Zaproszenie do amatorskiej Ligi Mistrzów we Wrocławiu !!!

Stare, zamknięte tematy

Zaproszenie do amatorskiej Ligi Mistrzów we Wrocławiu !!!

Postprzez Grant » 2007-07-06, 14:07

Witam wszystkich

Zwracam się do Was kibiców z Wrocławia z propozycją realizacji pionierskiego pomysłu utworzenia amatorskiej Ligi Mistrzów, która odbywała by się na boiskach osiedlowych we Wrocławiu, zazwyczaj musi być 5 zawodników + bramkarz
Wiem, że oraganizowane są mecze pomiędzy kibicami różnych europejskich klubów. Sam ostatnio zorganizowałem dwa mecze pomiędzy Realem Madryt, którego jestem kibicem, a Barceloną. Wiem, że podobne mecze organizują kibice Milanu i Juventusu oraz Liverpoolu i Man Utd. Może warto pójść z tym pomysłem trochę dalej i zrobić ligę.
Jestem na etapie szukania chętnych kibiców różnych europejskich klubów. Jeśli uda wam się zorganizować i zebrać przynajmniej 6 graczy, chcących zagrać w barwach ukochanego klubu to świetnie.

Plan tego przedsięwzięcia wygląda tak:
1. zbieramy drużyny (mam nadzieje, że uda się zebrać chociaż 8-10)
2. losujemy grupy
3. gramy każdy z każdym dwa razy (każda drużyna musi wytypować jedno wrocławskie boisko jako swoje "domowe")
4. potem faza pucharowa i dalej do finału
5. to jest turniej dla zapaleńców, kochających swój klub, więc jest to walka o prestiż (chociaż jeżeli nabierze to rozmachu to kto wie, może znajdzie się sponsor i nagrody :) )

Tak więc piszcie w tym temacie czy jesteście zainteresowani taką inicjatywą i czy uda wam się zebrać skład.
Grant
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2007-07-06, 14:06
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości