Bayern - Chelsea 3:2

Stare, zamknięte tematy

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-14, 16:30

haj napisał(a):
a na MS grali najladniej
chyba nie ogladales MΠ2002 w Korei i Japonii :lol: oprocz meczu z Chinami i bodajze z Turcja Brazylia grala slabo, w szczegolnosci w finale z Niemcami. Moze ogladales MΠkobiet? :wink:

Znajdz mi kogos kto by np. w Hiszpani popieral wloski sposob def. Znajdziesz bardzo mala liczbe osob
a co mnie to obchodzi? Jestem czlowkiem myslacym i mam wlasne, wyrobione zdanie :roll:

Kontry sa cudowne ? Przez one sa po bledach przeciwnej druzyny zawsze a ja lubie patrzec na omijanie kolejnych zawodnikow , na piekne strzaly , na zwody ala Ronaldinho czy Zidane
bez bledow nie ma bramki - czy miniecie obroncy przez ROnniego nie jest bledem defensroa? Alez jest. Pilka to gra bledow - przykro mi ze kolejne, stare pilkrakie porzekadlo jest Ci obce :wink:


Ta, grali slabo :lol: . Mistrza zdobyli ale grali slabo ... Bo Ty pewnie Niemcom kibicowales co doszli do finalu wygrywajac z takim potegami jak Paragwaj,USA czy Korea :lol: . A Brazylia wygrala chociazby z Anglia czy Turcja ktora wtedy zajela 3 miejsce i byla mocna .

JA tez mam wlasne wyrobione zdanie . I uwazam ze w pilce noznej coraz bardziej zaczyna dominowac ,dla mnie, nudny styl defensywny :( .

Znam przyslowie ktore mi powiedziales . Alez nie raz je slyszalem ale ja mam w d***e przyslowia bo jak mowimy o przyslowiach to mi sie z j.polskim kojarzy :lol: . A na serio to mysle ze to nie tylko blad ale tez dobrze swiadczy o Brazylijczyku .

Dobra , mysle ze powinnismy zakonczyc dyskusje bo ona do niczego jak zwykle nie doprowadzi a jedynie bedziemy zazarcie bronic swoich zdan :wink: :lol: .

pozdro 4 You :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez haj » 2005-04-14, 16:46

Ta, grali slabo . Mistrza zdobyli ale grali slabo ... Bo Ty pewnie Niemcom kibicowales co doszli do finalu wygrywajac z takim potegami jak Paragwaj,USA czy Korea . A Brazylia wygrala chociazby z Anglia czy Turcja ktora wtedy zajela 3 miejsce i byla mocna .
Widac Twoim zdaniem tylko najlepi wygrywaja.

faktycznie, lepiej zakonczyc ta polemike bo staje sie to bardzo zalosne.

pozdro, tyle ode mnie odnosnie tego.
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez mareczek » 2005-04-14, 17:30

Zgadzam się z Hajem. Przykro mi Piotraldinho ale wg mnie nie masz racji. Dla ciebie drużyna która gra defensywnie jest zła ponieważ wygrywa z drużynš preferujšcš ofensywny styl gry. Przeczytaj sobie ksišżkę "Kto wykiwał kibiców", a dowiesz sie jak twoja Brazylia tylko dzięki korupcji i przekrętom awansowała na mundial. Ja lubię oglšdać grę Brazyli ale jej styl gry również daje wiele do życzenia. Brazylia wogóle nie myœli o obronie a jej motto to: nieważne ile bramek stracimy, ważne żebyœmy strzlili jednš bramkę więcej. Ale nie mam im tego za złe bo to właœnie ta różnorodnoœć stylów gry różnych zespołów sprawia, że piłka jest taka wspaniała. Ja nie lubię oglšdać drużyn grajšcych defensywny futbol ale podziwiam kontry jakie wyprowadza Chelsea i o to mi właœnie chodziło w poprzednim postcie.
mareczek
 

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-14, 17:44

mareczek napisał(a):Zgadzam się z Hajem. Przykro mi Piotraldinho ale wg mnie nie masz racji. Dla ciebie drużyna która gra defensywnie jest zła ponieważ wygrywa z drużynš preferujšcš ofensywny styl gry. Przeczytaj sobie ksišżkę "Kto wykiwał kibiców", a dowiesz sie jak twoja Brazylia tylko dzięki korupcji i przekrętom awansowała na mundial. Ja lubię oglšdać grę Brazyli ale jej styl gry również daje wiele do życzenia. Brazylia wogóle nie myœli o obronie a jej motto to: nieważne ile bramek stracimy, ważne żebyœmy strzlili jednš bramkę więcej. Ale nie mam im tego za złe bo to właœnie ta różnorodnoœć stylów gry różnych zespołów sprawia, że piłka jest taka wspaniała. Ja nie lubię oglšdać drużyn grajšcych defensywny futbol ale podziwiam kontry jakie wyprowadza Chelsea i o to mi właœnie chodziło w poprzednim postcie.


acha to spoko bo ja sadzilem ze lubisz ogladac luby def. ktorych ja nie znosze :wink: . Nie czytalem tej ksiazki . A o ktory mundial chodzi w niej ? Ja bardzo lubie ogladac Brazylie ale rowniez Francje , Hiszpanie i Portugalie bo te rep. potrafia grac ladnie . Rowniez podoba mi sie gra Czechow . Ja nie popieram zeby zupelnie nie myslec o obronie ale nie popieram druzyn ktore sie caly mecz bronia lub ktore graja prosta pilke i zalezy im tylko na wygraniu a najlpeiej 1:0 . Ja uwazam ze za duzo w obecnej pilce przywiazuje sie wagi do obrony co sprawia ze pilka staje sie mniej widowiskowa niz kiedys .
Oczywiscie ze kontry Chelsea sa skuteczne i wyprowadzaja je bardzo madrze ale wolalbym jakby zrobili kiedys jakas swietnie zlozona akcje . A najczescie chelsea i tak po stalych fragmentach gry wygrywa a czesto tez maja szczescie .

bardzo zalosne

Czy twierdzisz ze moje komentarze sa wlasnie takie . A przed chwila jeszcze pisales ze moge razic kogos swoimi slowami . Jezeli uwazasz ze moje kom. sa zalosne to bardzo mnie razisz . Ale dobrze , uwazaj jak chcesz . Twoje zdanie jest takie .

Dobra to byl ostatni moj post na ten temat , napisalem go zeby jeszcze cos dodac , pewne moje mysli wyjasnic i koncze dyskusje .
pozdro [/quote]
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez haj » 2005-04-14, 17:47

Czy twierdzisz ze moje komentarze sa wlasnie takie . A przed chwila jeszcze pisales ze moge razic kogos swoimi slowami . Jezeli uwazasz ze moje kom. sa zalosne to bardzo mnie razisz . Ale dobrze , uwazaj jak chcesz . Twoje zdanie jest takie .
to bylo odnosnie calej tej polemiki
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez mareczek » 2005-04-14, 17:49

Piotraldinho koniec posta był kierowany do haja czy do mnie bo już sie gubie. Ksišzka ta opisuje przekręty Joao Havelange wieloletniego prezydenta FIFA. Każdy powinien jš przeczytać, naprawde polecam.
mareczek
 

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez tapczan » 2005-04-14, 17:50

piotraldinho napisał(a):Ja bardzo lubie ogladac Brazylie ale rowniez Francje

heh, no chyba sobie żarty stroisz :P - ładniej to już chyba grajš Wyspy Owcze :D (mowa o francji)

ps. proponuję wrócić do tematu, bo trochę od niego odbiegamy - Bayern - Chelsea
tapczan
 

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez Max » 2005-04-14, 19:15

mecz w londynie juz za nami chyba juz zadna ciekawa dyskujsja sie tu na temat meczu nie pojawi ;)
pora skupic sie na bundeslidze temat zamykam
pozdro
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości