Bayern - Gladbach 2:1

Stare, zamknięte tematy

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 18:37

Dobry wynik . Wymeczony ale 3 punkty sa i kolejny krok do tytulu mistrza Niemiec . Jeszcze Schalke takie baty dostalo ze sie chyba nie pozbiera dlugo :lol: . Ale Sttutgart w formie ... Z werderem i Schalke wygrali :? . Moga byc w koncowce niebezpieczni :? ...
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Kociol » 2005-04-09, 19:51

Ogladalem skrót meczu FC Bayernu i powiem, że blad przy pierwszej bramce zrobił Sagnol jak i zarówno Kahn, ktory zle obliczył lot pilki i minał sie reka z niš...na 1:1 szybka akcja, zamieszanie pod bramkowe wsrod obroncow Monchengladbach i Scholl praktycznie wpada do bramki sam :D:)

pozniej wiele niewykorzystanych sytuacji przez FCB i na koniec wspaniała wrzutka bodajze Lizarazu i Ballack pieknie głowa pokonuje Kellera:)

powiem krótko, wynik wymeczony, ale bardzo wazny przy porazce Schalke z VFB, mamy 6 pkt przewagi i jedziemy po MISTRZOSTWO NIEMIEC :569:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez olek » 2005-04-09, 19:57

Ogladalem skrót meczu FC Bayernu

kociol ogladales ten skrot w tv czy masz go na pc? jak masz to wrzuc gdzies na serwer zeby kazdy mogl go obejrzec z gory dziekuje
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Lmollu » 2005-04-09, 20:23

Kociol, mamy trzy punkty przewagi a nie szeœć.

Bardzo ważne zwycięstwo. Wydaje się wymęczone, ale ci co byli na czacie widzieli ile okazji marnowal Bayern. Z taka skutecznoscia z Chelsea nie wygramy. Zespol zagral podobno dobrze, przede wszystkim w drugiej polowie naciskalismy dobrze Gladbach. Wazne, ze Schalke poleglo, ale Stuttgart nadal jest grozny. Zostaly trzy druzyny w walce o meistra. Teraz mecz z Chelsea.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Marcin_ » 2005-04-09, 20:57

Kociol napisał(a):powiem krótko, wynik wymeczony, ale bardzo wazny przy porazce Schalke z VFB, mamy 6 pkt przewagi i jedziemy po MISTRZOSTWO NIEMIEC :569:


Jakie 6 pkt? Anie 3 :D
Marcin_
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez tapczan » 2005-04-09, 21:27

Kociol napisał(a):wspaniała wrzutka bodajze Lizarazu i Ballack pieknie głowa pokonuje Kellera:)

Wrzutka była Sagnola ;)

Też sobie obejrzałem już dzisiaj skróty, bo jakoœ trafiłem na nie na ard czy zdf :)
Gra ofensywna cieszy, ale skutecznoœć musi być lepsza (piszę to z myœlš o meczu z Chelsea), bo trzeba będzie każdš sytuację wykorzystać więc nie moża tak ich marnować jak w meczu z Gladbach.

jestem dobrej myœli na wtorkowy mecz :)
tapczan
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez KuBa » 2005-04-09, 21:43

Nie oglšdałem meczu, ale czytałem relacje. Z tego co wyczytałem gralismy dobrze i stwarzalismy sobie sytuacje tylko ta nasza nie skutecznoœć woła o pomste do nieba. Z tego co pisało to mielismy ponad 15 bardzo dobrych sytuacji strzeleckich, ale mam nadzieje że w wtorek sie poprawimy. Najważniejsze sš 3 pkt. i przegrana Schalke. :D :D :D
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Lmollu » 2005-04-10, 08:40

Widzialem "krotki skrot" :D. Zdecydowanie wine przy bramce ponosi Sagnol, choc Kahn mogl zachowac sie lepiej i to wyciagnac. Gol Scholla nieco przypadkowy, Ballack w swoim stylu głowš, ale Makaay zmarnował setę. Do pustej bramki trafil w slupek. Wprawdzie strzelal z dosc ostego kata, ale powinien to trafic.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez DamKam » 2005-04-10, 10:38

Widzialem skroty i musze stwiedzic ze bez dwoch zdan zaslugiwalismy na zwyciestwo !!!
Bayern gral dobrze tylko brakowalo skutecznosci i to mnie najbradziej martwi przed meczem z Chelsea :wink:
Ale ciesze sie ze odskoczylismy od Schalke :D
:569: MEISTER BEDZIE NASZ !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez tomal125 » 2005-04-10, 11:05

Bayern ma naprawdę wielkie szanse na mistrzostwo w lidze . Ma trzy punkty przewagi , do końca bundesligi jeszcze 6 kolej noi mamy troche łatwiejsze spotkania niż Schalke w tych 6 kolejkach . Szczerze jestem przekonany że będziemy mieli mistrzostwo .Myœlę że Werder sezon temu przez przypadek zdobył mistrzostwo.Bo jak on teraz gra . Ale się rolzpadł bo nie ma Ailtona i innych ale majš lepszego Klose
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Kaioken » 2005-04-10, 12:21

Wymęczone punkty. ale punkty 3 . Cieszy mnie niezmiernie porażka schalke :D . Ale smuci to że mamy przed sobš mecz ze stuttgarthem który w końcówce gra coraz lepiej !!
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez mareczek » 2005-04-10, 12:30

Nie miałem jak oglšdać meczu FCB no i nie miałem tez okazji zobaczyć powtórek itp. Ale jeżeli mówicie, ze straciliœmy gola po błędzie Sagnola to bardzo Ÿle, bo nie ukrywajmy, że z Chelsea grał tragicznie. Nie wiem ale myœle, że Chelsea wie o jego formie i to wykorzysta. Dlatego mam nadzieje, że Magath rozwišże ten problem. (Może Salihamidzic :idea: )
mareczek
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Żaba » 2005-04-10, 13:43

Ogladałem własnie skrót z meczu na Polsacie Sport. Przy golu na 0:1 bardzo ładnie zachował się œrodek obrony :?
Żaba
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez tapczan » 2005-04-10, 20:49

tomal125 napisał(a):Bayern ma naprawdę wielkie szanse na mistrzostwo w lidze . Ma trzy punkty przewagi , do końca bundesligi jeszcze 6 kolej noi mamy troche łatwiejsze spotkania niż Schalke w tych 6 kolejkach .

No czy ja wiem ;), teorytycznie tak, ale:
Bayern gra z Hannover (W), Bochum (D), Kaiserslautern (W), Mainz (W), Nurnberg (D), Stuttgart (W)

Bochum walczy o byt w 1 lidze więc będzie ciężkim rywalem

Mainz - to samo co z Bochum

Nurnberg - to samo co z Bochum i Mainz

Stuttgart - jeszcze walczy o mistrza, a na pewno o 2 miejsce gwarantujšce bezpoœredni awans do ligi mistrzów

Niby łatwiejsze, ale za darmo te drużyny punktów nam nie oddadzš ;)

Żaba napisał(a):Ogladałem własnie skrót z meczu na Polsacie Sport. Przy golu na 0:1 bardzo ładnie zachował się œrodek obrony :?

tutaj "najlepiej" zachował się Kahn ;)
tapczan
 

Re: Bayern - Gladbach 2:1

Postprzez Żaba » 2005-04-10, 20:51

Może być tak że już w 30 kolejce będziemy mistrzami, wszystko zależy od Schalke które ma o wiele, wiele gorszy terminarz od nas i nie jest przystosowane do presji.
Żaba
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości