[BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-18, 16:10

alien666 napisał(a):Inna sprawa, że Upamecano dał pretekst, minimalny, ale dał.


Z tym że pretekst będzie zawsze, piłka nożna to sport kontaktowy i na siłę zawsze będzie można coś odgwizdać.

alien666 napisał(a):Sędzia jest debilem, dał teraz żółtą Goretze a wcześniej czarnego oszczędził w takiej samej sytuacji.


:564:
To samo miałem pisać.

Mamy remis, uspokoić mecz, w drugiej połowie wprowadzić Musiale i Comana i na spokojnie próbować strzelić zwycięską bramkę. Musimy to wyszarpać!
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez norbi » 2023-02-18, 16:21

skąd oni wytrzasnęli tego Blinda ? Chłop jest jakieś kilka klas za słaby na rezerwowego :573:

btw Sane i Gnabry to ten sam poziom, niestety
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-02-18, 16:21

Blind to mi się nie widzi. Spowalnia akcje, gra tylko do tyłu, pojedynków też nie wygrywa.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-02-18, 16:54

Oj stracimy lidera po tej kolejce:⁠-⁠D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5364
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 5h 41m 50s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-02-18, 17:09

Blind zawsze był wolny, ale to myślący zawodnik, tylko raczej do środka, a nie na bok.

Ja uważam, że czerwona kartka dla Upa słuszna :D Przecież tu nie chodzi o siłę tylko o to, że Plea szedł na sam na sam, a Upa zamiast go gonić to go pacnął. Przecież w takich sytuacjach jest czerwona i nie ma w tym niczego dziwnego.

Czerwoną dałbym też Nagelsmannowi. Co za koleś, przecież nie możemy tych źrebaków pokonać od dawna, a on wystawia jakiś eksperymentalny skład jak na puchar kraju z 3 ligą.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 12m 15s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Arti » 2023-02-18, 17:12

Matifcb napisał(a):Oj stracimy lidera po tej kolejce:⁠-⁠D


Powiem więcej. Mam przeczucie, że w tym roku stracimy majstra. Kiedyś musi to naastąpić i sądzę, że nadchodzi ten moment. Tracimy masę punktów i widać, że nie notujemy żadnego progresu za Nagelsmanna.
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 820
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 15h 3m 51s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-02-18, 17:19

Julian dał dzisiaj dupy. Rotacja rotacją, ale nie w momencie kiedy mamy punkt przewagi w lidze, kilka zespołów za nami poczuło krew i gramy z rywalem z którym zazwyczaj nie idzie.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez norbi » 2023-02-18, 17:35

Widzę że kilka osób zwróciło już uwagę na Julka...

Ja nie rozumiem jak w tak ważnym meczu (swoją drogą przez rozdawnictwo punktów w ostatnim czasie w lidze teraz każde spotkanie jest arcyważne...) Julek wystawia skład jak na spotkanie towarzyskie... Jeżeli Bayern nie posiada w swoim składzie conajmniej 5 dobrych zawodników na ŚO to dlaczego on się tak upiera, w momencie gdy Upamecano dostaje kartkę powinien wstawić de Ligta (który jest liderem defensywy, co by nie mówić) i ściągnąć ten wóz z węglem Blinda... on ściąga Thomasa i praktycznie zmiernia formację która chciał grać z Gladbach :)

Mam nadzieję że Kahn z zarządem widzą co się dzieje, w klubie jest kilka nazwisk które powinny się nad sobą zastanowić.... Sane Gnabry to lenie do kwadratu (nie mówię że nie mają potencjału ale u tego trenera tego nie widać by ktoś szczególnie się wyróżniał swoją formą), Blind i Pavard w lato pożegnać, jeden powinien być na piłkarskiej emeryturze drugi chce grać w LE z Barceloną. No i sam Naglesmann coraz bardziej przypomina mi Guardiole, ale z jego upartego charakteru, co w moich oczach nie jest zaletą...

BTW uważam że Tel do wypożyczenia albo dać mu SZANSĘ a nie ostatnie minuty jak zazwyczaj. Dziś wszedł i widać że się starał dużo biegał i fajnie że strzelił gola. W przeciwieństwie do kilku zawodników pokazał że chce się pokazać i coś dać drużynie.

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, brawo dla Gladbach i zobaczymy czy kolejny raz rywale się zesr.ają na samą myśl że mogą wskoczyć na fotel lidera
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-18, 17:43

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy


Jak można napisać coś takiego po niesprawiedliwej czerwonej kartce w 8' minucie meczu? Czasami się zastanawiam co musiałoby się stać żeby niektórzy na tym forum przyznali że zostaliśmy oszukani i okradzeni (kolejny raz w tym sezonie)

Blind nam zawalił 2 bramki, gdyby nie sędzia i ten parodysta to spokojnie wygralibyśmy ten mecz. Szkoda.

Recit napisał(a):Ja uważam, że czerwona kartka dla Upa słuszna :D Przecież tu nie chodzi o siłę tylko o to, że Plea szedł na sam na sam, a Upa zamiast go gonić to go pacnął. Przecież w takich sytuacjach jest czerwona i nie ma w tym niczego dziwnego.


:lol: :lol: :lol:
Ta, teraz każdy kontakt to nagle faul? To nie przypadkiem ty się że mną klociles w temacie meczowym z Lipskiem, że faulu na Kimmichu nie było bo nie każdy kontakt z zawodnikiem to faul a rękami też się włączy o piłkę ? Skąd nagle taka zmiana zdania ?
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Gabo Gabi » 2023-02-18, 17:43

Bayern w Bundes i w LM w tym sezonie to dwie różne drużyny, jeśli w LM pokażą klasę to w jeden w sezon bez Mistrza tragedią nie będzie. A i tak do utraty Mistrza droga daleka, bo nie wierzę, że Union i BvB nie stracą punktów ani razu. Ofc my też stracić możemy XDDDDD ale coś mi się wydaje, że na ligę będzie teraz maksymalne spięcie dupy i koniec końców, rzutem na taśmę tę paterę zdobędziemy
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-02-18, 17:45

A właśnie że znowu pokażemy jaka ta.liga jest dla nas śmieszna. Potrafimy punktya i tak konkurencja straci ich więcej.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5364
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 5h 41m 50s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-02-18, 17:48

Arti napisał(a):
Powiem więcej. Mam przeczucie, że w tym roku stracimy majstra. Kiedyś musi to naastąpić i sądzę, że nadchodzi ten moment. Tracimy masę punktów i widać, że nie notujemy żadnego progresu za Nagelsmanna.


Oby nie bo to będzie katastrofa, będzie (cenzura) jak to lewy nie ciągnął Bayernu i bez niego nie znaczymy nic. Co jak co ale w tym sezonie musimy wycisnąć majstra.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-02-18, 17:51

Nie, chyba nie ja, mnie tam wkurzał flop Kimmicha.

Z czerwoną dla Upa to jestem przekonany, że gdyby to dotyczyło rywali to też byłyby głosy, że słuszna, bo szedł sam na sam. Taki relatywizm kibicowski.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 12m 15s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-02-18, 17:53

Bayern fun napisał(a):
Arti napisał(a):
Powiem więcej. Mam przeczucie, że w tym roku stracimy majstra. Kiedyś musi to naastąpić i sądzę, że nadchodzi ten moment. Tracimy masę punktów i widać, że nie notujemy żadnego progresu za Nagelsmanna.


Oby nie bo to będzie katastrofa, będzie (cenzura) jak to lewy nie ciągnął Bayernu i bez niego nie znaczymy nic. Co jak co ale w tym sezonie musimy wycisnąć majstra.

No Lewy to w tym wypadku jest argument za zdobyciem Mistrzostwa! :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [BL] Borussia M’Gladbach vs FC Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-02-18, 18:03

Dla zakompleksionych kibiców na pewno.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5364
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 5h 41m 50s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości