Managery a rzeczywistosc

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Max » 2005-05-15, 20:56

baymann9 napisał(a):
fabian napisał(a):jak mozesz mowic ze to sa bzdury? przeciez tworcy tych gier wysylaja tysiace albo dziesiatki setki tysiecy scoutow zeby ogladali zawodnikow i na podstawie tego powstaje oceny zawodnikow tj wszystkie liczby jakie ma zawodnik w profilu kariera data miejsce urodzenia narodowosc itp jak mozesz tak klamac koles to ze sie nie znasz to nie moja wina myslales ze oni sobie to wymyslaja? haha o lol


Nastepny... Jeżeli twórcy tej gry z normalnego lewego obrońcy robiš defensywnego pomocnika to już o czymœ œwiadczy. Gdzieœ dowiedziałem się także, że Hasan Salichamidzic to także defensywny pomocnik... Ja się nieby nie znam, a ty czerpiesz 'wiedze' z gier... weŸ się najpierw zastanów yrochę, czy te twopje idiotyczne gry sa na prawde tak nieomylne, jak myœlisz, zanim zaczniesz mi cos zarzucać. A tak poza tym nie wiem czy twój 14letni rozumek jest w stanie pojšc, że opłacenia kilku tysięcy (tutaj miejsce na ogromnego lola) scoutów (wiesz wogóle kto to taki...) z pewnoœciš przekroczyłoby budżet każdej gry...
jako ze siedze dosc gleboko w temacie tej gry (mimo iz mam 15 lat :| ) to wyjasnie ze tacy wyszukiwacze nie dostaja zadnej zaplaty i moze nim zostac kazdy czlowiek (pisalem zreszta o tym juz troche ;) ) ktory chodzi na mecze (jak to sprawdzaja to nie wiem ) wybranego klubu i ma staly dostep do internetu raczej nie trudno takie wymagania spelnic wiec tymi grami nie ma sie co sugerowac
a co do tarnata to faktycznie kiedys na cmie byl pomocnikiem ale to niczemu nie swiadczy
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-15, 23:00

Moja wiedza jest zerowa 8) To co napisałes potwierdza tylko, że te menadżery nie stanowia wiarygodnego Ÿródła informacji. Wychodzi, że mógłbym udzielać informacji na temat zawodników i zostałoby to w ciemno opublikowane? Nic dziwnego, że Tarnat i Salichamidzic nagle stali sie defensywnymi pomocnikami :lol:
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez olek » 2005-05-16, 14:22

Max napisał(a):aha nie wiem jak dlugo siedzicie w tej grze ale jesli znacie marcina harasimowicza to te nazwisko mowi wszystko :]


jak juz mowisz o harasimowiczu to sprawdz jego kolege z druzyny jaroslawa swietochowskiego i innych z gwardii warszawa np terlecki konopko czy konopka

racje nie zawsze liczby odpowiadaja umiejtnosciom zawdonikow dlatego czesto sa takie talenty jak harasimowicz (jak dobrze pamietam to on chyba jest teraz dziennikarzem ps wiec moze jego kolega zrobil go takiego dobrego :D )i reszta jego kolegow z gwardii w :] dlatego na stronkach o managerach wszyscy pytaja o tzw talenty czyli bledy scoutow :p


baymann9 napisał(a):A tak poza tym nie wiem czy twój 14letni rozumek jest w stanie pojšc, że opłacenia kilku tysięcy (tutaj miejsce na ogromnego lola) scoutów (wiesz wogóle kto to taki...) z pewnoœciš przekroczyłoby budżet każdej gry...


wnisokujac z twoich wypowiedzi bez obrazy oczywiscie to ten moj 14letni rozumek jest wiekszy od tego twojego 17letniego :D
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Simin » 2005-05-16, 23:55

A ja mam juz prawie 20 letni rozumek i sie tym nie chwale :lol:
A co do tematu to uwazam, ze statystyki niektorych graczy sa faktycznie przesadzone, ale to jest problem raczej natury technicznej z tego wzgledu ze w prawdziwej pilce tez talenty sie rodza dosc szybko (tzn szybko wyplywaja) a jako ze po kilku sezonach w cmie musza sie "urodzic" nowi zawodnicy, zeby nie gral 45 letni Kahn :lol: to sa to przypadkowe nazwiska i przypadkowe statystyki!! To juz komputer generuje...
Ale najczesciej te statystyki - przynajmniej u klasowych graczy sie mniej wiecej z rzeczywistoscia pokrywaja!! :idea:
Niemozliwe jest tez tak jak ktos tu napisal, ze wpisuja wszystko bez weryfikacji, bo kazdy dawalby swojemu ulubionemu zawodnikowi same 20, a wtedy gra BYLABY BEZSENSOWNA bo prawie kazdy mialby same 20 :roll: :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-17, 07:04

Tak czy inaczej Michael Tarnat (tak samo jak Salichamidzic) nigdy nie był defensywnym pomocnikiem...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Max » 2005-05-17, 13:53

Simin napisał(a):Niemozliwe jest tez tak jak ktos tu napisal, ze wpisuja wszystko bez weryfikacji, bo kazdy dawalby swojemu ulubionemu zawodnikowi same 20, a wtedy gra BYLABY BEZSENSOWNA bo prawie kazdy mialby same 20 :roll: :mrgreen:
wszystko zalezy od wpisujacego jak bedize chcial to mocno przesadzi a jak nie to zrobi najlepiej jak bedzie umial
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez DamKam » 2005-05-17, 16:10

Temat jest prosty:
Menagery nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia !!!
Ja dlatego nie lubie menagerow poniewaz nie sa za grosz realne !!!
Czasem sa takie wyniki ze smiech na sali... wogole nie adekwatne do rzeczywistosci !!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez haj » 2005-05-17, 16:22

oj DamKam nie wiesz jak bardzo sie mylisz...

Najnowsze managery bardzo nawizuja do rzeczywistosci choc na pewno nigdy nie beda doskonale...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Max » 2005-05-17, 17:35

wlasnie :) obecnie managery stoja na clakiem przyzwoitym poziomie
no moze przesadzilem ;) nie bede uogolnial
fm stoi na dobrym poziomie :D i bedize stawal sie coraz lepszy nigdy dokladnie rzeczywistosci nie odzwierciedli ale gra jest w znacznym stopniu realna
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Kociol » 2005-05-17, 19:04

Ja w Managera CM4 bodajze raz grałem cały sezon pieknie rozegrałem...po roku nie grania w zaden manager chcialem szybko rozpoczac sezon i zaprosiłem sobie na sparing GÓRNIK ZABRZE U-18 i wiecie co? 1 skład z Zabrza prowadzony przeze mnie dostał 0:3 8)

od tego czasu nie gram w Managery :twisted:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Max » 2005-05-17, 19:25

Kociol napisał(a):Ja w Managera CM4 bodajze raz grałem cały sezon pieknie rozegrałem...po roku nie grania w zaden manager chcialem szybko rozpoczac sezon i zaprosiłem sobie na sparing GÓRNIK ZABRZE U-18 i wiecie co? 1 skład z Zabrza prowadzony przeze mnie dostał 0:3 8)

od tego czasu nie gram w Managery :twisted:
to se poziom trudnosci fma (szczegolnie po zainstalowaniu patchow) jest wysoki to wie kazdy :D wiec sie nie dziw ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez DamKam » 2005-05-18, 13:29

haj napisał(a):oj DamKam nie wiesz jak bardzo sie mylisz...

Najnowsze managery bardzo nawizuja do rzeczywistosci choc na pewno nigdy nie beda doskonale...


To dlaczego jak gralem niedawno w CM 4 czy jak to sie tam zwie to wszystkie mecze wygralem po 6:0 (nawet z np: Leverkusen, Schalke) a przeciwnik podczas meczu nie oddawal zadnego celnego strzalu na bramke ?? To chyba nie jest realne...
Chyba ze po prostu bylem za dobry :P
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez haj » 2005-05-18, 13:35

DamKam napisał(a):
haj napisał(a):oj DamKam nie wiesz jak bardzo sie mylisz...

Najnowsze managery bardzo nawizuja do rzeczywistosci choc na pewno nigdy nie beda doskonale...


To dlaczego jak gralem niedawno w CM 4 czy jak to sie tam zwie to wszystkie mecze wygralem po 6:0 (nawet z np: Leverkusen, Schalke) a przeciwnik podczas meczu nie oddawal zadnego celnego strzalu na bramke ?? To chyba nie jest realne...
Chyba ze po prostu bylem za dobry :P
bo ta gre wypuszczono szybko bo sie jej premiera odwlekala az w kjoncu z bledami ja wydano,. Pozniej w interniecie pojawialy sie latki ktore po zainstalwoaniu sprawialy, ze ciezko bylo o zwyciestwa :roll:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Max » 2005-05-18, 14:58

wybrales najgorsza z mozliwych wersji cma damkam
cm4 byl przepelniony bugami nawet z latkami (ktore i tak znacznie pomogly) jak dla mnie to cm 01-02 byl lepszy od cm4 ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez piotraldinho » 2005-05-18, 18:47

ja tam sadze ze managery nie mozna brac na serio . Moze mi nie uwierzycie ale w jednym takim managerze Wisła Kraków wygralem CL ... I ograłem w finale Rome 3:0 ... No przez w realistycznym swiecie to to bylby cud ... Teraz gram w Football Manager 2005 i jest nawet fajny :wink: . Ostatnio wygralem z VfB Sttutgart 5:0 a potem z MU przegralem 0:3 u siebie (grajac FCB) .
Ja managerow nie traktuje powaznie .To sa gry . Ostatnio od Bayernu tak se kupilem np. Sebastiana Mile ( :lol: ) i co ? Okazuje sie ze jest bardzo wartosciowym zawodnikiem ... A Ballacka sprzedalem z 40 mln euro do Chelsea :P .
Owszem cos tam moze i maja w sobie managery ale dla mnie to sa tylko gry i nic wiecej . podobno kiedys Kasperczak jak trenowal Wisłe to grał w CM04 i ... kupil zawodnika dzieki temu ... Tylko nie pamietam o ktorego chodzilo ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości