Stanowisko trenera Bayernu

Sprawy związane z klubem

Kto powinien zostać na ten moment trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2017-10-25, 14:32

Heynckes
19
68%
Tuchel
6
21%
Luis Enrique
0
Brak głosów
Nagelsmann
2
7%
Favre
0
Brak głosów
ktoś inny do końca trwającego sezonu
1
4%
 
Liczba głosów : 28

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-02-11, 12:50

Schuster hehe w pierwszej chwili pomyślałem- to jakiś żart, albo plota Bildowska, a tu jednak dooopa, coś jest na rzeczy. Ja uważam że trenerem Bayernu powinien być ktoś określany mianem gwiazdy na ławce trenerskiej. Schuster gwiazdą był, jako piłkarz, jako trener już nie. Chociaż z drugiej strony, może taki powiew nowości i myśli hiszpańskiej mógł by nam coś dać. Nie mówie tej kandydaturze nie ale też i nie mówie tak. Narazie nie jestem zdecydowany.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Pero » 2007-02-11, 14:49

Schuster hmm... Nie znam go za dobrze, więc i przekonany do niego narazie nie jestem, wolał bym kogoś bardziej znanego, z większymi sukcesami, takie moje zdanie. ;)
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Max » 2007-02-11, 15:11

Tymek napisał(a):Schuster hehe w pierwszej chwili pomyślałem- to jakiś żart, albo plota Bildowska, a tu jednak dooopa, coś jest na rzeczy. Ja uważam że trenerem Bayernu powinien być ktoś określany mianem gwiazdy na ławce trenerskiej. Schuster gwiazdą był, jako piłkarz, jako trener już nie. Chociaż z drugiej strony, może taki powiew nowości i myśli hiszpańskiej mógł by nam coś dać. Nie mówie tej kandydaturze nie ale też i nie mówie tak. Narazie nie jestem zdecydowany.
Po czym wg Ciebie poznać trenera-gwiazdę?

Jeśli chodzi o Schustera to jestem jak najbardziej na tak. Bawarczyk, genialny, nietuzinkowy piłkarz, trener z sukcesami i doświadczeniem.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Pero » 2007-02-11, 15:14

Max napisał(a):trener z sukcesami i doświadczeniem.


Możesz napisać co osiągnął, bo w ogóle sie nie orientuje... :?
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Max » 2007-02-11, 15:19

Big_Rabbit napisał(a):
Max napisał(a):trener z sukcesami i doświadczeniem.


Możesz napisać co osiągnął, bo w ogóle sie nie orientuje... :?
Mój błąd, bo sukcesy to raczej jako piłkarz osiągał, chociaż wyników swojej trenerskiej pracy wstydzić się nie powinien.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2007-02-11, 15:41

Bernd Schuster trenerem Bayernu? Te nazwisko znam jedynie z FMa, wiem że prowadzi Getafe... możliwe, że przy jego ewentualnym przejściu do Monachium ściagnąłby kilku wartościowych Hiszpanów :wink: Ale w zasadzie nic nie wiem o tym trenerze... jakoś nie mam do niego przekonania. Niech ktoś bardziej zorientowany napisze coś o nim :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Lmollu » 2007-02-11, 16:02

Bernd Schuster to człowiek-buntownik. Był wielkim pomocnikiem, jednym z najlepszych graczy na ME 1980. Na MŚ 1982 nie pojechał z powodu kontuzji, a potem popadł w konflikt z selekcjonerem Niemiec, Juppem Derwallem i... wycofał się z gry w reprezentacji w wieku 24 lat! Beckenbauer jako kolejny selekcjoner także nie powoływał Schustera do kadry. W ten oto sposób jeden z najlepszych piłkarzy świata w latach 80. rozegrał łącznie tylko 21 spotkań w kadrze! W lidze hiszpańskiej jako piłkarz miał znakomite statystyki. 8 lat spędził w FC Barcelona (170 meczów/63 gole), 2 sezony w Realu Madryt (62/13) i 3 w Atletico Madryt (85/11). Uchodzi teraz za bardzo charyzmatycznego trenera. To mógłby być odpowiedni człowiek dla Bayernu, ale jak dla mnie pierwszeństwo ma Ottmar Hitzfeld (oczywiście jeśli w tym sezonie osiągnie przyzwoite wyniki i sam będzie chciał w Monachium pozostać).
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-02-11, 16:27

Po czym wg Ciebie poznać trenera-gwiazdę?


Już pędze z wyjaśnieniami. Trenera-gwiazde poznaje sie po sukcesach na ławie trenerskiej( zwycięsto w LM UEFA czy wogóle staż najlepszych drużynach Europy), nie jako piłkarz, którym Bernd zresztą był wyśmienitym.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez haj » 2007-02-11, 19:06

Tymek napisał(a):
Po czym wg Ciebie poznać trenera-gwiazdę?


Już pędze z wyjaśnieniami. Trenera-gwiazde poznaje sie po sukcesach na ławie trenerskiej( zwycięsto w LM UEFA czy wogóle staż najlepszych drużynach Europy), nie jako piłkarz, którym Bernd zresztą był wyśmienitym.


W takim razie chcarakter Mourinho nie powinien Ci przeszkadzać, bo jest to trener z sukcesami.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-02-11, 21:04

Haj, Mourinho ma wszystkie przymioty, ale ja go poprostu nie lubie. Tak jak Scholli nie lubił Ballacka, tak ja nie znosze Portugalczyka. Jest to nie ze względu na brak kompetencji, ale czysto osobiste pobudki. Mam nadzieje że rozumiecie o czym mówie? No jak sie kogoś nie lubi, to sie nie lubi choć by na głowie stawał, a ja nie sądze że on się zmienił..........Gdyby był trener z umiejętnościami Mourinho, ale nie nazywał by sie Jose Mourinho to był bym za. Ale ja tego ignoranta ścierpieć nie moge........

[ Dodano: 2007-02-11, 21:05 ]
Haj, Mourinho ma wszystkie przymioty, ale ja go poprostu nie lubie. Tak jak Scholli nie lubił Ballacka, tak ja nie znosze Portugalczyka. Jest to nie ze względu na brak kompetencji, ale czysto osobiste pobudki. Mam nadzieje że rozumiecie o czym mówie? No jak sie kogoś nie lubi, to sie nie lubi choć by na głowie stawał, a ja nie sądze że on się zmienił..........Gdyby był trener z umiejętnościami Mourinho, ale nie nazywał by sie Jose Mourinho to był bym za. Ale ja tego ignoranta ścierpieć nie moge........I juz stokroć wole tego Schustera
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez grejfrut » 2007-02-11, 21:42

Co do Schuster’a jestem na wielkie tak! Nie ma co mówić jest to super szkoleniowiec potrafi zrobić team popatrzcie na jego obecną drużynę. Z klubu z dolnej części tabeli zrobił klub który gra o Puchary i ogrywa najlepszych tak jak dziś Valencie 3-0. No Getafe gra bardzo ładną piłkę. Mam nadzieję, że zostanie Generał ale jak nie to Schuster będzie świetnym rozwiązaniem. Wystarczy popatrzeć co zrobił z Getafe i to mówi samo za siebie nie trzeba gadać o nim godzinami. Ten klub gra porywającą i ciekawą piłkę a do tego bardzo szybką. No a wygrana 3-0 nad Valencią to klasa. Można go sprawdzić w Bayernie. Koleś umie zmotywować i wycisnąć najwyższe umiejętności z gracza.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-02-12, 10:18

Schuster- szczerze mówiąc nie mogę zbyt wiele powiedzieć na jego temat. Po prostu go nie znam i ciężko mi jest ocenić czy byłby dla nas dobrym rozwiązaniem. Jednak jeżeli sam Cesarz go popiera, to należy mieć nadzieję, że wie co robi. Z wypowiedzi Schustera wynika, iż mógłby objąć posadę trenera w FCB, tak więc zobaczymy...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-02-12, 10:31

A ja najbardziej bym chciał by na dłużej swój tyłek na stołku trenera zagrzał, Pan z Twojego avatarka :P hehe
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez DamKam » 2007-02-12, 10:44

Tymek napisał(a):A ja najbardziej bym chciał by na dłużej swój tyłek na stołku trenera zagrzał, Pan z Twojego avatarka :P hehe

Też bym tego chciał. Ale niestety z wypowiedzi Ottmara jasno wynika, iż będzie prowadził Bayern tylko do końca sezonu. Mówi on to z takim przekonaniem, że niestety ale nie mam większych nadziei, że będzie inaczej. Choć nigdy nic do końca nie wiadomo. Kto wie, może akurat... zobaczymy :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Stanowisko trenera Bayernu

Postprzez spyrczak » 2007-02-12, 11:04

Ja jednak bylbym za odejsciem Ottmara po tym sezonie tak jak on sam deklaruje i zatrudnij kogos nowego, nowa twarz ale z doswiadczeniem ;) nie mowie to o Mou bo on raczej nie pasuje do Bayernu, szlak by go chyba trafil jakby na kazda zachcianke transferowa slyszal od Uliego "Nie" :P no ale Schuster? jestem bardzo na TAK ;) trener z doswiadczeniem, uznany w Hiszpanii i z tego co sie orientuje nie tylko Bayern z tych wielkich klubow by go chcial ;) jak sam przyznal mial oferty z Niemiec ale czeka na ta jedna od Bayernu 8) oczywiscie zycie zaskakuje i moze byc i tak jak twierdzi DamKam, ze pomimo zapowiedzi Ottmar zostanie i tez by nie bylo zle ale ja jednak jestem za swiezoscia ;)
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości