Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Stare, zamknięte tematy

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Marcin_ » 2005-04-08, 13:04

Wygra Barcelona, dlaczego? Bo jest najlepsza i jest na czele i to jš poprowadzi do zwycięstwa :D
Marcin_
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez merqn » 2005-04-08, 13:21

Barca powinna wygrać. Chociaż niewiadomo co pokażš "królewscy". Może Luxemburgo wprowadzi jakieœ nowe zmiany (np. da jakiegoœ porzadnego obrońcę zamiast Samuela) i wtedy Real pokaże że Barcelona nie jest the best?

WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDRARZYĆ!
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Mateusz » 2005-04-08, 14:00

Barca jest lepsza, powinna to udowodni... ale remisem.
Mateusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:09
Lokalizacja: Zduńska Wola
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Tschik » 2005-04-08, 14:02

W Barcie nie zagra : Puyol, Deco, Marquez i chyba jeszcze ktoœ :P Katalończyków czeka ciężka przeprawa ale mam nadzieję że dadzš radę :)
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez B@m » 2005-04-08, 14:58

Barca wygra :). Real niby taki klub a ledwo wygrywa 1:0 z ostanimi zespołami w lidze... Nawet jak by barca przegrała to sšdze, że mistrza ma juz gwarantowanego, tak na uboczu to Chelsea skonczy jak real ;)
B@m
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-08, 15:02

Tschik napisał(a):W Barcie nie zagra : Puyol, Deco, Marquez i chyba jeszcze ktoœ :P Katalończyków czeka ciężka przeprawa ale mam nadzieję że dadzš radę :)


nie jest jeszcze przesadzona absencja Carlesa Puyola natomiast za Deco zagra Ludo Giuly . Nie jest tez przesadzona absencja Marqeza i slyszalem nawet ze zagra . Natomiast w realu moga nie zagrac : (s)raul , beckham , samuel i guti . A wiec real tez oslabiony . Barca i tak wygra 8) .
pozdro 4 all :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Kaioken » 2005-04-08, 15:15

Barca w tym sezonie jest na topie i na pewno wygra ;)
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez olek » 2005-04-08, 20:26

heh ja nie mam cyfry + ale kolega byl u mnie na 2 ostatnich meczach ligi mistrzow ktorych nie pokazywala tvp (mam polsat sport) wiec jutro sie wybieram na mecz
on kocha barcelone wiec bede jej kibicowal choc mi jest obojetne jaki bedzie wynik bo sie nie interesuje te liga mam nadzieje zobaczyc dobry mecz i tyle
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez KuBa » 2005-04-08, 21:43

Wydaje mi sie, że Barcelona wygra lub bedzie remis. Ja bym chciał, żeby Barca zmiażdżyła sreal tak, żeby im sie odniechciało grać. Poprostu, żeby ich oœmieszyli. :D :D :D

piotraldinho napisał(a):Natomiast w realu moga nie zagrac : (s)raul , beckham , samuel i guti

Nie obecnoœć beckhama w tym meczu bedzie wzmocnieniem dla srealu. :P :wink:
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 07:19

KuBa napisał(a):Wydaje mi sie, że Barcelona wygra lub bedzie remis. Ja bym chciał, żeby Barca zmiażdżyła sreal tak, żeby im sie odniechciało grać. Poprostu, żeby ich oœmieszyli. :D :D :D

piotraldinho napisał(a):Natomiast w realu moga nie zagrac : (s)raul , beckham , samuel i guti

Nie obecnoœć beckhama w tym meczu bedzie wzmocnieniem dla srealu. :P :wink:


No faktycznie masz racje bo panienki w skladzie to chyba sa jakies wzmocnienia zawsze dla druzyny przeciwnej :D .. A Beckham to jest dzia* i dobrze ze nie zagra bo mi sie nie dobrze robi jak na ta k***e patrze .
A to ze zyczysz nam zmiazdenia realu to wielkie dzieki i tego zycze kazdemu porzadnemu kibicowi na tym forum :wink: :) .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez haj » 2005-04-09, 07:33

Widze ze panuje wielka nie naiwsc Twoja Piotrek do Realu, ale nie wiem czemu ja przenosisz a takiegho zawodnika jak Raul :roll: Nie dosc ze jest on swietnym pilkarzem, to nie zwykle kochajacym swoj obecny klub - jak widac takich zawodnikow w Barcelonie chyba nie ma i tu wychodzi na wierzch Twoja, nie poparta zadnymi argukentami, zazdrosc...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 07:47

haj napisał(a):Widze ze panuje wielka nie naiwsc Twoja Piotrek do Realu, ale nie wiem czemu ja przenosisz a takiegho zawodnika jak Raul :roll: Nie dosc ze jest on swietnym pilkarzem, to nie zwykle kochajacym swoj obecny klub - jak widac takich zawodnikow w Barcelonie chyba nie ma i tu wychodzi na wierzch Twoja, nie poparta zadnymi argukentami, zazdrosc...


A pewnie ze sa . A Puyol to co ? Wczoraj zeby na derby zdazyc z forma cwiczyl np. 2 razy wiecej . Ronaldinho tez powtarzal wielokrotnie w wywiadach ze kocha swoj klub . Ja niczego realowi nie zazdroszcze czego zazdroscic . A nazwisko raula raz tak napisalem . Oczywiscie ze go szanuje bo byl on przez dlugie lata podpora reprezentacji Hiszpanii i samego realu , wiem ile wlozyl sil zeby doprowadzic go do 3 pucharow europy . Ja nie pisze zazwyczaj (s)raul ale sa gran derby i jest to okres w ktorym wszyscy kibice szczegolnie sie nie cierpia . I tylko przez ten okres tak pisze . Przylap mnie kiedy indziej (po meczu real- Barca) . Zobaczysz ze nie bedzie latwo :P . A jeszcze do tych zawodnikow co kochaja soj klub . ja mysle ze w realu nie tylko Raul kocha swoj klub ale takze paru innych zawodniko a np. Casilias . W Barcelonie tez jest wielu pilkarzy co za Barce wiele by zrobili .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez haj » 2005-04-09, 07:50

Z tym Ronaldihno to przesada - a co ma powiedziec? Beckham kochalk swoj klub z poszedl do Realu, gdyby Ronni kochal tak Barcelone to by nie myslal nad oferta z Man Utd gdy dostal ja jak mial juz przechodzic do Barcy...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 07:58

haj napisał(a):Z tym Ronaldihno to przesada - a co ma powiedziec? Beckham kochalk swoj klub z poszedl do Realu, gdyby Ronni kochal tak Barcelone to by nie myslal nad oferta z Man Utd gdy dostal ja jak mial juz przechodzic do Barcy...


Chodzi mi o to ze teraz wklada wiele serca do gry Barcelony i powtarza ze kocha swoj klub . Dla MU pewnie by tylez samo robil . Kazdy pilkarz ktory w kazdym meczu daje z siebie wszystko kocha swoj klub . Raul pewnie tez gdyby przeszedl gdzies do jakiejs innej druzyny gralby na maksa tak jak teraz . Oczywiscie ze sercem bylby dalej w Realu ale gralby na pewno na maksa . Z reszta tacy sa zawsze wychowankowie . Oni zawsze graja na maksa dla swoich klubow . Ronaldinho wychowankiem nie jest ale gra na 100% zawsze.

A Ty nie porownuj mi tu dupk* Beckhama do mastera Ronaldinha ! Bo jeden gra dla kasy a drugi dla przyjemnosci . jeden jest dzia* co karnych strzelac nie umie a 2 pewnie je wykorzystuje . Z miloscia jet tak samo . Beckham na pewno nie kochal MU bo odszedl dla kasy do realu a Ronaldinho co prawda odszedl z PSG do FCB ale nie dla kasy tylko zeby zaistniec . W PSG musialby walczyc chodzby o PUEFA a w Barcelonie ma pewne ze bedzie grac w CL .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez haj » 2005-04-09, 08:26

piotraldinho napisał(a):
haj napisał(a):Z tym Ronaldihno to przesada - a co ma powiedziec? Beckham kochalk swoj klub z poszedl do Realu, gdyby Ronni kochal tak Barcelone to by nie myslal nad oferta z Man Utd gdy dostal ja jak mial juz przechodzic do Barcy...


Chodzi mi o to ze teraz wklada wiele serca do gry Barcelony i powtarza ze kocha swoj klub . Dla MU pewnie by tylez samo robil . Kazdy pilkarz ktory w kazdym meczu daje z siebie wszystko kocha swoj klub . Raul pewnie tez gdyby przeszedl gdzies do jakiejs innej druzyny gralby na maksa tak jak teraz . Oczywiscie ze sercem bylby dalej w Realu ale gralby na pewno na maksa . Z reszta tacy sa zawsze wychowankowie . Oni zawsze graja na maksa dla swoich klubow . Ronaldinho wychowankiem nie jest ale gra na 100% zawsze.

A Ty nie porownuj mi tu dupk* Beckhama do mastera Ronaldinha ! Bo jeden gra dla kasy a drugi dla przyjemnosci . jeden jest dzia* co karnych strzelac nie umie a 2 pewnie je wykorzystuje . Z miloscia jet tak samo . Beckham na pewno nie kochal MU bo odszedl dla kasy do realu a Ronaldinho co prawda odszedl z PSG do FCB ale nie dla kasy tylko zeby zaistniec . W PSG musialby walczyc chodzby o PUEFA a w Barcelonie ma pewne ze bedzie grac w CL .
pozdro
Moim zdaniem przeszedl dla kasy - a dlaczego? Juz pisze...

Gdy przechodizxl do Barceolny, Katalonski druzyna nie byla u szczytu tabeli (z tego co pamietam) i nie gwarantowalo mu to gry w pucharach. Dostal oferte wowczas od swietnego Manchesteru United, który był u szczytów - tylko jeden problrem zaistnial - Man Utd dalo mu mniejsza gaze za przejscie i pensje... Brazylijczyk sie rozwodizl nad decyzja i wybral w koncu kase...

A z tym Beckhamem tez przesadzasz :roll: Grajac w barwach "Czerwonych Diabłów" był jednym z najelspzych prawych pomocnikow swiata. Wrzutek od niego do Ronni moze sie uczyc jesszcze kilka lat i nie wiem czy dojdzie do takiego poziomu, podobnie ze strzalami technicZnymi z rzutow wolnych. Takze troche obiektywizmu. WEiem ze dla Barcy kazdy trik Ronniego jest genialny i nikt go nie powtorzy ale dla obeikwtywnych kibicow moze byc inaczej i nikt nie powinnien jego "geniuszu" kazdmu narzucac a to wlasnie fani Barcy robia :roll:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości