Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Stare, zamknięte tematy

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-17, 08:03

Simin napisał(a):P.S. Co do wczesniejszych gadek o zdobyciu pucharu lub jego nie zdobyciu, to nie wiem piotraldinho o co ci loto!! Mamy wygrac puchar i koniec :idea: Poza tym moj Leszek nadal jest obraonca pucharu polski i bynamniej polegl z wspomnianym Terekiem Grozny :cry:

Chodzi mi o to ze zdobycie tego trofea krajowego nic nie daje takim klubom jak FCBay,FCBar czy innym duzym . Wogole duze kluby rzadko podchodza do pucharow krajowych powaznie . Przewaznie przystepuja do meczu na luzie ale tak zeby sie nie przemeczac . Dlatego tez takie male kluby jak Terek Grozny dochodza daleko . I chodzi mi o to ze zajscie daleko w pucharze krajowym nie powinno byc absolutnie premiowane gra w europejskich pucharach :!: . Potem sie dziwic ze takie slabe kluby jak Lech Poznan (obecnie 12 w tabeli ale dalekjo zaszedl w PP w zeszlym sezonie) czy Terek Grozny (IIliga ros.) graja w PUEFA . Dobrze ze w Polsce jest juz pomysl ( nie wiem nawet czy juz nie zostal zapisany) ze zamiast awansu za dobra gre w PP i dojscie tam do finalu miejsce nr.4 w lidze bedzie premiowane awansem . Ja to jak najbardziej popieram .
Ja tez do krajowych pucharow wiekszej wagi nie przywiazuje :P :wink: .
pozdro
Ostatnio edytowano 2005-04-17, 11:16 przez piotraldinho, łącznie edytowano 1 raz
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Lmollu » 2005-04-17, 09:36

Sadze, ze Bayern nie odpusci Pucharu Niemiec. Swietnie bedzie jak awansujemy do finalu. Bedzie emocjonujacy final wtedy. Polsat Sport nie pokazuje Pucharu Niemiec, ale beda emocje na czacie :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Luke » 2005-04-17, 10:03

Trzeba sie zemscic za porazke na poczatku roku :twisted:

Arminia juz pokazala ze potrafi grac z Bayernem na wlasnym stadionie z tym ze wtedy byly beznadziejne warunki, teraz juz nie bedzie ton sniegu na boisku i bedziemy mieli pelne pole do popisu licze ze bedzie skromnie 0-1 lub 1-2
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez DamKam » 2005-04-17, 10:10

Simin napisał(a):W srode o 21.30 sie zaczyna transmisja na ZDF!! (live)


Mecz jest o 20.30 live na ZDF !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez mareczek » 2005-04-17, 11:41

piotraldinho napisał(a):
mareczek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
zborek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):Puchar Niemiec nie jest wazny ale fajnie by bylo jakby go zawodnicy Bayernu zdobyli . Mecz jest jak njbardzije do wygranai bo przeciwnik nie jest trudny . Arminia Bielefeld to nie sa jakies mocarze . To jest srdeniak taki i z nimi powinni sobie gracze FCB poradzic jak najbardziej :wink: . Mysle ze wynik 2:0 bedzie odpowiedni i taki tez bedzie :wink: . Teraz mozna jeszcze wicej dac z siebie bo nie gra sie juz w CL a gdyby FCB gralo to musialoby oszczedzac sily . Tak wiec wygrana bedzie na 100% :wink: .
pozdro :wink:



Dlaczego mówisz,że puchar Niemiec niejest ważny.??????
Może nieliczy sie tak jak Bundesliga,albo Liga Mistrzów,ale tak samo powinno sie o niego walczyc.
Myslę,że w tym meczu Bayern wygra z Arminiš.(niesamowity błąd, cenzura) powinien wystawic silny sklad i Bayern powinien pewnie wygrac to spotkanie.Obstawiam 2-0 dla nas.
Pozdro
:mrgreen: :mrgreen:

A czy ja mowie zeby o niego nie walczyc ? Ja mowie ze jest niewazny dlatego ze on nic nie daje . Ani duzych wplywow kasy na konto druzyny , ani nie jest to puchar bardzo prestizowy bo i atk najbardziej zalezy zawsze na zdobyciu mistrza . Zdobycie tego pucharu nie oznacza ze dana druzyna jest najlpesza . Nie wiem wogole czemu pucarow krajow nie zlikwidowano . Zawodnicy sie przez to tylko mecza i potem maja mniej sil . Tak to by mogli bardziej do meczow ligowych sie przylozyc . Z reszta kibice tez duzej wagi do tego nie przywiazuja nigdy . W niektorych krajach (np.Hiszpania) puchar kraju jest przez duze kluby przewaznie olewany bo np. Barca odpadla z ... 4 ligowym zespolem :oops: :546: ale ja sie tym za bardzo nie przejmuje . Real odpadl z 3 ligowym :mrgreen: . Te puchary nie maja zadnego znaczenia dla mnie i nie skacze z radoci gdy moja druzyna go zdobywa .
pozdro :wink:


Piotraldinho ty nie wiesz co mówisz. Puchar kraju się nie liczy?? Dla wielu drużyn puchar np. Niemiec jest czymœ bardzo ważnym gdyż stanowi jedynš przepustkę do pucharu UEFA. Drużyny walczšce o miejsca pucharowe robiš wiele kalkulacji zwišzanych z miejscem które trzeba zajšć by dostać się do pucharów uwzględniajšc różnych zwycięzców właœnie tych rozgrywek. Kiedyœ wygrana w tych rozgrywkach wišzała się z występami w Pucharze Zdobywców Pucharów, który zresztš FCB wygrało w 1967 roku.


Stanowi jedyna przepustke dla pucharu UEFA . I co powiesz mi moze ze np. zasluzenie kiedys bodajze 3 ligowe union"" Berlin dzieki temu gralo w PUEFA zamiast jakiejs druzyny ktora zajela o 1 miejsce nizej niz ostatnie premiowane awansem do PUEFA ??? Dla mnie te puchary nie maja sensu . Przez to do UEFA awansuja takie kluby Terek Grozny , Allemania Aachen , union"" Berlin czy wiele innych slabych klubow , ktore przez czysty przypadek daleko zaszly w pucharze krakowym . Ja uwazam ze jest to bez sensu . Kiedys moze i mialo jakis sens jak byl Puchar Zdobywcow Pucharow ale na chwile obecna jest niepotrzebny . Takie jest moje zdanie . Niech sobie bedzie i ten puchar (mi to obojetne) ale niech nie daja za to awansu do UEF-y bo to jest nieporozuminie zeby za takie cos dawac awans . Drzuyny powinny sie na przekroju calego sezonu w 1 lidze wykazac ze sa silne , mocne i ze sa w stanie rywalizowac w pucharze UEFA .
pozdro :wink:


Uważam, że union"" zasłużenie grał. Wygrał w Pucharze Niemiec pokonujšc drużyny pierwszoligowe w tym te które o PU walczyły. Gdyby drużyny te były takie dobre to by wygrały. Zobacz jak daleko w tegorocznej edycji PU zaszła Allemania. A Terek Grozny nie awansował do PU poprzez puchar kraju... Zresztš Terek pokonał Lecha Poznan więc może to Polskie drużyny nie powinny grać w PU. Co z tego, że drużyny z niższych lig grajš w tych rogrywkach skoro i tak oœmieszajš nasze.
mareczek
 

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-17, 11:47

mareczek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
mareczek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
zborek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):Puchar Niemiec nie jest wazny ale fajnie by bylo jakby go zawodnicy Bayernu zdobyli . Mecz jest jak njbardzije do wygranai bo przeciwnik nie jest trudny . Arminia Bielefeld to nie sa jakies mocarze . To jest srdeniak taki i z nimi powinni sobie gracze FCB poradzic jak najbardziej :wink: . Mysle ze wynik 2:0 bedzie odpowiedni i taki tez bedzie :wink: . Teraz mozna jeszcze wicej dac z siebie bo nie gra sie juz w CL a gdyby FCB gralo to musialoby oszczedzac sily . Tak wiec wygrana bedzie na 100% :wink: .
pozdro :wink:



Dlaczego mówisz,że puchar Niemiec niejest ważny.??????
Może nieliczy sie tak jak Bundesliga,albo Liga Mistrzów,ale tak samo powinno sie o niego walczyc.
Myslę,że w tym meczu Bayern wygra z Arminiš.(niesamowity błąd, cenzura) powinien wystawic silny sklad i Bayern powinien pewnie wygrac to spotkanie.Obstawiam 2-0 dla nas.
Pozdro
:mrgreen: :mrgreen:

A czy ja mowie zeby o niego nie walczyc ? Ja mowie ze jest niewazny dlatego ze on nic nie daje . Ani duzych wplywow kasy na konto druzyny , ani nie jest to puchar bardzo prestizowy bo i atk najbardziej zalezy zawsze na zdobyciu mistrza . Zdobycie tego pucharu nie oznacza ze dana druzyna jest najlpesza . Nie wiem wogole czemu pucarow krajow nie zlikwidowano . Zawodnicy sie przez to tylko mecza i potem maja mniej sil . Tak to by mogli bardziej do meczow ligowych sie przylozyc . Z reszta kibice tez duzej wagi do tego nie przywiazuja nigdy . W niektorych krajach (np.Hiszpania) puchar kraju jest przez duze kluby przewaznie olewany bo np. Barca odpadla z ... 4 ligowym zespolem :oops: :546: ale ja sie tym za bardzo nie przejmuje . Real odpadl z 3 ligowym :mrgreen: . Te puchary nie maja zadnego znaczenia dla mnie i nie skacze z radoci gdy moja druzyna go zdobywa .
pozdro :wink:


Piotraldinho ty nie wiesz co mówisz. Puchar kraju się nie liczy?? Dla wielu drużyn puchar np. Niemiec jest czymœ bardzo ważnym gdyż stanowi jedynš przepustkę do pucharu UEFA. Drużyny walczšce o miejsca pucharowe robiš wiele kalkulacji zwišzanych z miejscem które trzeba zajšć by dostać się do pucharów uwzględniajšc różnych zwycięzców właœnie tych rozgrywek. Kiedyœ wygrana w tych rozgrywkach wišzała się z występami w Pucharze Zdobywców Pucharów, który zresztš FCB wygrało w 1967 roku.


Stanowi jedyna przepustke dla pucharu UEFA . I co powiesz mi moze ze np. zasluzenie kiedys bodajze 3 ligowe union"" Berlin dzieki temu gralo w PUEFA zamiast jakiejs druzyny ktora zajela o 1 miejsce nizej niz ostatnie premiowane awansem do PUEFA ??? Dla mnie te puchary nie maja sensu . Przez to do UEFA awansuja takie kluby Terek Grozny , Allemania Aachen , union"" Berlin czy wiele innych slabych klubow , ktore przez czysty przypadek daleko zaszly w pucharze krakowym . Ja uwazam ze jest to bez sensu . Kiedys moze i mialo jakis sens jak byl Puchar Zdobywcow Pucharow ale na chwile obecna jest niepotrzebny . Takie jest moje zdanie . Niech sobie bedzie i ten puchar (mi to obojetne) ale niech nie daja za to awansu do UEF-y bo to jest nieporozuminie zeby za takie cos dawac awans . Drzuyny powinny sie na przekroju calego sezonu w 1 lidze wykazac ze sa silne , mocne i ze sa w stanie rywalizowac w pucharze UEFA .
pozdro :wink:


Uważam, że union"" zasłużenie grał. Wygrał w Pucharze Niemiec pokonujšc drużyny pierwszoligowe w tym te które o PU walczyły. Gdyby drużyny te były takie dobre to by wygrały. Zobacz jak daleko w tegorocznej edycji PU zaszła Allemania. A Terek Grozny nie awansował do PU poprzez puchar kraju... Zresztš Terek pokonał Lecha Poznan więc może to Polskie drużyny nie powinny grać w PU. Co z tego, że drużyny z niższych lig grajš w tych rogrywkach skoro i tak oœmieszajš nasze.

Terek nie przez puchar krakowy ? A przez co ? Doszedl w zeszlym sezonie boajze do finalu ale przy tym spadl z ligi . I takiie kluby maja w UEFA grac ? Do Allemanii duzo nie mam ale i tak uwazam ze w UEFA powinny grac zespoly z 1 ligi .
Co do Lecha , to ja mowilem ze jest to marna druzyna , slaba i przez Lech tez dzieki pucharowi krajowemu awansowal do UEFA ! Tak to by Groclin awansowal i na pewno w PUEFA drzuyna z Grodziska nie polegla by z jakims tam Terekiem .
Co do union""u to ja juz mowilem ze duze kluby nie przykladaja sie do PKraju tylko do ligi . I to jest przez taki salbe druzyny jak wlasnie union"" wukorzystywane .

Dobra koncze dyskusje bo do niczego ona nie prowadzi .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Kociol » 2005-04-17, 11:50

DamKam napisał(a):
Simin napisał(a):W srode o 21.30 sie zaczyna transmisja na ZDF!! (live)


Mecz jest o 20.30 live na ZDF !!!


No to super, bedzie co ogladać. Myœlę, że zrewanzujemy się za porażkę 1-3 w lidze i dostaniemy się do finału Pucharu Niemiec, gdzie moze na nas bedzie czyhać Schalke :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez ostry99 » 2005-04-17, 11:52

Mecz jest o 20.30 live na ZDF !!!

Dobrze że jest na tym kanale. Nie mam dekoderu i nie mogę oglšdać spotkań ligowych Bayernu na żywo. Ale ZDF mam i nie przegapię tego spotkania.
Ostatnio edytowano 2005-04-17, 13:41 przez ostry99, łącznie edytowano 1 raz
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Giovane » 2005-04-17, 11:59

Teoretycznie jesteœmy faworytami i myœlę, że potwierdzimy to na boisku. Ostanio jak z nimi graliœmy było trudno przez warunki atmosferyczne. Muszš wygrać...
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Simin » 2005-04-17, 12:47

ostry99 napisał(a):
Mecz jest o 20.30 live na ZDF !!!

Dobrze że jest na tym kanale. Nie mam dekoderu i nie mogę oglšdać spotkań ligowych Bayernu na żywo. Ale DSF mam i nie przegapię tego spotkania.


Niestety Ostry99 to nie jest na wspomnianym przez ciebie DSF, tylko na [glow=darkred]ZDF[/glow], czyli na niemieckiej dwoje (odpowiednik naszego tvp2) :(
P.S.Ale mam nadzieje ze i tak obejrzysz i bedzie co komentowac :P
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Max » 2005-04-17, 13:16

no ja niestety nie mam zdf-u ale pewnie wpadne na czat ;)
i wcale nie wydaje mi sie ze bayern mialby puchar odpuscic nie walczymy o miejsce w pucharze uefa tylko o kase i prestiz :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez macio » 2005-04-17, 13:53

Pozyczcie ZDF ... :(
Kiedys Wizja Sport pokazywala PN :) Szkoda, ze Polsat Sport tego nie robi.

Co do meczu - moze byc ciezko, ale mam nadzieje, ze nasza druzyna jest zdeterminowana zeby zdobyc dublet i wygra to spotkanie.
macio
Bawarczyk
 
Posty: 46
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-13, 20:18
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez killy » 2005-04-17, 15:33

mistrzostwo jest juz nasze, i teraz nie widze innej opcji jak rozjechac Arminie i potem w finale zafadane smerfy, dublet w tym roku jest nasz, jestem przekonany
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez haj » 2005-04-17, 17:56

obyscie sie czasem na tej pewnosci nie przjechali :roll:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez baymann9 » 2005-04-17, 19:37

Niezwykle ważny mecz. Naszym celem jest dublet, wiec nie możeby sobie pozwolić na porażkę. Puchary rzšdza się swoimi prawami. Odpadaliœmy juz z duzo gorszymi druzynami, pozatym jeœli Arminia dojdzie do finału ma zagwarantowany PUEFA. Motywacji na pewno im nie zabraknie.

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz !
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron