Chelsea - Bayern 4:2

Stare, zamknięte tematy

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez Rasenith » 2005-04-07, 20:35

Barcelona w meczu z Chelsea grała efektowniej. I co z tego?? Liczš się bramki a nie taniec z piłkš. Nie kłóćmy sie kto lepiej przegrał. Skupmy się teraz lepiej na rewanżu z londyńczykami. W tym sporcie liczš sie bramki i widowisko. Ten kto strzeli więcej jest po prostu lepszy...
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-07, 20:55

Dobra gadam z 3 gosciami naraz :) :D .
Do Maxa(byl 1) .
Dobrze prosze Pana , zobaczymy jak se poradzi Makaay w meczu za tydzien . Wtedy mi bedziesz mogl powiedziec czy strata Makaaya byla az tak duza . Ty twierdzisz ze Bayern dlatego ze rzadko atakowal a strzelil z 2 gole to dobrze . No ja nie wiem . Ale to chyba wina napastnikow i pomocnikow ze Bayern nie umial sobie wiecej akcji wytworzyc . Mozna jedynie powiedziec ze Bayern ma lepsze umiejetnosci strzeleckie ale napewno nie ofensywne . Jakby byli lepsi w ofensywie to by stworzyli wiecej okazji i strzelili wiecej goli . We wtorek sie wszystko okarze i jeszcze licze ze wyzdrowieje pizarro i zobaczymy kto ma racje :) .
Do Tapczana (byl 2) .
Drogi Panie , wiekszosc dziennikow (chyba nawet GW tez ) napisalo ze Valdes BYŁ faulowany . Nawet na internecie czytalem opinie fachowcow ze tak bylo . A to ze wedlug Ciebie tak nie bylo to mnie nie wogole nie obchodzi . Faul byl i tyle . Nawet moj kolega , fan Chelsea powiedzial ,,No tu akurat masz racje - był faul na Valdesie . A nie mozesz drogi panie Tapczan twierzic ze Valdes by nie doleciał bo on by sie zupelnie inacej ustawil ! . To byla bramka kontrowersyjna a bramka Drogby byla prawidlowa i takich bramek porownywac nie mozna .W 1 meczu WEDŁUG mnie był spalony . Bo faktycznie wydawalo mi sie juz na spokojnie ogladajac akcje ze napastnik chelsea stal blizej bramkarza Barcy niz ktorykolwiek z obroncow . Wy mowicie ze Drogba byl na spalonym . Ja tez moge uwazac ze wtedy byl spalony . Przy tym akurat juz nie sa takie wypowiedzi jednoznaczne ale ja uwazam ze spalony był . Kolega mi powiedzial wtedy tak : ,,Ta sytuacja byla kontrowersyjna i trzeba ja dokladnie obejrzec ."
A teraz do pana Lmollu .
Bardzo razi mnie , iz uwazasz ze moje wypowiedzi sa beznadziejne . Ja mam swoj poglad na pilke nozna . Uwazam ze w futbolu nie tyle chodzi o wynik , ile zeby kibicowi zrobic przyjemnosc z ogladania futbolu . ja cenie fantastyczne zagrania Ronaldinha i spolki , piekne akcje ale i madra gre jezeli rowniez jest w niej choc odrobine finezji . Mowisz mi ze Bayern zagral madrze a Barca podworkowo . To to sie mija z celem takie gadanie bo Duma Kataloni stracila taka sama liczbe goli jak Bayern . A wiec na pewno nie gorzej zagrala . Wedlug mnie Bayern wczoraj gral bardzo przestraszony jakby i dosc latwe bledy popelnial . Ten kto popelnia latwe bledy nie gra madrze (wnioskujac z wszystkich tu wypowiedzi) , a wiec Bayern ani Barca nie zagraly madrze . Barca przepuszczala szmaty i Bayern przepuszczal . Wina w tym wszystkich pilkarzy . Jednak nalezy przyznac ze Barca grala ladniej i mi o to chodzilo w tym wszystkim . Lepiej dla mnie znaczylo w 1 wypowiedzi tyle , ze strcila tyle samo goli , ale grala ladniej . Czyli minimalnie ale lepiej . Bo chodzi mi tez o to ze Bayern nie potrafil za bardzo ustawic wlasnego rytmu gry ,co przyznal nawet sam Ballack w wypowiedzi ktora prczeczytalem bodajze na Onecie , a Barca potrafila . Inna sprawa ze Barca nie potrafila tego wykorzystac a Bayern jestem prawie pewny ze to by wykorzystal bo Barca takiego strzelca nie ma jak Makaay . On strzela bez zawolania a nasi napastnicy faktycznie musza sobie tworzyc 50 akcji zeby zdobyc upragnionego gola . Lmollu , mowisz ze Barca zagrala futbol podworkowy . Kiedy wszystkie gazety pisaly ze grala dobrze ! Sam Franek Łowca Bramek powiedzial ze Barca zagrala dobrze a Ronaldinho to istny geniusz i tylko on by mogl tak strzelic . Barca pokazala sie wedlug mnie wtedy z 2 stron wtedy : 1)beznadziejnej(25minu) 2)fantastico(2bramki Ronniego) . I chcialem wtedy powiedziec (1 wypowiedz) znaczy mialem na mysli wtedy ze Bayern zagral gorzej dlatego ze o nich to juz wogole zle pisza . jedynie co dobre to pisze GW ze grali do konca . I z tym sie zgodze bo wymeczyli tego gola na 2:4 ale go zdobyli i to bardzo wazne ! Barca jednak tez grala do konca .
Po 2 meczu przekonamy sie kto ma racje . jezeli Bayern przejdzie to przyznam Wam racje , jesli w 2 meczu zremiuje badz przegra - racji Wam nie przyznam .
A wiec do 2 meczu :wink:
pozdro 4 all :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez Max » 2005-04-07, 21:33

dobra konczmy ta dyskusje bo widze ze do niczego nie prowadzi skupmy sie na nadchodzacych meczach
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-08, 07:33

Lmollu napisał(a):Pilka nozna to nie jest rewia na lodzie. Tutaj nie chodzi tyle o widowisko. Trzeba grac madrze. Bayern gral madrze, ale popelnial bledy. A Barca zagrala futbol podworkowy.

Tak zgadzam się, jakby chodziło o samo widowisko to co Cheslea robiłaby w ćwierćfinale LM? Pozatym nie można porównywać tych dwóch meczów bo były to całkiem inne spoktaknia. Bayern ma całkiem innš koncepcję gry niż Barca, a i Chelsea przecież nie zagrała tak samo w tym dwóch konfrontachjach. Dlatego niemożna mówić, że Bayern niezasłuzył na taki wynik. A w rewanżu obstawiam 2:0 i pólfinał nasz!!!!!!!! :lol:
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-08, 07:41

Jaca_FCB napisał(a):
Lmollu napisał(a):Pilka nozna to nie jest rewia na lodzie. Tutaj nie chodzi tyle o widowisko. Trzeba grac madrze. Bayern gral madrze, ale popelnial bledy. A Barca zagrala futbol podworkowy.

Tak zgadzam się, jakby chodziło o samo widowisko to co Cheslea robiłaby w ćwierćfinale LM? Pozatym nie można porównywać tych dwóch meczów bo były to całkiem inne spoktaknia. Bayern ma całkiem innš koncepcję gry niż Barca, a i Chelsea przecież nie zagrała tak samo w tym dwóch konfrontachjach. Dlatego niemożna mówić, że Bayern niezasłuzył na taki wynik. A w rewanżu obstawiam 2:0 i pólfinał nasz!!!!!!!! :lol:


Zgodze sie ze Bayern ma inna koncepcje . Bo Bawarczycy uwazaja bardziej na defensywe i graja bardziej ostroznie od Barcy . Atakowali tez rzadziej . Barca jest takim klubem , ktory po prostu atakuje caly czas i malo patrzy na obrone . Dlatego m.in. bo ma polowe swych swietnych defensorow kontuzjowanych i musi grac np. taki Gio czy Sylwinho . Rowniez zgodze sie ze Chelsea nie zagrala tak samo ale wedlug mnie mozna choc czesciowo porownac obydwie druzyny (Bayern&Barca) . I chocby 1 porownaniem byloby to ze zagraly 2 rozne futbole .
Nie bede jednak dalej ciagnal tego tematu . W koncu jak admin twierdzi zeby konczyc to chyba jednak faktycznie skonczmy to .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez tapczan » 2005-04-08, 13:05

Dokładnie :) - nie ma co tego cišgnšć

temat jest o meczu Chelsea - Bayern więc nie piszmy i nie porównujmy meczy innych drużyn, które grały z Chelsea

przegraliœmy 4:2 - jest to wynik œrednio korzystny, ale spokojnie można to w Monachium odrobić ! :)
tapczan
 

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez haj » 2005-04-08, 13:25

Dla mnie zadna porazka nie jest korzystna - zawsze bedzie to zly wynik ktorego sie trzeba obawiac gdy sie gra systemem pucharowym...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez Kaioken » 2005-04-08, 15:09

Najpierw trzeba powzišœć kroki do dobrej taktyki , do stworzenia takowej. Najlepiej gdyby FCB zagrał tak jak pierwszy mecz z Arsenalem
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez KuBa » 2005-04-08, 17:13

Trudno przegralismy. W nastepnym meczu spokojnie możemy nadrobic dwu bramkowa strate. W tym meczu bardzo słabo zagralismy w obronie. Oglšdałem ten mecz i dawno nie wiedziałem takich błędów Lucio i Kovaca. Mam nadzieje, że Makaay na wtorkowy mecz bedzie gotowy do gry. Moim zdaniem Magath popełnił duży błšd nie wpuszczajšc Schweinsteigera od pierwszej minuty. Mamy bardzo duże szanse na półfinał dzięki bramce Ballacka do 2 bramki straty to nie dużo.
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez Master_Marcin » 2005-04-08, 17:54

No fakt, mecz nie ułożył się dla nas zbyt korzystnie, szczególnie w końcówce... Jednak nie ma nad czym rozpaczać, w rewanżu zdołamy to spokojnie odrobić... Ponieważ nie mam zbyt wiele czasu, powtórzę to co napisałem w komentarzu na stronie

Minusy :

- obrona zagrała bardzo niepewnie... to co wyczyniał Drogba woła o pomste do nieba...
- W takich meczach szczęœcie MUSI nam sprzyjać, bo inaczej bardzo trudno będzie o korzystny wynik... 1 bramka powinna w ogóle nie paœć...
- brak wykorzystywania bardzo dobrych okazji ( gł. rzuty wolne ) :/

Plusy :

- graliœmy bez naszych 2 najlepszcyh napastników Makaaya i Pizzaro, a mimo to potrafiliœmy strzelić 2 gole !!
- na wyjazdach w większoœci Bayern gra bardzo przeciętnie...
- Wynik 4:2 jest lepszy niż 2:0, ponieważ jeżeli my wygramy przynajmniej 2:0 lub 3:1 to mamy awans :)
- Wg. wielu byliœmy spisywani na pożarcie, a tymczasem okazaliœmy się nie gorsi, ani nie lepsi od ubóstwianej przez 70% ludzi Barcelony...
- walka do końca i utrzymanie wiary i nadziei :D.

Jeszcze raz powtórzę, AWANS JEST NADAL REALNY !! Trzeba poprostu zagrać tak jak zawsze w Monachium ( każdy wie, że na Olympiastadion gra 1 drużyna :> ).

Pozdrawiam.

P.S. Ponieważ nie chcę zaczynać na nowo powyższej dyskusji, powiem krótko cieszę się, że Max, Tapczan i Lmollu odpowiedzieli na BARDZO mnie prowokujšce posty piotraldinha... , po prostu takie głupoty jak on pisał = BIG LOL...
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez emem » 2005-04-09, 12:56

UEFA już zdecydowała, że w przyszłym tygodniu zajmie się tš sprawš, kiedy dostarczone zostanš jej materiały z telewizyjnych zapisów.


jest to fragment newsu z wp

chodzi oczywiscie o sprawe rzekomego porozumiewania sie mourinho z lawka trenerska :564:
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez Żaba » 2005-04-09, 13:00

emem napisał(a):
UEFA już zdecydowała, że w przyszłym tygodniu zajmie się tš sprawš, kiedy dostarczone zostanš jej materiały z telewizyjnych zapisów.


jest to fragment newsu z wp

chodzi oczywiscie o sprawe rzekomego porozumiewania sie mourinho z lawka trenerska :564:


Wštpie żeby w ogóle kogoœ ukarali w tej sprawie, we wtorek już mecz, co innego jak by rewanż był w przyszłym tygodniu.
Żaba
 

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez Kociol » 2005-04-09, 13:00

emem napisał(a):
UEFA już zdecydowała, że w przyszłym tygodniu zajmie się tš sprawš, kiedy dostarczone zostanš jej materiały z telewizyjnych zapisów.


jest to fragment newsu z wp

chodzi oczywiscie o sprawe rzekomego porozumiewania sie mourinho z lawka trenerska :564:


No i bardzo dobrze, ostatnio niby UEFA mówila ze to olala, ale trzeba sie takimi sytuacji zajmować. Podwyzszyc kare finansowa dla Morunhino i Chelsea, niech płacš jak nie potrafia sie zachowywac i pogodzić się z karš!
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 14:44

Za nie dotosowanie sie do kary powinni Chelsea zdyskwalifikowac lub dac walkower dla Bayernu . Te podpowiedzi mogly przez zawazyc o zwyciestwie the Blues :lol: .
Ale mi tam to wisi bo i tak nikogo nie ukarza ... ( tak mysle ) . Albo dadza wieksza kare finansowa ...
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Chelsea - Bayern 4:2

Postprzez Żaba » 2005-04-09, 14:45

piotraldinho napisał(a):Za nie dotosowanie sie do kary powinni Chelsea zdyskwalifikowac lub dac walkower dla Bayernu . Te podpowiedzi mogly przez zawazyc o zwyciestwie the Blues :lol: .
Ale mi tam to wisi bo i tak nikogo nie ukarza ... ( tak mysle ) . Albo dadza wieksza kare finansowa ...
pozdro :wink:


Już wole żebyœmy odpadli niż mieli awansowac po walkowerze
Żaba
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości