Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2018-04-11, 10:02

wydaje mi sie ze Jupp twardo powiedzial ze odejdzie. Jakby mialo sie cos stac to nie wiem czy akurat mialby zostac po sukcesie w LM. Chyba lepiej wlasnie wtedy odejsc z podwojna czy potrojna korona na szczycie? Tak mi sie wydaje logicznie myslac ale wiemy nie od dzis ze logika i futbol nie ida w parze :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2018-04-11, 10:52

nikt nie mialby prawa miec do niego zalu za ten uratowany sezon :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez xeremeleque » 2018-04-12, 20:47

BREAKING: Niko Kovac is the new #FCBayern coach. [SPORTBILD]


Ponoć jego asystentem wg Falka ma zostać Herman czyli bez zmian.
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez norbi » 2018-04-12, 20:50

Beka tyle mam do powiedzenia, zdecydowanie gorszy kandydat niz Tuchel ale zarzad sie sam wydymal za bardzo zwlekajac.... no ale moze to tylko plota
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez xeremeleque » 2018-04-12, 20:56

Raczej Falk się nie myli.
Nie wiem szczerze powiedziawszy co o tym sądzić. Niby Kovac zna klub, a asystentem ma być Hermann. Może wygrać z Bayernem wszystko, mogą go zwolnić po kilku miesiącach.
Ryzyko duże ale to obecnie chyba najlepsza z możliwych opcji skoro Tuchel klepnięty, bo jak nie Kovac to kto?

PS
Ogląda ktoś mecze Eintrachtu? Jaki styl preferują? Pressing i kontry czy bardziej dominacje i gra pozycyjna?
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Recit » 2018-04-12, 21:01

norbi napisał(a):Beka tyle mam do powiedzenia, zdecydowanie gorszy kandydat niz Tuchel ale zarzad sie sam wydymal za bardzo zwlekajac.... no ale moze to tylko plota

Wolisz odrzut z BVB niż nadzieję w postaci byłego, fajnego zawodnika? Niekiedy danie szansy młodemu, świetnie znającemu klub bardzo popłaca. Mega wyjadacz - Ancelotti - wiadomo jak się sprawdził. Cudotwórca Pep wiadomo jak poprzestawiał klub. Ja jestem bardzo za Kovacem, lubiłem go jako piłkarza, a Tuchel to wciąż jest koleś, którego wywalili z BVB, więc czemu ma ogarnąć w poważnym klubie? W dodatku podobno jakiś pyskaty. Na moje z Paryża go pogonią i będą żałować jego angażu.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Gabo Gabi » 2018-04-12, 21:17

Ja tam się cieszę, skoro z Tuchelem się nie udało to jedyna sensowna opcja. Eintracht całkiem sympatycznie się za jego rządów prezentuje :) A nuż okaże się naszym Guardiolą?


A na die roten juz lament i rychłe zapowiedzi posuchy pod względem trofeów :573: :573: :lol: :lol:
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Recit » 2018-04-12, 21:23

W ogóle dziwię się, że niektórzy jeszcze nie nabrali trochę dystansu. Ja już tak. U mnie jednym z najczęściej pisanych słów w czasie panowania Guardioli było "Ancelotti". I teraz co? Teraz, bym kurna nie miał ręki xD

Pamiętacie jak kilku z Was pół roku temu wychwalało zarząd BVB pod niebiosa? Gdzie jest teraz ten śmieszny klubik, który w miarę silny będzie pewnie dpiero za kolejne 2 dekady? Aaa pewnie fetują spełnienie oczekiwań na ten sezon, jakimi było (cytując takiego jednego pieniacza) "awansować do Ligi Mistrzów" (przynajmniej coś takiego wpadło mi w oczy). A żeby było zabawniej, to właśnie ten pieniacz pogonił wcześniej Tuchela jako kłótliwego i zapatrzonego w siebie kolesia, który nie jest w stanie się dostosować (czy my tego skądś nie znamy?). Nie wierzę w projekt "Tuchel w Bayernie". Projekt "Kovac w Bayernie" to też nie jest pewniak, ale już w samym brzmieniu jest dużo fajniejszy, milszy dla ucha i tym samym warty realizacji. Niech będzie naszym Simeone, Guardiolą, Zidanem :idea:
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Gabo Gabi » 2018-04-12, 21:29

Spotkałem się z opiniami, że Kovac nie poradzi sobie z szatnią i charakterami co poniektórych :roll: :roll: Przez rzekomy brak doświadczenia i charyzmy xD :lol: Carlo uznawany za mistrza jeśli chodzi o relacje z szatnią poległ na tym polu w Bayernie totalnie. Trzeba dać Niko szansę :wink:
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2018-04-12, 21:33

Nie mam zdania osobiscie. Nie znam go jako trenera bo gdzie on mial sie pokazac.. zobaczymy co z tego bedzie. Nawet nie wiem jakiego stylu sie spodziewac gry. Ze starych wyjadaczy to chetnie bym takiego Effenberga na lawce widzial :-) no ale Niko poszedl w, trenerke witamy prawdopodobnie jego. Oby nie byl tylko pod presja zarzadu. Mam nadzieje ze Uli nie bedzie sie zbytnio wtracac.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Recit » 2018-04-12, 21:36

Dokładnie. Wydaje mi się, że w Bayernie są jednak profesjonaliści, wiedzą czego chcą. Ancelotti nie ogarnął szatni, bo zawodnicy nie widzieli celu, sensu, ładu i składu. Jak Kovac będzie zrozumiały, zaprezentuje cel i środek do jego realizacji, to takich kolesi jak Lewy i reszta nie trzeba chyba pilnować jak dzieci, żeby nie pili przed treningiem. No, Vidal podobno odchodzi xD Tak mi się przynajmniej jako laikowi wydaje, widzę różnicę w charakterach takiego np. Pogby (któremu talentu nie odmawiam, ale serca do gry już tak) a Lewego, R&R, Boa, Hummelsa itd. ;)
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez xeremeleque » 2018-04-12, 22:13

Dokładnie Recit.
Dodam jeszcze od siebie, że Carlo już w pierwszym sezonie u nas miał tarcia z zarządem oraz z zespołem. Zarówno Lahm jak i Xabi (który grał u boku Carlo w srealu) skarżyli się, że Carlo podchodzi do swojej pracy bardzo nieprofesjonalnie oraz są zbyt lekkie treningi. W drugim sezonie wszystko pękło, możliwe że jak nie było Lahma w szatni to zespół postanowił sam wziąć sprawy w swoje ręce, tego nie wiemy.
Skoro takiego wyjadacza jak Carlo, który słynie z tego że ma genialne relacje z piłkarzami, przerasta szatnia Bayernu to coś jest nie halo. Wszyscy mówią o FC HOLLYWOOD i może coś w tym jest, ale skoro zawodnicy nie widzą w pracy trenera niczego dobrego, są mocno krytykowani za swoją postawę i styl na boisku, a Muller otwarcie w mediach mówi "nie wiem czego trener ode mnie oczekuje" to znaczy, że el maestro futbolu nie sprostował wyzwaniom i możliwe że trzeba po prostu odświeżyć nie tylko szatnię, ale i trenera. Wiadomo, przyszedł Jupp i wszystko funkcjonuje idealnie, ale on wszedł z impetem do klubu - wprowadził mnóstwo zakazów i kar i pokazał kto tu rządzi. Możliwe że Kovac będzie właśnie takim Juppem? A może Klinsmannem 2.0, przekonamy się za kilka miesięcy.
Ja jestem pozytywnie nastawiony do Niko, klub zna bo u nas w przeszłości grał, w dodatku prawdopodobnie jego asystentem ma zostać Hermann który jest współodpowiedzialny za sukcesy Bayernu (duet Peter-Jupp, a wytyczne dotyczące taktyki ustala Hermann i to w dużej mierze dzięki niemu jesteśmy gdzie jesteśmy i byliśmy w 2013 roku gdzie byliśmy. Oczywiście nie ujmując niczego Juppowi, bo ten duet wspaniale się uzupełnia, a Gerland jeszcze dodatkowo wprowadza pewność w poczynania zespołu).

Dajmy szansę Kovacowi, a z wszelką krytyką wstrzymajmy się do jego spotkań za sterami Bayernu. I też nie jestem przekonany co do niego, ale skoro trener z nazwiskiem nie sprawdził się to czas na młodość i ryzyko. Chytry traci 2 razy i mam nadzieję że my na tym dobrze wyjdziemy.




Wszystkie niemieckie media zgodne, Kovac nowym trenerem.


Edit:

Bayern's coaching staff next season:

- Niko Kovac: Coach of the team.
- Robert Kovac: Assistant coach.
- Peter Herman: Assistant Trainer.

[BILD]
Obrazek
xeremeleque
Bawarczyk
 
Posty: 224
Wiek: 27
Dołączył(a): 2017-10-04, 19:59
Online: 2d 10h 18m 58s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez scholli7 » 2018-04-12, 22:40

Jeszcze trzeba wziąść pod uwagę, że Kovac zna się dobrze z Hasanem a to kolejny plus według mnie. Ciekaw jestem jak mu pójdzie w Bayernie. Myślę, że należy dać mu szanse, bo kto by np spodziewał się tego, że taki Di Matteo jako młody trener sięgnie po najcenniejsze trofeum z Chelsea.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Mars » 2018-04-13, 09:10

Czyżby Matthaus miał rację?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Kubik » 2018-04-13, 12:59

Potwierdzone. Niko Kovać przejmie stery po Juppie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości