Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Stare, zamknięte tematy

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Tschik » 2005-04-22, 15:00

Meczu nie oglšdałem czekam na jakiœ skrócik czy coœ takiego.Zdajšc się na relację ze spotkania mogę być zadowolony z gry Bayernu, jak przypuszczam bramka Ballacka ustawiła spotkanie Bayern kontrolował grę uważnie grajšc w defensywie i groŸnie kontratakujšc. Œwietnie grajšca w tym spotkaniu Arminia miała kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia gola jednak œwietnymi paradami popisywał się Oliver Kahn. I oto chodzi Bayern nie może tracić bramek a gdy nadaży się okazja na ich strzelenie musi jš bezlitoœcie wykorzystywać :)

pozdr ;)
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez mareczek » 2005-04-22, 18:58

Nie wiem czy zauważyliœcie, ale mamy szanse pozbawić Schalke oby dwóch trofeów. :twisted: Nie będš zadowoleni. :)
mareczek
 

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-22, 19:50

mareczek napisał(a):Nie wiem czy zauważyliœcie, ale mamy szanse pozbawić Schalke oby dwóch trofeów. :twisted: Nie będš zadowoleni. :)


Mam nadzieję, że tego dokonamy. Niemożna przecież 3 razy w jednym sezonie przegrać z jednš drużynš. To nie w stylu Wielkiego Bayernu!!! Trzeba wygrać ten finał z schalke, żeby potem nie burzyli że byli lepsi i im się mistrzostwo należy.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości