[BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Grzechoo » 2005-09-22, 14:20

HSV grało nienajgorzej przeciwko Stuttgartowi - bez wštpienia sš podstawy do obawy przed tym meczem. W Hamburgu buduje się bardzo przyzwoity zespół, być może nawet z aspiracjami na grę w LM. Majš mocnš - jak na niemieckie warunki - linię ofensywnš, bo oglšdanie takich piłkarzy, jak van der Vaart, czy chociażby skuteczny Siergiej Barbarez, to poprostu przyjemnoœć.
Na mecz wróci Ballack (przynajmniej tak pisało na stronie), więc ktoœ wreszcie pokieruje zespołem i jego poczynaniami w ofensywie. Mam nadzieję, na zwycięstwo chociaż 1:0 - na wyjeŸdzie i tak będzie to niezły wynik.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez oldzia » 2005-09-22, 16:12

To będzie bardzo trudna przeprawa.W tym sezonie Hsv gra bardzo dobrze.A w swoim skladzie majš Van Buytena i Van der Varta którzy sš wyœmienitymi graczami!;)Ale jak Ballack będzie gral to ich rozpykamy:);):)
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Max » 2005-09-22, 18:20

no jak hsv bedzie gralo w sobote tak jak wczoraj to szykuje sie ciekawy mecz
hsv to chyba najlepiej grajaca druzyna z tych z ktorymi bayern gral w tym sezonie
mam nadzieje ze powrot ballacka poprawi nasza gre i ze bedziemy swiadkami zwyciestwa bo wspanialym widowisku bo stesknilem sie za pieknymi meczami w wykonaniu bawarczykow
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Scholli » 2005-09-23, 12:02

Polsat to de_bile, tak twierdzę od dawna a oni z uporem maniaka cišgle mnie w tym utwierdzajš - dlaczego oni nie ustalajš na bieżšco jakie mecze będš transmitowane, tylko z góry ustalajš, że dajš Leverkusen, bo tam gra Krzynówek??? dlaczego dajš na polsat sport mecz trzeciego z pištym, a na kanale info 1 z 2??? oni sš chorzy, a ja będę musiał zasuwać, przez pół Bydgoszczy do mojego wujka... :evil: (nie komentuję już nawet faktu że wciskajš dennš ligę szkockš... Celtic Glasgow - FC Inverness Caledonian Thistle - co to k**** ma być?!)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez killy » 2005-09-23, 13:15

Scholli napisał(a):Polsat to de_bile, tak twierdzę od dawna a oni z uporem maniaka cišgle mnie w tym utwierdzajš - dlaczego oni nie ustalajš na bieżšco jakie mecze będš transmitowane, tylko z góry ustalajš, że dajš Leverkusen, bo tam gra Krzynówek??? dlaczego dajš na polsat sport mecz trzeciego z pištym, a na kanale info 1 z 2??? oni sš chorzy, a ja będę musiał zasuwać, przez pół Bydgoszczy do mojego wujka... :evil: (nie komentuję już nawet faktu że wciskajš dennš ligę szkockš... Celtic Glasgow - FC Inverness Caledonian Thistle - co to k**** ma być?!)


Poraz pierwszy od niepamietnych czasow program polsatu idealnie mi pasuje, nie dam rady ogladnac na info na zywo Bayernu(bo mam meczyk w juniorach), ale przynajmniej w ten sam dzien bedzie retransmisja( po meczu celticu) :D
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Kociol » 2005-09-23, 13:50

killy napisał(a):
Scholli napisał(a):Polsat to de_bile, tak twierdzę od dawna a oni z uporem maniaka cišgle mnie w tym utwierdzajš - dlaczego oni nie ustalajš na bieżšco jakie mecze będš transmitowane, tylko z góry ustalajš, że dajš Leverkusen, bo tam gra Krzynówek??? dlaczego dajš na polsat sport mecz trzeciego z pištym, a na kanale info 1 z 2??? oni sš chorzy, a ja będę musiał zasuwać, przez pół Bydgoszczy do mojego wujka... :evil: (nie komentuję już nawet faktu że wciskajš dennš ligę szkockš... Celtic Glasgow - FC Inverness Caledonian Thistle - co to k**** ma być?!)


Poraz pierwszy od niepamietnych czasow program polsatu idealnie mi pasuje, nie dam rady ogladnac na info na zywo Bayernu(bo mam meczyk w juniorach), ale przynajmniej w ten sam dzien bedzie retransmisja( po meczu celticu) :D


A ja sobie pierwszy raz od niepamietnych czasow zobacze wreszcie mecz Bundesligi z udziałem FC Bayernu, niestety retransmisja ale wkrótce postaram sie o Polsat Info, chociaz dla chciwego nic trudnego, poczekac :)

O 19-30 sobie obejrze FCB nie znajac wyniku juz dawno zakonczonego meczu ... i bede sie emocjonował ... czy pokonamy HSV i oddalismy sie od nich o kolejne "oczka" ...
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Firo » 2005-09-23, 15:39

Wedlug mnie jak narazie tylko HSV i Werder moga zaszkodzic Bayernowi , Werder przegral ostatnio 2-1 , czyzby opadli z formy ? Dobrze byloby wygrac , w najgorszym wypadku nie przegrac. HSV gra dobra pilke , widzialem ich mecz z VFB i musze powiedziec ze zrobili na mnie wrazenie. Duzo zamieszania robi Van Der Vaart i Barbarez. Chociaz z Ballackiem w skladzie moze cos sie zmieni i Bayern zacznie wygrywac nie tylko jedna bramka :)
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Max » 2005-09-23, 16:35

po raz kolejny polsat popelnia fatalny blad przy doborze pokazywanego meczu :|
gdybym jutro byl w domu o tej porze to by mnie to rozwscieczylo...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Kociol » 2005-09-23, 18:21

Max napisał(a):po raz kolejny polsat popelnia fatalny blad przy doborze pokazywanego meczu :|
gdybym jutro byl w domu o tej porze to by mnie to rozwscieczylo...


Mi Lmollu powiedział, że jest może szansa aby pokazali FC Bayern z Hamburgiem, poniewaz w ekipie "Aptekarzy" zabraknie Jacka Krzynowka. Jak tłumaczył Lmollu, Polsat Sport pokazywał mecze Leverkusen ze wzgledu na Jacka, ale Jacek jest kontuzjowany nadal chyba. Tak wiec moze z Polsatu Info wezmna FCB na P.Sport, a z P.Sport na Info mecz Leverkusen z Werderem.

Ja poczekam do 15-30 na mecz, co pokazš, jesli nie, to pozniej zobacze FCB o 19-30 na Polsacie Sport, nie znajac wyniku tego spotkania, wiec na relacji live mnie nie bedzie :)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez KuBa » 2005-09-23, 18:51

Obawiam sie, ze po tym meczu skonczy sie nasza wspaniała seria zwyciestw. :!: :? Bayern cały czas wygrywa, ale ich styl gry pozostawia wiele do zyczenia. HSV w tym sezonie jeszcze nie przegrało. Jakoœ szczególnie nie przyglšdałem sie grze HSV, ale przez chwile ogladałem mecz ze Stuttgartem i z tego co mówili komentatorzy to sš w formie. Na ten mecz powraca Ballack, ale wštpie żeby odrazu w swoim pierwszym meczu po kontuzji pokazał cos nad zwyczjnego. Może nasza gra w ofensywie sie poprawie, ale napewno nie znacznie. Makaay także po tej kontuzji nie może sie przełamac. Jedyna nadzieje, że Karimi zagra w tym meczu tak efektownie jak w meczu z Eintrachtem tylko, żeby jeszcze bardziej efektywnie. :wink: Ja tak samo jak Kociol raczej poczekam na 19:30 i nie bede sprawdzał wyniku. Bedzie bardzo ciężko, ale jesli Bayern wygra ten mecz to mysle ze jeszcze długo nie bedzie na nas mocnych. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Adams » 2005-09-23, 19:26

W meczach z takimi rywalami jak Hamburg nigdy nie ma lekko. Przegra ta drużyna która będzie miała słabszy dzień, mam nadzieję że to będzie klub z AOL Arena. Będzie na pewno ciężej niż w meczach z Frankfurtem i Hannoverem, ale liczę na zwycięstwo :!:

AUF GEHT`S BAYERN !!! :!: :wink: :wink:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Max » 2005-09-23, 19:40

Kociol napisał(a):
Max napisał(a):po raz kolejny polsat popelnia fatalny blad przy doborze pokazywanego meczu :|
gdybym jutro byl w domu o tej porze to by mnie to rozwscieczylo...


Mi Lmollu powiedział, że jest może szansa aby pokazali FC Bayern z Hamburgiem, poniewaz w ekipie "Aptekarzy" zabraknie Jacka Krzynowka. Jak tłumaczył Lmollu, Polsat Sport pokazywał mecze Leverkusen ze wzgledu na Jacka, ale Jacek jest kontuzjowany nadal chyba. Tak wiec moze z Polsatu Info wezmna FCB na P.Sport, a z P.Sport na Info mecz Leverkusen z Werderem.

Ja poczekam do 15-30 na mecz, co pokazš, jesli nie, to pozniej zobacze FCB o 19-30 na Polsacie Sport, nie znajac wyniku tego spotkania, wiec na relacji live mnie nie bedzie :)
wyjatkowo mi to nawet odpowiada bo o 19,30 raczej bede juz w domu i sobie zobacze tylko ze raczej bede znal wynik bo nie wytrzymam z ciekawosci ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Kociol » 2005-09-24, 09:55

Max napisał(a):
Kociol napisał(a):
Max napisał(a):po raz kolejny polsat popelnia fatalny blad przy doborze pokazywanego meczu :|
gdybym jutro byl w domu o tej porze to by mnie to rozwscieczylo...


Mi Lmollu powiedział, że jest może szansa aby pokazali FC Bayern z Hamburgiem, poniewaz w ekipie "Aptekarzy" zabraknie Jacka Krzynowka. Jak tłumaczył Lmollu, Polsat Sport pokazywał mecze Leverkusen ze wzgledu na Jacka, ale Jacek jest kontuzjowany nadal chyba. Tak wiec moze z Polsatu Info wezmna FCB na P.Sport, a z P.Sport na Info mecz Leverkusen z Werderem.

Ja poczekam do 15-30 na mecz, co pokazš, jesli nie, to pozniej zobacze FCB o 19-30 na Polsacie Sport, nie znajac wyniku tego spotkania, wiec na relacji live mnie nie bedzie :)
wyjatkowo mi to nawet odpowiada bo o 19,30 raczej bede juz w domu i sobie zobacze tylko ze raczej bede znal wynik bo nie wytrzymam z ciekawosci ;)


ale lole z Polsatu ...
zamiast Leverkusen dali

15:25 Liga niemiecka - mecz: FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund

a FCB o 19:30 tak jak było :?
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Scholli » 2005-09-24, 10:26

no, Polsat zareagował na brak Krzynówka i teraz mamy mecz siedemnastego z dziewištym... :559: (jakby nie patrzeć, poziom godny tej stacji ;-) ) mam tylko nadzieję, że na INFO nadal jest planowany mecz Bayernu, bo jak na darmo pojadę do wujka to się wku... ekhm... wkurzę :P
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez JaGiELLoNcZyK_FCB » 2005-09-24, 11:00

Dobra wiadomosc :D Na polsat sport o 15:25 bedzie mecz HSV- FCBayern ;] a o 19:30 bedzie mecz FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund ;] wiec dzis mozemy obejrzec "na zywo" naszych pilakarzy. A co do meczu... mecz mysle ze bedzie wyrownany. HSV pokazuje wysokie umiejetnosci w tym sezonie. W ostatnim meczu z Stuttgartem zagrali dobry mecz , a bramka van der vartaa- stadiony swiata... Bayern po "odzyskaniu" Ballacka i Santa Cruza zagra ustawieniem podobnym do pierwszych efektownych i efektywnych meczow Bundesligi w tym sezonie ;]
JaGiELLoNcZyK_FCB
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości