[CL] PSG - Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-02, 17:04

Już za niecałe dwa tygodnie zaczynamy bój o 1/4 LM, naszym rywalem jak wiadomo PSG. Jako że to nasz najważniejszy mecz dotychczas pozwoliłem sobie założyć temat nieco wcześniej :D

W listopadzie losowanie wielu osobom wydawało się optymalne, byliśmy w wyśmienitej formie, bez kontuzji, z tamtej perspektywy dwumecz z Francuzami wydawał się emocjonujący, lecz do przejścia bez większych problemów. Cóż, potem nastąpił mundial i wszystko się pokiełbasiło. Mane doznał kontuzji, Hernandez zerwał więzadło, Neuer złamał nogę, a nasi kluczowi zawodnicy jak np Musiala, Sane czy Kimmich utracili formę.

Zarząd zrobił wszystko żeby zminimalizować straty wynikające z kontuzji zawodników, kupiliśmy Sommera, zakontraktowaliśmy Blinda i wypożyczylismy Cancelo, który dzień po podpisaniu kontraktu z pierwszym treningu z zespołem wyszedł w pierwszym składzie zaliczając asystę.

W 2023 rok weszliśmy kiepsko, 3 remisy w lidze w kiepskim stylu, wyglądaliśmy jak ospali, jakby nic nam się nie chciało. Iskierka nadziei na szybkie zmiany jest wczorajszy mecz pucharowy z Mainz, mimoza że rywal nie najwyższych lotów nasza gra wyglądała dobrze, widać było większe zaangażowanie i motywacje u chłopaków. Na to właśnie liczę, w LM zawsze graliśmy lepiej, odnajdywalismy dodatkowy power.

A co słychać w obozie rywala? PSG równie kiepsko weszło w rundę rewanżową, zaliczając 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz porażkę. Kadrowo również nie wyglądają dobrze; Kylian Mbappe, Marco Verratti, Presnel Kimpembe oraz Nordi Mukiele nie zagrają w pierwszym spotkaniu. Pod znakiem zapytania stoi rowniez występ: Neymara oraz Sergio Ramosa.

Biorąc pod uwagę niewiadomą jaką jest nasza forma 14 lutego mecz będzie emocjonujący. Liczę że przynajmniej nie przegramy, chociaż zwycięstwo także jest w naszym zasięgu.Mia San Mia!
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez dmagio » 2023-02-02, 21:33

Proszę,PSG jest żałosne i jak rok temu i dwa lata temu nie ogarniali tak teraz tym bardziej.Bayern na 100% awansuje.
Może z Realem bym się martwil,ale PSG? Tu nie będzie innego wyniku jak awans Bayernu.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2496
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 33m 34s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-02, 22:09

Zazdroszczę pewności, też chciałbym aż taką mieć, ale widząc wylewy naszej obrony w ostatnich meczach daleki jestem od takiego optymizmu. W meczach na takim poziomie jeden błąd może poważnie utrudnić sprawę. Jeśli np. szybko stracimy bramkę to zrobi się nerwowo. W ostatnich meczach było widać, że nienajlepiej radzimy sobie jesli rywal trafi pierwszy. Z drugiej strony PSG nie jest w stanie bronić się na takim poziomie jak nasi ostatni ligowi rywale przez cały mecz.

Myślę że źle nie będzie, ale nie określałbym sprawy awansu na pewniaka.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-02-02, 23:29

2-0 dla Bayernu w 1 meczu.
4-0 dla nas w rewanżu!
:twisted:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-03, 11:24

Co to się stało, że ja jako optymistą w sprawach związanych z Bayernem mam większe obawy niż Wy. Tym razem mogę się mylić, przyznam Wam rację po dwumeczu z ogromną przyjemnością :D
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-02-03, 12:07

Ja nie mam żadnej pewności, wszystko się może tu zdarzyć. Kontuzja Mbappe to dla nich problem, ale on pewnie zagra w rewanżu, a Manu i Lucas nie, Mane i Mazraoui pewnie też nie. Czyli to u nas jest większy problem, w zasadzie nie ma 3 zawodników, którzy byliby pewniakami do pierwszej 11. PSG jest w formie marnej, ale Bayern też. Żeby zaradzić to Julian znów ustawił 3 obrońców z uwzględnieniem niepewnego Pavarda i jakoś to działało przeciwko przeciętnemu rywalowi , ale czy to dobry pomysł na PSG? Ogólnie wydaje mi się, że Bayern jest mocniejszy i ma bardziej wyrównany skład patrząc na poszczególne pozycje (dzięki Brazzo w końcu mamy niespotykaną wręcz jak na Bayern głębię składu :!: ), ale dobrze wiemy, że Messi potrafi odwrócić losy spotkania jakąś akcją z dupy.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 12h 43m 42s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-03, 19:10

Wg Bildu Nagelsmann uważa, że kontuzja Mekambe jest zmyślona, w tajemnicy będzie on trenował i przygotowywał się do starcia z Bayernem :lol:
Jak myślicie, ma to jakąś raczej bytu? Mi się wydaje to niemożliwe, rytm meczowy i zgranie z zespołem jest zbyt ważne.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-02-03, 20:11

Nie wg Bildu, on to powiedział na konferencji. Na moje możliwe, były takie akcje w przeszłości. W czasach przed rozwiniętymi mediami społecznościowymi mam wrażenie było to nawet nie takie rzadkie, że zawodnik, który miał być na CL kontuzjowany nagle trafiał do wyjściowej 11. Pamiętam taką akcję z Del Piero chociażby.

Ale nie powiem, zdziwiłem się. Tak samo jak jego odpowiedzią, że darł się do Cancelo, żeby podał do Pavarda gdy ten zaliczył asystę. Julian się wił, że od tego jest żeby wskazywać rozwiązania, ale ma zaufanie do swoich zawodników i takie tam. Niech on może nie przeszkadza :D
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 12h 43m 42s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-02-09, 21:42

PSG przegrało wczoraj z Marsylią w Pucharze Francji i do tego Messi kontuzja. :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-02-11, 18:02

Monaco z Nubelem do przerwy dyma PSG 3-1. Paryż tylko z Nyeymarem. Messi i Mbappe poza składem.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-02-12, 13:17

Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Arti » 2023-02-12, 16:39

Bayern fun napisał(a):Wg Bildu Nagelsmann uważa, że kontuzja Mekambe jest zmyślona, w tajemnicy będzie on trenował i przygotowywał się do starcia z Bayernem :lol:
Jak myślicie, ma to jakąś raczej bytu? Mi się wydaje to niemożliwe, rytm meczowy i zgranie z zespołem jest zbyt ważne.


Podobno Mekambe wznowił dzisiaj treningi :D Zapowiadało się, że będą mocno osłabieni, a okazuje się, że zagra Francuz, Messi i Neymar. Nawet Kimpembe się wykurował po długiej przerwie i grał wczoraj kilkanaście minut.
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 820
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 15h 3m 33s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-12, 18:44

Trzęsą przed nami portkami, co się dziwić :P

Dla nich to są mecze sezonu, spokojnie mogło poświęcić te kilka meczu w ogórkowej Lidze Francuskiej żeby przygotować się na pełnej bombie do meczu z nami. Kilak meczy przegrali a i tak mają 5 punktów przewagi nad drugim miejscem.

Mecze będą dla nas bardzo trudne, PSG wyjdzie na pełnej mobilizacji, ostatnie wyniki nie mają żadnego znaczenia.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-14, 09:45

Już dziś mecz, emocje narastają, przynajmniej u mnie.
Nie mogę się doczekać meczu a czas mi się mega dłuży bo leżę rozyebany z gorączką i nie umiem spać dłużej niż godzinę :evil:

Mam nadzieję, że chłopaki dziś poprawią mi humor, ale im dłużej myślę o meczu tym kompletnie nie wiem czego się spodziewać. Wczoraj w nocy przy gorączce miałem sen o meczu, na początku PSG na nas siadzie i będą mieli dwie setki, których nie wykorzystają (jedną Neymar), a mniej więcej od 20 minuty się obudzimy i zaczniemy strzelać, skończymy z wynikiem 3:0 do przerwy. Biorę taki scenariusz w ciemno :D

Na pewno musimy uważać przy stałych fragmentach gry, raz że Messi jest mega groźny z bezpośrednich wolnych, dwa że Ramos to prawdziwy killer prze różnych. Musimy zagrać tak jak w drugim meczu z Barceloną, swoją piłkę tak żeby nie dać im dojść do głosu. Pocieszający jest fakt, że dużo lepiej gra nam się z drużynami ofensywnymi.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [CL] PSG - Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-02-14, 11:54

:⁠-D fascynują mnie te sny, kurde parę razy przed ważnymi meczami pojawiają się tu takie wpisy:⁠-⁠D

Za dużo mam na głowie żeby mnie nosiło przez cały dzień przez mecz który będzie o 21. A już w ogóle sny, abstrakcja też bym tak chciał:⁠-⁠D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5363
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 4h 50m 20s

Następna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości