[CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez alien666 » 2023-11-08, 13:38

O 21:00 zagramy na Allianz 4 mecz w grupie LM w tym sezonie. Jeżeli go wygramy to mamy pewny awans do fazy pucharowej. Galatasaray postawiło się nam u siebie 2 tygodnie temu i mecz do 65-70 min. nie wyglądał zbyt dobrze. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie inaczej. U nas na pewno nie zagra De Light i Guerreiro (super transfer jak na razie). W środku pewnie zobaczymy Kimmicha, który w lidze ma przerwę.
Obstawiam 2-0.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez grejfrut » 2023-11-08, 16:27

Nie sądzę, aby rywal sprawił nam jakieś wielkie problemy. Fajnie, że Galata gra ofensywny futbol, więc będzie na co popatrzeć :)
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez Bayern fun » 2023-11-08, 16:37

Nie widzę takiej możliwości, żeby dziś zaskoczyli nas tak jak u siebie. Turcy są mocno na swoim obiekcie gdzie kibice robią kolosalną robotę. Prognozuję dzisiaj spokojniejszy mecz bez większej historii i problemów. Za to bardzo ciekawie będzie w Kopenhadze, mysle że gospodarze nie przegrają dziś z United i mocno skomplikują im sprawę wyjścia z grupy.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez Bayern fun » 2023-11-08, 21:56

Oby u Jamala to nie było nic poważnego. Dobrze że za tydzień przerwa na repke to sobie odpocznie i dojdzie do siebie.

Sane dziś tragiczny, mógł mieć już spokojnie dwie bramki. Szkoda bo grałoby nam się dużo łatwiej.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez alien666 » 2023-11-08, 23:33

Jestem mocno rozczarowany naszą postawą w końcówce. Mam wrażenie, że byliśmy bardzo mocno obesrani, że możemy stracić punkty. Było widać bojaźń, mnóstwo niedokładności i brak kogoś kto by to poukładał. Mocno niepokojące, bo ten mecz o niczym nie decydował.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez grejfrut » 2023-11-09, 09:17

Chyba wyszło zmęczenie dużą ilością spotkań. Wszyscy zagrali sporo poniżej normy, mecz w na SIP jednak sporo nas kosztował. Nawet Kane zagrał średnie zawody. Wiadomo, że finalnie strzelił dwie bramki, w sumie tak się poznaje wielkich napastników. Nie gra niczego specjalnego, ale wkulał balon do siatki i są 3 pkt :) Poza tym Anglik nie był już tym samym, imponującym graczem co w sobotę. Nie strzelił na pustą bramkę, może nie była to idealna sytuacja, ale powinien to wepchnąć. Miał dużo niedokładnych podań. W meczu z BvB imponował prostopadłymi zagraniami, wczoraj wszystko szło źle. Tomek też śnięty, miał piłkę na 3-0, a potem źle zagrał, co dało początek akcji na 2-1.

Ogólnie może być zadowolonym. 3 pkt są, 1 miejsce w grupie też, hajs za wygrany mecz także. Ciekawe co z Jamalem, ale chyba tragedii nie będzie, bo nie wyglądało to źle, jakby asekuracyjnie chciał zejść.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez Matifcb » 2023-11-09, 10:39

Początek sezonu a oni już zmęczeni? Bayern gra swoje od lat, jak nie trzeba to jak najmniejszym nakładem energii przebrnąć wszystko. Nie muszą się spinać co tydzień zwłaszcza na jakiś kebabów u siebie to grają na pół gwizdka. Przyjdzie mecz gdzie trzeba się spiąć i wygląda to inaczej. Od lat to widać przecież. Stąd nasze wtopy zdarzają się z raczej kiepskimi drużynami.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5363
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 4h 50m 20s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez grejfrut » 2023-11-09, 12:26

Ja mam nadzieję, że po prostu budujemy formę na wiosnę. Za JN wyglądało to odwrotnie, dominowaliśmy jesienią okrutnie, futbol totalny. A wiosną się rozkraczaliśmy jak panienki. Aktualnie gramy nieco podobnie jak za JH cz HF. Wyniki są, czasem się pomęczymy, czasem zagramy futbol totalny. Wahania muszą być, ważne aby trener miał na wiosnę i potrafił przygotować zespół. I tutaj TT przebija JN, bo robił to już wielokrotnie, a JN zbytnio nie doświadczył takiego zadania. Grał głównie w BL tylko i niewiele w LM. W lidze wiadomo, że każde punkty są tak samo ważne, nie ważne czy pik masz jesienią czy wiosną. W Pucharach jest inna gra, musisz mieć pik wiosną, aby wygrać. Co z tego, że Baja już ma prawie 40 meczy bez porażki w fazie grupowej LM, jak finalnie dało nam to jednego uszatka? Po nic mi taki rekord, wolałbym z 2 czy 3 uszatki 8)
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez mancipium » 2023-11-15, 19:47

Matifcb napisał(a):Początek sezonu a oni już zmęczeni? Bayern gra swoje od lat, jak nie trzeba to jak najmniejszym nakładem energii przebrnąć wszystko. Nie muszą się spinać co tydzień zwłaszcza na jakiś kebabów u siebie to grają na pół gwizdka. Przyjdzie mecz gdzie trzeba się spiąć i wygląda to inaczej. Od lat to widać przecież. Stąd nasze wtopy zdarzają się z raczej kiepskimi drużynami.


Mam wrażenie, że ławkę mamy najkrótszą od dawna.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [CL] FC Bayern Monachium - Galatasaray

Postprzez alien666 » 2023-11-15, 20:54

mancipium napisał(a):
Matifcb napisał(a):Początek sezonu a oni już zmęczeni? Bayern gra swoje od lat, jak nie trzeba to jak najmniejszym nakładem energii przebrnąć wszystko. Nie muszą się spinać co tydzień zwłaszcza na jakiś kebabów u siebie to grają na pół gwizdka. Przyjdzie mecz gdzie trzeba się spiąć i wygląda to inaczej. Od lat to widać przecież. Stąd nasze wtopy zdarzają się z raczej kiepskimi drużynami.


Mam wrażenie, że ławkę mamy najkrótszą od dawna.

Przesadzasz mamy Sarra! :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s


Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości