Managery a rzeczywistosc

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez olek » 2005-05-18, 19:03

ja wam powiem jedno jak narzekacie ze niektorzy zawodnicy sa za dobzi inny za slabi to zaczynajac nowa gre ustawcie opcje zmyslone nazwiska czy jakos tak i wtedy nie bedzie juz za dobrze zrobionych zawodnikow bo nie bedziecie wiedzieli kim oni sa :D to do tych co narzekali na realnosc tych gier
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Max » 2005-05-18, 19:12

fabian napisał(a):ja wam powiem jedno jak narzekacie ze niektorzy zawodnicy sa za dobzi inny za slabi to zaczynajac nowa gre ustawcie opcje zmyslone nazwiska czy jakos tak i wtedy nie bedzie juz za dobrze zrobionych zawodnikow bo nie bedziecie wiedzieli kim oni sa :D to do tych co narzekali na realnosc tych gier
graczy bayernu raczej bez problemu bym rozpoznal 8) jak sie nie myle to ta opcja zmienia tylko imie nazwisko i narodowosc
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez olek » 2005-05-18, 19:34

Max napisał(a):
fabian napisał(a):ja wam powiem jedno jak narzekacie ze niektorzy zawodnicy sa za dobzi inny za slabi to zaczynajac nowa gre ustawcie opcje zmyslone nazwiska czy jakos tak i wtedy nie bedzie juz za dobrze zrobionych zawodnikow bo nie bedziecie wiedzieli kim oni sa :D to do tych co narzekali na realnosc tych gier
graczy bayernu raczej bez problemu bym rozpoznal 8) jak sie nie myle to ta opcja zmienia tylko imie nazwisko i narodowosc


no ja wiem ze zmienia tylko imie i nazwisko nie jestem pewnien co do narodowsci ja tez bym ich poznal ale jak ktos chce grac tak zeby nie bylo oszukanstwa tzn zeby nie bylo talentow to tak moze grac bo nazwiska beda zmyslone i nie bedzie mozna kupowac zawodnikow po nazwiskach ani wybierac skaldu po nazwiskach dobra sprawa :P wtedy kazdy dobry zawdonik bedzie talentem i nie bedzie tak ze nieznany jest super bo kazdy bedzie nieznany
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości