[BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez zborek » 2005-08-27, 20:39

Bayern pokazał w tym meczu kto żšdzi w Bundeslidze.Bylo to dobre spotkanie Bawarczyków.Bayern jak zdobyl 1 bramkę atakowal tylko z kontrataków i szkoda,że w bramki wlasnie padaly w końcówce meczu.Bardzo dobry mecz zagral Ballack,który asystowal przy bramce Scholla i sam też sztrelił bramkę.Brawo Bawarczycy!.


Pozdro
:) :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Master_Marcin » 2005-08-27, 20:42

Ja również jak niektórzy miałem przyjemnoœć oglšdania meczu na Polsacie Sport (szkoda, że nie było Borasa i Kołtonia, tylko Bożo i Strejlau, ale nieważne :P). Cały mecz drużynš lepszš był Bayern i to było widać... Nawet po strzeleniu pierwszej bramki i całkowitym oddaniu inicjatywy Hertha nie potrafiła nic zdziałać. Jedyne co mi się nie podobało to właœnie taka pewnoœć "dowiezienia" wyniku do końca przy stanie 1:0. Jednak to co mi się nie podobało szybko się spodobało :P. Pod koniec meczu Bayern dobitnie pokazał czemu był tak pewny ;). Większoœć spotkania (szczególnie całš 1 połowę) wydawało mi się, że Bayern nie ma najlepszego dnia, i doœć rzadko konstruuje akcje zakończone strzałem, które mogš się podobać. Jednak od wejœcia Scholla w 81 minucie to się zmieniło. Bayern zaczšł grać na swym normalnym poziomie - nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy. Robili z obronš Berlińczyków co chcieli co pokazujš 2 bramki. Oczywiœcie, niektórzy mogš powiedzieć, że to z powodu ataków Herty i rozluŸnienia szyków obronnych z tyłu (i pewnie tochę racji w tym jest), jednak moim zdaniem to było ewidentne polecenie Magatha. Widać było że Bayern natychmiast przyspieszył grę, zaczšł grać z pierwszej piłki i koljeny raz strzelili 2 bramki w końcówce (ach te treningi Magatha :P). Krótko mówišc, uważam że Bayern po prostu nie potraktował w 100% poważnie dzisiejszego meczu (czego nie pochwalam :P) i pokazał, że nawet grajšc na 60-70% możliwoœci przez 80 minut potrafi wygrać wysoko i efektownie. Oby tak dalej !!:). Najlepszymi zawodnikami byli dla mnie :

Kahn - pewne interwencje na przedpolu, bez najmniejszych problemów radził sobie z wrzutkami Herthy.
Sagnol, Lucio, Ismael, Lizarazu - cały blok defensywnie grał œwietnie. Praktycznie nie przegrywali pojedynków ani w powietrzu ani 1 na 1. Często też włšczali się do akcji ofensywnych co jest bardzo ważne w dzisiejszym futbolu (Strejlau rox :P).
Scholl - œwietne wejœcie i bramka :). Kolejny raz udowadnia że jest w œwietnej formie i nie powinno mu się zaglšdać w metrykę ;).
Makaay - w zasadzie to po każdym meczu można napisać Makaaya w pochwałach :P. W sumie w dzisiejszym meczu miał niewiele sytuacji, ale potrafił jednš z nich (sam sobię na niš zapracował bardzo ładnym dryblingiem :) ) wykorzystać :D.

[shadow=red]Brawo Bayern i oby tak dalej[/shadow] !!:D
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Max » 2005-08-27, 21:00

haj napisał(a):Max na tym poziomie wymagam od bramkarzy zagrywania pilek w okolice gdzie sa pilkarze z druzyny, a Oliver w tym spotkaniu wiele razy zagral praktycznie do bramkarza Herthy...
na pewno masz troche racji ale wykopac pilke na 70m precyzyjnie to nie lada sztuka (wiem bo dzis w klubie musialem koncowke meczu spedzic 'miedzy slupkami' ;) :573: ) oczywiscie mozna sie czepiac o precyzje ale nie o zamiar (tzn o to ze posyla dlugie pilki a nie np gra krotko z bocznym obronca ) tak jak to zrobiles poprzednio ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez killy » 2005-08-27, 23:34

Bayern gral tak jakby oszczedzal sie na jakis wazny mecz albo jakby spotkanie w Zagrzebiu pozbawilo ich czesci sil, pilkarze grali bardzo statycznie(procz Lucio i Sagnola), najslabiej wg mnie zagral Pizzaro ktory nie mial praktycznie udanej akcji, Balla nienajgorzej, ale jezeli chce miec 36 mln kontrakt to musi grac o niebo lepiej, Olli kazdy strzal(2) pewnie lapal, przez co obroncy mogli czuc sie troche pewniej, jedyne jego bledy to bodajze 2 bezsensowne wybicia do bramkarza Herthy, dobrze rowniez zagral nasz nowy nabytek Ismael oraz Ze ktory mial kilka udanych rajdow, reszta zawodnikow nie wybila sie ponad przceietna.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez r.makaay » 2005-08-28, 10:30

A Makaay?? Grał przeciez bardzo dobrze...
"Jesteśmy otoczeni? To dobrze, możemy atakować ze wszystkich stron..."
r.makaay
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-06-27, 12:51
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez haj » 2005-08-28, 11:13

Makaay jak bardzo slabo. Ale wlasnie jest od tego zeby strzelac bramki - trafil raz do siatki i chwala mu za to.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Roqe » 2005-08-28, 11:41

od kiedy terenerm jest Magath, Bayern ma znakomite koncowki meczy (zreszta cala koncwoka tamtego sezonu to dominacja FCB) bardzo dobrze ze magath robi te ciezkie treningi przez sezonem to moze byc kluczowe w bundeslidze i lidze mistrzow, a co do samego meczu to "zwyciescow sie nie sadzi" :P
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Pietras » 2005-08-28, 12:54

Nic tylko się cieszyć po tym meczu :D Może spotkanie nie było najpiękniejsze, ale wynik jest jak najbardziej korzystny dla Bayernu. Miałem przyjemnoœć oglšdania meczu na Polsacie Sport i bardzo się cieszę, że widziałem wszystkie bramki i grę Bawarczyków. Pozytywnym zaskoczeniem był dla mnie Willy Sagnol który zagrał bardzo dobry mecz. Oby tak dalej a kolejne mistrzostwo będzie dla FCB :-P
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Roqe » 2005-08-28, 12:58

Sagnol od poczatku sezony prezentuje sie bardzo bardzo dobrze, zreszta koncowke tamtego mial tez bardzo dobra:P
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Tomachawek » 2005-08-28, 13:04

super wygrana !!! super wynik !!! FC Bayern 4ever !!!

bardzo sie ciesze z tego zwyciestwa :D Herta to grozny rywal a my wygralismy 3:0 i o to chodzi Bundesliga sie nas boi teraz pokazemy Champions League na co nas stac !!!
Tomachawek
 

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Simin » 2005-08-29, 20:24

Choc meczu nie ogladalem wynik 3-0 z Hertha robi PIORUNUJACE wrazenie!! :569:
Cos pieknego co teraz Bayern wyprawia!! Nie dosc ze 12 z rzedu zwyciestwo w lidze, to 3 w tym sezonie, i to w dodatku po meczach z tak klasowymi przeciez druzynami jak Leverkusen i Hertha!! Nic tylko pogratulowac naszym pilkarzom skutecznosci i woli walki!!Dodatkowo dostrzegam pewna symbolike wsrod strzelcow bramek - Balla - obecnie najslynniejszy gracz FCB - stanowiacy o jego sile, Scholl - grajaca legenda FCB i Makaay - bombardier najwyzszego lotu bez ktorego napad FCB nic nie znaczy... :wink: Ale to tylko takie moje FILOZOFICZNE przemyslenia :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Adams » 2005-08-29, 23:15

Ja powiem tylko tyle Obrazek

Jeżeli będziemy grać tak jak w meczach z Gladbachem, Bayerem i Herthš to Bayern może nie mieć odpowiedniej konkurencji dla siebie. Wynik 3:0 z Herhš cieszy, całkiem dobra skutecznoœć, chociaż warto zauważyć, że bramkarz Berlina miał bardzo dobry dzień. Wybronił kilka dobrych strzałów.
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez haj » 2005-08-31, 13:51

tak niektorzy narzekali tutaj na Ballacka za ten mecz.

Ale wystarczy oglasdnac skrot z tego spotkania zeby zobaczyc ze Michael bral praktycznie udzial w kazdej groznej sytuacji Bayernu. W obronie tez nie bylo najgorzej wiec czego wy oczekujecie od niego? Strzelania bramek, astystowania, gry w defensywie i moze jeszcze bronienia rzutow karnych? 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Lmollu » 2005-08-31, 14:25

haj napisał(a):tak niektorzy narzekali tutaj na Ballacka za ten mecz.

Ale wystarczy oglasdnac skrot z tego spotkania zeby zobaczyc ze Michael bral praktycznie udzial w kazdej groznej sytuacji Bayernu. W obronie tez nie bylo najgorzej wiec czego wy oczekujecie od niego? Strzelania bramek, astystowania, gry w defensywie i moze jeszcze bronienia rzutow karnych? 8)


Oczywiscie byl widoczny. Ale moglo byc tych akcji dwa razy wiecej, gdyby nie stawal z pilka i wymuszal fauli w sytuacjach, gdy pokazuja sie partnerzy i mozna przeprowadzic konstruktywna akcje. Wymuszanie fauli to takze element futbolu, element istotny, ale nie lubie przesady
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hertha Berlin 3:0

Postprzez Grzechoo » 2005-08-31, 17:09

Co wy chcecie od Ballacka? Moim zdaniem dobrze zagrał, wywalczył i strzelił wolnego (tak mi się wydaje, bo niestety wyszedłem do kuchni jak padła pierwsza bramka i spóŸniłem sie na powtórkę :/). Mógł zagrać lepiej, ale nie narzekajmy - cieszmy się tym co jest :wink: zapewne w następnym meczu poprawi wszystkie braki, o których wspomniał Lmollu.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości