Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2018-04-19, 06:30

Jestem bardzo ciekawy jak sobie Kovac poradzi w Bayernie, gość robi świetną robotę we Frankfurcie. Są wyniki, jest atmosfera w szatni - wszystko czego trzeba. Wprowadził klub na wyższy lvl. Mając ze sobą doświadczony sztab Juppa to może być połączenie, które da nam sukcesy na lata. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, nie ma na razie się co podniecać, bo Bayern przede wszystkim wymaga przebudowy kadrowej, ciekawy jestem kogo Kovac ściągnie do Monachium.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4602
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 6h 28m 14s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-04-20, 18:11

Ozila i Sane! ^^
Ja bym chciał,żeby Jupp nas trenował dalej :? Co on z tą emeryturą,The Rolling Stones jakoś grają i nikt tam nie psioczy,ehh.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Luke » 2018-10-05, 09:01

Jak dzisiaj donoszą media sytuacja w Bayernie jest mega poważna i ostatnie lipne wyniki ani nie wzięły się z nikąd, ani raczej szybko nie znikną. Nie zdziwiłbym się jakby zarząd już wewnętrznie zastanawiał się nad planem awaryjnym. Tak się zastanawiałem i nagle mnie olśniło, że może by w przypadku wywalenia Kovaca awansować Klose? W drużynie U17 radzi sobie doskonale, Niemiec, były zawodnik Bayernu, typ raczej spokojnego introwertyka, czyli stylem bycia przypomina trochę Juppa, w dodatku młody i świeży, mógłby być naszym Zidanem. Czasami warto rzucic kogoś na głęboką wodę, a myślę, że z Klose warto by spróbować.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez norbi » 2018-10-05, 09:38

Ja bym sobie zyczyl zeby do Bayernu nie przychodzili marionetki Uliego i Karla. Klose jako pilkarz wybitny snajper i lubilem go ale obstawiam ze gdyby zostal trenerem absolutnie nic by sie nie zmienilo poza nazwiskiem w wywiadach. Ta sama gadka bo nie moze sie wychylac bo zaraz go ktos z gory przyciszy. Ja po cichu myslalem ze Kovac bedzie wlasnie taka osoba co nie da sobie wejsc na glowe ale na start nie moze grac taktyka jaka chce bo nie dostal pilkarzy pod taktyke (o czym wspominal w wywiadzie) to teraz gwiazdeczki sie buntuja... no ja pier.dole to jest powazny klub ? W takiej sytuacji zarzad powinien publicznie lub w 4 oczy porzadnie opier.dolic jedna swieta krowe z druga i by sie kolejni nie buntowali tylko tyrali na treningach i grac jak im trener nakaze.

Teraz mozemy zobaczyc dlaczego Van Gaal odniosl sukces. Nie dal sobie w kasze dmuchac dostal Robbena i ustawil zespol calkowicie od nowa. Fakt ze koncowka przygody w Bayernie nie byla kolorowa ale zarzad wykorzystał chyba pierwsza okazje zeby sie go pozbyc bo nie byl marionetka... pamietacie co sie stalo z Lucio jak powiedzial Luisowi ze żąda wyjsciowej 11stki ? No wlasnie.
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5033
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 51m 37s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez mancipium » 2018-10-05, 10:15

najgorsze co mogą zrobić to znów dać zawodnikom możliwość wywalenia trenera. Lepszym rozwiązaniem będzie odsunięcie ROBBERY do rezerw. Mam wrażenie, że oni sieją największy ferment
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Sic » 2018-10-05, 11:20

Niby tak, ale nie wymienia się ich w gronie tych najbardziej niezadowolonych...
Sic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 708
Dołączył(a): 2006-08-27, 12:31
Online: 24d 57m 8s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2018-10-05, 11:48

Taaa wywalmy Kovacia, to będzie sukces naszych emerytów. Potem przyjdzie kolejna marionetka zarządu i znowu będzie to samo. Tutaj potrzeba człowieka, który to posprząta. Sądzę, że Klopp by się nie pierdzielił i pożegnał graczy już zbędnych. To jest nasz problem. Trener nie dostał graczy jakich chce do wprowadzenia swoich porządków i jeszcze rządzi nim grupa emerytów. To się nie może udać. Bez przebudowania tego w ogóle nie ma szans ruszyć. Chociaż ruchy Kovaca też są dziwne - grasz super mecz, to potem siadasz na ławce. Owszem, potrzeba rotacji istnieje, ale ta jest ogromna.

Bayern i tak zrobił wielki błąd wywalając Juppa, aby zatrudnić Pepcia. Tego nie zapomnę do końca życia, bo Jupp zbudował maszynę i w nagrodę został pożegnany. Pewnie by zdominowali Europę na długo.

W ogóle to się dziwię Kovacowi, że przyszedł tutaj na takich zasadach. Żaden poważny trener nie powinien trenować klubu gdzie ma być marionetką i klub nie chce kupować graczy do jego taktyki. Bo co potem? Jak go mamy uczciwie rozliczyć? Po prostu się nie da. Mou w MU wydał kupę kasy na swoich graczy i dalej jest bieda, to nie dziwię się, że wisi na włosku. Klopp wydał kupę kasy i są mega efekty, Pep wydał kupę kasy i City gra - może nie jest dominatorem, ale źle też nie jest.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4602
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 6h 28m 14s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez bartek959 » 2018-10-05, 11:58

A zauważyliście że za czasów duetu Pep-Sammer nie było tego sapania piłkarzy i kręcenia nosem jak księżniczki? Pierwsze nieprzychylne komentarze piłkarzy o Pepie pojawiały się dopiero po jego odejściu, a w trakcie jego panowania była względna cisza. U nas obecnie nie ma chyba nikogo żeby tym wszystkim gwiazdeczkom zamknąć japy :lol:

Nie wiem ile w tym prawdy, ale Bild już zaczyna codziennie bombardować coraz to gorszymi informacjami na temat tego, co się dzieje w Bayernie. James i Hummels chcą odejść, w szatni są podziały na grupy, połowa składu jest niezadowolona... Oczywiście sporo z nich jest mocno przesadzonych, no ale w każdej plocie jest ziarnko prawdy. Gdzieś ostatnio czytałem że w szatni to właśnie Hummels jest takim zapalnikiem - miał już starcia z Kloppem, Tuchelem, Carlo i teraz męczy Kovaca :lol: To nie jest normalne że w ciągu 2 sezonów piłkarze zwalniają 2 trenerów :lol:

Jeśli teraz zwolnią Kovaca to ja już stracę resztki szacunku dla tego zarządu. Wtedy sezon będzie dopiero spisany na straty, bo po pierwsze nie wyciągniemy nikogo poważnego (Zizou? Klopp? proszę was, pierwszy już czeka na ciepłe posadki z ogromnymi możliwościami transferowymi w United albo Juve, a drugi ma wszystko czego zapragnie w Liverpoolu - projekcie który robi sobie wg upodobań od 3 lat i z sezonu na sezon są coraz mocniejsi), a po drugie sporo czasu zajmie przestawienie się na jego taktykę i metody.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2018-10-05, 12:37

Powinni zrobić zebranie - najpierw Zarząd + Trener + Sztab, a potem dołączyć do tego zawodników. Strzelić sobie po ryju, wylać żale i zapitalać w imię Bayernu. Wkurza mnie takie panienkowate zachowanie. Zawsze jak się robi kwas to oczyszcza to tylko dobra rozmowa i jasne postawienie oczekiwań.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4602
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 6h 28m 14s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2018-10-05, 14:34

alkohol duzo alkoholu i rekawice bokserskie bo szkoda kosci. :) zamknac ich na 4 dni w szatni.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Arti » 2018-10-06, 19:24

No to chyba czas zacząć poszukiwania nowego trenera...
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 816
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 13h 53m 42s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2018-10-06, 19:28

Myślę podobnie i zmieniam zdanie o niko. Nie jego czas jednak.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Arti » 2018-10-06, 19:31

Jest tak jak pisał Pablo w innym temacie. Zarząd oczywiście dał dupy, bo w tym sezonie nie powinno być już na przykład panów Robbery, ale skład i tak mamy bardzo silny jak na Bundesligę. Widać, że Niko nie ma żadnego pomysłu na Bayern, jak również nie ma perspektyw, aby coś się zmieniło. Myślę, że Uli i Karl widzą to podobnie.
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 816
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 13h 53m 42s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez xeremeleque » 2018-10-06, 19:37

Niko ma taktykę Wncelottiego. Tysiąc wrzutek i tyle, temu panu już dziękujemy.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Cejmi » 2018-10-06, 19:48

No i lipa. Sezon dobrze się nie zaczął a tu znowu ta sama historia. Niko może i chciał dobrze, ale bez respektu w tej grupie piłkarzy nie ma się szans. Szatnia ma większy wpław na kształt klubu niż zarząd co dla mnie jest nieporozumieniem. Czasami trzeba podjąć trudne decyzje i być gotowym na ich konsekwencje. Myślę, że przedłużenie kontraktów z RR bez zatrudniania gwiazdy, która ich z miejsca zastąpi to wielbłąd i teraz kto by nie przyszedł będzie miał ten sam problem. Sytuacja jest zła, ale jeśli tylko mentalnie piłkarze zaczną robić swoje wszystko wróci do normy. Dziwi mnie postawa Brazzo. Za Sammera był porządek i był efekt w postaci LM. Jak chłopa nie ma to wszystko leży i kolejne marionetki tylko tuszują prawdziwy obraz sytuacji. Sam nie wiem czy zwolnienie Niko to dobry pomysł a może lepiej pokusić się o konsekwencje wobec samych piłkarzy. Jak tak patrzę na to z boku, to mam wrażenie, że to drugi z rzędy sezon sabotażu w naszym klubie i chyba za wszelką cenę chcemy tego kryzysu i fatalnego wyniku by mieć usprawiedliwienie dla konkretnych ruchów, które w dupie będą miały naszą filozofię wyróżniania się na tle innych krezusów futbolu. Wolałbym byśmy z tej filozofii zrezygnowali przy zachowanie poziomu do jakiego Bayern nas już przyzwyczaił. Czekam na rozwój sytuacji, ale Jupp chyba tym razem już nie jest opcją czy się mylę?
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1734
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 44m 2s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron