Leśniczówki

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Leśniczówki

Postprzez Simin » 2005-06-07, 15:48

killy napisał(a):
Simin napisał(a):No i chyba niestety sie nie doczekamy na wiesci z lesniczowki... :(
A tyle jest (bylo) dobrych rzeczy do komentowania, ktore mozna bylo tak fajnie poprzekrecac tudziez nadac im humorystycznego wydzwieku... chocby final z Shalke i jakze trafne decyzje sedziow :(
SZKODA!!



Sprobuj sam, moze odkryjesz w sobie jakis talent :wink:

Powiem Ci ze sma nawet o tym myslalem!! :) Bycmoze udaloby mi sie dobrze zrobic bo mam predyspozycje cos czuje, ale niestety mam takze slaby dostep do meczow Bayernu i teksty takie moglbym pisac niezwykle rzadko!! Jezeli juz to od nastepnego sezonu, ale tak sobie mysle, ze chyba sie za to zabiore jak bede mial czas!! :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Leśniczówki

Postprzez Kociol » 2005-06-14, 18:30

JUŻ DZISIAJ "WIEŒCI Z LEŒNICZÓWKI"
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Leśniczówki

Postprzez Lesnik_ORI » 2005-06-17, 19:57

Kociol napisał(a):JUŻ DZISIAJ "WIEŒCI Z LEŒNICZÓWKI"

Obsuwa o dwa dni, ale sš :)
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Leśniczówki

Postprzez Max » 2005-06-17, 23:16

cieszy mnie ze wiesci z lesniczowki powrocily, czekam na kolejne texty :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Leśniczówki

Postprzez haj » 2005-06-18, 13:40

Dzial felietony przeznaczylismy dla Lesnika i tam tez beda sie pojawialy nowe opowiastki. Dwie poprzednie juz tam umiescielm, jesli byla trzecia - a ja jej nie mam - to prosze o dostraczenie mi jej a ja szybko umieszcze.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Leśniczówki

Postprzez Kebe » 2005-06-18, 16:38

NO no lesniczuwki rulesss czekany na kolejne :)
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Leśniczówki

Postprzez Kociol » 2005-08-06, 11:35

Już dzisiaj na łamach naszego serwisu dostepne będa kolejne numery Lesniczowki, jak zapowiada sam Lesnik_Ori.

Trzymam za słowo i czekam na ukazanie się artykułów ... :)


Tekst Lesnika_ORI
Hej!

Nowy sezon i nowe Leœniczówki. Wraz z nowym sezonem, nadchodzš małe zmiany, przede wszystkim będš się pojawiać częœciej, po drugie, przeczytać je możecie w dziale Felietony (poszukajcie sobie gdzieœ tam na lewo) :P, a po trzecie, będš również wrzucane na forum i niewykluczone, że będzie oddzielny dział poœwięcony Leœniczówkom. Prawda, że pięknie? A, no i dzisiaj formuła Leœniczówek trochę inna...

Ballack Films presents: "The New Contract odc. 2156"
Taaaak, Ballack i podpisanie nowego kontraktu, to wspaniały materiał na nakręcenie filmu pełnometrażowego, albo serialu typu tasiemiec (coœ takiego jak Moda na Sukces). Z jednej strony Manchester, z drugiej Madryt, z trzeciej zaœ podobno Fiorentina (tutaj działacze chyba wykazali się zbyt dużym optymizmem...). Niby zainteresowania wzrasta, ale sam Michael o niczym chyba nie wie, dementujšc wszelkie pogłoski o kontaktowaniu się z Czerwonymi Diabłami i z (hmm... niby Królewscy siebie nazywajš, ale to chyba niedorzeczne... Galacticos też nie pasuje) ...Realem. Tak czy siak, kontrakt z Ballš trzeba przedłużyć, a działacze muszš się gdzieœ wcisnšć między kolejnymi firmami proszšcymi Ballacka o reklamę.

3:0 na Guten Tag Bundesliga!
Doœć dobrze przywitaliœmy się z ligš po wakacyjnej przerwie. Cieszy przede wszystkim powrót Santa Cruza (wierzcie mi, że on ma jeszcze przed sobš przyszłoœć!) Przede wszystkim cieszy jednak zwycięstwo na naszej nowej Arenie, z której musimy zrobić twierdzę nie do przejœcia (a słyszeliœcie, że Chelzi podobno założyła sobie, że nie przegra ani jednego meczu u siebie? Bierzmy przykład!) Nie pomoże nam w tym jednak rozdawanie przez arbitrów czerwonych kartek zawodnikom. Ja rozumiem, że pasujš idealnie do naszych nowych koszulek... Arbitrzy, nie przykładajcie wagi do wyglšdu, tylko skupcie się na sędziowaniu, bo to piłka nożna, a nie ręczna (pozdro Panie Helveg, może niech Pan pomyœli o grze w reprezentacji Danii... w siatkówke, albo w ręcznš?) Czerwonš kartkę, która pasuje jak ulał do stroju otrzymał Ismael, który cały czerwony (ze wstydu pewnie też) zszedł z boiska, nie zaliczajšc swojego debiutu ligowego w Bayernie do udanych. Nie bardzo smutkiem kolegi przejęli się pozostali koledzy, którzy grali dosyć dobrze wygrywajšc 3:0. Makaay znów dwa razy urwał się obrońcom i nie zawiódł. No i brawa dla Hergreavesa (i Santa Cruza za asystę). Podsumowujšc. Nowy stadion, nowe stroje, nowa era Bayernu! Oby pełna sukcesów!

Friendsy się (ak)wizytujš... czyli Legia - Bayern
Nie wiem czemu akurat Bayern przyjaŸni się z Legiš, a nie z takim Manchesterem np. (?) ale nie ma co narzekać, przecież dzięki temu Bayern przyjedzie do Polski! W końcu cała Polska będzie mogła zobaczyć œwiatowš czołówkę, a na pewno największy w Niemczech. Pytanie w jakim składem zagrajš Bawarczycy zadajš sobie wszyscy. Czy będzie to rezerwa, czy też pierwszy skład. Nie oszukujmy się, na pewno najsilniejzsym składem Bayern nie zagra od poczštku, ale wszystkie gwiazdy przyjadš, więc pewnie wejdš na boisko. Ballack, Lucio, Kahn na polskiej murawie, na polskim boisku i w polskiej telewizji (ciekawe ile aut [Audi?] kupiš sobie właœciciele TVN-u za ten mecz...). Ja niestety nie będę mógł jechać do Warszawy (co jednak ma swoje zalety, bo czy na stadionie usišdę w wygodnym skórzanym fotelu, z podnóżkiem, z zimnym piwkiem? Chipsami? :P Ktoœ nie jest pewny odpowiedzi? No nie przecież... :P ) Bawario, Polska czeka na Ciebie!

No i co ja miałem... czyli kończymy chyba?
No tak, trzeba kończyć, bo odpalony jest FM 2005, a tam ważne mecze się dziejš :P. Co ja miałem jeszcze... Hmm... Rozpisałem się trochę dziœ co? :P Jakbym był komercyjny bardzo i leniwy, podzieliłbym te Leœniczówki na dwa odcinki, ale co tam, niech strace, a Wy męczcie wzrok :). Do zobaczenia w specjalnych Leœniczówkach w poniedziałek po meczu Legia - Bayern!

Pozdrawiam
Przemysław "Lesnik_ORI" Szews
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Leśniczówki

Postprzez Max » 2005-08-17, 08:57

no i nadszedl kolejny text z lesniczowki :)
w tej wymianie pogladow miedzy lesnikiem a batmanem stanalbym po stronie tego pierwszego
ale najbardziej uderzylo we mnie zdanie (felieton batmana)
Ostatnim wielkim napastnikiem w Bayernie był JĂźrgen Klinsmann
czy kolega o kims nie zapomnial?:roll:
no chyba ze chodzi o ostatniego wielkiego niemieckiego napastnika jesli tak to wypada to zaznaczyc :P
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Leśniczówki

Postprzez Kebe » 2005-11-19, 11:48

No i lesnik znow ucichł :(
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Leśniczówki

Postprzez Kociol » 2005-11-19, 13:35

Kebe napisał(a):No i lesnik znow ucichł :(


pytałem się go, miał wczoraj swoja 18-nastke, w weekend obiecał coś napisać, liczę że tak będzie :wink:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Leśniczówki

Postprzez Lesnik_ORI » 2005-12-17, 12:59

Oj ucichl Lesnik ucichl, ale dzisiaj wrocil z hukiem i jednym z lepszych, moim zdaniem, wydan Lesniczkowek :) Mimo silnego bolu glowy cos udalo mi sie stworzyc (a moze to wlasnie przez ten bol?) hmm... Oddaje to Wam do oceny :d

Pozdrawiam:)

[ Dodano: 2005-12-17, 13:03 ]
Nie wiem czemu jeszcze nie wiszą na stronie, ale wrzuce też tutaj:)

Najnowsze wydanie Lesniczowek:

Leśniczówki pt. ”Makaron popijany piwem”

No i stało się. Jesteśmy po losowaniu par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wiele było dyskusji na temat przeciwnika na którego trafi Bayern. Wiele było spekulacji, przypuszczeń, domniemań, aż w końcu wylosowaliśmy Włochów. Zawodnicy z kraju, gdzie podstawą żywieniową jest pizza i spaghetti (ewentualnie w grę wchodzi też lasagna) nie wydają się złym wyborem. Przypuszczam, że wyżej wymienione potrawy są głównym powodem aktualnej formy Milanu. Bowiem jak można grać dynamicznie i efektownie wcinając tak kaloryczne i niezdrowe potrawy? Wcinać to złe słowo… Milaniści muszą się nimi obżerać, bo patrząc na ich poczynania w lidze, czy też wspominając mecz z Schalke, trudno nie odnieść takiego wrażenia. Zawsze istnieje jednak ryzyko, że ich dieta się zmieni do pojedynku z Bayernem, dlatego nie można w żaden sposób lekceważyć przeciwnika (szczególnie gdy wiadomo, że Liga Mistrzów na każdy zespół działa niczym „dieta cud”). Ok., starczy już tych kulinarnych odwołań, bo część z Was robi się na pewno głodna (w tym ja).

Bayern natomiast powinien trochę uważać na tradycyjny niemiecki (szczególnie w Bawarii) napój czyli… piwo. Jak mówi stare babcine przysłowie „od piwa głowa się kiwa” sprawdza się w 100% w Bayernie. A komu się kiwa? Przypuszczam, że trochę za dużo złotego trunku spożywanego jest w zarządzie, bo kolejni zawodnicy odejdą nam za darmo. Za Ballackiem do sklepu po obszerne torby podróżne udali się Ze Roberto i Sagnol. I wątpię, że kupują je w celu wyjazdu na ferie zimowe, raczej w celu opuszczenia Monachium. Makaron i pizza w przeciwieństwie do Ac Milanu dobrze wpływa na myślenie Juventusu, gdyż są bliscy przejęcia nam kolejnego światowej klasy obrońcy… za darmo! My natomiast wyrzucimy 10 mln Euro (kto wymyślił tą sumę?!) na jakiś kolejny orientalny wynalazek zwany El Kaddouri … Panowie zarządcy radzę wziąć 2KC, czy inny AntyKac i trochę zmienić politykę transferową (kogo my ostatnio za sensowne pieniądze sprzedaliśmy? No, chyba że lepiej jest oddawać za darmo) i zainteresować się zawodnikami takiej klasy jak: Riquelme (który zarabia mało w Villareal) czy też Luca Toni (który z chęcią zamieni Fiorentinę na Bawarskiego giganta).

Miałem coś jeszcze napisać o Ballacku, ale to temat na oddzielne Leśniczówki, które już wkrótce. Mam nadzieję, że tym wydaniem wynagrodziłem Wam dłuuugi czas oczekiwania (za który przepraszam). Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Przemysław ‘Lesnik_ORI’ Szews
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Leśniczówki

Postprzez grejfrut » 2005-12-18, 11:07

swietna lesniczówka ! tylko jedna była lepsza ta z batmanem ta jest wprost bgenialna !! Gratulacje
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4630
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 23h 35m 22s

Re: Leśniczówki

Postprzez DamKam » 2005-12-18, 11:24

No nareszcie kolejna czesc lesniczowki :D Podobaja mi sie te jakze ciekawe przemyslenia na temat spraw dziejacych sie wokol Bayernu :!: Tylko szkoda ze ukazuja sie tak zadko :wink: Prosimy czesciej panie Lesnik_Ori :)
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Leśniczówki

Postprzez Lesnik_ORI » 2005-12-19, 10:44

Kolejne wydanie Lesniczowek bedzie sie zdecydowanie roznilo od poprzednikow, mianowicie tym, ze planuje je napisac w postaci dialogu/wywiadu/dyskusjei na temat pilki noznej (nie tylko Bayernu). Z kim bede rozmawial? Tak sobie myslalem, ze byloby ciekawie gdybym do rozmowy zaprosil mojego znajomego z CD-Action, ktorego pewnie wszyscy Ci ktorzy kiedys to pismo mieli w rekach znaja. Chodzi ozcywiscie o chyba jedynego fana pilki noznej w CDA czyli - ELDa. Co myslicie o tym pomysle? I nadal zapraszam do komentowania poprzednich Lesniczowek

Pozdrawiam!

[ Dodano: 2006-03-06, 19:18 ]
Cos sie malo dzieje w tym temacie, bo nikt mi nie odpowiedzial na pytanie :P nieladnie... Dzisiaj kolejne Lesniczowki, tradycyjnie po dlugiej przerwie:)
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Leśniczówki

Postprzez Max » 2006-03-06, 22:47

ciesze sie, ze wreszcie naszym oczom ukaze sie kolejny text
ze zniecierpliwieniem czekam, mam nadzieje, ze warto :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości