[BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Lmollu » 2005-09-24, 11:03

Na programie TV WP.pl pisze, ze na Polsat Sport na zywo HSV-Bayern. Natomiast na stronie Polsatu jest FSV Mainz-Borussia Dortmund. I badz tu madry... :?
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Kociol » 2005-09-24, 11:08

JaGiELLoNcZyK_FCB napisał(a):Dobra wiadomosc :D Na polsat sport o 15:25 bedzie mecz HSV- FCBayern ;] a o 19:30 bedzie mecz FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund ;] wiec dzis mozemy obejrzec "na zywo" naszych pilakarzy. A co do meczu... mecz mysle ze bedzie wyrownany. HSV pokazuje wysokie umiejetnosci w tym sezonie. W ostatnim meczu z Stuttgartem zagrali dobry mecz , a bramka van der vartaa- stadiony swiata... Bayern po "odzyskaniu" Ballacka i Santa Cruza zagra ustawieniem podobnym do pierwszych efektownych i efektywnych meczow Bundesligi w tym sezonie ;]


Oby Oby Oby ... FC Bayern był "na żywo". Muszę zobaczyć naszych w akcji po raz pierwszy w Bundeslidze na Polsacie Sport i to na żywo! Chcę widzieć jak Ali Karimi drybluje w polu karnym, mija Van Buytena i pokonuje bramkarza HSV! 8)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez JaGiELLoNcZyK_FCB » 2005-09-24, 11:14

Kociol napisał(a):
JaGiELLoNcZyK_FCB napisał(a):Dobra wiadomosc :D Na polsat sport o 15:25 bedzie mecz HSV- FCBayern ;] a o 19:30 bedzie mecz FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund ;] wiec dzis mozemy obejrzec "na zywo" naszych pilakarzy. A co do meczu... mecz mysle ze bedzie wyrownany. HSV pokazuje wysokie umiejetnosci w tym sezonie. W ostatnim meczu z Stuttgartem zagrali dobry mecz , a bramka van der vartaa- stadiony swiata... Bayern po "odzyskaniu" Ballacka i Santa Cruza zagra ustawieniem podobnym do pierwszych efektownych i efektywnych meczow Bundesligi w tym sezonie ;]


Oby Oby Oby ... FC Bayern był "na żywo". Muszę zobaczyć naszych w akcji po raz pierwszy w Bundeslidze na Polsacie Sport i to na żywo! Chcę widzieć jak Ali Karimi drybluje w polu karnym, mija Van Buytena i pokonuje bramkarza HSV! 8)


Jezeli chcesz sie upewnic wejdz na telegazete na polsacie..wpisz 220...i pozniej pokaze Ci sie ta dobra wiadomosc :D A co do bramki Karimiego to przydaloby sie :D jeszcze tak efektownie zeby to zrobil to woogle suuper;]
JaGiELLoNcZyK_FCB
 

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez KuBa » 2005-09-24, 11:30

Lmollu napisał(a):Na programie TV WP.pl pisze, ze na Polsat Sport na zywo HSV-Bayern. Natomiast na stronie Polsatu jest FSV Mainz-Borussia Dortmund. I badz tu madry... :?
Zeby był smieszniej to ci powiem, że w tele tygodniu pisze, ze o 15:30 bedzie leciał mecz Werder - Bayer. :wink:
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez killy » 2005-09-24, 11:50

KuBa napisał(a):
Lmollu napisał(a):Na programie TV WP.pl pisze, ze na Polsat Sport na zywo HSV-Bayern. Natomiast na stronie Polsatu jest FSV Mainz-Borussia Dortmund. I badz tu madry... :?
Zeby był smieszniej to ci powiem, że w tele tygodniu pisze, ze o 15:30 bedzie leciał mecz Werder - Bayer. :wink:


najlepszy motyw byl wczoraj w sporcie przed Teleexpresem, gdzie koles mowil ze w sobote kibice Werderu beda mieli szanse na zdobycie tych 10000 l piwa za wygranie z Bayernem :lol:
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez KuBa » 2005-09-24, 12:18

killy napisał(a):
KuBa napisał(a):
Lmollu napisał(a):Na programie TV WP.pl pisze, ze na Polsat Sport na zywo HSV-Bayern. Natomiast na stronie Polsatu jest FSV Mainz-Borussia Dortmund. I badz tu madry... :?
Zeby był smieszniej to ci powiem, że w tele tygodniu pisze, ze o 15:30 bedzie leciał mecz Werder - Bayer. :wink:


najlepszy motyw byl wczoraj w sporcie przed Teleexpresem, gdzie koles mowil ze w sobote kibice Werderu beda mieli szanse na zdobycie tych 10000 l piwa za wygranie z Bayernem :lol:
Strasznie mnie to denerwuje jak ludzie myla Bayern z Bayerem. :x
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Lmollu » 2005-09-24, 12:21

Chyba rzeczywiscie Bayern bedzie live na Polsat Sport! Tak pisze na stronie LIVE FOOTBALL ON SATELLITE! :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez zborek » 2005-09-24, 12:22

Będzie to bardzo ciężki mecz.Hamburg to bardzo dobra drużyna która zapewne bęzie ustawiona ofensywnie.Myœlę,że trener Bayernu powinien dać szansę gry od pierwszych minut dla Schweinsteigera i dla Karimiego.Myœłę,że wygramy 2-0.


Pozdro
:) :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez fcbayern16 » 2005-09-24, 12:56

Roy wrócił do drużyny wraz z michaelem Ballackiem
więc zwycięstwo jest raczej pewne ale nie wykluczone
że może to być wymęczone zwycięstwo np1-0
mam nadzieje że się myle i będzie 3-0 dla FCB
a roy uszczeli hattricka.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez oldzia » 2005-09-24, 15:37

Ja nie mogę trzeba wykupic tego Van der Vaarta , bo on jest poprostu œwietny!!!Jak Bayern nie weŸmie się szybko do roboty to przerżniemy ten mecz , a to się skończy dla nas katastrofalnie , bo HSV będzie tracic do nas tylko 1pkt!!!Makaay proszę obudŸ się!!!!!!!!!!!!!!!
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Kociol » 2005-09-24, 16:25

No i trudno. 2:0 przegralismy i moze nawet dobrze. Może teraz nasi piłkarze zmšdrzejš i nie będa na laurach.

Nie mozemy wszyscy grac Ballacka. On gra na stojšco i gra profesora. Tak moze grac jeden piłkarz, ale nie cały zespol na stojšco! Dlaczego Hamburg grał zywo, a my na stojaco? Dopiero pozniej zaczelismy grac a juz o grze mozna mowic po wejsciu Scholla, ktory mimo wieku zasuwa!

No coz...dobrze ze przegralismy, piwo sie w Hamburgu poleje, teraz musimy grać, bo mamy tylko 1 punkt przewagi! A w wtorek Liga Mistrzów ...

ehh...na spokojnie pozniej napisze, teraz lece na urodziny

Jeszcze raz powiem, nie możemy grać na stojšco, nie grajmy profesorow, grajmy normalna piłke, taka jak kiedyœ! Może po tej porażce tak sie stanie, działacze pogadaja piłkarzom do łeby, jak sie ma grać!

Wreszcie moze zauwaza, ze nie tylko oni ale Hamburg tez ma rowna ekipe!

Pochwalic chce gre piłkarzy Hamburga, oraz Trochowskiego za jego kapitalny gol! U nas pochwalic nalezy Scholla, a zachowanie JPG jest skandaliczne. Cieszy sie po sfaulowaniu, brak słów!

"Trzeba umiec przegrywać" no i trzeba umiec zwyciezac od nastepnego spotkania.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Luke » 2005-09-24, 16:42

No i sprawdziły się moje obawy :cry:

Ten mecz bardzo przypominał mi półfinał LM między Chelsea a Liverpollem, Bayern kontrolował grę w œrodku pola, stosował presing, narzucał własny styl gry, ale KAŻDA akcja kończyła się przed polem karnym zabrakło tego ostatniego podanka które trzeba było by tylko wykończyć, zawsze kiedy takie podanie było na drodze stawał zawodnik HSV i lub jego noga.

VdV chyba udowodnił Bayernowi tym meczem, że błędem było rezygnowanie z niego w tamtym sezonie, szczególnie że suma odstępnego była tak zatrważajšco niska, Uli przecież wie lepiej i woli kupić Irańczyka :roll:

A właœnie co do Karimiego, waszej wielkiej gwiazdy :wink:

:roll: To dopiero w tym meczu okazało się, jaka jest różnica kiedy gra się przeciwko przeciętniakom z Frankfurtu a zawodnikom prezentujšcym już konkretnš klasę takim jak VdV czy Van Duyten. Zawodnik którym się tak wszyscy podniecaliœcie nie pokazał dzisiaj nic poza niepotrzebnymi faulami. :roll:

Makaay-Kompletne ZERO nie zdziwie się jak będzie "6" od kickera.

Ballack-to samo co wyżej, miał ożywić markotnš gre bayernu zostatnich spotkań, stało się zupełnie odwrotnie.

Guerrero-Ten chłopak chyba cierpiał dzisiaj na jakiœ deficyt uwagi, nie mógł zabłysnšć grš, wiec zrobił to skandalicznym zachowaniem, miał szczeœcie że nie dostał czerwonej kartki, bo mu się jak najbardziej należała.

Lucio-Chyba jedyne œwiatełko w tunelu w dzisiejszym meczu, ale jak ma byc aż tak staszliwie nieskuteczy i walić panu bogu w okno to już niech się lepiej wcale nie udziela w akcjach ofensywnych.

Ogólnie obronie można było mało co zarzucić w tym meczu, obie bramki, œwiadczyły bardziej o klasie HSV niż słaboœci defensorów Bayernu.

Jest kiepsko, ta porażka napewno nie zrobi nam dobrze na morale, a przydało by nam się zwarzywszy na to, że już we wtorek gramy chyba najważniejsze spotkanie w fazie grupowej LM, jeżeli nie chcemy byc zmuszeni na zwyciestwa z Juve to musimy ograc Brugię.

Jezeli Makaay nie przełamie się w nastepnym meczu to bedziemy mogli powiedzieć otwarcie, że mamy problem z ofensywš.

Miałem nadzieję na remis ale wylano na mnie wiadro zimnej wody.

Krótko mówišc, HSV jaknajbardziej zasłużyło dzisiaj na zwycięstwo, a zwarzywszy na słaboœć bayernu w ataku, nasza drużyna jaknajbardziej załużyła na przegranš :!:
A zawodnicy którzy strzelili dzisiaj bramki udowodnili że błędem było niedocenienie ich przez bawarskich działaczy kiedy mieli na to szansę.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez Piecia » 2005-09-24, 16:42

Cóż moge napisac jedno, SZOK. Dokładnie to własnie szok. Włšczyłem telewizor i tylko po koszulkach poznawałem że to Bayern. Gracze jak kołki, jakieœ drewniane zagrania i ja sie pytam o co tu chodzi?! We wtorek kolejny mecz LM tym razem z FC Brugge. Liczę że ktoœ przemówi graczom do rozumu i sami zrozumiejš że to nie na tym polega dobra zespołowa gra. Ja chce BAYERNU z pierwszych trzech kolejek ligi!
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez aros » 2005-09-24, 16:46

Mi sie mecz podobal. Przegrana trzeba przyjac, choc nie bylismy zespolem gorszym, na co wskazuje wynik 2-0.
Jestem zawiedziony postawa Makaaya i Ballacka, obydwaj przeszli obok tego meczu.
Lucio mial wiecej sytuacji strzeleckich niz Roy.
Guererro wniosl spore ozywienie i pokazywal sie do gry. Nie podoba mi sie gra jednym wysunietym napastnikiem.... Mozemy grac Royem i Jose Paolo, po kontuzji wraca Santa Cruz, bo nie mozna wygrac meczu z silnym rywalem grajac jednym napastnikiem.
Sagnol to byl playmaker dzisiejszego meczu i najlepszy zawodnik Bayernu w tym spotkaniu... Podania, odbior, dryblingi... Bayern gral dzis tylko dzieki niemu.
Dobre zmiany Magatha w II polowie.
Wynik smuci, ale nie gra.... a wydaje mi sie ze to jeszcze nie jest optymalna forma.
Pomimo przegranej jestesmy liderem tabeli i tak juz zostanie

[ Dodano: 2005-09-24, 17:55 ]
Najbardziej wkurzyl mnie komentarz meczu Romana K.
On jest N.I.E.N.O.R.M.A.L.N.Y.
Z Trochowskiego jest taki Polak jak z Olisadebe.
Nie znam historii jego wczesnego dziecinstwa ale od dawien dawna mieszka w Niemczech i wychowywal sie w szkolce Bayernu. A Roman K. robi z niego wielkiego Polaka, gwiazdora, Dawida ktory walczy z Goliatem, Orła w Przestworzach...
Przeciez to jest Niemiec o polskim nazwisku.
Mi sie to nie podoba gdy podczas meczu LM czy Bundesligi komentatorzy mowi nie na temat, o historii pilki noznej, co pisze La Gazzeta Dello Sport, i o Polakach, ktorych tak jak w meczu HSV - Bayern nie bylo, lub nie graja nic nadzwyczajnego....
Stronniczosc w komentarzu pana Romana K. byla bardzo widoczna, pierwszy raz ogladalem mecz z jego komentarzem od 1'szej do 90'tej minuty, bo wczesniej poporstu nie umialem sluchac tego jego EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE... YMMMMMMMMMMM... itd
Glos ma tez, jakby sie żyletek najadł. Nie lubie tego pana i najchetniej to bym mu sklepal miche, bo wtedy by mi ulzylo.
Przy bramce na 2-0 Trochowskiego slyszalem z jego ust dwu minutowe GOOOOOOOOOOL, a potem w 88minucie meczu w tonacji His-moll HSV 2 Bayern 0.
Tego sie poprostu nie da sluchac...
Obrazek
aros
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 112
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-17, 23:17
Lokalizacja: Śląsk
Online: 0s

Re: [BL] Hamburger SV - FC Bayern 2:0

Postprzez killy » 2005-09-24, 17:02

Widzialem ostatnie 20 min meczu i musze przyznac ze Bayern przewazal, ale co z tego jak przd polem karnym zawodnicy wymieniaja podania na metrze zamiast przyjebac z dystansu :roll: , jedynie Lucio i Willy pokazali ze zalezy im na wygranej bo reszta(prawie) grala jakby dzien wczesniej ochalala sie piwska na October Fest.

Moim zdanie ta porazka nie zaszkodzi Bayernowi(procz oczywiscie straty 3pkt), zawodnicy sie wkoncu otrzasna i zrozumieja ze bez gry meczow sie nie wygrywa, przed nami mecz z Brugia ktory poprostu musimy wygrac.

I jescze jedno...brakuje w druzynie napastnika pokroju Pizzy ktory by sie troszke cofnal i rozegral pile, z dwoma sepami nic nie mozna zdzialac
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości