Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Stare, zamknięte tematy

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 09:30

Moim zdaniem przeszedl dla kasy - a dlaczego? Juz pisze...

Gdy przechodizxl do Barceolny, Katalonski druzyna nie byla u szczytu tabeli (z tego co pamietam) i nie gwarantowalo mu to gry w pucharach. Dostal oferte wowczas od swietnego Manchesteru United, który był u szczytów - tylko jeden problrem zaistnial - Man Utd dalo mu mniejsza gaze za przejscie i pensje... Brazylijczyk sie rozwodizl nad decyzja i wybral w koncu kase...

A z tym Beckhamem tez przesadzasz Grajac w barwach "Czerwonych Diabłów" był jednym z najelspzych prawych pomocnikow swiata. Wrzutek od niego do Ronni moze sie uczyc jesszcze kilka lat i nie wiem czy dojdzie do takiego poziomu, podobnie ze strzalami technicZnymi z rzutow wolnych. Takze troche obiektywizmu. WEiem ze dla Barcy kazdy trik Ronniego jest genialny i nikt go nie powtorzy ale dla obeikwtywnych kibicow moze byc inaczej i nikt nie powinnien jego "geniuszu" kazdmu narzucac a to wlasnie fani Barcy robia

No nie byla u szczytu ale druzyne budowano z dobrym pomyslem . Ale nie sadze ze dla kasy przyszedl do nas . On sie naradzal podobno ze swoimi najlepszym przyjaciolmi i ci mu doradzili ze futbol Barcy jest dla niego bardziej odpowiedni i faktycznie . W Barcelonie prezentuje sie fantastycznie a MU to teraz srednaik europejski i nic wiecej . Ronaldinho ma o wiele lepsze podania . Potrafi zagrac pilke bardzo dokladnie z kilkudziesieciu metrow do zawodnika ktory jest w dobrej sytuacji . Ma swietny przeglad pola . Owszem strzaly z rzutow wolnych nie ma zbyt udanych ale beckham ostatnio tez nie strzela ich za dobrze . Ronaldinho to geniusz i ja nikomu nie narzucam nic bo rowniez geniuszami moge uzanc Schevchenke , Adriano czy ... Zidane'a (ale tego z przed 2/3 lat) . Obiektywizm jest taki ze popularny Becks nie dorownuje Ronniemu do piet .
Ostatnio Ronnie musial wraz z kolegami nawet zredukowac czec swojej gazy i zgodzil sie na to . Jakby byl zachlanny na kase to by raczej nie zgadzal sie ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez haj » 2005-04-09, 10:55

Stwierdzeniem tym, ze Ronaldinho ma lepsze podanie niz Beckham to mnie rozwaliles :lol: badzmy powazni :roll: Nikt juz raczej nie bedzie mial takich podan jak on - on w gaszczu w polu karnym potrafil wypatrzyc swojego kolege i mu idealnie zagrac czy to na glowke czy to na noge....

Moze Ty masz tak malo lat ze nie pamietasz gry Becksa sprzed kilku lat, gdy to jeszcze reprezentowal barwy Man Utd. Wowczas Twoja opinie mozna zrozumiec :roll:

Podobno rozmawial - podobno przeszed dla kasy, bo tak twierdzili dzialacze "Czerownych Diabłów"...

Zakonczmy ta polemike bo to nie ma sensu :roll: Ronalidinho tyo geniusz, potrafgi wszystko najlepiej, nawet na bramce jest lepszy od Cecha :roll:

Ostatnio Ronnie musial wraz z kolegami nawet zredukowac czec swojej gazy i zgodzil sie na to . Jakby byl zachlanny na kase to by raczej nie zgadzal sie ...
jak sie zarabia tyle co on to mala roznica w zarobkach mu nie zaszkodzi :shock:

Barcelonie prezentuje sie fantastycznie a MU to teraz srednaik europejski i nic wiecej
tu mnie rozwlailes po raz drugi, i to jeszcze bardziej niz wczesniej :lol: :lol: w ktorej to rundzie Barcelona odpadla? Wydaje mi sie ze w tej samej co MAn Utd czyli Twoim tokiem myslnia Barca jest sredniakiem :lol: Poza tym Man Utd przegral na Stamford Bridge 1:0 :roll:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 11:34

Ty mowisz o dosrodkowaniach (o tym w czym w zasadzie kazdy anglik jest dobry) . A ja mowie o zwyklych podaniach . Obejrzyj sobie np. podania Ronaldinha z meczu z Mialnem . Piekne , dlugie , celne . Beckham nie podalby tak ja Ronnie .
Ja tylko stwierdzam fakty i mowie ze w tej chcwili jest najlepszy . A obrazasz go porownujac go do beckhama . Nie mow ze wywyzszam go znow strasznie bo nic takiego nie powidxzialem . powiedzialem ze jest najlepszy i tyle . ma najlpesza technike i dla mnie jest to najwazniejsze . A Ty wypowiedzia ze jest lepszy od Cecha na bramce to se chyba normalnie jaja robisz .
Malo lat mam ... :lol: Od 5/6 lat sledze mecze Premiership i nie widze zeby beckham sie wyroznial czyms . Potrafi dobrze dosrodkowac , strzelic rzut wolny i tyle . Był kiedys szybki ale techniki nigdy nie mial takiej jak nasz Ronaldinho .

Dzialacze MU to zawsze beda mowic tak zeby bylo to dla nich dobre . Alexa F. nie lubie i to bardzo bo on nie ma honoru . On se niech mowi cio chce , ja i tak jego gadki nigdy na powaznie nie biore .
Skad wiesz o ile pensji mu ucieli (Ronniemu) ? Ze twierdzisz ze malo .

A to ze MU doszedl do fazy pucharowej CL to to jest przypadek . Bo mieli latwa grupe . a potem trafili na Milan i 2:0 w dwumeczu dostali . A Barca z Milanem w 2 meczu 2:2 . Barca wygrala przez z Chelsea tez , nie tylko przegrala . W koncu 1 mecz to bylo zwyciestwo 2:1 . MU to wedlug mnie cienki klub i Barca by z nim pojechala jak chciala . Nawet w tej chwili real jest od MU chyba lepszy .
ciesze sie ze az 2 krotnie sie rozwaliles bo smiech to zdrowie . Tylko nie wiem tak do konca co Cie w tym rozwalilo bo tu nic smiesznego nie było :?
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez haj » 2005-04-09, 13:17

Ty mowisz o dosrodkowaniach (o tym w czym w zasadzie kazdy anglik jest dobry) . A ja mowie o zwyklych podaniach . Obejrzyj sobie np. podania Ronaldinha z meczu z Mialnem . Piekne , dlugie , celne . Beckham nie podalby tak ja Ronnie .
oj jak ty malo meczy ogladales z udzialem Beckhama w barwach Manchesteru United :roll:

Ja tylko stwierdzam fakty i mowie ze w tej chcwili jest najlepszy
jakos "te" fakty nie potrafily wygrac z Chelsea :roll:

A obrazasz go porownujac go do beckhama
To Twoje zdanie - ja mam prawo do wyrazania swojego i w mojej opinii Beckham w paru elemntach jest lepszy od Brazylijczyka i to o sporo :roll:

Nie mow ze wywyzszam go znow strasznie bo nic takiego nie powidxzialem . powiedzialem ze jest najlepszy i tyle
nie, wcale to nie jest wywyższanie :lol:

Od 5/6 lat sledze mecze Premiership
to wszystko tlumaczy...

A to ze MU doszedl do fazy pucharowej CL to to jest przypadek
czyz nie to samo mozna napisac o Barcie? :shock:

a potem trafili na Milan i 2:0 w dwumeczu dostali . A Barca z Milanem w 2 meczu 2:2
chyba za krotko zyjesz aby znac powiedzenie piłkarskie - 'mecz meczowi nie rowny' :roll: powtarzam - Man Utd przegral na Stamford Bridge 1:0 a Barca dostala 4 bramki - jest wieksza roznica :lol:

ciesze sie ze az 2 krotnie sie rozwaliles bo smiech to zdrowie . Tylko nie wiem tak do konca co Cie w tym rozwalilo bo tu nic smiesznego nie było
kjazdy kolejny post, kazde Twoje zwroty i slowa ktore w nich piszesz :lol:

MU to wedlug mnie cienki klub i Barca by z nim pojechala jak chciala . Nawet w tej chwili real jest od MU chyba lepszy .
w ostatnich latach o wiele bardizej cenionym zewpslem jest Manchester Unitewd i nikt temu nie zaprzeczy.
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Max » 2005-04-09, 14:37

mimo iz nie lubie beckhama to jednak trzeba mu oddac z grac to on potrafii calkiem niezle pamietam szczegolnie jego sezon 1998-1999 kiedy w barwach man utd gral po prstu wysmienicie jakby nie bylo gdyby nie jego rogi to by bayern wygral ten pamietny final
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 14:40

meczow Beckhama w Mu to ja bardzo duzo ogladaelem i mnie nie oczarowal swoja gra wogole . Owszem mial przeblyski z dosrodkowaniami ale to tyle ... Uwazam ze jak 6 lat patrze na lige ang. to jest to duzy okres czasu bo w koncu widzailem Beckhama w MU przez 4 lata czyli 4 x 19 = 76 meczow + dochodza mecze pucharowe .

Teraz do watku o Ronaldinho . Dla mnie on jest najlepszy ale to nie jest wywyzszanie bo ja tez nikomu nie narzucam swojego zdania .Wywyzszal bym go jakbym kzdemu narzucal ze Ronnie jest the best . Ale ja podkreslam tylko ze on dla mnie jest najlepszy . A Ty to sobie mozesz nawet za najlpeszego uwazac Mariusza Sutwe z Ruchu Chorzow jak Ci sie bedzie podobalo ... :lol: .
Z tymi faktami tam cos zle ujalem ( nie tak jak chcialem ) . Chcialem przez to powiedziec ze dla mnie jest najlepszy ale cos innego mi wyszlo ...
A do komentarza : te fakty nie potrafily wygrac z chelsea " to powiem tyle , iz gra zespolu nie opiera sie tylko na 1 zawodniku . Ronaldinho byl najlepszym pilkarzem meczu wedy , niestety reszta druzyny zagrala slabiej niz my - kibice Barcy oczekiwalismy .

Jezeli o przypadku mozna powiedziec wygranie przez Barce meczy z takim druynami jak Szachtar , Celtic czy Milan to chyba sie mylisz . Barcelona mial i tak trudniejszych rywali niz MU . MU nie mialo takiego rywala jak Milan . Z reszta jestem pewien ze w meczu miedzy tymi zespolami Barca by zmiotła red de(b)vils . Wielu komentatorow podkreslalo ze Barca jest jedna z najlepszych w tej chwili zespolow . MU natomiast mysle ze przechodzi kryzys . Bo w tym roku nic nie osiagnie .

Mowisz ze mecz meczowi nie rowny a tymczasem poronujesz mecz ligi angielskiej do meczu CL . Zupelnie tego nie rozumiem . :?

Mowisz ze w ostatnich latach MU bylo lepsze . I co z tego ? Ja mowie o chwili obecnej bo tak to mozemy mowic ze w ciagu ostatnich 50 lat lepszy jest zespol x . Wiem ze MU w ostatnich latach gral lepiej i dalej zachodzil ale w chwili obecnej Barca jest lepsza .



ciesze sie ze az 2 krotnie sie rozwaliles bo smiech to zdrowie . Tylko nie wiem tak do konca co Cie w tym rozwalilo bo tu nic smiesznego nie było
kjazdy kolejny post, kazde Twoje zwroty i slowa ktore w nich piszesz

Bardzo smieszne . Prosze zacytowac fragmenty ktore uwazasz za smieszne . Bo wydaje mi sie ze chcesz mnie obrazic i uwazasz mnie za jakiegos nienormalnego . ja szanuje Twoje zdania ale nie wiem czemu w niktorych przypadkach chcesz mi narzucic swoje . ja i tak o tym wszystkim co napisalem nie zmienie zdania.
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez haj » 2005-04-09, 16:54

Ale ja podkreslam tylko ze on dla mnie jest najlepszy .
pisales ze jest "najlepszy" nie dodajac nigdsy moim zdaniem czy podobnych zwrotow :roll:

iz gra zespolu nie opiera sie tylko na 1 zawodniku . Ronaldinho byl najlepszym pilkarzem meczu wedy , niestety reszta druzyny zagrala slabiej niz my - kibice Barcy oczekiwalismy .
no tak bo Ronni w ogole nie byl weidoczny w pierwszej polowie, a w meczu byl widoczny chyba tylko dzieki ladnej bramce. Moze byl najelspzy ale w Barcelonie ktora zagrala slabo bo zawodnikiem meczu to on na 500% nie byl :roll:

Jezeli o przypadku mozna powiedziec wygranie przez Barce meczy z takim druynami jak Szachtar , Celtic czy Milan to chyba sie mylisz
Szachtar i Celtic to niby krezusi futbolu? Ukraincy na razie probuja cos zrobic, stworzyc, a to ze jednym z lepszych tam jest Lewandowski mowi samo za siebie :roll: a Ty popatrz na wyniki Celticu ktory dostaje lanie na kazdfym kroku od Glasgow :roll: bez Larssona Celtic to slaba druzyna...

Barcelona mial i tak trudniejszych rywali niz MU . MU nie mialo takiego rywala jak Milan
Fenerbache i Sparta to poziom Szachtaru i Celticu a Lyon, fakt jest gorszy od Milanu ale urkaincow i szkotow bije na glowe :roll:

Z reszta jestem pewien ze w meczu miedzy tymi zespolami Barca by zmiotła red de(b)vils
kolejne posty tylko mnie przekonuja o Twojej dziecinadzie...

Wielu komentatorow podkreslalo ze Barca jest jedna z najlepszych w tej chwili zespolow . MU natomiast mysle ze przechodzi kryzys . Bo w tym roku nic nie osiagnie .
ja osobiscie nie spotkjalem sie z takimi komentarzami :roll: a Barca co osgianie? Mistrzostwo hiszpanii...

Mowisz ze w ostatnich latach MU bylo lepsze . I co z tego ? Ja mowie o chwili obecnej bo tak to mozemy mowic ze w ciagu ostatnich 50 lat lepszy jest zespol x . Wiem ze MU w ostatnich latach gral lepiej i dalej zachodzil ale w chwili obecnej Barca jest lepsza .
a Ty mi podjaesz za przyklad ostatnie 6 miesiecy ktore nijak sie maja do umiejetnosci i isly druzyny :roll:

Bardzo smieszne . Prosze zacytowac fragmenty ktore uwazasz za smieszne . Bo wydaje mi sie ze chcesz mnie obrazic i uwazasz mnie za jakiegos nienormalnego . ja szanuje Twoje zdania ale nie wiem czemu w niktorych przypadkach chcesz mi narzucic swoje . ja i tak o tym wszystkim co napisalem nie zmienie zdania.
bron Boze - nie chce nikogo obrazic, ale odkad siedze w futoblu (a jest to ladne 10 lat) wiekszych kawałów jak to nie slyszlaem:

A to ze MU doszedl do fazy pucharowej CL to to jest przypadek


MU to wedlug mnie cienki klub i Barca by z nim pojechala jak chciala . Nawet w tej chwili real jest od MU chyba lepszy .


a te najbardziej :lol:
Obejrzyj sobie np. podania Ronaldinha z meczu z Mialnem . Piekne , dlugie , celne . Beckham nie podalby tak ja Ronnie .


Barcelonie prezentuje sie fantastycznie a MU to teraz srednaik europejski i nic wiecej


Niezly maraton usmiechu moznaby z tego zrobic...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-09, 18:27

Nasze nie porozumienie wychodzi z tego ze Ty mnie zle rozumiesz . Nie wszystko co pisze powinno byc brane doslownie . Na przyklad z tym red de(b)vils :lol: . Napisalem tak tez dla smiechu .Ale co w tym smiesznego ze uwazam ze MU za cienki klub ? Po prostu uwazam ze sa slabi a Ty mi chcesz wmowic ze sa dobrzy . Koniec kropka dla mnie sa slabi i tyle .
To powiedz mi kto dla Ciebie byl w meczu CFC - FCB najlepszy . bardzo chetnie to przeczytam .
Napisales mi ze przez przypadek Barca weszla (tak jak ja o MU) i teraz mowisz ze te kluby z ktorymi wygrala to nie krezusi .
Widze ze masz dziwne poczucie humoru . Dla mnie w tych cytatach nie ma nic smiesznego :?
To z tymi podaniami Ronniego to faktycznie :lol: ale : MU to wedlug mnie cienki klub i Barca by z nim pojechala jak chciala . Nawet w tej chwili real jest od MU chyba lepszy .

Tu nie ma akurat nic smiesznego :? .

Dobra widze ze sie nie rozumiemy i chyba bysmy sie dniami przegadywali o racje wiec proponuje zakonczyc rozmowe zeby nie nabijac wiecej postow . Nie przekonasz mnie Ty , ani ja Cie nie przekonam do zmiany zdania o Beckhamie i MU .
A wiec konczmy ta rozmowe bo jest bezsensu takie przegadywanie sie .
pozdro :wink:

BARCA RULES ! 8)
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez czajnik » 2005-04-10, 09:07

Barcelona wygra 3:1. Nie lubie realu i nie bede lubil bo to sa gwiazdy, ktore biora pieniadze za to ze sie owalaja na meczach i treningach.
czajnik
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez killy » 2005-04-10, 13:31

Barca musi tych leszczy rozniesc,jesli nie da rady to mistrzostwo sie troszke oddali. a co do ManU to ostatnio pokazali jaka sa dobra druzyna remis i porazka z jakimis leszczami, maja takich zawodnikow a nic nie graja, mysle ze gdyby zmienili trenera znow bardzo by sie liczyli w Europie
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-10, 18:03

Ja chce aby wygrała Barca, poprostu dlatego że nieznosze tych dziadów z seralu
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Luke » 2005-04-10, 18:33

LOL (S)real wygrywa po 32 minutach :shock:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Max » 2005-04-10, 18:38

narazie jest 2-1 dla srealu chyba ciekawy mecz ;)
nie wiem bo nie ogladam :(
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Luke » 2005-04-10, 18:57

o Qr** 3-1 :shock: czy to odrodzenie Srealu czy spadek formy Barcelony ?? Nie wiem co o tym myœleć ale mam nadzieje że to drugie (Chyba :| )
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Kociol » 2005-04-10, 19:22

Moim zdaniem to gra na własnym stadionie i przygotowywanie sie do tego meczu tak długi okres czasu, Real pewnie mocno zmotywowany i musiał wygrać :x
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron