Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Stare, zamknięte tematy

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez koby » 2005-04-10, 19:31

Blamaż Barcelony!!!!!!!!!! 4:1! Wstyd i chańba!!!!!!! Jak mozna z nienajlepszym klubem dostawac tak po dupie? Jestem zdenerwowany bo sie jeszcze okaże że kurewscy wygraja lige hiszpańskš! I na dodatek piłkarze Barcelony marnuja 100% okazje i w obronie graja tragicznie! Jak pisze tego posta to jest 71 min więc może coœ jeszcze zmieni ale myœle ze predzej to real wbije 5 brame niz Barcelona 2!

Edit:
Juz jest 4:2 więc może Barcelona jescze cos zdziała ale watpie.

Prosze uwazac na slownictwo! Na drugi raz nie bedzie upomnienia tylko ostrzezenie !
Admin DamKam
koby
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-10, 20:00

Powiem krotko : przegralismy bo bylismy slabsi . real gral lepiej i madrzej .

Barca mila swoje sytuacje ale je zaprzepascila . Szkoda rownie ze sedzia nie podyktowal ewidentnego karnego . Ale zwracam szczegolna uwage na bardzo slba gre defensywy Katalonskiego zespolu . beznadziejna gra . Jedynie do pochwaly jest Ronaldinho ale i tak zagral slabiej niz mogl . Eto'o i Giluy bardzo slabo :( .

A realu jak na zlosc odrodzil sie David Beckham . Fantastyczne dwie asysty i potwierdzilo sie to jednak ze Haj mial racje :x . Zidane rowniez zagral dobrze . niestety raul tez . Real po prostu wypunktowal Barcelone ktora mial slabszy dzien .

Rowniez teraz tierdze ze o mistrza Hiszpanii bedzie baaaaardzo trudno ... Szczegolnie po tym meczu ...

jestem wsciekly :evil: :x :cry:
pozdro :cry:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Żaba » 2005-04-10, 20:55

Hehe po tym meczu nie zdziwiłbym się jak by Real został mistrzem. Barca w ostatnich meczach nic nie gra, traci wiele bramek. Poza tym jeżeli nie wzmocniš obrony w przyszłym sezonie to mogš mieć taki sam los jak Real.
Żaba
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Kociol » 2005-04-10, 21:01

Widze, ze nikt z forum nie postawił tutaj w ankiecie na zwyciestwo Realu Madryt :mrgreen: Mimo wygranej Realu, do ktorej sie dlugo przygotowywali, mysle ze sprawa mistrzostwa pozostaje po stronie Katalonczykow ;)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez tapczan » 2005-04-10, 21:24

No nie wierzę :shock: - 4:2 !!!! dla srealu

Jak był 4:1 to myœlałem, że to jakiœ spóŸniony żart z 1 kwietnia ;)

meczu nie widziałem więc się nie wypowiem, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoœ kto udostępni jakieœ skróty :)
tapczan
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez olli » 2005-04-10, 21:38

Co?! 4-2 :O co jest?

Ja myœlałem ze Barca wypunktuje łatwo Real i bedzie z 2-0 a tu takie cos :O
No coz, sadze ze Barca szybko sie otrzasnie z tej porazki, zachowa trzezwy umsyl do konca sezonu i nie da sie przescignac Realowi :569:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Schranzer » 2005-04-10, 21:39

Cos Barca ostatnio słabo.. miejmy nadzieje, ze to bledy przy pracy heh, sReal wygral dwa mecze z rzedu co sie im czesto nie zdarza buahha :D kolej na wpadke sRealu :) a Barca pewnym krokiem po tytul.. 6 punktow jak na taka lige to naprawde malo, ale w koncu w szeregach Barcy same talenty :564:
Schranzer
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Julek » 2005-04-11, 09:07

nie widzialem calego spotkania, no ael ten wynik ... wstrz šsnšl mnie. moze sie spodziewale remisu, w skrajnych wyadkach moze nawet skromniutkiego jednobramkowego zwyciestwa. a tu... 4 gole dla Realu to nie przypadek. chociaz ja sobie tlumacze to wcišż slaba postwa defensywa Barcy :wink: mam nadzije ze real juz nie dogoni katalończykow w tabeli (chyba 6 pktow straty) bo ci drudzy w tym sezonie pokazali -jak na razie- ze sa bezkonkurencyjni jesli chodzi o piekno i finezje gry. a ze skutecznoœciš to juz roznie bywa :? :|
Julek
 

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-11, 13:07

Pozwolilem sobie zmienictemat i proponuje zeby w tylko tym temacie pisac o tych 2 klubach (Real,Barca) i o ich walce o mistrzoatwo ...

Ciesze sie dizis z tylko jednego . Samuel Eto'o nie bedzie gral tylko 10 dni a wiecej o tym mozna przeczytac na blaugrana.pl . To dobra wiadomosc bo myslalem ze juz nam w tym ezonie nie pomoze i wyleczy sie dopiero na nastepny ... Kontuzja z reszta wygladala bardzo groznie ... Poczatkowe diagnozy mowily nawet ze 8 tygodni i bylem bardzo zmartwiony .
W tym seriwsie mozna tez prczeczytac o zawodniku Bayernu - Miachaelu Ballacku i jego prawdopodobnym transferze do Barcy .

Walka o mistrza jest na pewno otwrta . a szkoda by bylo jakby real zdobyl w ostatnich kolejkach mistrza bo Barcelona na to pracowala kilka dobrych miesiecy .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Simin » 2005-04-11, 15:12

Uwazam ze Barca powinna, a nawet musi zdobyc tytul, zeby tym pajacom ze stolicy pokazac gdzie ich miejsce!! Nadal licze na Barce i wierze, ze stanie na wysokosci zadania i pokaze sRealowi, ze jest od nich lepsza i nie potrzebuje takich jak Owen miec na rezerwie :!: w dodatku zycze jak najgorzej tej ostatniej wymienionej przeze mnie druzynie :!: :!: :mrgreen:
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez ostry99 » 2005-04-11, 17:11

Myœlałem że wygra ten mecz Barca. Nie sšdziłem że gwiazdy z madrytu, które nie sš ostatnio w formie obudzš się. Ale jednak takie mecze rzšdzš się swoimi prawami i w nich wszystko może się zdarzyć.
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Lmollu » 2005-04-11, 18:05

Ogladalem caly mecz. Jak Barca sobie nie kupi bramkarza to z Realem nigdy nie wygra. Co ten Valdes za szmaty puszcza... Poza tym Real strzelil szybko dwa gole i to zdecydowalo. Zagrali lepiej przez 20 minut, a potem cisnela Barca. Jednak za duzo zabaw w polu karnym Realu. Niby Barca byla lepsza, a to Real strzelal gole. Teraz boje sie, ze Real mistrzem bedzie jeszcze :?
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez Max » 2005-04-11, 18:17

mysle ze jednak przewaga barcy jest na tyle duza ze mistrza to real nie zdobedzie
barca sie raczej nie da
oby :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez ostry99 » 2005-04-11, 18:18

Spokojnie. Teraz musi barca zapomnieć o ostatnim mecz i grać swoje w lidze. Do końca pozostało bodajże 7 kolejek. Najważniejsze żeby piłkarze się nie załamali. Wštpie że Real przegoni Barcę. Musiałby z dwa mecze więcej wygrać od barcelony i to jeszcze wysoko, ponieważ bilans bramkowy między tymi drużynami jest na korzyœć barcelony. Tak więc niepowinniœmy się martwić i grać swoje a wtedy Barcelona zdobędzie mistrzostwo :wink:
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Real - Barcelona - czyli walka o Mistrzostwo Hiszpani

Postprzez piotraldinho » 2005-04-11, 18:23

ostry99 napisał(a):Spokojnie. Teraz musi barca zapomnieć o ostatnim mecz i grać swoje w lidze. Do końca pozostało bodajże 7 kolejek. Najważniejsze żeby piłkarze się nie załamali. Wštpie że Real przegoni Barcę. Musiałby z dwa mecze więcej wygrać od barcelony i to jeszcze wysoko, ponieważ bilans bramkowy między tymi drużynami jest na korzyœć barcelony. Tak więc niepowinniœmy się martwić i grać swoje a wtedy Barcelona zdobędzie mistrzostwo :wink:

Przy rownej ilosci pkt. o mistrzostwie zadecyduje bilans bezposrednich meczy a przypomne moze ze taki jest 5:4 dla ,,Proud of Catalonia" :D . Tak wiec Barca musialaby w najgorszym wypadku 2x przegrac i 1x zremisowac lub 4x remis . W kazdym razie trzeba 5x teraz wygrac iejst mistrz . Sytuacja jest ciezka ale nadal jest 6 punktowa przewaga . Nie sadze zeby tez real utrzymal 7 meczy bez porazki badz remisu .
A Lmlollu , faktycznie Valdes wczoraj zagral beznadziejnie , z reszta jak cala defensywa . Jednak bramkarza niue trzeba zmieniac bo w calym sezonie pucil 25 bramek w tym az 7 w ostatnich 2 meczach co swiadczy ze ogolnie Barca nie jest w dobrej formie . Musza sie wziasc chlopy do roboty bo inaczej bedzie ciezko .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości