Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Grzechoo » 2005-10-04, 18:11

Simin - zacytowałem ciebie, ty powiedziałeœ słowo "symboliczna" więc zatem ja powinienem zapytać ciebie, a nie ty mnie co rozumiesz poprzez to słowo :wink: Ale jeżeli twoim zdaniem wyrok 3-5 latek jest stosowny, to niech ci będzie. I mam jedno pytanie: czy oskarżenie wnosi prokuratura? Jeżeli nie, to zapewne naszej mistrzyni nic się nie stanie... rodzina nie pocišgnęłaby jej do odpowiedzialnoœci...
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez baymann9 » 2005-10-05, 13:47

Ja pie**ole! Prawnicy się znaleŸli :| dajcie sobie spokój, bo to jest niesmaczne...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Simin » 2005-10-06, 10:27

Grzechoo napisał(a):Simin - zacytowałem ciebie, ty powiedziałeœ słowo "symboliczna" więc zatem ja powinienem zapytać ciebie, a nie ty mnie co rozumiesz poprzez to słowo :wink: Ale jeżeli twoim zdaniem wyrok 3-5 latek jest stosowny, to niech ci będzie. I mam jedno pytanie: czy oskarżenie wnosi prokuratura? Jeżeli nie, to zapewne naszej mistrzyni nic się nie stanie... rodzina nie pocišgnęłaby jej do odpowiedzialnoœci...

Oczywiscie ze oskarzenie wnosi prokuratura, bo przestepstwa a juz wogole takiego typu scigane sa z urzedu i prokuratura stawia oskarzonemu/oskarzonej zarzuty i stara sie udowodnic przed sadem ze dana osoba jest WINNA!!:569:

Ja pie**ole! Prawnicy się znaleŸli dajcie sobie spokój, bo to jest niesmaczne...

Tak sie jakos dziwnym trafem sklada, ze jestem studentem 2 roku administracji(mielismy wiecej prawa niz innych kwestii bo czym tez jak nie prawem ma sie zajmowac administracja) a od tego roku takze studentem PRAWA!! (2 fakultet) :mrgreen:
Wiec prosze nie zarzucac tego typu postow :wink:
Pozdro dla Baymanna!
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez baymann9 » 2005-10-07, 22:51

A to przepraszam :] Studia dzienne?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Simin » 2005-10-08, 00:11

baymann9 napisał(a):A to przepraszam :] Studia dzienne?

Administracja dzienna i prawo sobie wzialem zaocznie bo predatorem jeszcze nie jestem :wink: :) ale jest jeden koles na roku co robi oba dziennie to jak mi pokazal swoj plan to :shock: we wtorki od 8.15 rano do 20.15 ma zajeca - z tego tygo jeden wyklad a reszta cwiczen!! :P MEEGA KOLES!! Jak uda mu to sie skonczyc to jest normalnie moim idolem, tymbardziej ze wiem jakie sa u nas wymagania!! Ale ja tez niewiele gorzej :wink:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-13, 20:51

bardzo mi jest żal naszej mistrzyni
to dla niej horror stracić brata w wypadku
zresztš sama też jest poszkodowana ma
uraz kręgosłupa.co się dzieje na tych drogach????
to już sam nie wiem. Arek Gołaœ, teraz o mały włos
Otylia. Dla wszystkich ofiar wypadków [*][*][*][*][*][*][*]
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Tomachawek » 2005-12-02, 07:49

Od pół roku do 8 lat więzienia dla Jędrzejczak!

Prokuratura Rejonowa w Płońsku postawiła mistrzyni olimpijskiej w pływaniu Otylii J. zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, w którym zginął jej brat, Szymon Jędrzejczak.

Jak poinformował w czwartek szef płońskiej prokuratury Stanisław Sawicki, Otylia J. została przesłuchana w charakterze podejrzanej. Grozi jej od pół roku do 8 lat więzienia.

Do wypadku doszło 1 października tego roku w miejscowości Miączyn koło Czerwińska na drodze krajowej nr 62 Warszawa-Płock (Mazowieckie). Podczas manewru wyprzedzania kilku pojazdów Otylia J., prowadząca chryslera 300 C, chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku fiatem uno, zjechała na lewą stronę jezdni i wpadła do rowu.

Po przejechaniu blisko stu metrów uderzyła w drzewo, a jej samochód przewrócił się na dach. Na miejscu zginął 19-letni brat pływaczki.

Przeprowadzone w trakcie śledztwa oględziny i badania auta Otylia J. wykazały, że przed wypadkiem był on sprawny technicznie. W sprawie ustalono i przesłuchano pięciu bezpośrednich świadków zdarzenia.

W wypadku Otylia J. doznała licznych potłuczeń, urazu stawu barkowego, który nałożył się na wcześniejszą kontuzję oraz urazu oka, a także niewielkich urazów kręgosłupa.

Trafiła najpierw do szpitala w Płocku, a następnie do stołecznego Szpitala Bródnowskiego, który opuściła w połowie października.

Tydzień wcześniej - 7 października - przewieziona karetką uczestniczyła w pogrzebie brata na cmentarzu w Kłóbce koło Włocławka (woj. kujawsko-pomorskie).

Rehabilitacja pływaczki ma potrwać kilka miesięcy. Lekarze opiekujący się po wypadku mistrzynią olimpijską, zapewniali, że będzie on mogła powrócić do uprawiania sportu.

Jak mówił pod koniec listopada trener kadry narodowej Paweł Słomiński, obecnie pływaczka przebywa na wsi ze swoimi rodzicami. "Fizycznie czuje się coraz lepiej. Cały czas odbywa rehabilitację, dwa razy dziennie jest w prywatnej klinice w Warszawie, z którą współpracuje Polski Związek Pływacki. Wydaje mi się, że psychicznie również z każdym dniem jest lepiej" - powiedział Słomiński.

wp.pl


eh to napewno nie zadziala dobrze na jej psychike ale kare jakas musi poniesc tylko chce zeby otylia byla silna i przetrwala to to bedzie dobrze...
Tomachawek
 

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Grzechoo » 2005-12-02, 10:30

Ta sytuacja może mieć fatalny wpływ na karierę Otylii. Do tego jeżeli zostanie skazana, to jej kariera zostanie już chyba definityniw przekreślona... i niech jej "przygoda" będzie przestrogą dla młodych szaleńców drogowych! Bo to już kolejny polski sportowiec, który przez głupotę stracił życie - ona może zmarnować życie i zakończyć swoją karierę. Przecz z "dawcami organów"!
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez olek » 2005-12-02, 14:42

powiem tak bardzo sie ciesze z takiego obrotu sprawy i mam nadzieje ze sedziowie beda obiektywni i otylia nie dostanie mniej niz 4 lata w tej sytuacji nikogo nie powinno obchodzic ze to wspaniala plywaczka powinna zostac poddana osadowi jak kazdy czlowiek ktory nie osiaga zadnych sukcesow mam nadzieje ze sedziowie tego procesu beda myslec podobnie i nie dadza jej jakiejs smiesznej 'symbolicznej' ( :lol: ) kary np 1 rok w zawieszeniu :P wg mnie to bylaby zupelna porazka..
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez killy » 2005-12-02, 15:34

Nie trzeba byc jasnowidzem aby przewidziec wyrok:

ide o zaklad ze bedzie taki:

"ze wzgledu na wczesniejsza niekaralnosc i zaslugi w polskim sporcie skazje pania Otylie J na rok i 6 misiecy wiezenia w zawieszeniu na 3 lata..."

w sumie dobrze, bo kto nam medale bedzie zdobywal na olimpiadzie...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez haj » 2005-12-02, 15:43

porazka to jest poziom dyskusji na ten temat, jaki teraz jest tutaj prezentowany
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez baymann9 » 2005-12-02, 16:19

Modlitwę moją zanoszę Bogu, Ojcu i Synowi:
(cenzura) sąsiadowi
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę.

Kto ja jestem?
Polak mały. Mały, zawistny i podły.
Jaki znak mój?
Krwawe gały.

Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna:
zniszczcie tego (cenzura)
mego brata, sąsiada
tego wroga, tego gada

Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradziła stara
żeby mu spalili sklep
żeby dostał cegła w łeb

zeby w ogóle miał marnie
żeby miał AIDS-a i raka.

Oto modlitwa Polaka.


Nic lepiej nie pasuje do wypowiedzi pawiana niż ten wierszyk z filmu Koterskiego... Byle komus dosrać.. jak poniżej 4 lat to już porażka. Z przykrością dostrzegam, że (cenzura) szerzy sie już wśród najmłodszego pokolenia...


PS Z góry dziękuję az ostrzeżenie :wink:

wiele prawdy jest w tym poscie, mimo to ostrzezenie dostajesz :P
Max
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości