Złote Usta

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Złote Usta

Postprzez ironlemon » 2014-08-30, 10:16

Mam dziwne przeczucie, że z takimi perełkami nasi nowi Madritistas będą okupować czołówkę owej listy przebojów :lol:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Złote Usta

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-09-04, 18:02

Leśny kto tak naprawdę sponsoruje Legię? Nie wierzę żeby ci nie przeszkadzało płacenie kar !!!
Coś tu nie gra!
Z Bereszyńskim też coś nie tak było, za łatwy błąd! Może to specjalnie tak wyreżyserowaliście żeby o Legii najpierw zrobiło się głośno? Może przy zielonym stoliku coś innego przed meczami z Celtikiem załatwialiście ze szkotami ? Może wydawało się wam, że piłkarze nie dadzą rady ich przejść, a przygarnęliście kasę od Celtów za ich awans i gdy okazało się, że może to się nie udać to wymyśliliście, żeby wziąć Beresia i go nie zgłosić a dla pewności żeby wszystko było jasne wszedł na boisko! Coś tu śmierdzi !!!!!


z legia live : )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Złote Usta

Postprzez Radosław Lubor » 2014-10-12, 21:16

Pora odświeżyć. Zerknąłem na forum Barcelony zobaczyć jak idzie rekrutacja do Mafii, z ciekawości zerknałem na świecący temat reprezentacji i ostatni post...

O kuhwa, ale mi zrobili prezenta. Ochlałem ryja i gdzieś przegapiłem źrąc chamskie jedzenie z budy tuż obok knajpy tak jedną i drugą bramkę, ale za 4 dni jadę do Reichu z bardzo ważną biznesową wizytą i nie zrezygnuję tylko i wyłącznie aby udawać kulturalnego rozmówcę i świętojebliwego Polaczka z prawa do darcia łacha z tych śmisznych wąsatych Helmutów i Gebelsów :lol2:

Rzeszo, nadchodzę!


:lol:
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez Myszak » 2014-11-03, 11:34

Z Onetu:

PaniczPawełek007 napisał(a):Żal za grzechy Jana Joachima Wacka. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina, że kochanego Robcia w Borussii już ni ma. Nic tego, corva, już nie zmieni, bo węża miałem ja w kieszeni. W mediach z nim często wojowałem i kilku baniek żałowałem. Musisz zarabiać mniej od Niemców - wciąż jak papuga powtarzałem. Goetze i Reus niech biorą z pięć baniek, Tobie Robciu półtora niech wystarczy - ach, teraz mi się czoło marszczy, bo odszedł i w pierońskim Bayernie on nie poczyna se zbyt miernie. Romę asystą i golem pyknął, wcześniej Hannover też rozwalił, niechby to jasny piorun spalił. Jak nie gracz kolejki to klasa światowa - już mnie od tego boli głowa. Ach jak ja bardzo o tym marzę, by dla nas strzelił co w pucharze, aż do tej pory mnie dreszcz przenika jak w Berlinie Bawarczykom rąbnął hattricka.W sobotę i nam zmartwień przysporzył, Klopp z szoku aż gębę swą otworzył, Sammer ścisnął Guardiolę aż kręgosłup trzeszczy, Allianz Arena za spikerem "Lewandowski" wrzeszczy. Niech jasna strzeli to cholera, pokonał Romka Weidenfellera. Muller i Robben kły zaciskają i gryzą swe dolne wargi aż do kości, a ślepia błyszczą im z zazdrości. Mieliśmy być silniejsi bez niego, proszę pana. Tacy my silni jak pijak na kacu z rana. A Immobile może zastąpić co najwyżej Brożka u Cupiała albo u Leśnego "Sagana". Nasz los wygląda dosyć marnie - razem z Werderem robimy za czerwone latarnie. Już nieraz po pokazach Borussii niemocy wtulałem głopwę w poduszkę i łkałem pół nocy. Donnerwetter, ja, ja, gut - byłem głupi niczym but. Ale ze mnie, corva f...wacek.


:D
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: Złote Usta

Postprzez Gabo Gabi » 2015-04-25, 13:55

komentarze na DevilPage są...wyjątkowe:

http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... transferu/" target="_blank" target="_blank" target="_blank

Beckenbauer był rewelacyjnym piłkarzem. Teraz to element bawarskiej mafii, która zrobi wszystko by zniszczyć rywala. A w ostatnich latach BVB "zasłużyło" na "surową karę".


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2015-04-07, 14:08 ]
http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/42177/ribery-louis-van-gaal-to-nie-jest-dobry-czlowiek/


"Jego filozofia polega na tym, że nie potrzebuje gwiazd w swoim zespole, każdy musiał udowodnić swoją wartość - przyznał Franck. " to chyba dobrze że zespół ma być zespołem a nie jak w dzisiejszym Bayernie gdzie taki Robben i Ribery uważają się za guru.


:lol: :lol:

[ Dodano: 2015-04-25, 13:55 ]
Komentarz z Fangola:

http://fangol.pl/view/96522/mueller-ma-patent-na-messiego

Messi to obok CR7 najlepszy piłkarz naszych czasów, Mueller to ścierwo, które nie szanuje innych, a przy tym jest mega irytujący, graczem też jest przeciętnym, po prostu gra w dobrym klubie i dobrej reprezentacji


Ogólnie polecam Fangol, jeśli chcecie się pośmiać. :wink:
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Złote Usta

Postprzez grejfrut » 2015-04-25, 17:09

Z czego się tu śmiać? Z niewiedzy, zacofania? Szkoda czasu na to.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: Złote Usta

Postprzez Dziadek Mróz » 2015-05-03, 00:44

Ludzie litości owszem SA jest dobry ale jak jest lanserem na treningach to trudno winić trenera że go nie wystawia ... Chłop się asymiluje od drużyny i gwiazdorzy (a żadną gwiazdą nie jest Ljubo to go nosem wciąga na śniadanie)

komentarz z legialive : P
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Złote Usta

Postprzez Gabo Gabi » 2015-05-31, 21:14

tylko nie do bayernu. bedzie kolejny sprzedawczyk. Bayern zabija piłke nożną, a lewandowski tez dobry. Zamiast przejsc za jakieś 60 mln to poczekał do końca kontraktu i poszedł za darmo. Żenada.



http://transfery.info/75704,gndoan-potwierdza-rozmowy

Z transfery.info, pod newsem o Gundoganie. Rozbrajają mnie tacy ludzie - Gundo, a wcześniej Gotze i Lewy i tak by odeszli z BvB, i tak osłabili by swoje zespoły, co za różnica, czy do nas, czy za granicę? :roll:
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Złote Usta

Postprzez Klinsmann » 2015-05-31, 21:21

Przecież Lewego nie chciał puścić Wacek :lol: Bayern był skłonny zapłacić rok przed wygaśnięciem kontraktu, a to że poszedł za darmo to wina Wacka a nie Lewego :P
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Złote Usta

Postprzez Gabo Gabi » 2015-06-01, 22:37

Schweinsteiger odchodzi z Bayernu na emeryturę! Czy zastąpi Guardiolę?

Gwiazda Bayernu II postanowiła zawiesić buty na kołku. Schweinsteiger (33 l.) stwierdził, że już nic więcej nie osiągnie jako piłkarz i planuje trenerską karierę. Okazało się, że już od kilku miesięcy posiada odpowiednie licencje trenerskie. Jak donosi Suddeuthsche Zeitung Schweinsteiger jednak planuje pozostać w Bayernie jako trener. Czy to on zastąpi za rok Guardiolę (44 l.)? Bayern nie może być zadowolony z pracy katalońskiego szkoleniowca trenującego między innymi Roberta Lewandowskiego po tym, jak w dwa lata zdobył zaledwie pięć trofeów, także nadal nie przedłużył z nim kontraktu, który wygasa w 2016 roku.

Czyżby za rok czeka nas sensacyjna zmiana na stołku trenera Lewandowskiego?


Komentarz ze strony.

Czyżby Radek Lubor? :wink:

http://www.bayern.munchen.pl/art/show/tobias-schweinsteiger-konczy-kariere/16362
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Złote Usta

Postprzez yarpen » 2015-06-02, 00:13

Niby co sugeruje autorstwo tego postu przez RL?
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Złote Usta

Postprzez Gabo Gabi » 2015-06-02, 00:25

Po tym poscie tego nie widać, ale wystarczy zajrzeć na stronę i poczytać wypowiedzi użytkownika ThomasKonig. Jak dla mnie to jest Radek.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Złote Usta

Postprzez Klinsmann » 2015-06-02, 00:30

A jak dla mnie to Ty jesteś Radek :lol: Wiele macie wspólnego, bardzo podobne poglądy i styl pisania, te same tematy + data założenia konta zaraz po tym jak multikonto Radka zostało zbanowane :P
Plus wiele innych wspólnych cech, choćby ślepa wiara w filozofa i miłość do Tomka :wink:

Ps. Z góry przepraszam jeśli się mylę.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Złote Usta

Postprzez scaloni » 2015-06-02, 10:30

A skąd on może wiedzieć, że to Radek, skoro sam założył tu konto w marcu tego roku? A RL nie ma tu już kilka miesięcy :lol: Abstrahując, że ci wcześniejsi robendinho itd to i tak ta sama osoba.
Dobra Radek, jeśli gdzieś tu siedzisz i piszesz, to wróć lepiej do starego konta, bo tylko się kompromitujesz i siejesz niepotrzebny ferment.
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Złote Usta

Postprzez jun_or » 2015-06-02, 21:31

Jaki był taki był, ale brakuje Radka na forum.
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości