Managery a rzeczywistosc

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-07, 15:28

Tarnat to lewy obrońca Toro :]
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Toro_Toro » 2005-05-11, 13:18

baymann9 napisał(a):Tarnat to lewy obrońca Toro :]

Jest lewym obrońcš i defensywnym pomocnikiem. Gram w CM`a nim na def.pomocy i gra tam nardzo dobrze. Często grał na lewej obronie,ale na pomocy to tez grywał nieraz.
Toro_Toro
 

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-11, 13:34

Gry nie sš nieomylne... W Bayernie tarnat był zawsze zmieninkiem lizarazu.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Toro_Toro » 2005-05-13, 20:32

baymann9 napisał(a):Gry nie sš nieomylne... W Bayernie tarnat był zawsze zmieninkiem lizarazu.

A czy Ja mowie,ze nie był lewym obronca? Był fakt,ale z tego co JA widziałem to grał na pomocy. Ale w obronie tez pomykal z tym sie zgodze
Toro_Toro
 

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-13, 20:56

Niby w jakim meczu był pomocnikiem?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Toro_Toro » 2005-05-14, 01:51

baymann9 napisał(a):Niby w jakim meczu był pomocnikiem?

Nie pamiętam konkretnie. ALe w jakims napewno był.Lewym obronca byl czesciej ale kilka meczy gral na defensywnym.
Toro_Toro
 

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez emem » 2005-05-14, 13:10

Toro_Toro napisał(a):
baymann9 napisał(a):Tarnat to lewy obrońca Toro :]

Jest lewym obrońcš i defensywnym pomocnikiem. Gram w CM`a nim na def.pomocy i gra tam nardzo dobrze. Często grał na lewej obronie,ale na pomocy to tez grywał nieraz.


chce mi sie smiac a z drugiej strony wspolczuje...ten post mnie rozwalil :570:

moze zaczniemy sie opierac na takich statystykach jak overall albo speed z fify, he? :roll:
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-15, 09:53

Spodziewam sie, że ten chłopaczek zbyt wielu (jeœli wogóle) meczy Bayernu nie ogolšdał i teraz chce brylowac, bo w jakiejœ grze widział Tarnata. Dlaczego tylko z takš 'wiedzš' obstaje przy tych swoich bredniach?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez olek » 2005-05-15, 12:10

hm jezeli dobrze wywnioskowalem z twojej wypowiedzi baymann9 to obrazasz wiedze ktora posluguje sie toro_toro a ja tez sie nia posluguje jednak troche bardziej logicznie i rozwaznie 8)
jednak zebyscie juz sie nie klucili wyjasnie wam o czym myslal toro_toro jakoze na managerach znam sie bardzo dobrze (a raczej na grze w nich :d )


jezeli zawodnik ma w managerze pozycje O/DP (czyli obronca/defensywny pomocnik) a taka ma tarnat we wszystkich w jakie gralem managery to znaczy ze ten obrona moze grac na lewej obronie ze strzalka w przod albo grac jako def pomocnik skrzydlowy czyli grac pomiedzy liniami oborny i pomocy (takze ze strzalka) jednym slowem pozycja O/DP oznacza ze obronca jest ofensywnie usposobiony :D tyle 8)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-15, 12:48

To jest shit a nie wiedza!!! Co mnie obchodza jakieœ strzałki czy inne bzdety? Rozmawiamy o realnej piłce nożnej, a nie o tym, co jest w grach... Tarnat jest i był lewym obrońca i na takiej pozycji grał w Bayernie!!! (raz na bramce:D).

Moja rada- Wstrzymanie się od głosu jest lepsze niż pisanie głupot.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Toro_Toro » 2005-05-15, 12:51

baymann9 napisał(a):To jest shit a nie wiedza!!! Co mnie obchodza jakieœ strzałki czy inne bzdety? Rozmawiamy o realnej piłce nożnej, a nie o tym, co jest w grach... Tarnat jest i był lewym obrońca i na takiej pozycji grał w Bayernie!!! (raz na bramce:D).

Moja rada- Wstrzymanie się od głosu jest lepsze niż pisanie głupot.

Masz racje zbytnio wielu meczy FCB nie ogladałem(w sezonie z 10) i był lewym obroncš lewym i z tym sie zgadzam,na bramce tez grał(5 koljeka Frankfurt1:2FcB 1999) ale kilka meczy jako defensywny pomocnik tez zagrał.Nie będe sie wyklocał już.Uwazšm,że temat Tarnata jest juz zamknięty.
Toro_Toro
 

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-15, 17:06

Nie wiem, co ci daje to kłamstwo... Temat wcale nie jest zamknięty , bo obstajesz przy bzdurach, które nie sš faktami, lecz twoimi wymysłami opierajšcymi się na grach komputerowych!
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez olek » 2005-05-15, 17:27

jak mozesz mowic ze to sa bzdury? przeciez tworcy tych gier wysylaja tysiace albo dziesiatki setki tysiecy scoutow zeby ogladali zawodnikow i na podstawie tego powstaje oceny zawodnikow tj wszystkie liczby jakie ma zawodnik w profilu kariera data miejsce urodzenia narodowosc itp jak mozesz tak klamac koles to ze sie nie znasz to nie moja wina myslales ze oni sobie to wymyslaja? haha o lol
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez Max » 2005-05-15, 18:35

fabian napisał(a):jak mozesz mowic ze to sa bzdury?
pewnie ze to moga byc bzdury i czesto sa
fabian napisał(a):przeciez tworcy tych gier wysylaja tysiace albo dziesiatki setki tysiecy scoutow zeby ogladali zawodnikow i na podstawie tego powstaje oceny zawodnikow tj wszystkie liczby jakie ma zawodnik w profilu kariera data miejsce urodzenia narodowosc itp jak mozesz tak klamac koles to ze sie nie znasz to nie moja wina myslales ze oni sobie to wymyslaja? haha o lol
a takim jak to nazwales scoutem moge byc ty i ja tworcy tej gry ich w 99% nigdy na oczy nie widza wiec np moge zostac scoutem gornika zabrze i dam ludziom niewyobrazalne potencjaly i co bedziecie mowili ze beda w przyszlosci wielkimi gwiazdami bo w fmie zostaja ? :lol:

[ Dodano: 2005-05-15, 19:36 ]
aha nie wiem jak dlugo siedzicie w tej grze ale jesli znacie marcina harasimowicza to te nazwisko mowi wszystko :]

[ Dodano: 2005-05-15, 19:40 ]
oddzielilem ten watek bo zbyt daleko od tematu zeszliscie :P
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Managery a rzeczywistosc

Postprzez baymann9 » 2005-05-15, 18:58

fabian napisał(a):jak mozesz mowic ze to sa bzdury? przeciez tworcy tych gier wysylaja tysiace albo dziesiatki setki tysiecy scoutow zeby ogladali zawodnikow i na podstawie tego powstaje oceny zawodnikow tj wszystkie liczby jakie ma zawodnik w profilu kariera data miejsce urodzenia narodowosc itp jak mozesz tak klamac koles to ze sie nie znasz to nie moja wina myslales ze oni sobie to wymyslaja? haha o lol


Nastepny... Jeżeli twórcy tej gry z normalnego lewego obrońcy robiš defensywnego pomocnika to już o czymœ œwiadczy. Gdzieœ dowiedziałem się także, że Hasan Salichamidzic to także defensywny pomocnik... Ja się nieby nie znam, a ty czerpiesz 'wiedze' z gier... weŸ się najpierw zastanów yrochę, czy te twopje idiotyczne gry sa na prawde tak nieomylne, jak myœlisz, zanim zaczniesz mi cos zarzucać. A tak poza tym nie wiem czy twój 14letni rozumek jest w stanie pojšc, że opłacenia kilku tysięcy (tutaj miejsce na ogromnego lola) scoutów (wiesz wogóle kto to taki...) z pewnoœciš przekroczyłoby budżet każdej gry...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości