[LM] Bayern Monachium - Manchester City

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Gabo Gabi » 2023-04-19, 22:25

Bayern fun napisał(a):Nie no, odstawienie Goretzki bo ma chwilowy zjazd to idiotyzm


Jak to, przecież ten mecz pokazał, kto nigdy już nie powinien zakładać koszulki Bayernu :lol: :lol: :lol:


Ehhhhh kiedyś to było, za Juppa panie to byśmy im 5 bramek do przerwy wpakowali. Kiedyś to była walka, zaangażowanie, umiejętności, teraz to za dużo tych gwiazd, w dodatku czarnoskórych . Gdzie są prawdziwi Niemcy? :cry:

Na miejscu zarządu podałbym się do dimisjii. Oj czarno widzę nasza przyszłość, to chyba koniec Bayernu jako piłkarskiej potęgi...


A tak w ogóle to wszystko wina Guardioli
Ostatnio edytowano 2023-04-19, 22:30 przez Gabo Gabi, łącznie edytowano 1 raz
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Matifcb » 2023-04-19, 22:30

chyba nie zrozumieliscie ja nie chce zeby Baja nagle wydawal kase bo tego nigdy nie zrobia to jest pewne jak (cenzura) disco polowca Bayer fulla. Mnie rozwala jak przez dwumeczem padaly posty ze gladziutko ich pojedziemy bo to zbitego pilkarzy a nie druzyna :D no i wyszlo jak zawsze. Gen frajerstwa nas nie odpuszcza. Juz pozapominaliscie jak to jeden z drugim pisal swoje sny jakie mial :D wylaczenie Halanda jakies niestworzone historie:D 2 tygodnie i zawalone dwie korony w beznadziejnym stylu bo do tego mozna sie przyczepic styl w jakim nas ograli w tych dwoch meczach, zagrali level wyzej jak nie dwa - z przodu strzelali a z tylu twardo bronili. U nas za to z przodu nic za to obrona wysmienicie:D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5365
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 5h 54m 26s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Gabo Gabi » 2023-04-19, 22:32

Naucz się stosować znaki interpunkcyjne, to może wtedy będziemy rozumieć o czym piszesz.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez alien666 » 2023-04-19, 22:33

Matifcb napisał(a):chyba nie zrozumieliscie ja nie chce zeby Baja nagle wydawal kase bo tego nigdy nie zrobia to jest pewne jak (cenzura) disco polowca Bayer fulla. Mnie rozwala jak przez dwumeczem padaly posty ze gladziutko ich pojedziemy bo to zbitego pilkarzy a nie druzyna :D no i wyszlo jak zawsze. Gen frajerstwa nas nie odpuszcza. Juz pozapominaliscie jak to jeden z drugim pisal swoje sny jakie mial :D wylaczenie Halanda jakies niestworzone historie:D 2 tygodnie i zawalone dwie korony w beznadziejnym stylu bo do tego mozna sie przyczepic styl w jakim nas ograli w tych dwoch meczach, zagrali level wyzej jak nie dwa - z przodu strzelali a z tylu twardo bronili. U nas za to z przodu nic za to obrona wysmienicie:D

Mati, odpuść. Każdy ma prawo marzyć o rzeczach niemożliwych!
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez baymann9 » 2023-04-19, 22:34

Większość piłkarzy jest w słabej formie i tyle. Może to kwestia Nagelsmanna. Może mundialu. Pewnie i tego, i tego.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 53s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Bayern fun » 2023-04-19, 22:38

Dajcie matiemu pobiadolić, czekał na to okrągły rok.
Opluwanie, wyśmiewanie i malkontenctwo to jego sens istnienia, oczywiście tylko odnośnie "swoich".

Przegraliśmy z najlepszą obecnie drużyna w Europiez oddając im dwa gole po błędach indywidualnych. Zdarza się.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez alien666 » 2023-04-19, 22:43

Bayern fun napisał(a):Dajcie matiemu pobiadolić, czekał na to okrągły rok.
Opluwanie, wyśmiewanie i malkontenctwo to jego sens istnienia, oczywiście tylko odnośnie "swoich".

Te Twoje dywagacje nic ne wnoszą do dyskusji.
Z drugiej strony każdy ma prawo do swojego zdania. Nawet Mati! :twisted:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Gabo Gabi » 2023-04-19, 22:46

Trzymam kciuki za Real, nie chcę aby petrokluby odnosiły sukcesy :569: wystarczy, że LM dwukrotnie wygrał klub zbudowany hajsem sługusa Putina
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez alien666 » 2023-04-19, 22:51

Gabo Gabi napisał(a):Trzymam kciuki za Real, nie chcę aby petrokluby odnosiły sukcesy :569: wystarczy, że LM dwukrotnie wygrał klub zbudowany hajsem sługusa Putina

Ojoj, jest Ci na pewno lepiej, że wiesz kto jet sprawcom całego zła!
Żeby było jasne, to nie nasza wojna i nie my ją zaczęliśmy!
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Matifcb » 2023-04-19, 22:52

a co to tylko nasi pilkarze byli na mundialu? bo z tego co kojarze to Niemcy szybko odpoczywali:D Chyba ze Upa sie mundialem zmeczyl choc w bundeslidze tego nie pokazywal albo w meczach ze smiesznymi barcelonami. Skupilbym sie na sobie na klubie. Kadra Realu czy MC tez jezdzila na mundial. a PL jest nieporownywalnie ciezsza niz bundespseudoliga.

PS . Dzieki za pozwolenie szefie ze moge pisac:D Ty bedziesz dumny chodzil bo zatrzymalismy przeciez wielkiego Norwega i na szczescie mamy 30 mln w kieszeni za 34 latka niepotrzebnego:D A w styczniu usiedziec nie mogles jaki kosmos w glowie miales, jak dopielismy Cancelo:D jaki to blad Pepika bo koles worek asysyt robi a tu znowu zderzenie z rzeczywistoscia - nic u nas nie gra. Ty mi o jakims opluwaniu mowisz czy wysmiewaniu :). Dla CIebie zawsze ruch Bayernu bedzie komentowany jako sukces np sciagniecie najwiekszej gwiazdy biundesligi i swietny transfer Mane a koles potrzebowal pol roku, zeby sie nauczy jak nie spalic akcji i to glownie dlatego ze siedzi na lawce:)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5365
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 5h 54m 26s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez alien666 » 2023-04-19, 22:56

A chu@!
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Bayern fun » 2023-04-19, 22:58

Najgorszy typ człowieka, ekspert po fakcie :lol:
Wygodnie jest teraz pisać z pozycji frajera, który tylko czeka z fotela żeby coś wytknąć czy wypomnieć. Taki właśnie jestes, jak wygramy to coś tam przebakniesz że rywal słabiutki, ale jak przegramy to mało monitora nie zaplujesz, będziesz się tym dwumeczem podniecał do przyszłego kwietnia.

Nikt nie mówił, ze Mane to świetny transfer, głosy w twojej głowie nie piszą na forum.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Kubik » 2023-04-19, 23:04

Bayern fun napisał(a):Najgorszy typ człowieka, ekspert po fakcie :lol:
Wygodnie jest teraz pisać z pozycji frajera, który tylko czeka z fotela żeby coś wytknąć czy wypomnieć. Taki właśnie jestes, jak wygramy to coś tam przebakniesz że rywal słabiutki, ale jak przegramy to mało monitora nie zaplujesz, będziesz się tym dwumeczem podniecał do przyszłego kwietnia.

Nikt nie mówił, ze Mane to świetny transfer, głosy w twojej głowie nie piszą na forum.


Kiedyś się śmiałem z Twojego nicka, ale dziś trzymam Twoją strone :) Jebać malkontentów.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Bayern fun » 2023-04-19, 23:06

Cóż, kiedyś wydawało mi się to zabawną grą słów, jak widać społeczeństwo nie gotowe na moje poczucie humoru sprzed 15 lat :D
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [LM] Bayern Monachium - Manchester City

Postprzez Matifcb » 2023-04-19, 23:08

Niektórym nie wystarczy wygranie ligi, chcą czegoś więcej od tak topowej drużyny. Tak będę narzekał, że nie ma 9tki a drugi będzie się cieszył bo teraz będziemy bez 9tki nieprzewidywalni:⁠-⁠D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5365
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 5h 54m 26s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości