Bayern - Gladbach 2:1

Stare, zamknięte tematy

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Lesnik_ORI » 2005-04-10, 20:58

Pierwsza bramke stracilismy po bledzie Sagnola oraz Kahna... Zle obliczyl lot pilki (jak ktos wyzej napisal) i rzucil sie lapiac w rekawice powietrze... Nieudana interwencja, powinien wyjsc do tej pilki pozniej, albo zostac w bramce. Srodkowi obroncy rowniez sie nie popisali pozwalajac na wykonczenie tego dosrodkowania. Ale zwyciestwo to zawsze zwyciestwo, Schalke ponioslo kleske, i z tego nalezy sie cieszyc :)
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez endliu » 2005-04-11, 10:42

Przydałoby się podziękować Kevinowi Kuranyiemu - grał pięknie z S04, co akcja i jego strzał to œmierdziało. Mam nadzieję, że ostatni mecz z Vfb będzie już tylko meczem o drugie mejsce dla Stuttgartu - my będziemy mieć mistrza już wczeœniej :D
endliu
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez mareczek » 2005-04-11, 17:40

Żaba napisał(a):Może być tak że już w 30 kolejce będziemy mistrzami, wszystko zależy od Schalke które ma o wiele, wiele gorszy terminarz od nas i nie jest przystosowane do presji.


Ja będe bardzo zadowolony nawet jak wygrajš w 34 kolejce. W sumie mam w dupie w której kolejce zostanš mistrzami ważne żeby zostali. A tak po za tym to uważam, że mistrza już mamy. Gdyby to nie Schalke a jakiœ inny klub walczył z FCB o mistrzostwo to troche bym się martwił ale Schalke jest poprostu za głupie co udawoodniło już ze 2 razy.
mareczek
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez tapczan » 2005-04-11, 18:34

Nie można pisać, że Schalke jest głupie - trzeba ich szanować i liczyć się z nimi do samego końca, bo wszystko może się zdarzyć
tapczan
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez mareczek » 2005-04-12, 15:34

tapczan napisał(a):Nie można pisać, że Schalke jest głupie - trzeba ich szanować i liczyć się z nimi do samego końca, bo wszystko może się zdarzyć


Może i tak ale nienawidze tych szmaciarzy i wiem, że im sie nie uda...
Ostatnio edytowano 2005-04-13, 10:05 przez mareczek, łącznie edytowano 1 raz
mareczek
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez haj » 2005-04-12, 22:39

mareczek napisał(a):
tapczan napisał(a):Nie można pisać, że Schalke jest głupie - trzeba ich szanować i liczyć się z nimi do samego końca, bo wszystko może się zdarzyć


Może i tak ale nie nawidze tych szmaciarzy i wiem, że im sie nie uda...
ja bym ich nie skreslal choc patrzac w jakiej formie jest Bayern jakos nie wierze, ze zgubimy punkty w najblizszym czasie...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości