Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez DamKam » 2005-10-02, 18:23

Ledwo co mielismy czas otrzasnac sie po tragedii zwiazanej z tragiczna smiercia Arka Golasia a los gotuje nam kolejna tragedie...
Jak zapewne kazdy wie Otylia Jedrzejczak miala wypadek w ktorym zostala ciezko ranna a zginal jej 19 letni brat Szymon... Nie bede sie rozpisywal na temat tej tragedii bo kazdy pewnie sledzil to w TV... Chcialbym poruszyc kwestie o ktorej niedawno przeczytalem a mianowicie:
Policja nie wyklucza możliwoœci postawienia zarzutów Otylii Jędrzejczak o nieumyœlne spowodowanie œmierci - poinformowała TVP3.

W sobotę w wypadku, do którego doszło w miejscowoœci Mišczyn koło Czerwińska na drodze krajowej nr 62 Płock-Warszawa nasza najlepsza pływaczka wyprzedzała sznur pojazdów, zjechała na lewy pas jezdni, a następnie do rowu. Jej samochód uderzył w drzewo. Na miejscu zginšł 19-letni brat Otylii, Szymon.

Według wstępnych ustaleń policji, Jędrzejczak jechała z nadmiernš prędkoœciš, którš oszacowano na ok. 180 km/h.
zrodlo: www.onet.pl

Najbardziej zaszokowala mnie informacja o predkosci z jaka jechala Otylia :!: 180 km/h :shock: I to na zwyklej drodze na dodatek podczas wyprzedzania kilku pojazdow na raz :roll: Jestem bardzo ciekaw czy te informacje o postawieniu zarzutow przez policje sie potwierdza. Uwazam ze nie powinno do tego dojsc :!: Juz nikt nie cofnie tego co sie stalo a to moglo by zrujnowac dalsze zycie naszej plywaczce... ciezko powiedziec co jest sluszne w tej sprawie ale zal mi jest Otylii bo na pewno przezywa dramat... co by bylo dopiero jak postwia ja przed sadem... nie wyobrazam sobie tego :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Tomachawek » 2005-10-02, 18:38

oj Otylia sie zalamala strasznie niby kochala swego brata... ciekawe dlaczego tak szybko jechala?? chciala cos pokazac przed bratem... jak policja postawi te zarzyty Otylii to juz raczej sie nie podniesie... policja by zle zrobila... Mam nadzieje ze policja tego nie zrobi, Otylii jest teraz bardzo trudno sie odnalezc w psychice ale mam nadzieje ze podniesie sie i bedzie zdobywac medale dla swojego brata...
Tomachawek
 

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Grzechoo » 2005-10-02, 18:56

Jakieœ fatum jest nad naszymi sportowcami, którzy jeżdżš samochodami.... albo poprostu szalejš na drogach :/ przykre to, bo niejako tracimy najzdolniejszych reprezentantów :/
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez kina_17 » 2005-10-02, 19:09

ja tam wole nie myœleć co by sie dzialo i co bedzie sie dziac z naszymi sportowcami rożnych dziedzin ... wlasnie sama sie zastanawiam czy my jakies mamy pecha czy poprostu Bog lubi zabierac nam tak utalentowanych ludzi ????? bo prawda jest taka ze powinnimsy kazdy dzien ogdnie przezyc poniewaz nigdy niewiesz kiedy przyjdzie na ciebie kolej .......zal mi Otylki .....
kina_17
 

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez piotraldinho » 2005-10-02, 19:27

No coz wspolczuje jej , jej rodzinie , ['] dla jej brata , ale trzeba jednak powiedziec wprost , ze to jej wina ten wypadek . Wierze , ze nei chciała bo któz by chciał to oczywiste , ale czasem trzeba pomyslec nad konsekwecjami tak szybkiej jazdy (180 km na polskich drogach to anprawde duzo ...) . Niemniej jednak narazie trzeba jej dac odpoczac , jest wstrzasnieta , załamana psychicznie i długo sie moze nie pozbierac . Zycze jej wszsytkiego dobrego i powrotu do sportu bo jest jedna z niewielu andzieji poslkiego sportu .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Lmollu » 2005-10-02, 20:05

Prawda jest taka, ze baba nie powinna miec kierownicy w ręce! Kobiety puszš się, kiedy mówi się, że nie potrafiš prowadzić, a taka jest właœnie prawda! Żona zabiła Arka Gołasia, teraz Otylia zabija swojego brata.

Wydaje mi sie, ze naszej Otylii niezle we łbie się przekręciło- 180 km/h! Słyszalem kiedys, w telewizji, ze hobby Jędrzejczak to szybka jada samochodem. Zapłaciła teraz za to œmierciš brata.

Uważam, że powinni jest postawić zarzuty. Kiedy w grę wchodzi spowodowanie œmiertelnego wypadku, nie ważne jest czy spowodował go Aleksander Kwaœniewski czy Grzegorz Brzęczyszczykiewicz- trzeba postawić zarzuty! Fakt, ze Otylia spowodowała wypadek nieumyœlnie, ale za 180 km/h powinna zapłacić, mogła zabić kogoœ obcego i co wtedy? Gdyby zabiła kogoœ z moich bliskich to nie obchodziłoby mnie to, ze jest złotš medalistkš Igrzysk Olimpijskich.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Max » 2005-10-02, 20:59

na wstepie kondolencje [*]
ale
popieram lmolla
dzisiaj sporo o tym gadalismy z kumplami (jadac samochodem, maluchem w zasadzie ;) )
kobieta za kierownica to czesto smierc (nie przesadzajmy, niektore potrafia jezdzic ) a szczegolnie gdy sie jedzie 180 km/h :shock:
zarzuty wydaja sie zasadne i pewnie beda postawione

:569: STOP WARIATOM DROGOWYM!!:!:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Scholli » 2005-10-02, 22:48

tragedia - prawda... ale sama sobie winna... ale to w jaki sposób jest to przedstawiane jest chore! poczynajšc od relacji w mediach nie mówi się "spowodowała wypadek", nic nie mówi się o "bezmyœlnoœci, głupocie" czy innych epitetach jakimi okreœla się anonimowych sprawców takich wypadków, a cišgnie się to aż do samej policji - gdzie zwykle policjanci zanim wogóle dojadš na miejsce wypadku już mówiš o "nadmiernej prędkoœci, niedostosowaniu prędkoœci do panujšcych warunków drogowych, brawurze" tip. a tu słyszymy z ust policjanta iż "nie można nic mówić nawet o prędkoœci, bo trzeba poczekać na ustalenia biegłych" - to jest kpina jakaœ! jestem ciekaw jak muszš się czuć rodziny tych wszystkich którzy spowodowali wypadki i byli obrzucani inwektywami, a œwięta Otylia jest biedna i wszyscy jest współczujš... powiem tyle: jej wszytkie medale sš gówno warte w porównaniu z tym, że przez własnš głupotę zabiła brata... ale do dużej częœci Polaków to nie dociera, nadal jest dla nich wspaniała... wg. TVP prokuratura ma jej postawić zarzut nieumyœlnego spowodowania œmierci - przynajmniej oni nie œpiš...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Simin » 2005-10-03, 01:42

wg. TVP prokuratura ma jej postawić zarzut nieumyœlnego spowodowania œmierci - przynajmniej oni nie œpiš...

Na to bym Scholli nie liczyl!! Tak to juz jest ze jak sie nazywasz Jedzejcak a nie np. Kowalski to inaczej Cie w Polsce za rozne sprawy rozliczaja!! :(TAKA PRAWDA!!:( :569:

Gdyby zabiła kogoœ z moich bliskich to nie obchodziłoby mnie to, ze jest złotš medalistkš Igrzysk Olimpijskich.

Swieta raja!! Moglaby nawet bys szejkiem Brunei - trzeba walczyc o swoje, a w tym przypadku o najwazniejsze - sprawiedliwosc!! :569:

No ogolnie bardzo smutna sprawa nam sie stala!! :(
Kolejna ofiara czarnej serii! :(
No ale ludzie - jak sie zapindala 180 km/h mijajac kilka samochodow to trzeba byc solidnie (sorry za wyrazenie) j e b n i e t y m!!!!!!!!!! No nie ma zmiluj na taki brak wyobrazni!!
W ZYCIU NIE JECHALEM 180 na drodze!! Raz mi sie zdarzylo 140-150 na wlotowce do Poznania, gdzie w pewnym momencie (niestety krotkim :() sa 3 pasy w jedna strone - w dodatku W NOCY gdzie nikogo nie bylo po horyzont!!
Ale nie ze 180 pocianac w bialy dzien gdzie jest mnostwo kierowcow i wszystko na dobra sprawe moze sie zdarzyc!! KOMPLETNY BRAK WYOBRAZNI!! :(
Niestety tego u polskich kierowcow jako jednej z niewielu rzeczy jest pod dostatkiem :(
Ja niedawno zczailem ze samochod to trumna na kolkach, bo gdyby nie opatrznosc i szybki reflesk moj i kolesie ktory (cenzura) ok 120 km/h (ja mialem kolo 40, bo akurat skrecalem) to mogloby byc BAAARDZO ZLE zeby nie powiedziec TRAGICZNIE!!!! Od tego czasu jak juz mam 80-100 km/h to sciagam noge z gazu - na wszelki wypadek!!
i ostatnia kwestia [*] dla brata Otylii -> zal ze musial zaplacic najwyzsza cene za GLUPOTE SIOSTRY!!!!!!!!!! :( :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez kina_17 » 2005-10-03, 08:45

chłopakiw zupelnoœci was popieram ze sprawiedlowoœć musi być nawet jesli ktos jest niewiem jak bardzo popularny .. a co do prowadzenia saochodów .. eh .... niewsyztskie baby takie sš ...uwazam ze Gołasiowie mogli leciec samolotem do rzymu ?????????

No ale coz co sie stalo tosie nieodstanie .... przyznam sama lubie szybkosc bo lubie adrenaline ale mam dosc duzo oleju w glowie zeby na polskich drogach nie zapeirniczac tyle co Oti ... W WAKACJE MIALAM PRZEJADZKE NA MOTORZE HAWASAKI CZY JAK TO SIE PISZE I DROGA KLETNO - CZARNA GÓRA ( ULICA JEST JAK DROGA WEŻA ) KOLEGA JECHAŁ 250 KM/H ... JAK STANELAM NA MIEJSCU TO MIALAM WRazENIE ZE NOG NIE CZUJE .. DLATEGO TROCHE PRZYCHAMOWALAM JESLI CHODZI O SZYBKOSC .....
a co na prawo jazdy slysze poglosy ze my mamy zdawac dna prawo jazdy od 21 roku zycia .. hmm moze to i lepeij .. :?: :566:
kina_17
 

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez haj » 2005-10-03, 10:10

Z tymi oskarzeniami ja bym nie byl taki pewny jak Wy w 100% - zarzuty i tyle...

Wy patrzycie tylko i wylacznie z punktu prawa - ale na szczescie sedziowie czy prokuratorzy to tez ludzie...

Najwieksza kara dla niej - niepowetowana, nie ma niczego gorszego - jest smierc brata, ktorego praktycznie sama zabila. Same zycie z ta swiadomoscia to wystarczajacy balast na caly swoj ziemski zywot...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez baymann9 » 2005-10-03, 13:08

Straszna tragedia! Moim zdaniem oskarżenia czy chodŸby samo gadanie o winie Otylii jest nie na miejscu. Ona ma na sumieniu œmierć brata i to będzie jej cišżyć przez reszte życia. Każdy popełnia błędy, a nie wszysyc sš karani tak dotliwie. Mam nadzieję, ze dziewczyna sie nie załamie, a sport okażę się jej pomocny w najtrudniejszych chwilach.

[ Dodano: 2005-10-03, 14:24 ]
Żona zabiła Arka Gołasia, teraz Otylia zabija swojego brata.

Najpierw napisałem, potem przeczytałem wasze wypowiedzi. Z tego, co mi było wiadomo to Arek prowadził. Coœ się zmieniło?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Scholli » 2005-10-03, 13:49

Moim zdaniem oskarżenia czy chodŸby samo gadanie o winie Otylii jest nie na miejscu.
a co jest na miejscu w przypadku deb_ilki która na wšskiej, wilgotnej polskiej drodze, gdzie z obu stron sš rowy i drzewa wyprzedza z prędkoœciš grubo ponad tš dozwolonš na autrostradach? rozczulać to się można nad tym bratem, ale nie nad Otyliš! STOP GŁUPOCIE! STOP PIRATOM DROGOWYM! - tobie i tobie podobnym proponuje dopiszcie sobie do tego hasła - nie dot. złotych medalistów... bo nie chodzi mi tutaj od umiejszanie jej tragedii czy coœ w tym stylu, tylko o stawianie jej ponad zwyczajnych ludzi, tylko za to że jest znana - w takiej sytuacji nie może być równych i równiejszych!
Cytat:
Żona zabiła Arka Gołasia, teraz Otylia zabija swojego brata.

Najpierw napisałem, potem przeczytałem wasze wypowiedzi. Z tego, co mi było wiadomo to Arek prowadził. Coœ się zmieniło?
nic się nie zmieniło - od poczštku było mówione, że to żona proawdziła, a on spał...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez Kociol » 2005-10-03, 14:20

Lmollu napisał(a):Prawda jest taka, ze baba nie powinna miec kierownicy w ręce! Kobiety puszš się, kiedy mówi się, że nie potrafiš prowadzić, a taka jest właœnie prawda! Żona zabiła Arka Gołasia, teraz Otylia zabija swojego brata.

Wydaje mi sie, ze naszej Otylii niezle we łbie się przekręciło- 180 km/h! Słyszalem kiedys, w telewizji, ze hobby Jędrzejczak to szybka jada samochodem. Zapłaciła teraz za to œmierciš brata.

Uważam, że powinni jest postawić zarzuty. Kiedy w grę wchodzi spowodowanie œmiertelnego wypadku, nie ważne jest czy spowodował go Aleksander Kwaœniewski czy Grzegorz Brzęczyszczykiewicz- trzeba postawić zarzuty! Fakt, ze Otylia spowodowała wypadek nieumyœlnie, ale za 180 km/h powinna zapłacić, mogła zabić kogoœ obcego i co wtedy? Gdyby zabiła kogoœ z moich bliskich to nie obchodziłoby mnie to, ze jest złotš medalistkš Igrzysk Olimpijskich.


Popieram Lmolla. Otylia jest jakimœ Bogiem? Każdy powinien odpowiadać, powinny być równe prawa. Mnie to nie obchodzi, że jeœli ja bym zabił jej brata to Otylia by mnie sšdziła, wsadziła do "Ciupy" na dożywocie. Teraz ona powinna poniesc ta kare! Trudno, ale jechac 180 km/h trzeba miec niezla odwage i to w pierwszym roku po zdaniu prawojazdy :!:
No cóż, zabiła swojego brata, ma szczescie ze sama przezyła...tylko dlaczego najczesciej w wypadkach ginš pasażerowie? :| Powinien karę poniesc winowajca...eh... :x Kariera Jędrzejczak raczej juz się posypie, ma jakis lekki uraz kregoslupa, napewno tez od razu nie da rady psychnicznie udzwignac tego ciezaru, tego zdarzenia.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Tragiczny wypadek Otylii Jedrzejczak

Postprzez baymann9 » 2005-10-03, 14:37

Czy jest jakiekolwiek Ÿródło, które mówi, że ,w razie potwierdzenia sie wstępnych ustaleń policji, Otylia nie stanie przed sšdem? Jak na razie wydaje mi sie, że robicie skandal ze sprawy której nie ma! O tym, że Otylia zachowała sie nieodpowiedzialnie, czy jak kto woli głupio, nie ma watpliwoœci. Oczekujecie, że przedstawiš jej zarzuty zanim wyjdzie ze szpitala :| ?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości