Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Bayern fun » 2023-11-29, 23:00

I rekord zwycięstw pod rząd w LM poszedł się jebac przez kombinowanie tuchelka. Passę zwycięstw m.in z Manchesterem, Barcelona i innym klubami przerwała nam potężna Kopenhaga a gdyby nie genialny Neuer odebraliby nam też passę 39 meczy w grupie beż porazki. Tuchel parę tygodni temu w Pucharze Niemiec zrobił to samo czyli zlekceważył rywala, nic się nie uczy ten wuefista.

Dawać tego Alonso po sezonie.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2023-11-29, 23:24

Oj rekordzik się posypał ale to w (cenzura) nas obchodzi i jakie to ważne :⁠-⁠D:⁠-⁠D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5363
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 4h 50m 20s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Bayern fun » 2023-11-30, 08:53

No pewnie ze nie ważne, blamaż w PN i Superpucharze tez jest nieważny. Wygrany czy przegrany mecz? Aj tam co za różnica, najważniejsze że gra wygląda świetnie. A nie kur.wa, nawet tego nie ma. Bayern zawsze chciał wygrywać i to jest nasza tożsamość, dla Bayernu zawsze każdy mecz był ważny i jechaliśmy po 3 punkty, klepaliśmy barkę na wyjeździe jak walczyli o wyjscie z grupy mimo, że dawno awans mieliśmy zapewniony. A teraz ? Tuchelek zaczyna mecz w LM od kombinacji w składzie zamiast wystawić optymalny, zawodnicy wyglądają jakby im się nie chciało a wynik ratuje nam Neuer. Dość mówić że ostatnio taka historia miała już miejsce i parodysta nie wyciągnął z tego żadnych wniosków. Bayern pod jego "wodzą" traci tożsamość i głód zwycięstwa. Mam wrażenie że przyzwyczajamy się do sredniactwa. Przez ostatnie lata jak nie wygraliśmy kilku meczów to grzmiało, np. to co sie działo w końcówce sezonu nie miało prawa mieć miejsca i gdyby koleś nie przyszedł do klubu parę miesięcy wcześniej to jestem pewien że poleciałby na łeb. Teraz to będzie nowa rzeczywistość z tuhelem, o rekordach i seriach możemy zapomnieć, to jeszcze pół biedy ale puchart też aa wątpliwe, na etapie października pożegnaliśmy się już z dwoma i to nie jest przypadek.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Bayern fun » 2023-12-12, 18:54

Trzeci dzień po blamażu we Frankfurcie a TT dalej na stanowisku... zawiodłem się.
Jestem ciekaw gdzie są wszyscy ci, którzy piali że biedny Thomas nie dostał dwóch transferów. To jak grany przez ostatnie tygodnie to jest parodia klubu, który długi czas był w TOP3 na świecie. Zawodnicy wyglądają jak wóz z węglem, od czasu przyjścia tuchela nikt oprócz Sane nie zaliczył progresu ale za to multum graczy zaliczyło regres albo nie cieszy się zaufanieem wielkiego treneiro. Davies, Kimmich, De Ligt, Ggnabry, Goretzka, Muller są cieniami samych siebie albo są olewani przez TT. Tak jak myślałem że po przygodach w Chelsea i PSG koleś musii umieec zarządzać kadrą tak się myliłem - kompletnie nie potrafi tego robić. Wrzucę info z jednej z grupek o Kimmichu, moim zdaniemnideallnienpasuje do tego tematu;

Joshua Kimmich jest obecnie symbolem utraconego uczucia „Mia san mia”. Dyskusje wokół zawodnika i wyraźny brak zaufania do niego ze strony Tuchela, który wciąż szuka nowej #6, odbiły się na Kimmichu. Kimmich, którego zwycięska mentalność i agresywna natura uczyniły go czołowym zawodnikiem, w tej chwili ma problemy z pewnoścą siebie z powodu dużej liczby nietrafionych podań i słabych występów. Obecne plany transferowe Bayernu również nie budzą zaufania Kimmicha. Klub wyraził zainteresowanie Martínem Zubimendim z myślą o przeprowadzce na lato i kilkakrotnie go badał. Barcelona jest nadal zainteresowana Kimmichem. Jeśli nie przedłuży kontraktu, przyszłe lato będzie ostatnią szansą Bayernu na pozyskanie za niego pieniędzy.

Źródło: Christian Falk, Tobias Altschäffl


Co to za trener, który niszczy pewnos siebie swoich grajków? Typ z lidera środka i człowieka charakteru zrobił popierdółkę, która popełnia błędy pod minimalną presją rywala. Diego Simeone powiedział w 2021 roku o Kimmichu takie słowa:

Bayern ma w swoim zespole między innymi kogoś takiego jak Kimmich. Wiecie kiedy ostatni raz stracił piłkę? Kiedy dał ją swojemu synowi, aby się z nim pobawić


Czytając te słowa niestety nie widzę Kimmicha z tego czy poprzedniego sezonu.

I teraz zastanówmy się nad rolą trenera który przychodzi do jednego z najlepszych klubów na świecie, z wyśmienitą kadrą uzupełnioną w lecie jedyny brakującym ogniwem w postaci najlepszej obecnie dziewiątki świata. Czy rolą gościa, który miał być zbawcą Bayernu po nagelsmannie jest skamlenie o kolejne transfery i wpływanie niekorzystnie na psychikę swoich piłkarzy a także pogarszanie z nimi kontaktu?

Można mówić na siłę, że wyniki były, Bayern nie przegrał do soboty meczu w BL, blablablabla. Ale jak spojrzy się szerzej na te mecze które wygraliśmy to kie widać tam za bardzo ręki tuchela. Bardzo często wygrywaliśmy dzięki indywidualnej klasie Kane i Sane. Nie chcę wiedzieć ile mielibyśmy na tym etapie punktów, gdyby TT miał obecnie kadrę, którą treował w zeszłym roku Nagelsmann.

Podsumowując, im szybciej Tuchel odejdzie tym lepiej dla całego klubu. Z tej mąki chleba nie będzie.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Bayern fun » 2024-01-21, 17:40

Kolejny wielki mecz Bayernu Tuchela. Przegrywamy u siebie z 14 drużyną Bundesligi. Ktoś wie kiedy ostatnio:
a) Bayern nie strzelił bramki na AA
b) przegrał u siebie

TT biję kolejne rekordy, udało mu się w tym sezonie złamać już m.in rekord zwycięstw z rzędu w fazie grupowej LM, teraz poerwsY raz od x czasu bayern przegrał u siebie zachowując czyste konto z przodu. Fenomen trenerski.

Oczywiście to jest wina tego, że szanowny Thomas nie dostał od zarządu wystarczającego wsparcia. Transfer najlepszego napastnika na świecie za 100 mln euro to tylko kropla w morzu potrzeb dla takiego zespołu jak Bayern. Przecież tu trzeba cały skład przebudować. Musimy zacząć od transferu Trippiera, później trzeba skupić się na kolejnych wzmocnieniach emerytami z Premier League. Nie zapominajmy też o Challobahu, określanego przez wielu "czarnym Lahmem".

Dosc mówić że Leverkusen opuściło kilku graczy na PNA, ich najlepszy snajper ma kontuzje a oni mimo to wygrywają. W Bayernie się pomprostu nie da bo TT jnie ma do dyspozycji tak jakościowych zawodnikow.

Rzygac mi się chce jak patrzę na te gre Bayernu. Tuchel znnidzczyl te drużynę o czym już pisałem wyzej. Nie ma obecnie nikogo kto jest w formie, zawodnicy mają niskie morale i nienwidac w nich woli zwycięstwa, gramy na stojąco. W defensywie katastrofa, w ofensywie dramat, w pierwszej połowie sezonu jakos się to jeszcze kręciło ale teraz widać że tylko za sprawą Sane i Kane. Teraz gdy Sane przygasł w ofensywie nie dzieje się nic.

Błagam, niech zarzad pójdzie po rozum do głowy i wyrzuci tego kretyna, przecież my smród po tt będziemy wietrzyć latami. Odejdą nasi najlepsi zawodnicy. naściągamy szrotu i staniemy się drugim Milanem (Tfu tfu tfu).

P.S czy są tu jeszcze jacyś obrońcy tuchela ? Recit, pamiętam że ochoczo broniłeś TT mówiąc że nie dostał.transferow, jak oceniasz jegoonpraxe i "progres" zespołu po 10 miesiącach "pracy" naszego "trenera"?
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2024-01-21, 18:01

Też mnie martwi ten ciąg na piłkarzy po 30 z BPL. Zły pomysł. Idźmy drogą jaką wybrał Real, inwestujmy w przyszłość.

TT fatalny. Ostatnio tak graliśmy za Kovaca.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2024-01-21, 21:08

Pierwsze pytanie kto niby za niego?
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5363
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 4h 50m 20s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2024-01-21, 21:26

Od lipca Alonso. Do lipca jakaś ciekawa opcja tymczasowa - Flick? Z desperacji Mourinho? :lol: Nie wiem, chłop jest tragiczny. Od roku nie ma żadnego postępu, nie rozwija graczy poza Sane. Dostał topową ekipę, a gramy kupę.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Recit » 2024-01-21, 22:08

Flick mógłby przyjść, ale przecież nie godzi się, żeby zatrudniać go z nastawieniem "do czerwca, a potem spadaj".
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 12h 43m 42s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Bayern fun » 2024-01-22, 08:19

No to wyczarujmy kogoś w stylu Ficka, gorzej nie będzie bo i takknjestwsmy na kursie do przegrania wszystkich trofeów a jak zostawimy TT to rozwali nam klub od środka. Historia pokazała że lepiej znaleźć nowego trenera nie męczyć się na siłę że słabym, gdyby nie zmiana to nie mielibyśmy sekstetu na koncie. Teraz na powtórzeń tego scenariusza dzięki Panu Tuchelowi nie ma już szans, ale póki co pozostajemy w grze o dwa trofea.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2024-01-22, 09:14

Trzymanie TT to nonsens. Dawałem mu szansę i w niego wierzyłem, ale aktualnie to jest ostry regres. Gramy nic... gość tylko narzeka na braki kadrowe, a przecież ma naprawdę mocny zespół! Ok, zarząd popełnił trochę błędów z transferami, ale to wciąż mocna ekipa. Pod jego wodzą tylko Sane zaliczył progres! Phonzie, Kimmich, Gnabry czy Coman - ostro w dół...
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Matifcb » 2024-01-26, 14:20

Klopp zaraz będzie wolny:⁠-⁠):⁠-⁠)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5363
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 4h 50m 20s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez alien666 » 2024-01-26, 16:01

Matifcb napisał(a):Klopp zaraz będzie wolny:⁠-⁠):⁠-⁠)

Zaraz za 1,5 roku.
Dzisiaj na konferencji potwierdził, że odchodzi z Liverpoolu z końcem sezonu, ale jest bardzo zmęczony i robi sobie rok przerwy. Myślę, że szybciej zostanie trenerem reprezentacji Niemiec, niż będzie się ścierał w kolejnym klubie.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Bayern fun » 2024-01-26, 23:25

Dla nas odejscie Kloppa z Liverpoolu to zła informacja. Jeśli liczylismy na Alonso to powstałą nam ogromna konkurencja w postaci L`poolu, tak jak ostatnio była mowa że mamy duże szanse na zatrudnienie Xabiego bo Ancelotti przedłużył kontrakt z Realem a Klopp sięnie ruszy z Anglii tak teraz to sie posypało. O Kloppa będzie biło się pół Europy z barcelonkaną na czele, oni muszą wymienic swojego treneiro bo jest w jednej kategorii z tuchelem. A Klopp nie wiadomo czy będzie chciał nas prowadzić po 7 latach spędzonych w bvb, więc moze skończyc sie tym ze Alonso nam ucieknie do Liverpoolu a Klopp do Hiszpanii i tyle w temacie.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Recit » 2024-01-26, 23:56

Jest jeszcze Flick :)

Osobiście jestem spokojny. Każdy z nich może być super, a może być pomyłką. Xabi póki co ma fajne 5 miesięcy w Neverkusen... no super CV to nie jest. Pracuje tam bez presji z piłkarzami, którzy patrzą na niego jak na idola. W Bayernie będzie zupełnie inny klimat. Klopp może być wypalony. Flick po tym co pokazał w reprze (i jakich podobno chciał piłkarzy do Bayernu, co było kością niezgody), to jest dla mnie zagadką.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 12h 43m 42s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości