy...widzę że tutaj stosujecie :x :x


To nie kosksy tylko zwykle odzywki, nie szkodliwe dla zdrowia
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Wasze hobby????

Postprzez haj » 2005-05-25, 12:26

killy napisał(a):
Kociol napisał(a): jakiejœ koksy...widzę że tutaj stosujecie :x :x


To nie kosksy tylko zwykle odzywki, nie szkodliwe dla zdrowia
jakby na to nie patrzec to sa to dopalacze :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Wasze hobby????

Postprzez baymann9 » 2005-05-25, 14:02

Z tego co pamietam z dawnych lat to kreatynka jest po to, zeby Ci zatrzymac w miesniach... wode a nie po to, zebys byl silny!! To akurat nie jest dziwne, ze po kreatynie nie jestes wcale silniejszy...
Jak juz wpieprzasz kreatyne to zarzuc sobie do tego glutamine i bedzie o wiele lepszy efekt!! Glownym zadaniem glutaminy jest przyspieszac regeneracje miesni... a jej glowna zaleta jest... cena Choc faktycznie jak duzo i czesto cwiczysz to jest niezwykle pomocna!!

Mylisz sie 8) . Kreatyny jest noœnikiem energii (przenosi czšsteczki ATP). Istnieje więc energetyczna funkcja œciœle powišzana ze wzrostem siły. Co do retencji wody, to sprawia to tylko najpopularniejsza forma kreatyny- monohydrat. Inne formy, szczególnie popularne ostatnio jabłaczany oraz estry wpływajš na poprawę siły oraz przyłšczanie biłaek do muskli :D Jako dodatek do kretki preferuję taurynę. A normalna glutamina (nie myl z glutarolem olimpu) wcale nie jest tania- za jej cenę można kupić dobra kreatynę.

hehehhe Sama Kreatyna nic nie daje , do tego musi byc HMB i np Dextroza :P wtedy efekty powiny byc widoczne:D

Daje, daje :D HMB to krótko powiedziawszy shit... Przereklamowany antykatabolik, którego ogromne iloœci zalegajš w hurtowniach. Dekstroza to zwykła glukoza- nawet nie suplement, który bardzo poprawia wchłanianie kreatyny (dla tego nie pisałem, że brałem to to cyklu).

jakby na to nie patrzec to sa to dopalacze

Takie dopalacze stosujš nawet piłkarze :P
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Kociol » 2005-05-25, 15:20

Jurek Dudek nam jakiejœ witaminki przesłał co stostuje się w napojach ... nie mialem okazji tego skosztować, ale podobno smakuje jak PowerRide :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Simin » 2005-05-25, 17:30

Co do retencji wody, to sprawia to tylko najpopularniejsza forma kreatyny- monohydrat.


Nazywaj to jak chcesz :cool: ale pamietalem, ze takie sa glowne wlasciwosci kreatyny :wink: to juz cos po 2,5 roku bez cwiczenia :P

A normalna glutamina (nie myl z glutarolem olimpu) wcale nie jest tania- za jej cenę można kupić dobra kreatynę.


Chodzilo mi wlanie o glutarol olimpu, ktory jest tani jak barszcz :P Ja tam to wpieprzalem i roslem jak na drozdzach, jak zrobilem sobie 2 kuracje kreat yny i glutarolu :wink:

Sama Kreatyna nic nie daje , do tego musi byc HMB


HMB sluzy do spalania tluszczu i TEORETYCZNIE zamieniania go w mase miesniowa, ale efekty delikatnie mowiac NIEWIDOCZNE :P Kumpel ta wpieperzal przez rok i tak jak byl habanem tak nim zostal :lol:

P.S. JA TAM NIE JESTEM EKSPERTEM ZADNYM wiec nie wiem co to dextryna i tauryna, za to wiem co to tyrozyna - wspomaga agresje i czasem wiara ja bierze przed roznymi walkami :P
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez ostry99 » 2005-05-26, 14:56

1. Pilka nozna
2. IFQ
3. Siatkówka

Najbardziej lubie piłkę nożnš za całokształt
IFQ stawiam zaraz po piłce. Lubię sie pobawić w tę grę,odpowiadać na pytania...
Na siatkówkę bardzo lubię patrzeć. prawie zawsze oglšdam mecz reprezentacji czy to w Lidze Œwiatowej czy na Olimpiadzie.
FC Bayern Munchen Deutscher Rekordmaister !!!
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości