Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Stare, zamknięte tematy

Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-07, 16:28

Na starym forum jesienia tez taki temat zalozylem . Podpytanie jest bardzo proste : kto wygra mecz ? (Prosze tez uzasadnic dlaczego tak stawiacie :wink: )

A wiec ja 1 . Uwazam ze Barcelona wygra ten mecz 2:0 lub 2:1 . Dlaczego ?
po 1 : Jest na fali , idzie w PD od zwyciestwa do zwyciestwa i czasem (rzadko sa remisy) a i przegranych nie bylo w tym sezonie za wiele .
po 2 : W Blaugrana jest wspaniala atmosfera ktorej nie ma wogole w (s)realu . Zawodnicy sie tam kloca , obrazaja .
po 3 : Barca ma lepszy i zarazem mlodszy zespol . Real to taka partia emerytow i rencistow .
po 4 : Prezesem realu jest Perez . Mowil on ze real bedzie do Swiat liderem . No to chyba mu sie udalo !
po 5 : Ronaldinho Gaucho to obecnie najepszy pilkarz swiata i real nie ma takiego . Kiedys byl tam Zidane bardzo dobry ale teraz wogole nie czaruje swa gra bo to emeryt .
po 6 : Sam Raul mowi ze Barca jest faworytem co jest dosc ciekawe bo to przeciez kapitan krolewskich .
po 7 : Raul nie zagra prawdopodobnie i bedzie gral slaby Owen .
po 8 : Barca ma lepsza obrone . Oczywiscie nie twierdze ze defensywa Barcelony jest dobra bo nawet mnie nie przekonuje ale jest zdecydowanie lepsza od def. (s)realu .
po 9 : Casilias nie jest w formie a Valdes jest wysmienity .
po 10: Moglbym pisac to w nieskonczonosc .

To piszcie kto wedlug Was wygra i jakim wynikiem .
pozdro
Ostatnio edytowano 2005-04-11, 12:59 przez piotraldinho, łącznie edytowano 1 raz
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Lmollu » 2005-04-07, 16:31

Uwazam, ze wygra Barcelona. Bardzo bym tego chcial. Czy Barca jest na fali to nie wiem. Ogladalem mecz z Betisem i Barca nie zachwycila. Mysle, ze Barca wygra albo bedzie remis.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez ostry99 » 2005-04-07, 16:33

Moim zdaniem zwycięży Barca wynikiem 3-1
bramki dla Barcy: Ronaldinho, Eto'o(dwie)
bramki dla Realu: Owen
:D:D:D
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Luke » 2005-04-07, 17:10

chciałbym żeby wygrała Barcelona, chociaz nie lubie obu tych drużyn ale Realu bardziej :P myœle że będzie remis bo Real u siebie nie jest nawet w połowie taki cienki jak na wyjazdach, ale nie na tyle zeby wygrac z Barca.
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez tapczan » 2005-04-07, 17:53

Myœlę i chcę żeby wygrała Barca :)

po 1: myœlę tak, bo Barca jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji
po 2: chcę tak, bo totalnie nie lubię srealu :D

piotraldinho napisał(a):po 7 : Raul nie zagra prawdopodobnie i bedzie gral slaby Owen

no z tym to się nie zgodzę - Owen to w obecnej chwili jeden z lepszych zawodników srealu, prawie w każdym meczu jak tylko ma okazję zagrać to strzela gole
tapczan
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-07, 18:06

tapczan napisał(a):
piotraldinho napisał(a):po 7 : Raul nie zagra prawdopodobnie i bedzie gral slaby Owen

no z tym to się nie zgodzę - Owen to w obecnej chwili jeden z lepszych zawodników srealu, prawie w każdym meczu jak tylko ma okazję zagrać to strzela gole


Heh , w zasadzie to napisalem tylko tak dlatego , ze go nie za bardzo lubie bo jest anglikiem :wink: . Ale ja Ci mowie i tak ze w Liverpoolu Owen gral o wiele lepiej i tu w realu sie nie sprawdza . Mysle ze zle zrobil opuszczajac Anffield . Tam mu bylo lepiej .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez zborek » 2005-04-07, 18:13

Myœlę,że w tym meczu Barcelona zremisuje z Realem.Cos mam takie przeczucia.Jak zawsze bedzie to wielki mecz,ale tym razem niewyłowi zwyciężcy.Obstawiam 2-2.Pozdro :D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Max » 2005-04-07, 18:28

ja sadze i chcialbym zeby wygrala barca maja po prostu lepszy sklad i graja lepiej w tym sezonie
a najbardziej smiesza mnie wypowiedzi graczy realu ze maja jeszcze szanse na mistrzostwo :lol: :593:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Giovane » 2005-04-07, 18:49

Wydaje mi się, że będzie remis. Chociaż wole, żeby wygrała Barcelona. Real już raczej nie ma nic do stracenia, myœlę, że jeœli nie będzie remisu to wygra Real.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Pawlik » 2005-04-07, 19:19

Jak każdy chyba widzi i słyszy to gra Realu nie napawa optymizmem przed emczem z Balugrana ;/ ale i tak licze na Zwyciestwo Królewskich ! :D

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

AFC Ajax Amsterdam ! - www.afcajax.er.pl :)
Pawlik
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotrekrym » 2005-04-07, 19:42

Bez komentarza na 100% wygra :569: BARCA !!!!
piotrekrym
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez tapczan » 2005-04-07, 20:06

piotraldinho napisał(a):Heh , w zasadzie to napisalem tylko tak dlatego , ze go nie za bardzo lubie bo jest anglikiem :wink: . Ale ja Ci mowie i tak ze w Liverpoolu Owen gral o wiele lepiej i tu w realu sie nie sprawdza . Mysle ze zle zrobil opuszczajac Anffield . Tam mu bylo lepiej .

To do tego, że w Liverpoolu Owen grał o wiele lepiej:
no to œwięte słowa, niestety Owen zrobił wielki błšd przechodzšc do srealu, no ale jego wybór ;)

ps. fajnie byłoby jakby Barca rozgromiła sreal ;) - 4:0 :)
tapczan
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Rasenith » 2005-04-07, 20:22

Jestem pewien że wygra Barcelona. Dlaczego?? Bo sš po prostu lepsi to co prezentowali przez cały sezon pokazuje ich wyższoœc nad pseudo galaktycznymi. Zresztš kazda okazja to skopania tyłka Realowi jest dobra :D
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Julek » 2005-04-07, 21:39

nie ma co, Barca odpadła niedawno z LM po swietnej grze i chya nie opuœcili z tonu...ptrzynjmniej mam taka nadzieje, A Real powoli gaœnie, potrzeba nowej krwi i raczej typowałbym na win Barcelony :wink:
Julek
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Kociol » 2005-04-07, 21:43

Odpowiedz wprost łatwa. Pogrom FC Barcelony, Real w tym sezonie nic raczej nie gra, a Barcelona miala pech odpadajac z Ligi Mistrzów, napewno pokaze charakter i byc moze na Santiago bedzie powtórka z Nou Camp
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości