Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Stare, zamknięte tematy

Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez mareczek » 2005-04-13, 10:40

Uważam, że jest to skandal, żeby w dzisiejszej piłce zdarzały się takie sytuacje. Następnym skandalem sš kary jakie UEFA i Włoska federacja piłkarska nakłada za takie zachowania klubom. Niemalże co roku lub nawet częœciej występujš takie blamaże futbolu w wykonaniu kibiców włoskich.

Przykłady:

Roma i rzucenie przez kibiców monetš Andersa Friska.
Lazio i wywieszenie Faszystowskich flag ze sfastykami i nazistowskimi orłami.
Inter i wczorajsze zachowanie kibiców. M i.n. rzucenie palšcš się racš w Dide.

Gdyby któreœ z wyżej wymienionych przewinień zrobili kibice np. Wisły nie graliby w pucharach jak już się stało kilka lat temu. Ale UEFA nie nałoży takiej kary na Inter ponieważ tu grajš Adriano i inne gwiazdy... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
mareczek
 

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez Julek » 2005-04-13, 10:58

nie wiem czy to dokladnie z tego meczu, w kazdym badz razie napewno flagi Lazio:

Obrazek Obrazek

oczywiscie nie musze chyba mowic jak bardzsa gardze nazistowskš ideologia - jako Polak i jako Człowiek. szkoda ze ludzie nie rozumieja niektorych spraw. . .
Julek
 

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez tapczan » 2005-04-13, 13:31

Sprawiedliwoœci nie ma !!!

Wisła na rok wykluczona, a zespoły z lepszych lig dostajš karę finansowš i kilka meczy muszš grać bez kibiców - uefa i fifa robiš akcje dla równoœci, akcje przeciw rasizmowi i dak dalej. A co oni robiš ??????!!!!!

a co do wczorajszego meczu:

no to czytałem, że niby przerwanie meczu kibice mieli już wczeœniej zaplanowane

włoscy kibice sš chyba najgorsi na œwiecie !
tapczan
 

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez zborek » 2005-04-13, 13:49

Zachowanie kibiców Interu to skandal!!!!!.Kibice juz wiedzieli,że Azurri odpadna i specjalnie rzucali race na boisko.Byłem strasznie zły.Za takie zachowanie Inter powinien grac przez jakis czas na pustych trybunach!!!.
Pozdro
:wink: :wink: :wink: :) :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez olek » 2005-04-13, 14:15

ogladalem wczoraj ten mecz i szkoda ze zostal przerwany przez kibicow raz merk zatrzymal mecz na chyab 15 min i pozniej je wznowil ale powidzial kapitanom ze jak cos takeigo sie powtorzy to zakonczy mecz tzn przerwie go no i abiatti zmienil dide wykopal pilke z 5 metra i......polecialy race na boisko mecz przerwany
btw ciekawe jak skonczy sie to tzn czy mecz bedzie dokonczony czy moze juz zakonczony na korzysc milanu albo moze walkower?
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez piotraldinho » 2005-04-13, 14:46

Kibice Wloscy jak Angielscy sa najgorsi . To oni zawsze na waznych imprezach nie umieja sie zachowac a szczegolnie ci drudzy(MS,ME) a wlosi to oni zawsze unikaja surowych kar . Tak bedzie i teraz . A Wisle to zaraz by wywalili ... Hu*e z UEFA :/
Powinni ukarac na duzo Inter . A rome tez wtedu oszczedzili ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez tapczan » 2005-04-13, 15:03

zborek napisał(a):Za takie zachowanie Inter powinien grac przez jakis czas na pustych trybunach!!!.
Pozdro
:wink: :wink: :wink: :) :)

i to wszystko ? - dlatego, że jest z silnej ligi włoskiej to ma dostać tylko takš karę ?

rok zawieszenia !!!! - może wtedy jakiœ przełom będzie ? - bo taka kara to nie kara
tapczan
 

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez Luke » 2005-04-13, 15:36

Ja już o tym napisałem w innym poœcie, piłka nozna schodzi na psy, nie ma już pokojowego współzawodnictwa, wszyscy wszystkich obrzucajš błotem jak tylko mogš, niejaki pan Murinho zaczšł takš taktykę nagminnie stosowac jako klucz do sukcesu, mam tylko nadzieje że takie zdarzenia się nie powtórzš, bo powoli będziemy się bać przychodzić na mecze ktore stanš się jednym wielkim polem bijatyk i incydentow.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez Piecia » 2005-04-13, 16:00

Kara pieniężna nic nie da, ale wykluczenie z europejskich pucharów napewno podziała. Coœ słyszałem że Merk nie uznał bramki dla Interu i kibice się rozsierdzili i poleciały race, ale nie wiem czy to tak było;]


Pozdro
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez DamKam » 2005-04-13, 16:08

Widzialem dzisiaj w TV co sie dzialo na San Siro i jestem w szoku :shock:
Zachowanie kibicow (w sumie to nie kibice tylko chuligani) Interu bylo po prostu skandaliczne !!!
Na murawe lecialy nie tylko race ale rowniez butelki i rozne przedmioty !!!

Jestem ciekaw jaka bedzie kara dla Inter :evil:
Ostatnio cos Wloscy kibice zachowuja sie jak zwierzeta... ciekawe co dzis pokaza kibice Juve :?
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-13, 16:39

tapczan napisał(a):Sprawiedliwoœci nie ma !!!
Wisła na rok wykluczona, a zespoły z lepszych lig dostajš karę finansowš i kilka meczy muszš grać bez kibiców


Jeœli polska drużyna dostałaby karę finansowš to chyba wszyscy działacze musieli by sprzedać narzšdy, aby nie zbankrutować :)
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez ostry99 » 2005-04-13, 16:49

Takie coœ we Włoszech. W państwie w którym przed tygodniem jednoczyli się wszyscy ludzie po œmierci papieża. Ale tydzień minšł i wszystko się przewróciło dogóry nogami. Myœlałem że się powstrzymajš jednak stało się inaczej.
Powinni się wstydzić :evil:
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez mareczek » 2005-04-13, 17:00

Wszystko sie zaczęło od tego, że sędzia nie uznał gola dla Interu, którego faktycznie nie było. Kibice rzucali na boisko zapalone race, butelki, klucze... A gdyby tego było mało w momencie gdy Merk zarzšdził osteczne zakończenie meczu zawodnicy Interu z ironicznymi uœmieszkami zaczęli bić mu brawo. Skończyło się na tym, że zawodnicy Milanu zamiast móc się cieszyć z przejœcia do półfinału musieli na pełnym gazie biec do korytarza, zeby nie dostać jakimiœ przedmiotami.
mareczek
 

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez Max » 2005-04-13, 17:47

moim zdaniem merk powinien tego gola uznac
ale to oczywiscie nie tlumaczy skandalicznego zachowania wloskich kibicow a jakim prawem merk wznawia jeszcze gre to pojac nie potrafie
SKANDAL ! :612:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Inter - Milan; Zachowanie kibiców...

Postprzez Julek » 2005-04-13, 18:09

ostry99 napisał(a):Takie coœ we Włoszech. W państwie w którym przed tygodniem jednoczyli się wszyscy ludzie po œmierci papieża. Ale tydzień minšł i wszystko się przewróciło dogóry nogami. Myœlałem że się powstrzymajš jednak stało się inaczej.
Powinni się wstydzić :evil:


nie mozna winic Włochów, co najwyżej chuliganów/bandytów, bo przeciez co sa winni ludzie ze sie trafi chocbu kilkunastu pajaców, ktorzy przebrani za kibicow przyjda na mecz i zacznš burzyc atmosferę. :? :|

na poprzednim forum byl podobny problem, dotyczšcy Niemców i II w.œ.. tak jak w tamtym przypadku zgodnie stwierdzilismy ze nie Niemcy sa winni jako naród, tak tu nie mozna mówic o wienie Włochów, ktorzy nota bene sa jednym z bardziej katolickich krajow na swiecie :o
Julek
 

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości