[CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Max » 2005-09-13, 18:16

brak ballacka to straszne oslabienie :/
obawiam sie ze scholl nie wytrzyma pelnych 90min wiec podobnie jak lmollu wystawilbym karimiego (ktory pewnie tez calego meczu kondycyjnie nie wytrzyma) a pozniej zmienil go na mehmeta, ewentualnie odwrotnie ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Master_Marcin » 2005-09-14, 13:56

No tak to już dzisiaj za niecałe 6 godzin ;D. Oczywiœcie zgadzam się z większoœciš powyższych opinii odnoœnie koniecznoœci zwycięstwa i zgarnięcia 3 punktów, ale nie lekceważyłbym Rapidu. Nie chodzi o ich umiejętnosci, które faktycznie oscylujš na poziomie Wisły Kraków, ale o ambicję i wolę walki, bo to własnie zazwyczaj jest najlepszš broniš tych teoretycznie słabszych. Bardzo cieszyłbym się, jezeli udałoby się strzelic szybko bramkę. To z z całš pewnoœciš by uspokoiło nasze dalsze poczynania i ustawiło mecz :). Szkoda oczywiœcie braku Michaela, ale sšdzę że powracajšcy Makaay da nam wielkš siłę w ataku i bez większych problemów wygramy 3:0 :). Mój typ składu wyjœciowego to :

Kahn - Sagnol, Lucio, Ismael, Lizarazu - Hargreaves - Schweinsteiger, Ze Roberto - Karimi - Makaay, Guerrero

[shadow=red]Naprzód BAYERN[/shadow] !!:D
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Piecia » 2005-09-14, 15:12

Już tylko 5 godzin i Bayern inauguruje rozgrywki LM w sezonie 05/06. Jak już wczeœniej wspominałem przydałoby się wygrać, bo grupa nie jest trudna, ale też na porażki nie możemy sobie pozwolić :-P

Mój typowany skład wyjsciowy:

Kahn-Sagnol, Lucio, Ismael, Liza-Hargreaves, Schweinsteiger, Ze Roberto, Karimi, Makaay Pizarro

Oj chyba taki sam jak Marcina wyszedł, ale taki właœnie typuję na wyjœciowy.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez zurekfcb » 2005-09-14, 15:13

Nie wazne kto zastapi Ballacka i tak musimy wygrac!i zgarnac te 3 punkty.Ja mysle ze austriacy zagraja ambitnie ale nie straczy im sil i umiejetnosci. 2xRoy,1 Pizarro sie przelamie:) PZDR
zurekfcb
 

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez oldzia » 2005-09-14, 17:58

Dzisiaj musimy rozpykać rapid i koniec. 8) :) Nie ważne jest , że nie zagra ballack mamy wielu wspanialych pomocników którzy moga go zastšpić :twisted: :roll: !!!Myœlę że wygrajš 2:0 a makaay strzeli 2 piękne brameczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :) :twisted: :twisted: :mrgreen: :wink:
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-09-14, 18:08

myœle że wygramy mamy rozgrzany zespół
szkoda że nie zagra Ballack a roy wraca
po kontuzji więc stawiam na 2-0 dla FCB
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Rasenith » 2005-09-14, 19:09

Cel w meczu dla naszych piłkarzy jest jasny i prosty- zwycięstwo. Inne rozwišzanie nie wchodzi teraz w rachube to Liga Mistrzów a nie Bundesliga gdzie strate punktów można sobie powetować w nastepnych meczach. W tych rozgrywkach tych meczy moze nam zabraknšć. Rywal nie jest specjalnie wymagajšcy. Fakt my tez gramy w osłabieniu, ale Bayern to Bayern, druzyna, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Styl zwycięstwa nie jest tak ważny. Miłoby było oglšdać pięknie grajšcych Bawarczyków. Wszystko to jednak nie przedkłada się nad zwycięstwo
Jazda FCB!!
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Luke » 2005-09-14, 21:54

Prosze panstwa :D

Ta kolejka LM jest poprostu piekna, nie dosyc ze bayern wygral, Real przegral, to jeszcze wygralem 100 zl w sts'ach :D :D :D

Co do samego meczu, to widzialem tylko realcje live na www.fcb.de i nie jestem w stanie duzo napisac.

Narazie moge powiedziec ze zrobili ni mniej ni wiecej tylko to czego wszyscy od nich oczekiwalismy, czyli odniesli zwyciestwo na wyjezdzie z bardzo nieprzyjemnym rywalem, ponoc bayern bardzo sie menczyl byl nawet karny dla Rapidu ale to wszystko jest nie wazne, wazne sa 3 punkty które mamy w kieszeni, za 2 tygodnie na AA czeka nas potyczka z FC Brugge, oby byla pewniejsza i obysmy zobaczyli wiecej bramek.

Ps. Guerrero poraz kolejny pokazal ze zasluguje bardziej niz zarówno Roque jak i Claudio na gre w pierwszym skladzie, Felix idz po rozum do glowy i zacznij go wystawiac w pierwszym skladzie :!:

A Makaay chyba znowu ma blokade jak to nas przyzwyczail do tego po kontuzjach miejmy nadzieje ze nie potrawa ona zbyt dlugo i w Hanoverze znów cos ustrzeli.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Rasenith » 2005-09-14, 21:59

Tak jak pisałem liczy się zwycięstwo i to zwycięstwo jest. Bayern się meczył i szarpał z rywalam ale trzy punkty wywalczył. Brawo dla Guerrero za strzelenie gola. Cieszę się ze Rapid nie zdołał tez wykorzystać rzutu karnego. Gdyby im sie to udało to niestety Juventus byłby samodzielnym liderem w naszej grupie. A tego przecież wszyscy nie chcemy, prawda? :D Jakoœ nie martwie się na mecz na Allianz Arena. Kiedy piłkarze z Brugii poczujš goršcš atmosferę na tym niesamowitym obiekcie to napewno ugnš się pod nimi nogi.
Gratulacje FCB!
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez killy » 2005-09-14, 22:22

co du duzo pisac
-bramka Guerrero
-zwyciestwo na wyjezdzie
-3pkt

wiecej po ogladnieciu dzisiejszych skrotow na tvp1

ps.jutro na Polsacie leci retransmisja calego meczu
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Piecia » 2005-09-15, 06:53

Tak, oglšdałem skróty na Polsacie Sport i stwierdzam że mieliœmy troszke więcej okazji strzeleckich, jednak nasza niemoc była przerażajšca. Kolejny mecz z Clubem Brugge, trzeba też koniecznie wygrać, tylko bez takiej nerwówki jaka była wczoraj w Wiedniu.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez haj » 2005-09-15, 07:59

Wielki fart - chyba tak mozna okreslic to spotkanie...

Jak dla mnie limit szczescia Bayern w tym spotkaniu wyczerpal na cala edycje Ligi Mitrzów...

Zagralismy slabo i to trzeba otwarcie przyznac. Rapid przegral bo nie potrafil z pieciu metrow trafic do bramki, i nie mial szczescia - dwa poprzeczki oraz karny, ktorego moim zdaniem nie powinno byc.

U nas Pizarro zawalil sytuacje po siwetnym podaniu Scholla. Jak ten gosc bedzie tak marnowalk sytauje to na stale straci miejsce na rzecz Guerrero. Zamiast w akcji sam na sam technicznie poslac pilke obok bramkarz to ten na sile w niego ladowal :roll:

Gol troche przypadkowy, ale wazne ze pilczeka wpalda do siatki rywala. A zrobil to znow Guerrero - ten chlopak wie po prostu gdzie byc, aby skierowac futbolwoke do bramki. Brawo!

Zas Roy tez sie nie popisal. Deisler mu tak fantastyxznie wypracowal sytuyajce, ktora powinien wykonczyc z zamknietymi oczyma. No ale najlepszy sie zdarza 8)

Mam nadzieje, ze to bylo spotkanie z typu tych derbowych, gdzie owe mecze rzadza sie swoimi prawami. Bo z taka gra to daleko nie zajdziemy. A moze tak oslabil nas brak Ballacka? Moze, ale podobno Mehmet gral dobrze a co najwazniejsze zagral w koncu cale spotkanie 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez piotraldinho » 2005-09-15, 12:56

Dobrze , ze Bayern wygrał jednak cos tu widze ze mało ... 1:0 ze słabym raczej Rapidem to nie jest pewnie wynik jaki by sobie trener Magath czy jakis fan Bayernu wymarzył . Dobrze , nie bede jednak oczernaił zwyciestwa :P ze tak sie wyraze :P . Mysle ze ,,pierwsze koty za płoty" i Bayern w LM dopiero pokarze na co go stac !!! Jestem optymistycznie nastawiony i wierze ze Bayern i Barca swoje grupy po prostu wygraja :D :wink: .
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Grzechoo » 2005-09-15, 13:16

Słyszałem od kolegi, że Bayern zagrał słabo - fuksiarska bramka, podczas gdy Rapid miał dwie poprzeczki. Powiedzmy to otwarcie: Bayern zagrał SŁABO, SŁABO i jeszcze raz SŁABO! W meczu ze zdecydowanie gorszym zespołem powinniœmy wygrać nawet te 1:0 ale w dobrym stylu... Ale chciałbym wspomnieć o jednej rzeczy, a mianowicie: w poprzednim sezonie też mieliœmy nienajciekawszy start z LM (1:1 z Maccabi), a póŸniej rpzgromiliœmy Ajax 4:0! Mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez zborek » 2005-09-15, 13:26

Oj słšbo zagrał Bayern.Widać,że bez Ballacka jest ciężko dla Bayernu.Jednak sš 3 punkty i to się liczy.Znowu bramkę zdobył Guerrero i potwierdza,żę należy mu się miejsce w pierwszym składzie.


Pozdro
:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości