Nabór do redakcji!

Tutaj wypowiesz sie na temat naszego serwisu www.dieroten.pl

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Liz4 » 2006-08-01, 13:47

Upek ... Jak Simin daje sobie rade na dwoch kierunkach jednoczesnie ? Wlasnie teraz ide na studia i niewiem jakim sposobem to ludzie robia... chyba ze jednen kierunek studiuje zaocznie? albo oba ?

Jeden zaocznie, to nie temat do tego typu rozmów.
Max
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Lmollu » 2006-08-01, 13:53

Upek napisał(a):na jakiej zasadzie bedzie ten sklad wybierany ? :d


Każdy kto się zgłosi i stwierdzimy, że będzie w miarę normalny (podkreślam - w miarę, także nie bójcie się! :D), zostanie przyjęty do redakcji - najpierw na próbę tzn. będzie pisał newsy, ale umieszczać będziemy je my po sprawdzeniu i zaakceptowaniu. Jeśli się sprawdzi to zostanie na stałe.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez upek » 2006-08-01, 14:07

Lmollu napisał(a):
Upek napisał(a):na jakiej zasadzie bedzie ten sklad wybierany ? :d


Każdy kto się zgłosi i stwierdzimy, że będzie w miarę normalny (podkreślam - w miarę, także nie bójcie się! :D), zostanie przyjęty do redakcji - najpierw na próbę tzn. będzie pisał newsy, ale umieszczać będziemy je my po sprawdzeniu i zaakceptowaniu. Jeśli się sprawdzi to zostanie na stałe.

a jak sie ktos zglosil na felietoniste przykladowo to tez bedzie pisal newsy ? :lol:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez haj » 2006-08-01, 14:21

na jakiej zasadzie bedzie ten sklad wybierany ?


Trudno powiedzieć kto jest głównym selekcjonerem ;)

a jak sie ktos zglosil na felietoniste przykladowo to tez bedzie pisal newsy ?


To zależy czy wykaże takie chęci ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Lmollu » 2006-08-01, 14:37

Upek napisał(a):
Lmollu napisał(a):
Upek napisał(a):na jakiej zasadzie bedzie ten sklad wybierany ? :d


Każdy kto się zgłosi i stwierdzimy, że będzie w miarę normalny (podkreślam - w miarę, także nie bójcie się! :D), zostanie przyjęty do redakcji - najpierw na próbę tzn. będzie pisał newsy, ale umieszczać będziemy je my po sprawdzeniu i zaakceptowaniu. Jeśli się sprawdzi to zostanie na stałe.

a jak sie ktos zglosil na felietoniste przykladowo to tez bedzie pisal newsy ? :lol:


Ale się czepiasz. Jak będzie chciał pisać felietony to będzie je pisał i akceptować będziemy również my. Jak się sprawdzi to nie będzie musiał się już pytać czy jest dobry.

Zrozumiałeś? :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Liz4 » 2006-08-01, 15:24

a moglibyscie wrzucic znow ten feliteton "Bayern kontra reszta Europy" ? Bo z chęcią bym sobie go jeszcze raz przeczytal ... a co do redakcji to mysle ze powinniscie wszystkich chetnych przyjac (przynajmniej tych z forum aktywnych) a ewentualnie pozniej przeprowadzic selekcję...
Obrazek
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Piecia » 2006-08-01, 15:49

Upek ... Jak Simin daje sobie rade na dwoch kierunkach jednoczesnie ? Wlasnie teraz ide na studia i niewiem jakim sposobem to ludzie robia... chyba ze jednen kierunek studiuje zaocznie? albo oba ?

Jeden zaocznie, to nie temat do tego typu rozmów.
Max


Wiem, że OT ale nie moglem się powstrzymac. Moja siostra studiuje 2 kierunki dzienne. Socjologię i Filologię polską. To tak w ramach info, że można studiować 2 dzienne na raz.

A co do tematu to Simina i Scholliego do redakcji. Chłopaki przydadzą się a i ja z chęcią poczytam nowe felietony.

pzdr
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez upek » 2006-08-01, 16:25

Lmollu napisał(a):
Upek napisał(a):
Lmollu napisał(a):
Upek napisał(a):na jakiej zasadzie bedzie ten sklad wybierany ? :d


Każdy kto się zgłosi i stwierdzimy, że będzie w miarę normalny (podkreślam - w miarę, także nie bójcie się! :D), zostanie przyjęty do redakcji - najpierw na próbę tzn. będzie pisał newsy, ale umieszczać będziemy je my po sprawdzeniu i zaakceptowaniu. Jeśli się sprawdzi to zostanie na stałe.

a jak sie ktos zglosil na felietoniste przykladowo to tez bedzie pisal newsy ? :lol:


Ale się czepiasz. Jak będzie chciał pisać felietony to będzie je pisał i akceptować będziemy również my. Jak się sprawdzi to nie będzie musiał się już pytać czy jest dobry.

Zrozumiałeś? :D

ehhh grzecznie zapytalem... :? Haj juz mi odpowiedzial :P ale i tak dziekuje :P juz wiecej nie bede :?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Scholli » 2006-08-01, 23:26

Lmollu napisał(a):Każdy kto się zgłosi i stwierdzimy, że będzie w miarę normalny (podkreślam - w miarę, także nie bójcie się! :D)
po przeczytaniu tego, oraz tego (sorry za ostrość) żałosnego tłumaczenia Tomachawka "Ogłoszenia drobne" jak i dużej ilości osób które by mnie chętnie widziały w redakcji postanowiłem spróbować swoich sił :) ciekawe jak to wyjdzie... :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Lmollu » 2006-08-02, 08:22

Scholli napisał(a):
Lmollu napisał(a):Każdy kto się zgłosi i stwierdzimy, że będzie w miarę normalny (podkreślam - w miarę, także nie bójcie się! :D)
po przeczytaniu tego, oraz tego (sorry za ostrość) żałosnego tłumaczenia Tomachawka "Ogłoszenia drobne" jak i dużej ilości osób które by mnie chętnie widziały w redakcji postanowiłem spróbować swoich sił :) ciekawe jak to wyjdzie... :P


No i ładnie :D Niedługo będziemy mieli niezłą ekipę :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez haj » 2006-08-02, 08:24

Lmollu napisał(a):
Scholli napisał(a):
Lmollu napisał(a):Każdy kto się zgłosi i stwierdzimy, że będzie w miarę normalny (podkreślam - w miarę, także nie bójcie się! :D)
po przeczytaniu tego, oraz tego (sorry za ostrość) żałosnego tłumaczenia Tomachawka "Ogłoszenia drobne" jak i dużej ilości osób które by mnie chętnie widziały w redakcji postanowiłem spróbować swoich sił :) ciekawe jak to wyjdzie... :P


No i ładnie :D Niedługo będziemy mieli niezłą ekipę :D


Czyli forum jednak jest przydatne ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Simin » 2006-08-10, 01:41

Hehe witam ziomy po prawie 2 tygodniowym urlopie :P :wink:
Widze ze dosc duza ilosc osob zarezerwowala juz dla mnie ciepla posadke felietonisty kolo wujaszka Sholliego :568: :wink: :) :mrgreen:
Jestem mile zaskoczony i wrecz oniesmielony takim obrotem spraw :wink: :) :564:
Hmmm... kurcze trudna decyzja... napisze cos nie tak i mnie jeszcze Ojciec Haj zbanuje :wink: albo mnie smarkacze w komentarzach na stronce zbluzgaja... :( :roll:
Nie mniej jest to propozycja godna rozwazenia i w ciagu najblizszych kilku dni obiecuje ja przemyslec :wink: Decyzje oglosze wszem i woobec na forum... :mrgreen: :wink:

P.S. Nie wykluczone ze podczas nadchodzacego roku akademickiego bede mial troche wiecej czasu wolnego niz dotychczas :564: :mrgreen: bo zamierzam wziasc urlop dziekanski na jednym z kierunkiow (na drugim praca licencjacka do napisania, W PLANACH wyjazd do USA na wakacje -> to work -> nie moge miec poprawek za bardzo :P + kondycja juz nie ta... po 11 egzamie z rzedu w tej sesji juz wysiadlem i kazdy nastepny oznaczal poprawke... :( za niecaly tydzien zaczynam sie do nich uczyc, a jest ich NIE malo niestety :( )
Powyzsze wskazuje jednoznacznie :P ze jest opcja ze jakis felietonik na 1200 znakow :P moglbym trzasnac raz na tydzien... :wink: Zdaje sie ze nie spelniam jednak (przynajmniej nie do konca) jednego z wymaganych na tym jakze intratnym stanowiku :P kryteriow... felietony maja byc malo kontrowersyjne... :(

No zobaczymy jak sie sprawa ulozy... bede sledzil przez ten czas postepy potencjalnego kolegi po fachu :wink: :P Scholliego, ktorego dyrektor Haj juz zwabil lukratywnym kontraktem :564: do swego imperium :wink: :)

Pozdrawiam
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez haj » 2006-08-10, 08:59

Scholliego, ktorego dyrektor Haj juz zwabil lukratywnym kontraktem


Cham, chciał więcej niż Bayern dawał Bayernowi, no ale sięgnąłem po rezerwy serwisu aby go ściągnąć :D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez Scholli » 2006-08-10, 17:26

haj napisał(a):
Scholliego, ktorego dyrektor Haj juz zwabil lukratywnym kontraktem


Cham, chciał więcej niż Bayern dawał Bayernowi, no ale sięgnąłem po rezerwy serwisu aby go ściągnąć :D
no co to ma być! przecież w kontrakcie było powiedziane, że nie mamy zdradzać warunków finasowych! jesteś gorszy od Bilda! :P ;-)

a ja po powrocie z Hunterfestu w przyszłym tygodniu mam zamiar wziąć się do roboty i wkońcu sklecić jakiegoś własnego newsa, bo jeszcze mi nie dane było doświadczyć tego zaszczytu...

p.s. jeśli Simin dostanie więcej ode mnie to żądam renegocjacji albo odejdę do serwisu Chelsea! :P
Ostatnio edytowano 2006-08-10, 23:34 przez Scholli, łącznie edytowano 1 raz
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Nabór do redakcji!

Postprzez haj » 2006-08-10, 18:32

Simin dostanie max. wynagrodzenie takie jakie Bayern oferował Ze Roberto :D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do www.dieroten.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości