[BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez Simin » 2005-08-06, 00:46

Mecz widzialem 'w przelocie' bo niestety mialem troche spraw do zalatwienia :( ale na szczescie widzialem ostatnie 10 minut, w ktorych tak na prawde mecz sie rozegral... Makaay to poprostu super snajper i bezapelacyjnie jest nr 1 na ataku Bayernu!! :569:
Roque zaprezentowal sie srednio, ale niech chlop cwiczy, bo cos z niego jeszcze bedzie - problem w tym, ze jak Magath bedzie mu robil niedzielna szkolke w meczach o punkty, to taki snajper jak Pizza bedzie grzac lawe... :evil: To juz chyba jednak wole zeby Pizza gral!! :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez killy » 2005-08-06, 01:24

Gra Bayernu bardzo mi sie podobala, do momentu wprowadzenia Jerrego Bayern praktycznie nie schodzil z polowy rywala, potem Bayern zacza grac z katry co jak bylo widac bylo bardzo dobrym posunieciem

co do zawodnikow to

najlepsi wg mnie byli
1. Lucio-pewna gra w obronie i ofensywie,

Roy-nie musze tlumaczyc

2.Sagnol-dawno nie widzialem tak dobrego wyst francuza, dobry drybling i dosrodkowania
,nie wiem czy ktos zauwazyl ale Wuilly chyba znow mial problemy z barkiem :(

Owen-gral tak jak J Cole w Chelsea, a wiec typowy walczak na boisku

Olli-bardzo pewne interwencje

3.Roque-wydaje mi sie ze bedzie lepszym partnerem dla Rya od Pizzy
Ismael- do 43 min gral na dobrym poziomie

cala reszta pilkarzy za bardzo sie nie wyrozniala
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez danielo » 2005-08-06, 06:49

Mecz na dobrym poziomie mimo gry w 10,wspaniała atmosfera asz się chce być na tym stadionie:D Oceniam mecz na 6 :D:D:D
danielo
Bawarczyk
 
Posty: 217
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 12:44
Lokalizacja: GLIWICE
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez haj » 2005-08-06, 07:52

Jestem bardzo zadowolony z gry, a tym bardziej z wyniku. Swietna gra kilku zawodnikow zaowocowala cudownym rezultatem na poczatek 43. sezonu Bundesligi.

Najlepszy na boisku moim zdaniem byl Owen Hargreaves. Takiego zawodnika chcialbym widziec w kazdym meczu, a gdy tak bedzie - nie bedziemy musieli sie martwic o pozycje defensywnego pomocnika bo po prostu gral wspaniale.

Swietny wystep Olivera Kahna! Ten gosc ma juz 36 lat na karku a broni lepiej od niejednego dwudziesto-kilku latka w zyciowej formie!Piekna parasa po strzale Neuville, swietne sciagniecie z glowy po wrzutce Heinze i obrona dobitki bodajze Sverkosa. Swietnie, swienie, swietnie!

Takze jestem bardzo zadowolony z gry Roque Santa Cruza. Bardzo ambitny, chcial sie pokazac i to zrobil. Dochodzil do wielu sytuacji, czasem odbieral pilki, madrze rozciagal gre. Poprawmy tylko skutecznosc i mamy juz 3 bardzo dobrego napastnika. Szkoda slupka.

Równiez spodobala mi sie gra Roya, wiadomo bramki i moglo ich byc wiecej. Dzieki Roy ze jestes w Monachium!

Lucio - genialnie. Wszedzie byl - czy to atak czy obrona. Nawet jak gralismy w 10 to wybiegal dalej niz napastnicy. Wielkie brawa.

Tak samo slowa pochwaly naleza sie Demichleisowi oraz Sagnolowi, ktorzy pokazali sie w tym meczu z bardzo dobrej strony.

Mimo wszystko zawiodlem sie na Ismaelu. Nastepne mecze musza byc o niebo lepsze.

Ballack jakos niewidoczny. Mam nadzieje ze z kazda gra bedzie coraz lepszy bo chyba na razie odczuwa jeszcze trudy tych 2 tygodni ciezkich treningow :wink:

Ogolnie bylo bardzo dobrze 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez piotraldinho » 2005-08-06, 08:27

Akurat sie zdarzylo , ze moglem ogladac ten mnecz . I z tego co ja widzialem to mysle , ze najlepiej w Bayernie grał Hargreaves ! Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie . Nie tylko golem , ale był takze szybki , dobrze podawał i był ,,widoczny" na boisku .
Rzecz jasna duze pochwały dla Makaaya za dwa gole . Choc caly mecz jakos malo widoczny był . Szkoda ze jeszcze tej 3 bramki nie strzelil i wtedy bylby hattrick ...
Olli Kahn ronwiez na duze brawa zasługuje gdyz gdyby nie on to Bayern moglby ten mecz tylko zremisowac lub nawet przegrac . Swietne interwencje ktore zobaczylem w jego wykonaniu we wczorajszym meczu zapewniaja mnie , ze jest on jeszcze zdolny bronicv przez dlugi czas !
Rowniez ode mnie pochwały dla Roqe S. Cruza ! Co prawda nie wkykorzystal on rzadnej sytuacji bramkowej (według mnie miał 3) ale dobrze asystował przy 1 golu a takze był szybki i nie zle sie spisywał .
Widac natomiast , ze Salihamidzic jest juz coraz starszy :( . We wczorajszym meczu mi sie jego gra po prostu nie podobała .
Gladbach z wyniku nie moze byc wogole zadowolone bo mogło byc coprawda 4:0 dla Bayernu ale rownie dobrze przy duzym szczesciu mogl byc remis lub nawet 3 punkty dla Borussi .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez baymann9 » 2005-08-06, 09:31

Nie będe oryginalny piszšc, że Hargreaves, Kahn i Makaay to faktycznie najjasniejsze punkty wczorajszego wieczoru. Ja szczególnie ciesze się postawš Angilka, który w tym sezonie nie powinien byc juz tak dyskrminowany jak przed rokiem... Kahn powinien zamknšć buzie tym, którzy domagajš się jego odejœcia po MŒ06, a Makaay to po prostu Makaay 8)

Poza tym na pochwałe zasłuzyli Santa Cruz, Karimi i ...Jeremies :] Roque œwietnie wywišzywał się ze swoich zadań, ale on musi w końcu zaczšć strzelac bramki.... Karimi w drugiej odsłonie rozegral niezła partie. Dużo biegał. Wg mnie dzieki jego aktywnosci na całej długoœci boiska absencja Ismaela nie była widoczna. Ponadto zadziwił mnie swoja grš w defensywie (byłem pewny, ze to nie jego atrybut) i szybkš gra z klepki. Oby tak dalej. Bardzo się zdziwiłem, gdy na boisko miał wejœć Jeremies. Mimo to Jerry rozegrał najlepszy mecz od roku. Może coœ z niego jeszcze bedzie 8) Ismael pewnie dostenie minimum mecz kary. Sšdze, że Magath zastapi Francuza Demichelisem bšdŸ właœnie Jeremiesem. Może Jens zastpi Argentyńczyka na def. pom....
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 49s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez olli » 2005-08-06, 09:32

No cóż, wszystko według planu :) 3:0 w 10 to nie lada wyczyn. Bayern wreszcie pokazał ceche której brakowało nam w poprzednim sezonie (głównie w LM) czyli umiejętnoœci wygrywania meczy gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem :)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez Piecia » 2005-08-06, 09:40

No i pięknie! 3:0 i oby tak wygrywac przez cały sezon. Graliœmy do końca, i pomimo grania w 10 pokazaliœmy że jesteœmy Mistrzem. Brawo Roy! Brawo Owen! :mrgreen:

OLEEE FCB!!! :569:



Pozdrawiam
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez Rasenith » 2005-08-06, 10:01

Bardzo to wszystko ładnie wyglšdało na Allianz Arena. Conajmniej na jakieœ ważne spotkanie Ligi Mistrzów. Bayern zagrał bardzo mšdrze, szkoda tylko tejc zerwonej kartki dla Ismaela. Jeżeli jednak chodzi o grę w osłabieniu to Bawarczycy poradzili sobie z tym naprawdę bardzo dobrze. No i jeszcze Roy Makaay strzelił dwa wspaniałe gole podczas osłabienia w końcówce spotkania. Warto jednak przyznać ze i podania były naprawdę najwyższej klasy. Miło jest oglšdać tak grajšcy Bayern. Sšdzę że po tym co pokazali dzisiaj Bayern jest murowanym faworytem do obrony tytułu :)
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez Jaca_FCB » 2005-08-06, 10:24

Dobrze, że mam Polsat Sport i mogłem sobie na żywo oglšdać ten piękny mecz. Atmosfera jakš stwarza ten stadion plus cudowni kibice to naprawde jest jedna z najlepszych na stadionach piłkarskich na œwiecie.
Sam wczorajszy mecz również był bardzo ciekawy i widowiskowy. Bardzo dobra gra Hargreavsa i Sagnola, Santa Cruz również grał moim zdanie całkiem dobrze mimo tych zmarnowanych kilku sytuacji. Ogólnie cały team grał dobrze choć było jeszcze widać w niektórych momentach troche niezrozumienia czy niezgrania. Ale myœle, że to w kilku najbliższych tygodniach przyjdzie samo i będziemy mogli z powodzeniem rywalizować o największe laury w europejskiej piłce - w Lidze Mistrzów.
A Roy Makaay to klasa jest sama dla siebie, nie był zdyt widoczny w trakcie całego spotkania, ale wsytarczy jedna, dwie sytuacje i sam wygrywa mecz. To już taki typ piłkarza.

Brawo Bayern Munchen, trzymać tak dalej. :wink:

Pozdro...
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez Madafaker » 2005-08-06, 10:48

Oprawa,atmosfera,sam mecz godne mistrza. Rozczarował mnie Ballack...poza pyskówkami z sędziš nic nie pokazał.Odrobina szczęœcia i wynik mógł być dużo wyższy,choć trzeba oddać honor Borusii, iż momentami była równorzędnym przeciwnikiem.
Od 0-18 cm w 5.5 sekundy :-)
Madafaker
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2005-04-15, 18:00
Lokalizacja: Małopolska Rulez !!
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez Scholli » 2005-08-06, 11:58

baymann9:
Ismael pewnie dostenie minimum mecz kary
to była druga żółta, a nie "czysta" czerwona, więc nie może dostać innej kary jak jeden mecz...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez Siwucha » 2005-08-06, 12:28

Moim zdaniem gdyby nie Roy i Oli to moglibyœmy powiedzieć, ze mieliœmy sporo szczeœcia i nic wielkiego nie pokazaliœmy...Oli ratował nas, obrona tak sobie, parę razy piłkarze Gladbach przedostawali się na nasze pole karne jak chcieli, Ismael- zadna rewelacja, mi się osobiœcie nie podobał, Lucio- brak zgrania z Ismaelem widoczny, w II połowie zaczšł wymiatać na swoeim poziomie, obrona dawała się robić jak chciała i nie ma tu usprawiedliwienia dla dobrze grajšcego Sagnola (wejœcie Jansena i słupek: gdzie była reszta???)- jak by wyrównali to kto wiek jakby sie potoczył mecz.Ballack w ogóle nie widoczny, Demichelis i Owen- bardzo mi się podobali i wejœcie Jensa, Santa bardzo dobrze sobie radził wg mnie, byłem mile zaskoczony, no i niezawodny Roy...Wiem, ze wiele osób z tego forum ze mnš się nie zgodzi, ale nasi muszš się poprawic, bo za tydzień Bayer i tam nie będzie już łatwo, ba! smiem twierdzić ze w takiej formie jak woczraj to nie daję szans naszym gwiazom (obym się mylił). No i postawa sędziego- totalna klapa!!! Ja proponuję go do naszej Idei Ekstraklasy, i nastepna afera gotowa( ewidentna ręka Helvega i zadnego faulu Ismaela na Nevuillu). A Gladbach? Skleili całkiem niezłš paczkę z doœwiadczonych zawodników (Keller, Helveg, Jansen, Elber, Neville) i u siebie na pewno będa wygrywac
Siwucha
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2005-06-18, 16:50
Lokalizacja: Międzylesie/Wrocław
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez Jaca_FCB » 2005-08-06, 12:47

Spokojnie Siwucha, to był dopiero pierwszy ważny mecz w sezonie, nawet sam Magath przed meczem mówił żeby niespodziewać się jeszcze najwyższej formy, bo ona ma przyjœć dopiero we wrzeœniu na CL, a przecież wczoraj niegraliœmy Ÿle i dlatego myœle że nie ma obaw o grę Bayernu.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M`Gladbach 3:0

Postprzez haj » 2005-08-06, 12:53

Siwucha a po co "gdybac"? :roll:

Gdyby Ballack byl w swojej formie, jakby Schweinsteiger byl i jakby Makaay wykorzystal z Santa Cruzem wczensiejsze sytuacje do wynik oscylowalby w graniocach 6:0, 7:0 wiec nie ma sensu gdybac tylko mowic o tym co mialo miejsce...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości