Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Stare, zamknięte tematy

Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Tomachawek » 2005-04-16, 17:36

No to będzie ciekawy. Bayern juz dawno nie wygrał z Arminiš, ale moim zdaniem teraz wygraja bo bardzo im zalezy na zdobyciu Pucharu Niemiec :D
Ostatnio edytowano 2005-04-20, 21:29 przez Tomachawek, łącznie edytowano 1 raz
Tomachawek
 

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-16, 17:44

Puchar Niemiec nie jest wazny ale fajnie by bylo jakby go zawodnicy Bayernu zdobyli . Mecz jest jak njbardzije do wygranai bo przeciwnik nie jest trudny . Arminia Bielefeld to nie sa jakies mocarze . To jest srdeniak taki i z nimi powinni sobie gracze FCB poradzic jak najbardziej :wink: . Mysle ze wynik 2:0 bedzie odpowiedni i taki tez bedzie :wink: . Teraz mozna jeszcze wicej dac z siebie bo nie gra sie juz w CL a gdyby FCB gralo to musialoby oszczedzac sily . Tak wiec wygrana bedzie na 100% :wink: .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez zborek » 2005-04-16, 17:50

piotraldinho napisał(a):Puchar Niemiec nie jest wazny ale fajnie by bylo jakby go zawodnicy Bayernu zdobyli . Mecz jest jak njbardzije do wygranai bo przeciwnik nie jest trudny . Arminia Bielefeld to nie sa jakies mocarze . To jest srdeniak taki i z nimi powinni sobie gracze FCB poradzic jak najbardziej :wink: . Mysle ze wynik 2:0 bedzie odpowiedni i taki tez bedzie :wink: . Teraz mozna jeszcze wicej dac z siebie bo nie gra sie juz w CL a gdyby FCB gralo to musialoby oszczedzac sily . Tak wiec wygrana bedzie na 100% :wink: .
pozdro :wink:



Dlaczego mówisz,że puchar Niemiec niejest ważny.??????
Może nieliczy sie tak jak Bundesliga,albo Liga Mistrzów,ale tak samo powinno sie o niego walczyc.
Myslę,że w tym meczu Bayern wygra z Arminiš.(niesamowity błąd, cenzura) powinien wystawic silny sklad i Bayern powinien pewnie wygrac to spotkanie.Obstawiam 2-0 dla nas.
Pozdro
:mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Max » 2005-04-16, 17:54

co nam zaszkodzi kolejny puchar do kolekcji ? ;)
mamy na tyle szeroka kadre ze spokojnie mozemy walczyc o dublet
a przeciwnik jest zdecydowanie do pokonania poza tym trzeba sie zrewanzowac za zimowa potyczke w bielefeldzie
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-16, 18:00

zborek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):Puchar Niemiec nie jest wazny ale fajnie by bylo jakby go zawodnicy Bayernu zdobyli . Mecz jest jak njbardzije do wygranai bo przeciwnik nie jest trudny . Arminia Bielefeld to nie sa jakies mocarze . To jest srdeniak taki i z nimi powinni sobie gracze FCB poradzic jak najbardziej :wink: . Mysle ze wynik 2:0 bedzie odpowiedni i taki tez bedzie :wink: . Teraz mozna jeszcze wicej dac z siebie bo nie gra sie juz w CL a gdyby FCB gralo to musialoby oszczedzac sily . Tak wiec wygrana bedzie na 100% :wink: .
pozdro :wink:



Dlaczego mówisz,że puchar Niemiec niejest ważny.??????
Może nieliczy sie tak jak Bundesliga,albo Liga Mistrzów,ale tak samo powinno sie o niego walczyc.
Myslę,że w tym meczu Bayern wygra z Arminiš.(niesamowity błąd, cenzura) powinien wystawic silny sklad i Bayern powinien pewnie wygrac to spotkanie.Obstawiam 2-0 dla nas.
Pozdro
:mrgreen: :mrgreen:

A czy ja mowie zeby o niego nie walczyc ? Ja mowie ze jest niewazny dlatego ze on nic nie daje . Ani duzych wplywow kasy na konto druzyny , ani nie jest to puchar bardzo prestizowy bo i atk najbardziej zalezy zawsze na zdobyciu mistrza . Zdobycie tego pucharu nie oznacza ze dana druzyna jest najlpesza . Nie wiem wogole czemu pucarow krajow nie zlikwidowano . Zawodnicy sie przez to tylko mecza i potem maja mniej sil . Tak to by mogli bardziej do meczow ligowych sie przylozyc . Z reszta kibice tez duzej wagi do tego nie przywiazuja nigdy . W niektorych krajach (np.Hiszpania) puchar kraju jest przez duze kluby przewaznie olewany bo np. Barca odpadla z ... 4 ligowym zespolem :oops: :546: ale ja sie tym za bardzo nie przejmuje . Real odpadl z 3 ligowym :mrgreen: . Te puchary nie maja zadnego znaczenia dla mnie i nie skacze z radoci gdy moja druzyna go zdobywa .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez ostry99 » 2005-04-16, 18:00

Arminia jest bardzo trudnym przeciwnikiem. W swoich szeregach ma bardz dobrego gracza Delrona Buckleya. Warto dodać, że Arminia zabrała w tym sezonie odebrała cenne punkty min. Bayerowi Leverkusen. Ale Puchar rzšdzi się swoimi prawami i możemy się spodziewać wszystkiego. Graczom z Bielefeldu zależy pewnie na występie w Pucharze Uefa ale jeœli by nawet przegrali Puchar, a bayern wygrałby ligę to i tak w nim wystšpiš.
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez mareczek » 2005-04-16, 18:09

piotraldinho napisał(a):
zborek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):Puchar Niemiec nie jest wazny ale fajnie by bylo jakby go zawodnicy Bayernu zdobyli . Mecz jest jak njbardzije do wygranai bo przeciwnik nie jest trudny . Arminia Bielefeld to nie sa jakies mocarze . To jest srdeniak taki i z nimi powinni sobie gracze FCB poradzic jak najbardziej :wink: . Mysle ze wynik 2:0 bedzie odpowiedni i taki tez bedzie :wink: . Teraz mozna jeszcze wicej dac z siebie bo nie gra sie juz w CL a gdyby FCB gralo to musialoby oszczedzac sily . Tak wiec wygrana bedzie na 100% :wink: .
pozdro :wink:



Dlaczego mówisz,że puchar Niemiec niejest ważny.??????
Może nieliczy sie tak jak Bundesliga,albo Liga Mistrzów,ale tak samo powinno sie o niego walczyc.
Myslę,że w tym meczu Bayern wygra z Arminiš.(niesamowity błąd, cenzura) powinien wystawic silny sklad i Bayern powinien pewnie wygrac to spotkanie.Obstawiam 2-0 dla nas.
Pozdro
:mrgreen: :mrgreen:

A czy ja mowie zeby o niego nie walczyc ? Ja mowie ze jest niewazny dlatego ze on nic nie daje . Ani duzych wplywow kasy na konto druzyny , ani nie jest to puchar bardzo prestizowy bo i atk najbardziej zalezy zawsze na zdobyciu mistrza . Zdobycie tego pucharu nie oznacza ze dana druzyna jest najlpesza . Nie wiem wogole czemu pucarow krajow nie zlikwidowano . Zawodnicy sie przez to tylko mecza i potem maja mniej sil . Tak to by mogli bardziej do meczow ligowych sie przylozyc . Z reszta kibice tez duzej wagi do tego nie przywiazuja nigdy . W niektorych krajach (np.Hiszpania) puchar kraju jest przez duze kluby przewaznie olewany bo np. Barca odpadla z ... 4 ligowym zespolem :oops: :546: ale ja sie tym za bardzo nie przejmuje . Real odpadl z 3 ligowym :mrgreen: . Te puchary nie maja zadnego znaczenia dla mnie i nie skacze z radoci gdy moja druzyna go zdobywa .
pozdro :wink:


Piotraldinho ty nie wiesz co mówisz. Puchar kraju się nie liczy?? Dla wielu drużyn puchar np. Niemiec jest czymœ bardzo ważnym gdyż stanowi jedynš przepustkę do pucharu UEFA. Drużyny walczšce o miejsca pucharowe robiš wiele kalkulacji zwišzanych z miejscem które trzeba zajšć by dostać się do pucharów uwzględniajšc różnych zwycięzców właœnie tych rozgrywek. Kiedyœ wygrana w tych rozgrywkach wišzała się z występami w Pucharze Zdobywców Pucharów, który zresztš FCB wygrało w 1967 roku. Po za tym puchar ten jest ważny dla wielu biedniejszych klubów dla których stanowi on możliwoœć podreperowania budżetu i nie mówie tu o drużynach pokroju FCB z budżetem przekraczajšcym dziesištki milionów euro lecz o klubach które ledwo łšczš koniec z końcem.
mareczek
 

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-16, 18:16

mareczek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
zborek napisał(a):
piotraldinho napisał(a):Puchar Niemiec nie jest wazny ale fajnie by bylo jakby go zawodnicy Bayernu zdobyli . Mecz jest jak njbardzije do wygranai bo przeciwnik nie jest trudny . Arminia Bielefeld to nie sa jakies mocarze . To jest srdeniak taki i z nimi powinni sobie gracze FCB poradzic jak najbardziej :wink: . Mysle ze wynik 2:0 bedzie odpowiedni i taki tez bedzie :wink: . Teraz mozna jeszcze wicej dac z siebie bo nie gra sie juz w CL a gdyby FCB gralo to musialoby oszczedzac sily . Tak wiec wygrana bedzie na 100% :wink: .
pozdro :wink:



Dlaczego mówisz,że puchar Niemiec niejest ważny.??????
Może nieliczy sie tak jak Bundesliga,albo Liga Mistrzów,ale tak samo powinno sie o niego walczyc.
Myslę,że w tym meczu Bayern wygra z Arminiš.(niesamowity błąd, cenzura) powinien wystawic silny sklad i Bayern powinien pewnie wygrac to spotkanie.Obstawiam 2-0 dla nas.
Pozdro
:mrgreen: :mrgreen:

A czy ja mowie zeby o niego nie walczyc ? Ja mowie ze jest niewazny dlatego ze on nic nie daje . Ani duzych wplywow kasy na konto druzyny , ani nie jest to puchar bardzo prestizowy bo i atk najbardziej zalezy zawsze na zdobyciu mistrza . Zdobycie tego pucharu nie oznacza ze dana druzyna jest najlpesza . Nie wiem wogole czemu pucarow krajow nie zlikwidowano . Zawodnicy sie przez to tylko mecza i potem maja mniej sil . Tak to by mogli bardziej do meczow ligowych sie przylozyc . Z reszta kibice tez duzej wagi do tego nie przywiazuja nigdy . W niektorych krajach (np.Hiszpania) puchar kraju jest przez duze kluby przewaznie olewany bo np. Barca odpadla z ... 4 ligowym zespolem :oops: :546: ale ja sie tym za bardzo nie przejmuje . Real odpadl z 3 ligowym :mrgreen: . Te puchary nie maja zadnego znaczenia dla mnie i nie skacze z radoci gdy moja druzyna go zdobywa .
pozdro :wink:


Piotraldinho ty nie wiesz co mówisz. Puchar kraju się nie liczy?? Dla wielu drużyn puchar np. Niemiec jest czymœ bardzo ważnym gdyż stanowi jedynš przepustkę do pucharu UEFA. Drużyny walczšce o miejsca pucharowe robiš wiele kalkulacji zwišzanych z miejscem które trzeba zajšć by dostać się do pucharów uwzględniajšc różnych zwycięzców właœnie tych rozgrywek. Kiedyœ wygrana w tych rozgrywkach wišzała się z występami w Pucharze Zdobywców Pucharów, który zresztš FCB wygrało w 1967 roku.


Stanowi jedyna przepustke dla pucharu UEFA . I co powiesz mi moze ze np. zasluzenie kiedys bodajze 3 ligowe union"" Berlin dzieki temu gralo w PUEFA zamiast jakiejs druzyny ktora zajela o 1 miejsce nizej niz ostatnie premiowane awansem do PUEFA ??? Dla mnie te puchary nie maja sensu . Przez to do UEFA awansuja takie kluby Terek Grozny , Allemania Aachen , union"" Berlin czy wiele innych slabych klubow , ktore przez czysty przypadek daleko zaszly w pucharze krakowym . Ja uwazam ze jest to bez sensu . Kiedys moze i mialo jakis sens jak byl Puchar Zdobywcow Pucharow ale na chwile obecna jest niepotrzebny . Takie jest moje zdanie . Niech sobie bedzie i ten puchar (mi to obojetne) ale niech nie daja za to awansu do UEF-y bo to jest nieporozuminie zeby za takie cos dawac awans . Drzuyny powinny sie na przekroju calego sezonu w 1 lidze wykazac ze sa silne , mocne i ze sa w stanie rywalizowac w pucharze UEFA .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez olek » 2005-04-16, 18:30

ludzie nie kloccie sie przeciez nie ma o co miejmy nadzieje ze bayern powetuje sobie porazke z tej rundy w bielefeldzie i moze zagra tak jak z freiburgiem w poprzedniej rundzie (7-0) chcialbym jeszcze zwrocic uwage ze drugi mecz polfinalowy zapowiada sie bardzo ciekwie schalke-werder (nie jestem pewny gdzie graja) oba zespoly nie osiagnely nic na europejskiej arenie na mistrzostwo tez juz praktycznie nie maja szans (schalke teoretyczne werder zande) wiec mysle ze one bardzo beda chcialy zdobyc chociaz te trofeum
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez merqn » 2005-04-16, 18:44

Wg mnie Bayern wygra ten mecz na luzie. Nie będzie tak dlugo trzymał w napięciu kibców FCB. Każdy wie ze dzisiejszy mecz należał do łatwych, jednak po raz kolejny zawiodła skutecznoœć. Na szczeœcie całš sprawe rozwiazał Owen Hargreaves i dzięki temu FCB podwyższył swojš przewagę nad Schalke. Co to meczu z Arminiš to Bayern teraz wygra bez żadnych utrudnień - mam nadzieję
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Toro_Toro » 2005-04-16, 20:05

Jak wiadomo Puchar Niemiec to nie Liga Mistrzów,ale wygrać ten puchar zawsze warto bo:
1.Pienišdze
2.Wygrany Puchar
A do meczu z Arminiš powinnismi zakasac rekawy i walczyc,bo juz raz w tym sezonie dostalismy z zespolem z Bielefeld...
Toro_Toro
 

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez DamKam » 2005-04-16, 20:13

Licze na zwyciestwo !!!!
Super by bylo ogladac FCB w finale Pucharu Niemiec. No i np. spotkac sie w finale z Schalke i rozjechac ich np. 3:1 - to by bylo cudowne :mrgreen:
Ale wracajac do meczu: bedzie on transmitowany na ZDF !!!
Mysle ze nie bedzie latwo ale sobie poradzimy !!!
Przydalo by sie zeby Roy cos ustrzelil bo z moich obliczen wynika ze nie strzelil gola od 7 spotkan Bundesligi :(
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez killy » 2005-04-16, 22:50

Napewno im dokopiemy 8) a tak wogole to kiedy jest ten mecz
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Simin » 2005-04-17, 01:28

[glow=red]W srode o 21.30 sie zaczyna transmisja na ZDF!! (live) [/glow]:) (jak sie myle to mnie poprawcie) Mysle ze nie bedzie to taka latwa przeprawa tymbardziej ze ostatnie mecze pokazuja ze troche nam brakuje skutecznosci!! :( Ale ogolnie jestem dobrej mysli i wierze ze nasi chlopcy i tym razem nie zawioda
P.S. Co do wczesniejszych gadek o zdobyciu pucharu lub jego nie zdobyciu, to nie wiem piotraldinho o co ci loto!! Mamy wygrac puchar i koniec :idea: Poza tym moj Leszek nadal jest obraonca pucharu polski i bynamniej polegl z wspomnianym Terekiem Grozny :cry:
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Arminia Bielefeld - FC Bayern 0:2

Postprzez Piecia » 2005-04-17, 07:20

Zawsze to lepiej zdobyć 2 korony zamiast 1 albo żadnej. Dublecik by się przydał a do tego potrzebne jest pewny zwycięstwo z Bielefeldem. :-P
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości