[BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Lmollu » 2005-08-12, 11:11

olli napisał(a):Ja jestem ciekawy jak ustawiona będzie linia obrony bez Ismaela :o Sagnol - Lucio - Ottl - Hargreaves ?


Stawiam raczej na Sagnol-Lucio-Demichelis-Lizarazu. Liza zrobil na mnie ogromne wrazenie w meczu z Legiš. Na defensywnego pomocnika zagra Hargreaves, moze Karimi. Ofensywny to oczywiscie Ballack, skrzydla Deisler i Salihamidzic lub Deisler i Karimi. Atak Makaay i Santa Cruz lub Pizarro.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Firo » 2005-08-12, 12:36

Lmollu napisał(a):
olli napisał(a):Ja jestem ciekawy jak ustawiona będzie linia obrony bez Ismaela :o Sagnol - Lucio - Ottl - Hargreaves ?


Stawiam raczej na Sagnol-Lucio-Demichelis-Lizarazu. Liza zrobil na mnie ogromne wrazenie w meczu z Legiš. Na defensywnego pomocnika zagra Hargreaves, moze Karimi. Ofensywny to oczywiscie Ballack, skrzydla Deisler i Salihamidzic lub Deisler i Karimi. Atak Makaay i Santa Cruz lub Pizarro.


Karimi na def. znowu zagra kiche :roll: Nie wiem dlaczego Magath nie da mu pograc chociazby na skrzydle lub przed Ballackiem.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Piecia » 2005-08-12, 13:00

Przydałoby się wywalczyć 3 punkty, ale najbardziej mi jest szkoda tego że Schweinsteiger nie zagra. Wielka szkoda. :?
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Lmollu » 2005-08-12, 13:22

Firo napisał(a):
Lmollu napisał(a):
olli napisał(a):Ja jestem ciekawy jak ustawiona będzie linia obrony bez Ismaela :o Sagnol - Lucio - Ottl - Hargreaves ?


Stawiam raczej na Sagnol-Lucio-Demichelis-Lizarazu. Liza zrobil na mnie ogromne wrazenie w meczu z Legiš. Na defensywnego pomocnika zagra Hargreaves, moze Karimi. Ofensywny to oczywiscie Ballack, skrzydla Deisler i Salihamidzic lub Deisler i Karimi. Atak Makaay i Santa Cruz lub Pizarro.


Karimi na def. znowu zagra kiche :roll: Nie wiem dlaczego Magath nie da mu pograc chociazby na skrzydle lub przed Ballackiem.


Oczywiscie, ze Ali na pozycji defensywnego nie jest w stanie wykorzystac swojego calego potencjalu, ale skoro jest tam miejsce to moze tam grac, bo z tego co na razie zobaczylem to dobrze wychodzi mu gra w destrukcji.

P.S. Widze, ze Firo to moja "bratnia dusza", jesli chodzi o Karimiego :D :564:
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Grzechoo » 2005-08-12, 13:24

Nie wazne kto zagra - liczy się tylko zwycięstwo! ;)
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Kociol » 2005-08-13, 12:14

Już za dwie godzinki ważny mecz. Licze na zwyciestwo, ale bedzie ono bardzo trudne do zdobycia. Liczę, że powtorzymy czyn sprzed dwóch lat gdzie na BayArena zwyciezylismy w rundzie wiosennej 3-1.

Z niecierpliwoscia czekam na ten mecz, nie mam jednak Polsatu Sport, ale szukam nadal meczu w internecie;)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Piecia » 2005-08-13, 13:24

Kocioł, jak znajdziesz meczyk w internecie to daj znać, w końcu lepiej coœ widzieć :wink:
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Kociol » 2005-08-13, 13:48

MECZ W INTERNECIE:

http://www.tvmix.net/evento1867.html

Sam niewiem jeszcze jak to odpalic, wiec sie nie pytajcie, kombinujcie sami:)

edit:
Nie działa mi to, jestem poswiecony radiu :)

Po 40 minutach gry FC Bayern Monachium na BayArena w Leverkusen prowadzi z Bayerem 04.

Gole dla FC Bayernu Monachium zdobyli Michael Ballack oraz Roy Makaay. Prowadzenie już w 3 minucie przepięknym uderzeniem z dystansu uzyskał Ballack, a w 11 minucie na 2:0 podwyższył Makaay po wspaniałym podaniu Karimiego.

Bayer 04 gola kontaktowego zdobył w 32 minucie meczu po bramce Berbatowa z rzutu karnego. Faulował Bixente Lizarazu. W 37 minucie wynik meczu na 3:1 podwyższył Ali Karimi!
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez haj » 2005-08-13, 15:20

Swietna polowa Karimiego 8) bylem do goscia troche sceptycznie nastawiony - ale jestem bardzo mile zaskoczony jego postawa. Oby tak dalej a miejsce w skaldzie Bayernu czeka 8)

czeakmy na II polowe :wink:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez killy » 2005-08-13, 15:26

Jezeli obecna forma wg Magatha nie jest jeszcze forma szczytowa :shock: , to boje sie pomyslec jak Bayern zacznie grac na maxa----->niech sie Chelsea i inne milany boja :twisted:

co do meczu to Bayern z zadziwiajaca latwoscia stwarza sobie sytuacje bramkowe, karnego wg mni nie bylo ale jak wiadomo Merk ostatnimi czasy czesto sie myli

obstawiam wynik 2:5 :D
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez piotraldinho » 2005-08-13, 16:18

No widze , ze sie Bayern rozstrzelał , a wszczególnoœci Makaay ! Meczu niestety nie miałem okazji oglšdać i moze sie na jakies skroty z bramkami załapie :wink: . Cieszy wynik i z tego co czytam dobra gra Bayernu . Byc moze Bayern jest w tym roku w takiej formie , ze powalczy nawet o Lige Msitrzow . nie mialbym nic przeciwko gdyby walka o zwyciestwo w CL toczyła sie miedzy Barcelona i Bayernem :wink: . Mecz sie co prawda nie skonczyl ale wynik w ciagu 5 minut juz sie raczej nie zmieni wiec daje juz komenta :P :wink: .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Rasenith » 2005-08-13, 16:26

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Bayernu. FCB grali bardzo ładnš dla oka piłkę, widac było sporš różnicę klas między zespołami. Szkoda tego momentu rozluŸnienia kiedy Bayern prowadził już 2:0. Raz uratowała nas poprzeczka. Drugi raz w ostatniej chwili udało się oddalić niebespoeczeństwo. No i póŸniej ten karny zamieniony w golu. Na szczęœcie Bayern szybko odpowiedział. Gol na 3:1 to majstersztyk. Œwietne podanie z wolnego do Demichelisa, ten głowš do Karimiego, a on mimo ze skiksował to wpakował piłkę do bramki. Fajnie że udało mu się zdobyć pierwszego gola w Bundeslidze. Ogólnie Irańczyk zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Był aktywny na boisku i kręcił aptekarzami jak chciał. Co do Makaaya to wiadomo. Klasa œwiatowa już pięć goli w zaledwie dwóch meczach. Ogónie rzecz biorać podobała mi sie gra całego zespołu. Szkoda tej bramki na 5:2 ale to tylko szczegół :). Bayern gra naprawdę bardzo ładnš piłkę. To co pokazał w pierwszych dwóch spotkaniach utiwerdza mnie w fakcie że to FCB a nie inny klub zdetronizuje całš Bundesligę.
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Tomachawek » 2005-08-13, 16:28

super mecz :-) Bayern jest the best !!! Karimi tez !!! ale super to jest mega rewanz !!! ale jestem szczesliwy, wszyscy zagrali super a szczegolnie nasza obrona zagrala dobrze i pewnie Brawo !!!
Tomachawek
 

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Max » 2005-08-13, 16:30

brawo barwo barwo barwo bawro BAYEERN :D :shock:
spodziewalem sie wygranej ale to co zobaczylem przeroslo moje oczekiwania
super ballack extra makaay wspaniale karimi (szkoda ze jeszcze nie jest gotowy na pelne 90min) mistrzostwo bedzie nasze :mrgreen:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez haj » 2005-08-13, 16:32

Swietnie, swietnie :)

Najbardziej na wyroznienie zasluguja Karimi oraz Makaay. Aliego chwalielm wczesniej, wiec teraz pare slow na temat Roya...

Cudowne wykonczenie akcji w pierwszym golu - po prostu poezja pilki noznej. To nie jest czlowiek - to jest fenomen. Po protus brask mi slow okreslajacych jego wielkosc...

Bayern gra coraz lepiej (ale czy mozna grac jeszcze lepiej niz teraZ?) i mam nadzieje ze taka forma utrzyma sie jak najdluzej.

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości