Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Stare, zamknięte tematy

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-14, 20:56

Radosław Lubor napisał(a):Jak na razie Urugwaj rozczarowuje i przeczy moim przewidywaniom jednostronnego widowiska,

A mnie szczególnie :roll: gruby kupon pójdzie się gonić jak nie wygrają dwoma bramkami :cry:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-14, 20:59

Pocieszę cię, pewnie wygrają, bo trudno mi sobie wyobrazić by mogli grać gorzej, potrzebują głównie powrotu organizacji. Tabarez o to zagra, Kostaryka zaś z czasem zacznie tracić siły, w takich warunkach nie da się tak biegać cały mecz, a Urugwaj jest świetnie dysponowany fizycznie. To nie tylko kwestia tego, że wyglądają jak z filmu "300" przy graczach z Kostaryki, ale też przygotowania kondycyjnego.

Bramki w tym meczu powinny jeszcze polecieć.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-14, 21:28

Radosław Lubor napisał(a):Pocieszę cię, pewnie wygrają, bo trudno mi sobie wyobrazić by mogli grać gorzej


Już jest 2;1 dla kelnerów :573: Ale dziękuje Ci bardzo :mrgreen:
No nic, nie mam ku**a szczęścia :cry: Wszystko weszło, nawet Holandia za 5.7, został tylko posrany Urugwaj :573:
Za 10zł 6stów przeszło koło nosa :P
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez scaloni » 2014-06-14, 21:30

Radosław Lubor napisał(a):Pocieszę cię, pewnie wygrają


kocham te twoje wszystkie eksperckie mądrości.. naprawdę :568:

wymiata ten Joel Campbell, dziś już mógł dwie fantastyczne bramki strzelić, szczególnie w drugiej połowie ten techniczny strzał zajebisty.. szkoda, ze nie wpadło. a Urugwaj na mistrza idzie :lol: w takim układzie może Kostaryka wyjdzie z grupy :mrgreen:
scaloni
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5066
Wiek: 33
Dołączył(a): 2011-11-27, 14:37
Online: 7d 22h 26m 27s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez blizzarder » 2014-06-14, 21:45

Swietna asysta, jeszcze lepsze wykonczenie. Naprawde ciezko bylo to zmiescic, bylem przekonany, ze nie wpadnie.

Edit: ile jest pauzy za czerwo? 1 mecz?
Ostatnio edytowano 2014-06-14, 21:56 przez blizzarder, łącznie edytowano 1 raz
Chcesz kupić telewizor i co? Sprawdzasz cale i cenę. Chcesz sprawdzić imieniny i co? Wchodzisz na kalendarz imienin.
blizzarder
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 168
Wiek: 32
Dołączył(a): 2013-02-13, 11:41
Online: 1h 41m 10s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-14, 21:57

Pocieszę cię, pewnie wygrają



kocham te twoje wszystkie eksperckie mądrości.. naprawdę :568:


scaloni, Ty na pewno obstawiałeś, że Kostaryka wygra i teraz możesz się pośmiać ze mnie, że obstawiałem zwycięstwo Urugwaju, nie cwaniacz tak cwaniaku :twisted: Pomyliłem się kompletnie ale nie sądzę, by znalazł się tu ktoś, kto by obstawił 3:1 dla Kostaryki, która wygrała to zasłużenie. I ten mecz można nazwać sensacją. Czerwona na koniec zasłużona i w tej sytuacji Urugwajowi ciężko będzie wyjść z grupy, niezwykle ciężko. Jak mają tak grać to na to wyjście nie zasługują, więc niewielka strata. Pomijając scaloniego, który od dawna przewidywał, że Kostaryka rozbija Urugwaj, to postawa tych drugich jest kompletnym zaskoczeniem, negatywnym.

Za czerwoną bezpośrednią przynajmniej dwa mecze. Za czerwoną za dwie żółte byłby jeden.
Ostatnio edytowano 2014-06-14, 21:58 przez Radosław Lubor, łącznie edytowano 1 raz
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez yarpen » 2014-06-14, 21:58

Urugwaj pokazał kompletne dno. Z taką grą pożegnają się z Mistrzostwami po fazie grupowej.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez GKSeba12 » 2014-06-14, 22:00

Co jeszcze Kostaryka nie wyjdzie z grupy kosztem Anglików.I dziwi mnie że Tabarez nie wpuścił Suareza.Rozumiem że nie chciał ryzykować ale to tylko trzy mecze.I żadnej kontrowersji w dzisiejszych meczach.
Autor tego postu jest gimbusem więc odradzam czytanie jego wypocin.
GKSeba12
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 302
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-10-18, 18:58
Lokalizacja: Pffafenhoffen
Online: 6d 2h 7m 16s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-14, 22:05

Wątpię, czy Suarez by pomógł, Tabarez miał na boisku piłkarzy, od których mógł wymagać choćby skonstruowania akcji. W drugiej połowie cały zespół Urugwaju grał jak dzieci i jeden zawodnik by tego nie zmienił, musieli się wszyscy ogarnąć - a jakby tego nie zrobili (i nie zrobili) to nie było sensu narażać Suareza przed kolejnymi spotkaniami. Jakby dzisiaj jeszcze Suarezowi pogorszyło sie zdrowie, a nie jest w pełni gotowy, to by Urugwaj już całkowicie był w ciemnej dupie. A tak to będzie walczyć pewnie jeszcze.

Też muszę pochwalić sędziowanie. Widać różnicę między tymi wszystkimi egzotycznymi sędziami zabranymi ze względu na geograficzne parytety, a tymi otrzaskanymi w Lidze Mistrzów czy czołowych europejskich ligach, przyzwyczajonych do szybkiej gry.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez norbi » 2014-06-14, 22:12

Obrazek

poznajecie pana z lewej ? 8)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez arekBM » 2014-06-14, 22:31

.I żadnej kontrowersji w dzisiejszych meczach.

Hmm? Przecież drugi gol dla CRC padł z wyraźnego spalonego, głowa cała wychylona była. Koszmarny błąd
arekBM
Bawarczyk
 
Posty: 310
Wiek: 29
Dołączył(a): 2013-04-25, 10:41
Online: 2d 15h 46m 23s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Radosław Lubor » 2014-06-14, 22:38

Są składy dzisiejszego hitu :D

Włochy: Sirigu - Darmian, Paletta, Barzagli, Chiellini - Verratti, Pirlo, De Rossi - Marchisio, Balotelli, Candreva.
Buffon, Bonucci, Insigne, Cerci, De Sciglio i Immobile na ławce. Szkoda, że Prandelli stawia na Balotelliego zamiast na Immobile...
Anglia: Hart - Johnson, Cahill, Jagiełka, Baines - Gerrard, Henderson - Sterling, Rooney, Welbeck - Sturridge.
Bardzo ofensywny skład, zapowiada się ciekawe spotkanie. Shaw na ławce o dziwo, Lampard też. Z przodu aż czterech napastników, w tym Rooney na rozegraniu.

Hmm? Przecież drugi gol dla CRC padł z wyraźnego spalonego, głowa cała wychylona była. Koszmarny błąd


Spalony był minimalny, przepisy wskazują, by takie spalone puszczać zgodnie z duchem gry, gdy idą dosłownie na centymetry. Trudno to nazwać więc koszmarnym błędem. Sędzia mógł odgwizdać, mógł nie odgwizdać. Przepisy nieco się znowelizowały i nie są juz tak sztywne. Np nie ma już przepisu o nietykalności bramkarza w piątce i sam kontakt nic wtedy nie znaczy (dlatego bramka Chorwacji była prawidłowa, bo nie było ataku na bramkarza mimo kontaktu). Sędziowie często tego ducha gry nie stosują gdy spalony jest kilkucentymetrowy, ale mają zielone światło do tego.

Trzeba znaleźć tę cienką granicę i dzisiaj sędzia ją doskonale znajdował. Karny podyktowany dla Urugwaju za trzymanie, dla Kostaryki nie, chociaż były przytrzymywania, ale już poniżej tej granicy, nie mające wpływu na akcję. Dzisiaj piłka jest bardzo kontaktowa, szybka i sędzia musi doskonale wyczuć sytuację co puścić a co nie. Jeżeli spalony zwłaszcza przy stałym fragmencie jest na te dwa, trzy centymetry to akcja idzie.
Oficjalny ::Miłośnik Müllera i Tarcza Guardioli::
Radosław Lubor
Bawarczyk
 
Posty: 6161
Wiek: 38
Dołączył(a): 2013-01-28, 06:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Forza AC Milan » 2014-06-14, 22:48

Boże co to za obrona Wlochów ..... jakiś wychowanek Milanu Darmian, do tego Paletta :| Będzie ciekawie jak się doda Sirigu na bramce. Chociaż i tak wyczuwam 0:0 lub 1:1
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez bolcinho » 2014-06-14, 23:11

Klinsmann napisał(a):
Radosław Lubor napisał(a):Pocieszę cię, pewnie wygrają, bo trudno mi sobie wyobrazić by mogli grać gorzej


Już jest 2;1 dla kelnerów :573: Ale dziękuje Ci bardzo :mrgreen:
No nic, nie mam ku**a szczęścia :cry: Wszystko weszło, nawet Holandia za 5.7, został tylko posrany Urugwaj :573:
Za 10zł 6stów przeszło koło nosa :P

Po karnym miałeś wirtualnie te pieniądze przez pół godziny, które jednak odjechały w drugiej odsłonie.
bolcinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): 2012-10-09, 20:02
Online: 2h 19m 55s

Re: Grupa D - (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

Postprzez Klinsmann » 2014-06-14, 23:40

norbi napisał(a):poznajecie pana z lewej ?
Obrońca Bayernu? :D
bolcinho napisał(a):Po karnym miałeś wirtualnie te pieniądze przez pół godziny,

Jeszcze nie miałem, dwoma bramkami musieli wygrać.

Ale gol Marchisio :D Trzymam kciuki za Anglię dalej :P
Szybka odpowiedź Anglików i już 1:1. Piękna asysta szreka :)
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości