[BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Grzechoo » 2005-08-13, 16:46

LEVERKUSEN NA KOLANACH!! Oto przykład, jak Bayern potrafi się mœcić :D Kapitalny mecz Roya Makaaya i hat-trick(po bramce strzelonej przez Ballacka pomyœlałem, że fajnie byłoby jakby Roy strzelił 3 bramki :D). Bayern pokazał dzisiaj pokaz skutecznej gry! Oby tak dalej, a o mistrzostwo nie będzie trudno!
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Lmollu » 2005-08-13, 17:15

Jak wszystko co mialem do napisania napisalem w relacji :D Wypada tylko pochwalic Karimiego i Makaaya, ktorzy rozegrali znakomite spotkanie! Ali jest dla mnie niesamowitym pilkarzem. Rozegral dwa mecze w Bundeslidze, a juz zrobil na mnie ogromne wrazenie i potwierdzil moje przypuszczenia, co do jego umiejetnosci. Nawet nie chce myslec jak on bedzie gral, kiedy juz pozna Bundeslige :D A Roy to jest Roy, snajper doskonaly, o czym wiemy juz od dawna. W pierwszej polowie podobala mi sie gra Ballacka, w drugiej troche spuscil z tonu. Ogolnie caly zespol zasluzyl na wielkie brawa. Jesli mialbym wskazac najslabszego w naszych szeregach to wskazalbym niestety znow na Santa Cruza :? Roque zagral dobry mecz z Gladbach, ale z Leverkusen zagral przecietnie.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Piecia » 2005-08-13, 18:28

Pięknie, zrewanżowaliœmy się Aspirynkom za przegranš w poprzednim sezonie. Taa 5:2 spory wynik i cieszy hattriczek Roy'a, no i oczywiœcie gra Karimiego. Szkoda tej 2 bramki straconej, ale zawsze to spory wynik. Hejaaaa FCB !!!! :D
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Swatek » 2005-08-13, 18:36

Osobiscie nie jest mi dane ogladnie meczy Bayernu w TV. Nie mam takiej mozliwosci ale po tym co czytalem na forum i w relacji Lmolla napadam optymizmem. Wynik 2-5 nie jest takim sobie rezultatem, i to w dodatku na wyjezdzie, z takim przeciwnikiem, a takze po takim okresie przygotowawczym. Bayern po meczacych treningach silowych prezentuje sie bardzo swiezo na boisku, nie widac juz za bardzo zmeczenia. Naprawde brawo dla pilkarzy. Z niecierpliwoscia czekam na bramki z tego spotkania.

Cieszy mnie fakt, ze Karimi, pilkarz ktorego przed sezonem czesc fanow nie darzyla sympatia, nie wierzyla w jego umiejetnosci rozgrywa tak dobre mecze. Tak jak pisalem wczesniej, ze ocenie tego pilkarza po meczach w Bundeslidze i moge narazie napisac, ze to: dobry transfer.

Roy Makaay rozstrzelal sie na dobre i oby tak dalej. Uwazam z cala pewnoscia, ze w tym sezonie korona strzelcow pojdzie do Holendra. Nalezy mu sie to. Nie udawalo sie w poprzednich sezonach, gdyz nie mogl od poczatku grac. Teraz wydaje sie bardzo mocny, co potwierdzaja dzisiejsze 3 bramki.
"Life is simple, you make choices and don't you look back"
Swatek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 188
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-27, 15:55
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Kociol » 2005-08-13, 18:44

No i rozpoczęliœmy pięknie sezon. Uważam nadal i wierzę, że dokonamy czegoœ nieprawdopodobnego, czyli zwyciestwa w wszystkich 34 kolejkach! Już dwa zwyciestwa mamy za soba, ale dzisiejsze utkwi w moim sercu napewno na dłużej. Zwycięstwo 5-2 z "Aptekarzami" z którymi w tamtym sezonie dostaliœmy 1-4. Widać, że srogi rewanż sprawiliœmy zawodnikom z BayArena, a szczegolnie Krzynowkowi ktory wierzył, że dzieki Legii wygrajš. To nam Legia pomogła 8) . Na szczegolna pochwałe należy gra Makaaya oraz Ali Karimiego. Również Ballack, Lucio i Ze Roberto całkiem fajne mieli akcje i udział przy bramkach. Cieszyć się należy z Hat-Tricka Roya oraz bramki Aliego. Jeżeli tak gramy po drugim meczu Bundesligi to w obecnym sezonie Champions League możemy się naprawdę, ... a naprawdę wykazać i podbić Europę!

Nie popadał w hurooptymizm, bo każdy mecz jest inny, jednak z tak klasowym rywalem dzisiejszy rezultat dał napewno wielu kibicom do myœlenia, może zostać własnie kibicem FC Bayernu? i dołšczyć do naszej rzeszy :)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez DamKam » 2005-08-13, 20:27

Super, super i jeszcze raz super :D
Spodziewalem sie bardzo ciezkiego meczu i dosc wyrownanej gry a tu prosze: POGROM :!:
Stawialem nawet na remis ale juz po pierwszych 10 minutach wiedzialem ze bedzie zwyciestwo :lol:
Fenomenalny mecz rozegral Roy Makaay ktory po raz kolejny pokazal ze wystarczy mu dobrze dograc a on zamieni to na bramke :D On jest po prostu super :!:
Bardzo dobrze zagral rowniez Ballack... pierwsza bramka po prostu miodzio :D
Co tu duzo mowic: OBY TAK DALEJ 8)
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Master_Marcin » 2005-08-13, 20:53

Co tu dużo mówić - prawdziwy pogrom !!:D W sumie przed meczem typowałem, że będzie to trudne spotkanie i Bayern wygra je minimalnie 1:2... Cóż, cieszę się, że czsami się mylę (ale za to jak pozytywnie ^^) :D. Odnoœnie samego spotkania (które jak większoœć oglšdałem na Polsacie Sport :P) - Bayern był w kazdym elemencie gry drużynš 2 klasy lepszš od Bayeru... Bawarczycy wyszli na boisko bardzo skoncentrowani i co się okazało ?? Że po 11 minutach koncentracja się skończyła, bo zaszokowali wszystkich bramkami Ballacka i Makaaya :D. W sumie to nie pochwalam takiego lekceważenia przeciwnika, gdyż może się to bardzo Ÿle skończyć (finał Ligi Mistrzów 99'...) jednak tym byliœmy zdecydowanie poza zasięgiem Leverkusen pomimo utraty 2 bramek.
Najlepszymi zawodnikami na boisku byli Makaay (chyba nie muszę tłumaczyć :P), Ballack, który rozegrał pierwsze dobre spotkanie po Pucharze Konfederacji i w końcu strzelił gola, Karimi, który znakomicie dryblował, strzelił gola, a także miał asystę przy bramce Makaaya na 2:0 oraz Lucio, który znakomicie (jak zawsze:P) wraz z Demichelisem czyœcili przedpole bramki Kahna :). Cóż, wystarczy mieć nadzieję, że Bayern utrzyma przynajmniej takš, a może nawet wyższš (SIC!) jak twierdzi Magath formę do końca sezonu :D.

[shadow=red]BRAWO FC BAYERN !! [/shadow]:D
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Luke » 2005-08-13, 21:14

No i swietnie :D

Ja jako kibic Bayernu nie oczekiwalem od nich nie mniej nie wiecej tylko kontynuacji tego co robili pod koniec zeszlego sezonu i nie zostalem zawiedziony, wygralismy absolutnie zasluzenie a Bawarczycy nie stracili nic ze swojej wysokniej dyspozycji przez przerwe wakacyjna oby tak dalej :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Kaioken » 2005-08-13, 21:17

kocioł troche przesadzasz ... bym był szczęœliwy gdyby nie przegrali żadnego =)
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez olli » 2005-08-13, 22:35

No cóż, deklasacja 8) Makaay potwierdził klase œwiatowš, Ballack także ładnie grał. Podobał mi sie Ottl, który mimo debiutu w bundeslidze grał bez najmniejszych kompleksów. Reszta zagrała przyzwoicie (na wyróżnienie zasługuje także Willy Sagnol) :D Sšdzę że Bayern jest w znakomitej formie i powinien nie przegrać do conajmniej 7 kolejki :-P
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Firo » 2005-08-13, 22:57

Meczu nie widzialem , ogladne dopiero torrenta ale z tego co czytam to Bayern naprawde musial zagrac dobrze. Liczy sie zwyciestwo , ale 2-5 napewno wplynie na psychike Bayernu jak i rywali :D Tym bardziej sie ciesze ze Karimi ktory w pierwszym meczu nie pokazal w pelni swoich mozliwosci zagral bardzo dobrze i wkoncu strzelil swoja pierwsza , miejmy nadzieje nie ostatia bramke w bundeslidze :)
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez sebocom » 2005-08-14, 08:59

Wszytko tak jak miało być :) :) Wreszcie zobaczyłem co potrafi Karimi,
(niesamowity błąd, cenzura) jak zwykle grał swoje, według moich przewidywanaich Piłeczka w Polu karnym œmierdzi bramkš...... oj już boje sie Bayernu w nastepnych meczach ;)
sebocom
 

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez sajgon » 2005-08-14, 12:56

Bayern gra ostatnio wyœmienicie.Gra sie naprawde podoba i jest płynna. :o.
Ostatni mecz z Bayer Leverkusen był super.Bayern był w siódmym niebie, ponieważ cały mecz to nasz zespól dominował.
A do tego mamy super strzelca Roya Makaaya,jest on poprostu super.
Jak myœlicie kto w tym sezonie zdobedzie Puchar Mistrzów????????????????????
NO kto BAYERN. :D
sajgon
 

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez olek » 2005-08-14, 13:41

tak napisze tylko tyle bayern munchen jest juz mistrzem!!!!!!!!!!!!!!!kto ich zatrzyma?????tylko bayern!!!!!!!!!!!!!!!pozdro wszyskich kiboli monachijczykow
olek
 

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez zurekfcb » 2005-08-14, 18:19

Fc Makaay ! Dobry mecz zagrala cala druzyna,ale trzeba zaznaczyc ze wybijal sie karimi,ballack.Sagnil rowniez mogl miec wklad w tak okazala wygrana ale pilka minimalnie minela slupek.Oby tak dalej. Pozdrooo :)
zurekfcb
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości