[BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez killy » 2005-09-11, 13:46

haj napisał(a):
Killy napisał(a):Guerrero-strzelil bramke ale nic pozatym, zle zastawial sie cialem


To my chyba inny mecz ogladalismy 8) Ty na pewno mowisz o meczu z 10. wrzesnia 2005 roku, rozgrywanego w Norymberdze? :wink:


Napewno, ogladalem calutki meczyk na kanale Info :D , i w moich oczach Guerrero nic nadzwyczajnego nie zaprezentowal, zwalnial akcje, zamiast biec z pilka do bramy przeciwnika to zastawial sie plecami, i do tego prawie zawsze obroncy Norymbergi go przepychali, strzelil bramke i chwala mu za to 8) , mogl strzelic druga ale z 5m nie trafil w bramke :shock: :roll:
Powinien tez troche probowac pojedynkow 1na 1, a on jak juz mial pilke przed polem karnym to zamiast kiwac i uderzac odgrywal przewaznie do tylu.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez haj » 2005-09-11, 14:36

Widocznie nie ten sam mecz ogladalsimy 8)

Guerrero nie mogl biec w kierunku bramki, skoro przed nim stoi 4 obroncow a on sam w przodzie :roll: wytluamcz mi czy byl sens sie pchac do przoedu wowczas? Rzadko go Pizarro wspomagal dlatego tez wycofywal do tylu.

Pojedynki 1 na 1 - przechodzil ich jak chcial, ale co z tego skoro gfoscie go wycinali 2-3 razy brutalnie, wiec moze odebrales to jako zwykly faul a nie cos dobrego. Przeciez mijal ich jak tyczki, ale kosy lecialy z kazdej strony :shock:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez killy » 2005-09-11, 18:30

haj napisał(a):Widocznie nie ten sam mecz ogladalsimy 8)

Guerrero nie mogl biec w kierunku bramki, skoro przed nim stoi 4 obroncow a on sam w przodzie :roll: wytluamcz mi czy byl sens sie pchac do przoedu wowczas? Rzadko go Pizarro wspomagal dlatego tez wycofywal do tylu.

Pojedynki 1 na 1 - przechodzil ich jak chcial, ale co z tego skoro gfoscie go wycinali 2-3 razy brutalnie, wiec moze odebrales to jako zwykly faul a nie cos dobrego. Przeciez mijal ich jak tyczki, ale kosy lecialy z kazdej strony :shock:


ty wiesz swoje ja wiem swoje, dla ciebie zagral zajebiscie a dla mnie nie, kazdy ma swoje zdanie dlatego nie ma co sie dluzej klucic :wink:

pozdro
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Master_Marcin » 2005-09-11, 21:07

No ja dopiero dzisiaj miałem okazję zobaczyć skrót spotkania i bramki :). Ogólnie rzecz bioršc Bayern nie grał może wspaniałego spotkania, ale też bez specjalnych problemów pokonał Nurnberg (czego nie odzwierciedla wynik :>). Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak należy sie cieszyć z tego co jest, tym bardziej że gol Ballacka był ze spalonego minimalnego :P. Na pochwałę na pewno zasługujš :

Lucio - œwietne wejœcia ofensywne, szczególnie to przy 1 bramce :D
Schweinsteiger - kilka bardzo dobrych wejœć i zagrań kombinacyjnych, słowem widać że chłopak wraca do formy :D
Ze Roberto - mijał niczym tyczki obrońców Norymbergi, także powoli łapie formę :)
Ballack - ładna bramka, ale stać go na więcej i mam nadzieję, że w Wiedniu to pokaże :D
Guerrero - ładna bramka, chłopak potwierdza że w ostatnich tygodniach jest w dobrej formie i wg mnie to własnie on powinien być partnerem Roya w ataku w Wiedniu :).

Cieszy niewštpliwie także pobicie rekordu zwycięstw i podtrzymanie dobrej formy :D. Teraz trzeba się skoncentrować na œrodowym meczu i nie pozostawić złudzeń Rapidowi :D.

[shadow=red]NAPRZÓD BAYERN[/shadow] !!:D
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Scholli » 2005-09-12, 03:04

krótko:
mecz wygrany (jupi), w pierwszej połowie FCN zagrał bardzo dobrze, w drugiej FCN nie potrafił a Bayern nie za bardzo chciał pokać coœ sensownego (liga mistrzów?)
najlepsi: Schweini i Lucio
Karimi zagrał bardzo słabo (i ta nie wykożystana sytuacja bramkowa! :x), wolałbym zobaczyć Deislera...
Ballack - póki zdobywa ważne bramki (nawet niech będš farciarskie), ja tam nie będę się nad nim użalał ... ale jednak trochę rozczarowania pozostaje - kiedy pan wróci do formy panie Ballack, hm?

[ Dodano: 2005-09-12, 04:13 ]
a! i był jeszcze Kahn... kiedyœ bronił niesamowice, obecnie różnie to u niego wyglšda... może i jest najlepszym bramkarzem w Niemczech... ale już nie jest tak œwietny jak kiedyœ - niestety :( może jednak jego czas się kończy? Rensing czeka...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez haj » 2005-09-12, 08:38

Jak dla mnie pora Rensinga jeszcze nie nadeszla. Przypomnijmy sobie chociaz mecz w Kaiserslautern w poprzednim sezonie. Naprawde na obecna chwile KAhn jest duzo lepszy niz Michael i nie sadze aby byl sens wymieniania tych zawodnikow. Przypominam ze trzy pierwsze kolejki mial bardzo dobre, wiec dlaczego 1-2 bledy maja zatrzec to wrazenie?
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez DamKam » 2005-09-12, 15:18

Bylo bardzo ciezko o 3 pkt ale najwazniejsze ze cel zostal osiagniety :D
Nurnberg pierwszy strzelil bramke ale na szczescie szybko sie otrzasnelismy i odrobilismy straty 8) Gol dla gospodarzy wpadl troche w dziwny sposob... mysle ze Kahn troche zawinil przy tej bramce ale jego tlumaczenie ze nie widzial pilki mozna z drugiej strony zrozumiec :wink:
Z bardzo dobrej strony pokazal sie Guerrero ktory juz przy pierwszym swoim strzale zdobyl bramke :-P
Drugi gol dla FCB padl raczej ze spalonego ale oczywiscie nie mam o to pretensji do sedziego 8)
Rowniez uwazam ze Lucio byl najlepszym graczem w FCB :D Gral po prostu super- przynajmniej tak wynikalo ze skrotow... to dzieki jego samotnym rajdzie padla bramka na 1:1.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez Scholli » 2005-09-12, 19:39

Jak dla mnie pora Rensinga jeszcze nie nadeszla. Przypomnijmy sobie chociaz mecz w Kaiserslautern w poprzednim sezonie. Naprawde na obecna chwile KAhn jest duzo lepszy niz Michael i nie sadze aby byl sens wymieniania tych zawodnikow.
ja nie mówię, że ta zmiana maiałaby nastšpić w tym sezonie (powiedziałem "może jednak jego czas się kończy?" a nie że się skończył) fakt jest taki, że patrzšc na jego formę z ostatnich sezonów, daleko mu do poziomu który reperezentował kiedyœ... z pewnoœciš należy nadal do czołówki, ale nic więcej - w tym sezonie jest na 100% nr 1 w Bayernie... ale za rok? jeœli mam oglšdać więcej takich "parad" jak w tym meczu w wykonaniu Kahna, to serio wolałbym żeby od przyszłego sezonu Rensing stanšł między słupkami - bo on w przeciwieństwie do Kahna może się uczyć i się polepszać...
Przypominam ze trzy pierwsze kolejki mial bardzo dobre, wiec dlaczego 1-2 bledy maja zatrzec to wrazenie?
a jak odwali podobne numery np. w półfinale CL? po prostu od pewnego czasu nie mam już takiej pewnoœci jak kiedyœ, kiedy jak się robiło goršco pod naszš bramkš mówiłem sobie "spokojnie, mamy Kahna"...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Nurnberg - FC Bayern 1:2

Postprzez DamKam » 2005-09-15, 17:05

Mysle ze mozna przejsc do kolejnego meczu, wiec ten temat juz zamykam !!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości