[BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Lmollu » 2005-10-02, 11:23

haj napisał(a):
Sebastian Deisler (5)- co jest z tym chłopakiem? W pierwszej połowie wypadł słabo, był zupełnie niewidoczny


To chyba jakas kpina? :shock: :lol: Po prostu jak przeczytalem to z krzesla spadlem :roll: Byl bardziej pozyteczny w ataku niz Karimi, a w obronie gral rownie skutecznie, ale poprzez Twoje slynne faworyzowanie Iranczyka jak zwykle Ali ma lepsza note :roll:

Sebastian nie zagral wielkiego spotkania, ale praktycznie jego kazda wrzutka (a bylo ich z 5-6) sprawiala wielkkie probl;emy defensywie i wystarczylo dostawic glowe albo noge aby pilka wpadla. Jak dla mnie do zasluzyl najgorzej na "4" a powinien dostac "3.5". Staral sie i naprawde duzo mu wychodzilo. A moze ty po prostu jakis inny mecz ogladales?



Nie wiem jak wypadł w drugiej połowie. Przyznam, ze ogladalem ten mecz ze znudzeniem i nie przygladalem sie tak dokladnie jak zwykle, dlatego moze cos mi umknęło i nie zauwazylem Deislera. Jakos jego gra nie zapadla mi w pamieci w pozytywnym sensie. Moze masz racje, ze Deisler nie zagral tak zle. Zobaczymy co powie na ten temat "Kicker".
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez haj » 2005-10-02, 11:29

No to tym bardziej nie wiem na jakiej podstawie wystawiasz oceny, ale to juz nie wazne :P Zwyciestwo Bayernu - to jest naprawde wazne 8)

Widzialiscie te gesty Lucio po zdobyciu bramki? :D nie wiem jak Wam ale mi sie bardzo podobaly :D

Najpierw narysowal dłonmi w powietrzu serce i poslal je do kibicow bawarskiego klubu (tak mi sie przynajmniej wydaje) a pozniej ucalowal herb. Mi sie zrobilo bardzo milo po takim obrazku :D

LUCIO LUCIO LUCIO!!! :D:D:D:D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Lmollu » 2005-10-02, 11:54

haj napisał(a):Widzialiscie te gesty Lucio po zdobyciu bramki? :D nie wiem jak Wam ale mi sie bardzo podobaly :D

Najpierw narysowal dłonmi w powietrzu serce i poslal je do kibicow bawarskiego klubu (tak mi sie przynajmniej wydaje) a pozniej ucalowal herb. Mi sie zrobilo bardzo milo po takim obrazku :D

LUCIO LUCIO LUCIO!!! :D:D:D:D


Mi rowniez bylo milo :D Ciesze sie, ze Lucio jest oddany Bayernowi i kibicom :D To wzór do nasladowania. Szkoda, ze niektorzy nasi pilkarze nie zdaja sobie sprawy, w jakim klubie graja i nie sa tak oddani Bayernowi...
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Max » 2005-10-02, 12:43

jak zobaczylem ta radosc to tez sie bardzo ucieszylem i pomyslalem ze fajnie by bylo miec takiego gifa w podpisie :D
jak bedzie skrot (albo torrent) to zobacze co da sie zrobic :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez haj » 2005-10-02, 15:02

Skrot jest z malym opoznieniem na stronie :P

Ja w swojej wczesniejszej wypowiedzi, zaraz po meczu calkiem zapomnialem pochwalic goscia ktory zrobil w tym meczu wielka, czarna robote...

Otoz Jens Jeremies zagral bardzo dobrze (oczywiscie jak na niego). Nie spodziewalem sie takiej postawy Niemca w tym spotkaniu. Co prawda faulowal, ale robil to tak madrze, ze jak nie mogl kogos zatrzytmac to wycinal przeciwnikow blisko polowy a nie pod samym polem kanrmy.

Poza tym wiele bardzo ladnych odbiorow w strefie zagrozenia takze wielkie brawa dla niego :D

[ Dodano: 2005-10-04, 13:39 ]
Bayern Monachium: Dreher (3) - Sagnol (3), Lucio (1,5), Ismael (3), Schweinsteiger (3) - Jeremies (3,5) - Deisler (5), ZĂŠ Roberto (4) - Karimi (4) - Makaay (4,5), Santa Cruz (3)


Noty Kickera - no coz musze Lmollowi przyznac racje, widac mylilem sie 8) aczkolwiek jestem pewien ze nie byl gorszy od Karimiego :P

No coz jeszcze kilka takich meczy a moze sie pozegnac z przedluzeniem umowy w Bayernie (oczywiscie chodzi mi o Deislera)...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez oldzia » 2005-10-04, 16:06

Dopiero dzisiaj udalo mi się obejrzeć końcówkę tego meczu (dobre i to :p ) . Nie ma co Bayern zagral calkiem niezly mecz ale jeszcze troszkę brakuje do doskonaloœci . Hanke strzelil bardzo ladnš bramkę co prawda na spalonym :p :) Lucio jesteœ master strzelić bramkę z takiego kšta to już coœ!!! :) :)
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości