w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Stare, zamknięte tematy

w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Julek » 2005-04-11, 15:46

w przerwie meczu Cracovia - Legia z głoœników na stadionie przy ul. Kałuży można było usłyszeć bardzo ciekawš, intrygujšcš i wzruszajšcš (zwlaszcza jak na wykonawcow:P) piosenke napisanš w hołdzie Ojcu Œwiętemu :cry: . zachęcam do sprawdzenia, nie tylko fanów hiphopu :wink: :)

Karramba - "Musimy być mocni"

http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/106764.mp3
Julek
 

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Max » 2005-04-11, 17:33

przenosze
o ojcu swietym jest osobny dzial
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez olli » 2005-04-11, 18:01

Julek napisał(a):w przerwie meczu Cracovia - Legia z głoœników na stadionie przy ul. Kałuży można było usłyszeć bardzo ciekawš, intrygujšcš i wzruszajšcš (zwlaszcza jak na wykonawcow:P) piosenke napisanš w hołdzie Ojcu Œwiętemu :cry: . zachęcam do sprawdzenia, nie tylko fanów hiphopu :wink: :)

Karramba - "Musimy być mocni"

http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/106764.mp3

Lepiej będzie, jak nei beda wymyslac piosenki, tylko jak sie nie beda lac na stadionach, a wlasnie po tym meczu zostaly wywolane burdy i musiala wkroczyc policja...
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Adams » 2005-04-11, 19:20

O jakim pojednaniu tu mówić, jak i tak za góra tydzień wszystko wróci do normy. Nikt już nie będzie pamiętał o jakimœ rozejmie czy coœ w tym stylu. Pseudokibice to sš poprostu chorzy ludzie i nic już się na to nie poradzi, nie da się wybić tej głupoty z ich głowy.
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez piotraldinho » 2005-04-11, 19:31

Pojednanie :lol: .
Wielkie mi pojednanie jak za tydzien kibic Craxy dostanie toporem w glowe od jakiegos kibica Wisły lub na odwrot :502: :505: ... To jest wszystko na pokaz . To nie sa kibice tylko dzicz . Mi znajoma opowiadala ze jak byl marsz pojednania w Krakowie czy cos takiego to oni strasznie kleli i wrzeszczeli ile sie da a tv tego nie pokazala tylko pokazali ich z dobrej strony .
Zgadzam sie Adams , pseudokibice to sa chorzy kibie . Ja np. nikogo jakby byl fanem Legii czy Cracovi nie pobil a tacy to oni moga nawet nie pobic tylko od razu zabic . To jest tragedia . Bo po tem mowi sie jaka to cholota na mecze chodzi . Ale przeciez 80% ludzi na stadionach to normalni ludzie a 20% to wyjatki , zle wyjatki .
Co bylo wczoraj w Krakowie ? Co bylo przed wczoraj w Katowicach ? Wielkie mi pojednanie ...
Bardzo chcialbym zeby takowe nastapilo ale znajac realia to sa tylko marzenia gdyz nigdy sie nie pogodza . :( :608: . To sa nienormalni ludzie .
przykro mi ze musze takie rzeczy w dziale o Papieżu wypisywac ale mowie prawde .

A co do tej piosenki to fajna jest :wink: . Mi sie podoba :wink:
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez merqn » 2005-04-11, 20:10

Szkoda gadać. Takich ludzi to powinno się zamykać i to od razu. Najpierw niby pojednanie - TYLKO NA POKAZ, a za chwile ciulanie innych. Jak tak można? Myslalem ze kiedys sie wybiore z synem na mecz, jednak wychodzi na to że nie będzie to mecz w Polsce, ani z udziałem reprezentacji Polski :/
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Kociol » 2005-04-11, 21:18

Nie chce mowic o zainstalej sytuacji, ale jak mozna sie tydzien wczesniej modlic a pozniej bic? Napewno w Kielcach prowoderami byli Kielczanie, ktorzy zaczeli palic szaliki. Do innych klubow sie nie mieszam, bo za bardzo mnie cos takiego nie interesuje. Zamiast sie umowic gdzies na bojki to na stadionach to rozszygajac, ogladajac kiedys film "Klatka" sadze, ze lepiej zeby umawiali sie na tzw. ustawki, niz na stadionach to okazywac
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Max » 2005-04-11, 21:40

Kociol napisał(a):Nie chce mowic o zainstalej sytuacji, ale jak mozna sie tydzien wczesniej modlic a pozniej bic? Napewno w Kielcach prowoderami byli Kielczanie, ktorzy zaczeli palic szaliki. Do innych klubow sie nie mieszam, bo za bardzo mnie cos takiego nie interesuje. Zamiast sie umowic gdzies na bojki to na stadionach to rozszygajac, ogladajac kiedys film "Klatka" sadze, ze lepiej zeby umawiali sie na tzw. ustawki, niz na stadionach to okazywac
dokladnie niektorzy kibice sa strasznie dwulicowi najpierw sie modla wspolnie z innymi a pozniej uczestnicza w bojkach :573:
a kociol sluszalem ze ty tez w jakis zajsciach z policja po niedawnym meczu uczestniczyles :mrgreen:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Julek » 2005-04-11, 22:54

te wszystkie rzeczy o czym tu mowicie sa chyba dla wszystkich jasne, jednak jest grupa ludzi, ktorzy poprostu maja to w d. i œrednio ich martwiš hasła nawołujšce do szacunku.

ale nie mowcie ze nie widac œladow pojednania, bo np podczas wspomnianego meczu CRACOVIA - Legia anty- doping w strone Wisełki był skutecznie wygwizdywany przez rzeszę rozsšdnych kibiców, którym œmierć Ojca Œwiętego dała wiele do myœlenia.

i jeszcze jedno - nie popelniajcie tego bledu co wiekszosc dziennikarzy i nie mowcie ze kibice klubu X to bandyci, chuligani, mordercy... nie szataa zdobi czlowieka ale czlowiek szate. nie wystarczy ubrac pasiastš koszulkę, żeby stać się kibicem (Cracovii) . . . :evil:

jesli chodzi o te slynne ustawki - jestem jak najbardziej za. jezeli kogos to cieszy i tak lubi spedzac czas - to niech to robi, byle nie mieszać w to osób postronnych i niezainteresowanych :| :571:
Julek
 

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Kociol » 2005-04-11, 23:35

Max napisał(a):
Kociol napisał(a):Nie chce mowic o zainstalej sytuacji, ale jak mozna sie tydzien wczesniej modlic a pozniej bic? Napewno w Kielcach prowoderami byli Kielczanie, ktorzy zaczeli palic szaliki. Do innych klubow sie nie mieszam, bo za bardzo mnie cos takiego nie interesuje. Zamiast sie umowic gdzies na bojki to na stadionach to rozszygajac, ogladajac kiedys film "Klatka" sadze, ze lepiej zeby umawiali sie na tzw. ustawki, niz na stadionach to okazywac
dokladnie niektorzy kibice sa strasznie dwulicowi najpierw sie modla wspolnie z innymi a pozniej uczestnicza w bojkach :573:
a kociol sluszalem ze ty tez w jakis zajsciach z policja po niedawnym meczu uczestniczyles :mrgreen:


hehe, było to w dzień smierci Papieża, przed jego œmiercia, wracałem w grupce po meczu mojej drużyny z Knurowa 50-osobowym tłumie, w tym niektorzy "debile" ktorzy spiewali na Policje niecenzuralne pieœni, a jak to bywa sie policja wkurzyla i było nawet hasełko "Wszyscy na glebe ..." ahh... no pech ze tam byłem, ale sie tego nie odwroci :571: :571: :571:
masz pecha i za innych Ci sie oberwie :|
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez zborek » 2005-04-12, 14:14

Niesamowiym Polakiem byl Jan Paweł 2.Niedosc,że kochal sport to był taki dobry dla ludzi i całego œwiata.Znakomicie zachowali sie pilkarze w meczu Lech-Pogon dobrze,że przerwano mecz.
Pozdro
:( :(
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-12, 16:53

Moim zdaniem PZPN, Policja itp. instytucje nie robiš wszystkiego aby zapobiec takim wybrykom "kibiców". Czemu nie weŸniemy przykładu z Anglii, tam to kiedyœ dopiero były rozruby na meczach, teraz jest jakoœ spokojnie. Surowsze kary, kamery na stadionach i wysokie płoty na trybunach to wystarczy (przynajmniej w Anglii), aby na mecze piłkarskie mogłyby przychodzić całe rodziny z dziećmi, a nie tylko kibole którzy patrzš kogo by tu skopać. :573:
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: w hołdzie JP II: "Musimy być mocni"

Postprzez Julek » 2005-04-12, 18:18

myslisz sie, bo problemu w Anglii wcale nie zliwkidowano, a jedynie przeniosł sie on na mniej formalne grunty. PZPN nie ma wplywu na to co sie dzieje po za stadionami a to wlasnie tam najczesciej ostatnio pseudofani wyżywajš sie na przypadkowych ludziach i obiektach. :? :| :cry:
Julek
 


Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości