Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez DamKam » 2005-10-03, 15:35

Kociol napisał(a):Popieram Lmolla. Otylia jest jakimœ Bogiem? Każdy powinien odpowiadać, powinny być równe prawa. Mnie to nie obchodzi, że jeœli ja bym zabił jej brata to Otylia by mnie sšdziła, wsadziła do "Ciupy" na dożywocie. Teraz ona powinna poniesc ta kare!

Tu nie chodzi o to ze ona jest slawna osoba...
Moim zdaniem miec na sumieniu wlasnego brata to wystarczajaco duza kara :!: Trzeba spojrzec na to tez z tej strony ze ona nie zabila kogos obcego... a to zmienia sytuacje :roll: Przeciez ewentualna rozprawa czy wyrok sadowy bedzie kolejnym ciosem dla rodziny :!: Watpie aby jej rodzina chciela postawic ja przed sad :wink: Jakby zabila kogos obcego to pewnie tak, ale na pewno nie w takiej sytuacji...
Moim zdaniem powinni zabrac jej prawo jazdy i tyle jezeli chodzi o konsekwencje prawne.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez haj » 2005-10-03, 17:48

Po raz kolejny Scholli czy Kociol stajecie sucho po stronie prawa nie patrzac na to jaka tragedia jest w rodzinie...

Jaki prokurator, ba! czlowiek dopusci do tego, aby matka z ojcem najpierw stracila w straszliwym wypadku samochodwoych dziecko, a drugie ktore cudem uszlo w zycie stracic przez to aby wsadzic za kraty wiezenia?

I co tu ma kur** slawa do teog? Wplecacie tu calkiem niepotrzbne jakies absurdlanie wysujniete wnioski o tym jakoby to slawa miala uratowac ja od kary. Ale gdzie tu slawa? O czym Wy w ogole praiwcie? :shock: Gdzie Wy tutaj widzicie jakiekowliek tlumaczenia czy zaslaniania sie zlotymi krazkami? :roll: Prezntujecie tu swoje wnioski ktore nijak sie maja do rzeczywistosci. Boze jak cos takiego sie czyta to az sie slabo robi... Jak mozna domagac sie aby rodzice stracili dwojke dzieci? Postaw sie w ich sytuacji i ciekawy jestem czy tez bys tak sie domagal sprawiedliwosci ze strony czysto prawnej...

Scholli kilka faktow ktore zdoallem przeczytac na necie czy w gazetach - droga podobno byla sucha. To raz. Wyprzedza sie przewznie predkoscia powyzej tej dozwolonej a gdy samochdoy jada 70 km/h wiadmo ze trzeba przyspieszyc do min. 90-100. I tu pojawia sie kwestia taka iz gdy Otylia zorientowala sie ze MOZE nie zdazyc przycisnela noge do dechy - moze i niepotrzebnie ale kto wie co przychodzi do glowy w takeij sytuacji.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez baymann9 » 2005-10-03, 18:24

Juz w mediach mówi sie, że zarzyty zostanš przedstawione.. Na 100% Otylia była trzeŸwa, więc więżienie i tak raczej odpada. Ewentualna grzywna czy odbiór prawa jazdy dla samej pływaczki zapewne bedš, w obliczu œmiefci brata, czymœ zupełnie nieistontnym... Pozostaje więc przy swoim zdaniu, iż nie ma sensu dršżenie tematuoskarżeń wobec Otylii.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Kociol » 2005-10-03, 18:50

Eh...nie moja wina, że komuœ na siłę zachciało się wyprzedzać dwa samochody i 2 tiry, rozumie, że tego drugiego tiru mogła nie zauważać, ale te 2 samochody i tir pewno widziała i zachciało się wyprzedzać? To jest baja :roll:

Może przesadziłem z tym ocenianiem, ale każdy za wykroczenie powinien poniesc kare. Może nie wiezienie, ale odbior prawo jazdy się należy. A jakie jest polskie prawo to wiemy, czy brat czy ktos nieznajomy, ale Otylia narazila brata na smierc, kara moze byc nalezna.

I tak uwazam, że Otylia niestety sie juz nie pozbiera, kasy juz ma tyle, ze teraz powinna prowadzic spokojne zycie, a sukcesy dla naszego kraju odniosla juz wielkie, szkoda, że jej brat nie stanie przed takš mozliwoscia, a napewno zapowiadał się na obiecujacego pływaka... :cry:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Scholli » 2005-10-03, 18:55

Po raz kolejny Scholli czy Kociol stajecie sucho po stronie prawa nie patrzac na to jaka tragedia jest w rodzinie...
ja nic nie mówiłem na temat prawa (poza stwierdzeniem faktu iż prokuratura ma postawić jej zarzuty - i nie wiem jak was ale mnie to ani nie dziwi ani nie szokuje)
I co tu ma kur** slawa do teog? Wplecacie tu calkiem niepotrzbne jakies absurdlanie wysujniete wnioski o tym jakoby to slawa miala uratowac ja od kary. Ale gdzie tu slawa? O czym Wy w ogole praiwcie? Gdzie Wy tutaj widzicie jakiekowliek tlumaczenia czy zaslaniania sie zlotymi krazkami? Prezntujecie tu swoje wnioski ktore nijak sie maja do rzeczywistosci. Boze jak cos takiego sie czyta to az sie slabo robi... Jak mozna domagac sie aby rodzice stracili dwojke dzieci? Postaw sie w ich sytuacji i ciekawy jestem czy tez bys tak sie domagal sprawiedliwosci ze strony czysto prawnej...
przeczytaj może jeszcze raz mój pierwszy post w tym temacie i zobacz o co mi chodzi...
Scholli kilka faktow ktore zdoallem przeczytac na necie czy w gazetach - droga podobno byla sucha. To raz. Wyprzedza sie przewznie predkoscia powyzej tej dozwolonej a gdy samochdoy jada 70 km/h wiadmo ze trzeba przyspieszyc do min. 90-100. I tu pojawia sie kwestia taka iz gdy Otylia zorientowala sie ze MOZE nie zdazyc przycisnela noge do dechy - moze i niepotrzebnie ale kto wie co przychodzi do glowy w takeij sytuacji.
ok - jazda 180km/h samochodem o którym wiadomo, że jest bardzo trudny w kontrolowaniu podczas manewrów kierownicš będšc niedoœwiadczonym kierowocš jest dla ciebie czymœ normlanym... no a dla mnie takie coœ nie jest normalne...[glow=darkred][/glow][glow=red][/glow][glow=orange][/glow]
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez haj » 2005-10-03, 19:58

nigdzie nie napisalem ze jest czyms normalnym :|

To co napisalem o zdarzeniu w tych linijkach ktore przytoczyles to tylko moje 'teorie' i nie ma w tym niczego co by usprawieliwialo taka jazde wiec nie mam pojecia o co Ci chodzi w Twoim ostatnim poscie.

Pozdrawiam i przychylam sie do prosby Baymanna
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Lmollu » 2005-10-03, 20:09

Mnie nie obchodzi czy ona bedzie miala uszczerbek na psychice. Bedzie go miala na wlasne zyczenie, z wlasnej glupoty. Mogla zabic obcych ludzi i za to powinna zostac ukarana! Nikt tu nie mowi o wiezieniu, ale kare grzywny i pozbawienie prawa jazdy jest odpowiednia kara. Sš ludzie, ktorzy po takim zdarzeniu dojda od razu do siebie (sa to nieliczni), a sa tacy, ktorzy beda to pamietali do konca zycia. Ale to nie ma nic do rzeczy: kara musi być i nie ma dyskusji!

A wku**** mnie, ze w telewizji najwiecej mowia o tym jak ona sie czuje i uzalaja sie nad nia. Jakby to zrobil Pan Stefan Dupczyński albo jakiœ inny to by go nazwali wariatem i mordercš. Ale to zrobiła nasza Otylia, wielka medalistka, ktora slawi Polske. Pytam: za darmo jš sławi? Nie robi tego społecznie, nikt jej nie karze tego robic, robi to przede wszystkim dla siebie. Natomiast media nie pisza wcale o tym, ze zginal mlody chłopak, zginšł, bo ma, a raczej miał lekkomyœlnš siostrę, której od złotych kršżków chyba przewróciło się w głowie.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez haj » 2005-10-03, 20:13

Po tym poscie Lmolla odechcialo mi sie zagladac kompletnie do tego tematu.

takich bzdur (czyt. drugi akapit) to nie slyszalem/czytalem nawet z ust Leppera i Giertych razem wzietych.

Takze aby zachowac nadal spokoj ducha moja polemika na ten temat konczy sie na tym poscie.

Pozdro
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Max » 2005-10-03, 20:18

ludzie pier**olicie niczym w sejmie:|
kto wymyslil w ogole z tym wiezieniem (nie chce mi sie szukac :P)
prawo jazdy niech jej zabiora i starczy i oczywiscie za jakis czas niech najpierw wyzdrowieje zreszta nie wydaje mi sie zeby jeszcze kiedys chciala prowadzic
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Simin » 2005-10-03, 22:38

ok - jazda 180km/h samochodem o którym wiadomo, że jest bardzo trudny w kontrolowaniu

a mozesz mi Scholli napisac jaki to byl samochod, bo az tak tego nie sledze!! :?:
to zrobil Pan Stefan Dupczyński albo jakiœ inny to by go nazwali wariatem i mordercš.

To racja Lmollu!! :569: Nie wazne o jakim wypadku mowia to zawsze mowia o brawurze itd, wiec tu sie przychylam!
Sš ludzie, ktorzy po takim zdarzeniu dojda od razu do siebie (sa to nieliczni), a sa tacy, ktorzy beda to pamietali do konca zycia

W tej kwestii zapewniam Cie Lmollu ze nie ma takich ludzi na swiecie co po takim zdarzeniu dochodza szybko do siebie!! :569: Jesli dochodza(a to wlasnie sa nieliczni) to I TAK DO KONCA ZYCIA PAMIETAJA co zrobili!! :569: Takze najprawdopodobniej zle to ubrales w slowa :wink: Bo nie wieze ze sadzisz ze sa tacy po zabiciu jakiegos czlowieka o tym nie pamietaja... (nie wazne kim by ten czlowiek nie byl - zwlaszcza np. bratem!!)
Jak mozna domagac sie aby rodzice stracili dwojke dzieci? Postaw sie w ich sytuacji i ciekawy jestem czy tez bys tak sie domagal sprawiedliwosci ze strony czysto prawnej...

To jest tez racja Haj z tym, ze takie przestepstwa sa sciagne Z URZEDU a nie dlatego ze ktos chce lub nie chce!! :wink: :!:
W takiej sytuacji sad moze jedynie orzec lagodniejsza lub wrecz symboliczna kare...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Grzechoo » 2005-10-04, 10:21

Simin napisał(a):
To jest tez racja Haj z tym, ze takie przestepstwa sa sciagne Z URZEDU a nie dlatego ze ktos chce lub nie chce!! :wink: :!:
W takiej sytuacji sad moze jedynie orzec lagodniejsza lub wrecz symboliczna kare...


Symboliczna kara za umyœlne/nieumyœlne spowodowanie wypadku ze skutkiem œmiertelnym?...
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez baymann9 » 2005-10-04, 13:22

Otylia jechała Chryslerem 300M, pochodził z zabrzańskiego salonu (jeœli sie nie mylę miał nawet reklamę) Inter Car.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez r.makaay » 2005-10-04, 14:37

Moim zdaniem Otylia powinna ponieœć jakšœ większš karę niz odepranie prawa jazdy... Wtedy mogło się skończyć o wiele gorzej... Wiem, wiem... jej brat nie zyje, rodzice sš załamani i córka w ciupie jeszcze by ich tylko dobiła, no ale za głupotę sie płaci...
"Jesteśmy otoczeni? To dobrze, możemy atakować ze wszystkich stron..."
r.makaay
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-06-27, 12:51
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Kociol » 2005-10-04, 15:54

r.makaay napisał(a):Moim zdaniem Otylia powinna ponieœć jakšœ większš karę niz odepranie prawa jazdy... Wtedy mogło się skończyć o wiele gorzej... Wiem, wiem... jej brat nie zyje, rodzice sš załamani i córka w ciupie jeszcze by ich tylko dobiła, no ale za głupotę sie płaci...


Musi być równouprawnienie, jeœli jechałby to jak mówi Lmollu pan Dupczynski i zabił brata Otylii, to pan Dupczynski siedział w wiezieniu ... (nie mowiac o nim :D, bo to wymysł )

Tak wiec Otylia kare jakas musi poniesc, napewno nie powinno sie obyc na samym odbiorze prawo jazdy ... Kare powinna poniesc jak juz dojdzie do siebie.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Simin » 2005-10-04, 16:20

Symboliczna kara za umyœlne/nieumyœlne spowodowanie wypadku ze skutkiem œmiertelnym?...

To jest kwestia dyskusjyjna Grzechoo co rozumiesz pod pojeciem symboliczna!!
Ja pod tym pojeciem biorac pod uwage spowodowanie smierci mam na mysli jakis wyrok w zawieszeniu np.3-5 latek!! To w takim przypadku nazywam wyrokiem 'symbolicznym'!! :569:
Nie chodzi mi o 'symboliczny' w sensie np. tydzien odsiadki badz kare 3 tys. grzywny!!
Otylia jechała Chryslerem 300M, pochodził z zabrzańskiego salonu (jeœli sie nie mylę miał nawet reklamę) Inter Car.

To ladne autko sobie sprawila!! :569: Niestety sie nim dlugo nie nacieszyla, a zaplacil za to jeszcze jej brat!! :(
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości