[BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Luke » 2005-09-10, 16:30

Uffff...

No i mamy rekord chlopcy :D

Felix tym samym pokazal, ze nie jest gorszym szkoleniowcem niz tak cenieni Murinho czy Benitez, powiem nawet wiecej, moze dorównywac osiagnieciami Hitzfeldowi czy Lattek'owi.

Co do samego meczu, to trzeba powiedziec ze bylo to wymeczne zwyciestwo, ale kogo to obchodzi grajac przeciwko tak niewygodnemu rywalowi i w dodatku na wyjezdzie. Z tego co wiem wynik mógl byc o wiele wyzszy ale kilka razy Norynberge ratowaly fenomenalne interwencje bramkarza.

Bayern wprawdzie poradzil sobie bez Roy'a, ale Claudio i Roque dalej nic, dobrze ze mamy kogos takiego jak Guerrero, moze trener sie wreszcie do niego przekona i zacznie go wystawiac w wyjsciowej jedenstce.

Krótko mówiac zrobili nie mniej nie wiecej niz to co do nich nalezalo, teraz czeka nas mecz z Rapidem.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Rasenith » 2005-09-10, 16:33

Wygraliœmy 2:1, ale sš trzy punkty i to się licz~y!. Meczu nie oglšdałem ale z livescore.com wiem że FCB anwet przegrywało z Norymbergš. Na całe nasze szczęscie szybko wyrównał Jose Paulo Guerero. Po pierwszej połowie byłem troche zdenerwowany rezultatem. W drugiej częœci gry gola strzelił Michael Ballack i całkowicie mnie uspokoił. Mamy więc czwarte zwycięstwo z rzędu i oby tak dalej!
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Max » 2005-09-10, 16:46

rekord wyrownyny :) a niedlugo pewnie zostanie pobity :D
styl pozostawia wiele do zyczenia, ponoc sedziowanie na fatalnym poziomie ale najwazniejsze 3 pkt, oby z rapidem bylo lepiej
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Tomachawek » 2005-09-10, 17:07

wygrana bez Roy'a bardzo cieszy to musial byc ciezki mecz dla Bawarczykow ale to jest idealny wynik taki wlasnie obstawilem w typerku :D hmm nic specjalnego chyba nie pokazal Karimi nie wiem nie bylo duzo o nim slychac kurcze juz po 18 ide ogl skroty
Tomachawek
 

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Kociol » 2005-09-10, 17:09

Cieszy wygrana 2-1, chociaz napewno nie przyszla z łatwoscia. Styl moze nie byl dobry, ale nalezy pamietac nad srodowym spotkaniem Bundesligi. Rowniez trzeba dodać że nie grał Roy Makaay, i siła ataku była bardzo osłabiona, poniewaz reszta napastnikow nie jest w "atomowej" dyspozycji, ktora ma Makaay.

Cieszy rekord spotkan wygranych z rzedu, oraz gol Guerrero, ktory moze sie chyba odblokowal i powinien w nastepnych meczach grać w formacji Makaay-JPG.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez haj » 2005-09-10, 17:27

Mecz wymeczony ale wazne sa 3 punkty i ustanowienie nowego rekordu...

Czy Pizarro nic? Dwa razy doszedl do bardzo dobrych akcji, gral nawet, nawet. to i tak o niebo lepiej niz ostatnio. Moze to znak ze forma idzie? Mam nadzieje...

Zas jesli chodzi o Roque to gral on za Pizarro po wjesciu i czesciej byl w obronie niz w ataku...

Najlepszymi na boisku byli "mlodzi-gniewni". Schweinsteiger i Guerrero zrobili naprawde na mnie bardzo dobre wrazenie. O dziwo nie Pizarro a Jose Paolo byl ostoja w ataku. Do niuego mozna bylo podac i wiadomo ze nie odpusci latwo, a utrzymac sie przy pilce to on potrafi jak rzadko kto. Wielkie brawa dla nich...

No i nie mozna zapomnkiec o Lucio ktory dryblowal tak genialnie, ze ani raxzu nie stracil pilki, a wywalczyl wyrownujacego gola praktycznie sam...

slabo dzisiaj Ballack, ale! No wlasnie ALE. Bramka dala nam zwyciestwo i jak tu narzekac na takiego zawodnika? :P poza tymn czesto faulowany a ten caly Cantaluppi powinien wyleciec z boiska za faul na nim.

W ogole czego mozna bylo oczekiwac? Druzyna ktora gra bardziej techniczny futbol spotyka sie z populranymi 'drewnami' czy jak kto woli 'toporami'. Ich gra w obronie ograniczala sie do prostego polecenia: wykos. Bo jak mozna tluamczyc ciagle ataki ktore rzadko trafiaja w pilke, a scianaja zawodnikow jak kosiarka trawe? :roll: albo ewidente atakoanie zawodnika reka -> Hargreavesowi polala sie krew z nosa. PRzeciez gosc nawet nie chcial w pilke uderzyc tylko bylo widac ze celuje w Anglika.

A sedzia to jak dla mnie powinien dostac cos '5' od Kicekera. Jak dla mnie to fatalnie - albo za (cenzura) gwizdze a jak trzeba wyrzucic zawodnika z boiska to glupio sie usmiecha. Porazka :shock:

Oby mniej meczy z takimi 'drwalami' bo inaczej Bayern niedlugo moze nie miec kim grac...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Piecia » 2005-09-10, 17:27

Mecz był niezwykle ciężki ale okazało się że bez Roy'a trudniej zdobywamy bramki, aczkolwiek komuœ się to zawsze uda. Piękny rekord, 4 kolejki i 12 pkt zgarniętych. Teraz tylko trzeba czekać na kolejny mecz czyli na pojedynek w LM z Rapidem.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez killy » 2005-09-10, 17:39

a wiec... :D

Widac bylo ze zawodnicy Bayernu odczuli mecze w reprezentacjach(jedynie Bastian wydawal sie w pelni sil)Wiekszosc pilkarzy grala bardzo ociezale.

Najslabszym zawodnikiem wg mnie byl Karimi ktory gral beznadziejnie :oops: , zadnej ladnej akcji,.... nie popisal sie rowniez Olli ktory poscil straszliwego babola, chociaz z drugiej strony w koncowce wybronil bardzo trudny strzal.

Na uwage zasluguje Schweini i Ze Roberto ktorzy byli gl motorami napedowymi zespolu, dobrze rowniez zagral Owen ktory dobrze czyscil przedpole,

Defensywa sie spisala calkiem przyzwoicie, zarowno Ismael i Lucio nie popelniali znaczacych beldow 8) , Sagnol i Liza zagrali duzo slabiej niz ich na to stac :x

Balla nie gral zle, pare razy dobrze dosrodkowywal, oraz co najwazniejsze strzelil bramke ( zminimalnego spalonego 8) )

Atak:
Pizza-mial swoje okazje ale niestety zawiodl
Guerrero-strzelil bramke ale nic pozatym, zle zastawial sie cialem, do tego nie wykorzystal sety ktora wspaniale wypracowal Ze
SAnta Cruz byla najslabszym napastnikiem bawarczykow w owym meczu

Podsumowujac mecz nie za ciekawy, gre kontrolowal Bayern, chociaz Norymberga miala swoje okazje, mysle ze pilkarze sie troszke oszczedzali na mecz z Rapidem

acha i jeszcze jedno,... duzo latwiej by sie gralo gdyby sedzia wyaltowal przynajmniej jedeno gracza z Norymbergi za zlosliwe i brutalne faule.

to tyle, pozdro :564:
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez piotraldinho » 2005-09-10, 18:16

Tylko 1-2 :P , kurde stawiałem na te 1-4 :P .
Ciesza jednak 3 punkty i potwierdza sie , ze Bayern jest wciaz w formie i to dobrej :) . Mam nadzieje ze z Rapidem bedzie podobnie i bedziek olejne zwyciestwo w sezonie :wink: . Mysle ze w Wiedniu bedzie 0:3 dla gosci :D . A i gratuluje rekordu :D ...
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez mario_mk » 2005-09-10, 18:30

ja obstawialem 3:1 ale nie to sie teraz liczy - grunt ze wygrali i maja kolejne trzy punkty i juz 12 w tabeli he he zdarzaja w jednym kierunku i nie powiem ze ten kierunek mi sie bardzo podoba - kolejne Mistrzostwo Niemiec :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Tomachawek » 2005-09-10, 18:42

hehe najlepsza byla wypowiedz Kahna jak ogl na ARD skroty ze ta pilka co wpuscil byla poprostu "scheis*e" No Ali nic nie pokazal jedna sytuacje tylko mial ale kto wie jakby gral dalej moze by sie rozkrecil Schweinsteiger byl bardzo waleczny jak raz podal z linii bocznej to przeskoczyl przez bandy :D No ale najlepszy byl oczywiscie Lucio = Man of The Match :D wszystkich tam kiwal
Tomachawek
 

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez oldzia » 2005-09-11, 11:16

Ale na poczštku meczu kahn dal popis nie ma co!!! :evil: Najpierw wyszedl z bramki i prawie gola strzelil :evil: (na nasze szczęœcie (cenzura) nie trafily w pustš bramkę:) , a potem póœcil pilkę pomiędzy nogami i bylo 1:0!!! :evil: Ale my sie ni poddaliœmy i napykaliœmy im 2 brameczki :D :mrgreen: :D i dalej jesteœmy nie pokonani!!!!!!! :lol: Jak tak dalej będzie to mamy mistrzostwo w kieszeni :D :D , a do tego dolożymy jeszcze ligę mistrzów :mrgreen: :P :mrgreen: !!!!!!!!!!!BAYERN 4EVER
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez zborek » 2005-09-11, 12:40

Noi kolejne zwycięstwo Bayernu.Muszę przyznać,że był to bardzo trudny mecz.Myœlałem,że już bawarczycy nie strzelš drugiej bramki,ale na szczęscie mamy takiego piłkarza jak Ballack.Bayern niepokonany!,mam nadzieję,że do końca sezonu.:) :) :)


Pozdro
:D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Grzechoo » 2005-09-11, 13:00

Brawo, brawo brawo! Bałem się, że nie wygramy tego meczu, gdy zerkajšc na telegazetę ujrzałem wynik 1:1 :/ Ale na szczęœcie wszystko skończyło się dobrze. Stawiałem 3:1 ale 2:! też dobry wynik :wink: Bayern kontynuuje passę, a Schalke straci punkty (i bardzo dobrze!). Oby tak dalej, do końca sezonu! :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez haj » 2005-09-11, 13:17

Killy napisał(a):Guerrero-strzelil bramke ale nic pozatym, zle zastawial sie cialem


To my chyba inny mecz ogladalismy 8) Ty na pewno mowisz o meczu z 10. wrzesnia 2005 roku, rozgrywanego w Norymberdze? :wink:

Zreszta jego dobra gre zauwazyl Felix Magath :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości