Bayern - Chelsea 3:2

Stare, zamknięte tematy

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez mareczek » 2005-04-14, 10:13

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien fenomen. Przed meczem rozmawiałem z wieloma osobami które nie lubiš FCB np. mój brat :). Jednak wszyscy oni zgodnie mówili, że w meczu Bayern - Chelsea będš za FCB i że Mourinho i banda gwiazdorów musi przegrać. Ja nie wiem czy był na œwiecie drugi taki klub który budzi takš odrazę i nienawiœć wœród kibiców. To jest w zasadzie jedyny błšd Chelsea: majš kasę, majš zawodników, majš œwietne wyniki, a ich grš można się zachwycać ale nie majš fanów po za garstkš Londyńczyków. To dziwne bo gdyby rozejrzeć się dookoła to zobaczy się pełno dzieciaków i nie tylko, którzy majš koszulki Barcy, Realu, Bayernu, Milanu, Manchesteru czy nawet BVB ale nie zobaczy się osób w koszulkach Chelsea. I to właœnie jest chyba największa porażka tego klubu...
mareczek
 

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez haj » 2005-04-14, 13:07

Najwieksza porazka klubu jest to, ze daja soba pomiatac przez Mourinho bo gdyby nie jego zachowanie to zaloze sie ze calkiem inny stosunek panowalby do druzyny z Londynu...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez mareczek » 2005-04-14, 14:31

Z tym sie zgodze 8) . Ja sam lubiłem Chelsea zanim przeszedł do nich Mourinho. Pamiętam Chelsea z Zolš albo Tore Andre Flo...
mareczek
 

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez haj » 2005-04-14, 14:52

mareczek napisał(a):Z tym sie zgodze 8) . Ja sam lubiłem Chelsea zanim przeszedł do nich Mourinho. Pamiętam Chelsea z Zolš albo Tore Andre Flo...
ja Chelsea pamietam (bo gralem nimi na bodajze Champioship Manager 98/99) gdy wystepowai tam tacy zawodnicy jak Roberto Di Matteo, Dan Petrescu, De Goey, Zola czy jeszcze paru innych. Wowczas to byl calkiem inny klub...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-14, 14:58

haj napisał(a):Najwieksza porazka klubu jest to, ze daja soba pomiatac przez Mourinho bo gdyby nie jego zachowanie to zaloze sie ze calkiem inny stosunek panowalby do druzyny z Londynu...

Nie . Ja lubielem chelsea ale jakies 3/4 lata temu . Ten zespol mi sie bardzo podobal . Grali tak jak mowi Mareczek , Flo czy Zola . Na nich sie fajnie patrzylo . Ja Chelsea w zasadzie to zaczalem nie nawidziec tylko dlatego ze ten rusek glup* zaczal wykupowac samych najlepszych za kolosalne pieniadze . Ja takich transferow nie cierpie . A nawet gdyby Mourinho do CFC nie przyszedl to ja the blues nie cierpial bym . Ale jak ten wiesnia* z Portugalii tu przylazl to jeszcze bardziej nie nawidze niebieskich . Nie sadze ze gdyby nie bylo Murinha to Chelsea bylaby strasznie bardziej lubiana . Choc faktem jest ze na stanowisku jej trenera o wiele bardziej lubialem Ranieriego .

a ich grš można się zachwycać


Ja sie ich gra nie zachwycam bo ich gra nie jest ladan i jest NUDNA . A tylko piekna gra moze byc zachwycajaca . Nie mowie ze piekna gra jest kluczem do skucesu bo takowym nie jest ale dzieki takim klubom jak Barca , kiedys real , valencia , deportivo czy inne Hiszp. jeszcze czasem mecze sa ciekawe . A takie kluby jak chelsea to one nie patrza na ladna gre tylko na to zeby malym kosztem sil strzelic zwycieskiego gola (juve , mialn , chelsea ) . Wczorajszy mecze Juventusu to pokazal . Co ten Capello chcial wogole swoja taktyka osiagnac ? Przez Juve nic nie gralo i zamiast atakowac to sie ku**a glupio bronili i dopiero w koncowce jakies nedzne proby zagrozenia bramki Dudka . Chelsea to samo . Oni graja rownie nudny futbol i wykorzystuja kontry . U nich tylko skutecznosc pochwale . Im wiecej takich klubow jak chelsea , juva , milan to futbol robi sie NUDNY i dalsze rozgrywki CL takie beda . Nudne i koniec bo zostaly same druzyny co graja antyfutbol .

Dla mnie zachwycac znaczy podobac sie , a gra chelsea mi sie absolutnie nie podoba . Co do gry chelsea jedynie moge nazwac madra gre ale zarazem nudna .

PS.Kiedy sie rozstrzygnie czy Mourinho rozmawial z trenerami podczas meczu ???
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez haj » 2005-04-14, 15:04

A tylko piekna gra moze byc zachwycajaca
ile juz to walkowalismy? Dla Ciebie jest niby piekna gra Barcy, dla kogos kto umilowal gre defensynwa postawa Chelsea jest piekna. Jest to poejcie wzgledne a Ty takimi tekstami narzucasz swoje zdanie innym :roll:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez B@m » 2005-04-14, 15:10

Cięzko będzie Liverpoolowi :/ szkoda ze Morientes nie moze grac. W meczu z Chelsea dobrze jak by byla 2 napastnikow Cisse i Baros, choziaz Cisse jeszcze nie jest w dobrej formie, ale we 2 bedzie lawie bo w meczu z Juve Baros byl osamotniony :/ Nunies nic nie gral nie wiem po co go trzymaja.. nic nie gra wogule :D. Za rok wygramy LM :] ten mecz z Chelsea dobrze nam zrobił.
B@m
 

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-14, 15:19

haj napisał(a):
A tylko piekna gra moze byc zachwycajaca
ile juz to walkowalismy? Dla Ciebie jest niby piekna gra Barcy, dla kogos kto umilowal gre defensynwa postawa Chelsea jest piekna. Jest to poejcie wzgledne a Ty takimi tekstami narzucasz swoje zdanie innym :roll:


A co jest ciekawego w grze defenswywnej ? :roll: No przez tam nic ciekawego nie ma :roll: . Piekne , :lol: . To jak ktos uwaza ze CFC gra ladnie to chyba ma jakis zly gust . Nie narzucam ale mowie ze gra defensywna wcale nie jest piekna . Ona moze byc dobra , skuteczna ale przymiotnik zachwycajaca nigdy grze CFC nie przypisze . Ci co lubia taka gre to chyba lubia nudy ogladac w tv . Ale dobrze ze jest tez duza czesc kibicow w Polsce , ktorzy sie ze mna w tym temacie , watku zgadzaja . Futbol na poczatku byl gra piekna , czarujaca , jednak takie kur*y jak murinho , cappello czy inni wlosi musieli to wszystko zepsuc . Futbol staje sie coraz mniej atrakcyjna gra i ja sam nie wiem , czy jak tak dalej pojdzie to na koszykowke sie nie przeruce bo ta cala gra mi sie coraz mniej podoba . Coraz wiecej w futbolu zaczyna dominowac sila , szybkosc a nie jak kiedys wybitna technika . Dobrze ze w Brazyli o tym pamietaja i tam wlasnie rodza sie najwieksze talenty pilkarskie ( Ronaldinho , Adriano , Ronaldo , kiedys Rivaldo , Kaka czy wielu innych ) .
Bron Boże zebym komus cos narzucal . Ja tylko zwracam uwage , a moze raczej dziwie sie ze wielu kibicow ma tak dziwny gust :roll: .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez Master_Marcin » 2005-04-14, 15:22

Dopiero dzisiaj zdecydowałem się na napisanie tego posta, a to ze względu na wiele powodów... m.in żeby pozbierać myœli i trzeŸwo ocenić tamto spotkanie. Ogółem rzecz bioršc, moja opinia w zasadzie jest bardzo podobna do wiekszoœci z was, że Bayern atakował, grał mšdrze, dobrze i odważnie, że Bawarczycy byli we wszystkich elementach lepsi, a jedyne czego zabrakło to szczęscie... No niestety tak czasami bywa... szczęœcia nie mieliœmy w Londynie i w Monachium też go zabrakło minimalnie :/. Cieszy fakt, że w bioršc pod uwagę dwumecz BYLIŒMY ( jesteœmy i będziemy :D ) DRUŻYNĄ LEPSZĄ ( czego nie boję się powiedzieć ), pomimo odpadnięcia z rozgrywek... Co do pochwał, to uważam iż cały zespół grał naprawdę bardzo dobrze... martwi tylko słaba gra Makaaya odkšd złapał kontuzję. Mam nadzieję, że już w sobotę pokaże na co go naprawdę stać :D. Póki co zostaje nam walka o mistrzostwo Niemiec i puchar Niemiec, które w moim odczuciu już możemy dopisać do naszego dorobku :D. Na koniec chciałbym napisać, że jestem dumny z BAYERNU, który naprawdę jest wspaniałym zespołem, co potwierdził już nieraz, a teraz uczynił to ponownie.

[glow=red]F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !![/glow]:D
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez Max » 2005-04-14, 15:26

a mecz chelsea barca byl dla ciebie nudny? bo dla mnie nie
wiec widac ze jednak i podopieczni mourinho potrafia stworzyc ciekawe widowisko
a moze mecz z bayerem byl nudny?
naprawde nie rozumiem czemu tak nie na widzisz mourinho
za to ze wyeliminowal twoj klub ? :roll:
ja szanuje go za to co osiagnal z porto i za to jak dobrze gra chelsea nie lubie go tylko za wypowiedzi jakich udziela....
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez tapczan » 2005-04-14, 15:31

Co do tego, że jest bardzo dobrym trenerem to nie ma wštpliwoœci ! - puchar uefa, puchar ligi mistrzów, tytuły mistrzowskie z Porto, teraz już ma mistrza Angli i jest na najlepszej drodze do pucharu ligi mistrzów. To wszystko mówi jasno, że jest dobrym trenerem. Jakim jest człowiekiem to coœ zupełnie innego...

Max napisał(a):a mecz chelsea barca byl dla ciebie nudny? bo dla mnie nie

heh, tutaj pewnie wszystko było zasługš barcy ;)
tapczan
 

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-14, 15:33

Max napisał(a):a mecz chelsea barca byl dla ciebie nudny? bo dla mnie nie
wiec widac ze jednak i podopieczni mourinho potrafia stworzyc ciekawe widowisko
a moze mecz z bayerem byl nudny?
naprawde nie rozumiem czemu tak nie na widzisz mourinho
za to ze wyeliminowal twoj klub ? :roll:
ja szanuje go za to co osiagnal z porto i za to jak dobrze gra chelsea nie lubie go tylko za wypowiedzi jakich udziela....


Szanowac a nienawidzic to co innego . Pewnie ze dobry trener ale jego wypowiedzi , zachowanie swiadcza o tym ze jest smiecie* a nie czlowiekiem . Nigdy bym nie chcial zeby trenowal Barce . Chyba bym sie poplakal jakby przyszedl do Blaugrana .

Mecz CFC - Barca uwazam za ciekway . Barcelona grala ciekawie i ladnie a chelsea grala defensywnie , z kontry i raz na dlugi czas stworzyli ladna akcje ofensywna :roll: .

Mecz Bayern-CFC uwazam za ciekawy bo Bayern atakowal i gral bardzo madrze a zarazem ciekawie , szkoda nie wykorzystanych sytuacji ale gra pozostawila na mnie duze wrazenie . CFC jednak nie grala ladnie a wykorzystywala bledy Bayernu . :roll:

mecz moze byc ciekawy ale tylko gdy choc jedna druzyna gra ciekawie . W obydwu meczach CFC nie grala ladnie a jedynie madrze i skutecznie .

pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez haj » 2005-04-14, 15:43

To jak ktos uwaza ze CFC gra ladnie to chyba ma jakis zly gust . Nie narzucam ale mowie ze gra defensywna wcale nie jest piekna
piszesz ze nie narzucasz a w nastepnym zdaniu wlasnie to robisz :roll:

A co jest ciekawego w grze defenswywnej ?
to jak pilakrze potrafia stworzyc jednility kolektyw ktory potrafi zatrzymac nawet najwieksza ofensywe swiata - ja np gre Bayernu w Londynie nazwalbym piekna - a dlaczego? Bo Bayern ustawial sie tak znakomicie ze Arsenal nie mial nic do powiedzenia w akcjach ofesnywnych, poza ta jedna bramka Henryego. Wowczas to byla piekna rzecz...

Ci co lubia taka gre to chyba lubia nudy ogladac w tv
piekna gry defensywy polega na tym ze w cudowny sposob taka druzyna potrafi wyprowadzic kontre...

Futbol na poczatku byl gra piekna , czarujaca , jednak takie kur*y jak murinho , cappello czy inni wlosi musieli to wszystko zepsuc
w tym problem ze Ty nie szanujesz zadnej druzyny ktora gra defesnywenie. Tu jest Twoj blad - bo tak zwane "Cattenacio" przez wielu nazywane jest cudem w pilce :roll:

Futbol staje sie coraz mniej atrakcyjna gra i ja sam nie wiem , czy jak tak dalej pojdzie to na koszykowke sie nie przeruce bo ta cala gra mi sie coraz mniej podoba .
widac ze denerwuje cie to, ze druzyna grajaca defensywnie radzi sobie z zespolami grajacymi ofensywnire. Taka juz byla od zawsze pilka - jedni atakuja inni sie bronia. Co w tym zlego? :roll:

Coraz wiecej w futbolu zaczyna dominowac sila , szybkosc a nie jak kiedys wybitna technika . Dobrze ze w Brazyli o tym pamietaja i tam wlasnie rodza sie najwieksze talenty pilkarskie ( Ronaldinho , Adriano , Ronaldo , kiedys Rivaldo , Kaka czy wielu innych )
i ti sue kompletnie nie zgodze - Brazylia gra teraz jak 'mongoly'. Wygrywa grajac bardzo przecietnie i nie pokazujac nic z starego stylu gry. Trzeba bylo ogladacv ostatnie eliminacje z PEru czy Kolumiba bodajze a wtedy bys chyba musial zmienic zdanie...

Bron Boże zebym komus cos narzucal . Ja tylko zwracam uwage , a moze raczej dziwie sie ze wielu kibicow ma tak dziwny gust
nie ktorych moze to razic ze slowem "dziwny" opisujesz ich przypodobania. Ja nie neguje nikogo kto mowi ze piekna jest tylko gra ofensywna wiec ty nie neguj tych co twierdza odwrotnie.
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez piotraldinho » 2005-04-14, 16:05

Dobra ja wiem swoje , Wy wiecie swoje . Ja uwazam ze gra ofenswyna jest piekna a te kluby ktore graja def. graja nudnie i koniec .

Natomiast nie obchodzi mnie ze Brazylia gra slabow kwalifikacjach do MS . Zobaczysz ze na samych mistrzostwach bedzie niepokonana . Przed fianalami2002 Brazylijczycy zapewnili sobie awans bodajze w ostatniej kolejce albo 2 przed koncem kwalifikacji a na MS grali najladniej .

Mnie nie obchodzi ze niektorzy lubia Cattenacio . Ja tego nie cierpie . Bo wtedy nie ma prawdziwie ladnego widowiska . Ja kocham gre widowiskowa , finezyjna . Znajdz mi kogos kto by np. w Hiszpani popieral wloski sposob def. Znajdziesz bardzo mala liczbe osob .

Nikomu nic nie narzucam ! Przez nie powiedzialem : A wy to kur*a sie na pilce nie znacie jak taka nudna , beznadziejna gre popieracie . :P . A dziwic sie moge . Ale dziwienie nie jest narzucaniem . Bardz przepraszam jezeli kogos urazilem uzyciem przymiotnika dziwny ale na prawde dla mnie nie ma nic ciekawego w bronieniu sie i z tad sie troche dziwie .

Kontry sa cudowne ? Przez one sa po bledach przeciwnej druzyny zawsze a ja lubie patrzec na omijanie kolejnych zawodnikow , na piekne strzaly , na zwody ala Ronaldinho czy Zidane . To dla mnie jest futbol . I za to ta gre zawsze cenilem i kochlem a teraz nie ma ani jednej druzyny ktorej gra mi sie podoba w europ. pucharach oprocz Sportingu Lizbona chyba , bo oni czasem cos ladnie nawet graja .

Owszem Bayern w Lodynie (arsenal) sie madrze bronil ale ja w tym nic ladnego nie widzialem . Grali madrze ale nie widowiskowo . Ale do ich gry nic nie mam do zarzucenia bo atakowali czesciej nawet niz Kanonierzy .

pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Bayern - Chelsea 3:2

Postprzez haj » 2005-04-14, 16:21

a na MS grali najladniej
chyba nie ogladales MΠ2002 w Korei i Japonii :lol: oprocz meczu z Chinami i bodajze z Turcja Brazylia grala slabo, w szczegolnosci w finale z Niemcami. Moze ogladales MΠkobiet? :wink:

Znajdz mi kogos kto by np. w Hiszpani popieral wloski sposob def. Znajdziesz bardzo mala liczbe osob
a co mnie to obchodzi? Jestem czlowkiem myslacym i mam wlasne, wyrobione zdanie :roll:

Kontry sa cudowne ? Przez one sa po bledach przeciwnej druzyny zawsze a ja lubie patrzec na omijanie kolejnych zawodnikow , na piekne strzaly , na zwody ala Ronaldinho czy Zidane
bez bledow nie ma bramki - czy miniecie obroncy przez ROnniego nie jest bledem defensroa? Alez jest. Pilka to gra bledow - przykro mi ze kolejne, stare pilkrakie porzekadlo jest Ci obce :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości