[CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Piecia » 2005-10-19, 07:21

FENOMENALNY MECZ! I nie wiem po co były te moje obawy. Micho i Basti-Fantasti od Kickera dostali "1". Wspaniały mecz, Roy już z łatwoœiš dochodzi do sytuacji i widać było w nim ochotę do gry. Schweinsteiger z Ze Roberto drygowali lewš stronš, a Micho włšczał się często do akcji ofensywnych. Poprostu œwietny mecz!

HEJAAA FCB!!!!! :mrgreen:
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez haj » 2005-10-19, 09:31

wczoraj nie mialem czasu nawet zajrzec na forum, bo tyle bylo do pisania na stronie 8)

O meczu chyba nic nie trzeba pisac 8) Wszyscy widzieli, napisali, ja tylko dodam, ze to swietne spotkanie bylo kontynuacja dobrego z Gelsenkirchen :)

Ja bym wszystkich zawodnikow pochwalil - Olli za swietna postawe w bramce, Lucio-Ismael-Lizarazu(Schweinsteiger)-Sagnol za czyszczenie wszystkiego w obrebie pola karnego, Micho za dokosnaly mecz nagrodony golem, Deislera-Ballacka-Ze Roberto za pokazanie jak mocna potrafi byc pomoc Bayernu, Santa Cruza za swietna gre glowa (przypominala mi sie gra Chelsea i bicie Cecha na Drogbe z Bayernem :P ) a takze radzenie sobie z defensorami i w koncu Roya Makaaya - jak dla mnie nie ma co robic tragedi! Roy wraca do formy. Jeszcze tydzien temu nie potrafil oddac zadnego strzalu w kierunku bramki rywala. Z Schalke mial dwie okazje, teraz znow doszedl do trzech (w ktorych tylko raz zawalil - sam na sam). Mysle ze skutecznosc juz sama przyjdzie bo gra jego jest zadawalajaca - wracal sie, walczyl o pilke, wychodzil na pozycje i tylko byl lapany na minimalnych spalonych. Cala druzyna wielkie brawo 8)

Smieszy mnie postawa kibicow Juve ktorzy lamentuja ze sedzia pomogl Bayernowi wygrac - Bawarczycy siedzieli na Juve przez 88 minut i nawet sedzie nie uchronilby Wlochow od porazki :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Grzechoo » 2005-10-19, 12:21

Moim zdaniem bardzo dobry mecz w wykonaniu Bawarczyków. Praktycznie kazda formacja dobrze sobie radziła. Wg mnie na szczególne brawa zasługuje Willy Sagnol - pokazał prawdziwš klasę. Œrodek opbrony również zagrał bezbłędnie (chociaz trochę szkoda, że nikt w ostatnich minutach nie przykrył Zlatana w polu karnym). Roque widać też powoli zaczyna wracać do wysokiej formy (bramka z Schalke, teraz dobry występ). Równie dawno nie widziałem Ze Roberto i Deislera w tak przyzwoitej formie. Mam nadzieję, że taka forma utrzyma się jeszcze przez kilka meczy (a najlepiej do konca sezonu :wink: ) i wyprzedzimy w tabeli Werder o kilka punktów.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez zborek » 2005-10-19, 13:51

Pięknie zagral Bayern.Nareszcie bardzo dobry mecz Bawarczyków od dluższego czasu.Znakomicie zagrali min.Demichelis,Deisler,Schweinsteiger,Lucio i Ballack.Reszta też grała bardzo dobrze.Szkoda,żę Makaay znowu nie trafił,a mial sytuacje 100% :( :(.Teraz czekamy na rewanż.


Pozdro
:) :) :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez piotraldinho » 2005-10-19, 13:57

Forza Bayern :D ! Doskonały mecz . Ogólnie to faktycznie można pochwalić wszystkich zawodników ale mnie zawiódł mnie Makaay :( . Taki snajper jak on to sytuacje z 85 min spotkania to z zamknietymi oczami powinien wykorzystac (zgadzam sie z panem Jasina :lol: ) . Również nie potrzebny gol dla Juve ... Ale nie bede krytykowac obrony , która naprawda zagrał dobrze . Zadziwiła mnie natomiast niemoc Juventusu w œrodku pola . Czy brak Vieiry to takie osłabienie ? To jest jednak problem pana Capello a nie Bayernu . Bardzo odbrze grał Ballack i Demichelis . Ogolnie wszyscy dobrze a najlepszym zawodnikiem Bayernu był jak dla mnie Ballack :) .
pozdro

Hmm dobrze ze wynik meczu Bayernu w LTypera mi sie nuie sprawdził :mrgreen:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Max » 2005-10-19, 14:30

gdyby moj autobus wczoraj spoznil sie jeszcze o minute to zalozylbym sie z kolega z klasy (kibicem juve) i bym sobie odbil kupon z profa ;)

nadal jestem pod wrazeniem swietniej gry wczoraj, juve spokojnie moglo dostac 5-0 wiec nie wiem co oni chca od arbitra :lol: jak tak bedziemy grac we wszystkich meczach cl to jestesmy w stanie wygrac z kazdym:)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez killy » 2005-10-19, 15:20

Mecz bardzo dobry, w sumie procz odpuszczenia w koncowce nie ma sie czego czepic

Oceny:

Micho-kazda pilka jego, pikna gra w ofensywie, jakby tak gral w kazdym meczu to smiem twierdzic ze mamy w klubie jednego z najlepszych def. pomocnikow na swiecie.

Sagnol-chodzil na prawej stronie jak zaegarek szwajcarski, jezeli nie przedluzymy z nim kontraktu to bedzie wlk strata, prownywalna ze strata Ballacka.

Lucio i Ismael - poktyli napastnikow Juve tak ze sobie nie pograli(a tej gnigy ibrahimoicza nigdy juz nie bede szanowal

Ballack- bardzo dobry mecz, zadziwiajaca dobrze rozgrywal, troche mi brakowalo jego wejsc w pole karne.

Basti-Fantasi w koncu zagral tak jak potrafi, ladne wrzytki i bramka(choc szczesliwa), mysle ze kontrakt z nim trezba przedluzyc bez 2 zdan.

Schweini - w obronie jak i w def bardzo solidnie, mysle ze w pomocy by wiecej pokazal, szkoda niewykorzystanej sytucji po ladnej akcji SC

Ze - dobrze bylo zaryzykowac i przerdluzyc z nim konrakt, ostatnimi meczy gra bardzo dobrze, wykorzystuje wiekszosc swoich atutow.

Olli - solidny wystep, pewny w swych poczynaniach, piekna obrona strzalu Emersona

Santa Cruz - pokazal ze jest zawodnikiem nieprzecietnym, w obecnej formie pewne miejsce w napadzie, trzeba niezwlocznie z nim podpisac konrakt.

ROY Makaay-wiekszosc go krytukuje pisze ze byl najslabszy w zespole(2 nota po Demichelisie w Sky Sporcie), ale we wczorajszym meczu zagral naprawde dobrze, mozna bylo dotrzec iz z wlk latwoscia dochodzi do sytuacji, cofal sie do pomocy i dobrze zozgrywal, mial jedna 100% ale nietety tak to jest jak sie za bardzo chce, mysle ze napewno juz gorzej grac nie bedzie i ze w sobote wkoncu sie przelamie.

conclusion: Jak z tak dobrymi druzynami Bayern bedzie gral tak dobrze to marzenia o wygraniu tegoroczne LM staja sie coraz bardziej realne, wygrany mecz i przerwanie passy Juve doda pilkarza wiary w siebie,

ciekawie zapowiada sie rew za 2 tyg na Delle Alpi
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-19, 16:10

OGROMNE BRAWO DLA BAWARCZYKÓW !!:D Naprawdę znakomity mecz naszej drużyny !!:D Trzeba jasno przyznać iż jest to nasz najlepszy mecz od dłuższego czasu !! W zasadzie cała druzyna zagrała znakomicie. Nie pozwoliliœmy Juvetusowi na nic i odnieœliœmy w pełni zasłuzone zwycięstwo (aczkolwiek niskie bo z przebiegu meczu powinniœmy wygrać 3-4:0). Jak już mówiłem wszyscy zagrali œwietnie, ale na najwyższe noty zaslugujš wg mnie : Demichelis, Deisler i Sagnol. Odnoœnie not :


Kahn - 2,5 - co miał wyłapać to wyłapał, uratował nas w końcówce przy strzale Emersona i Nedveda za co wielkie brawo !!:)

Sagnol - 1,5 - œwietne spotkanie Williego !! Myœlę, że takie wieczory jak ten wczorajszy znaczšco wpłynš na fakt pozostania w Monachium :) Robił co chciał na prawej flance, zupełnie nie radzili sobie z nim zawodnicy Juventusu, œwietne wejœcia i wrzutki z prawej strony

Lucio - 2 - znakomite krycie Ibrahimovicia (który znów pokazał że najlepszy jest w chamskim faulowaniu), tym razem bez wejœc ofensywnych poza 1 strzałem, ale i tak wysoka ocena :)

Ismael - 2,5 - również znakomita gra, może mniej widoczny niż Lucio, ale znakomicie współpracował z Brazylijczykiem :)

Lizarazu - 3 - w zasadzie niczym specjalnym się nie wyróżnił, ale to za sprawš opuszczenia boiska już w 31 minucie... oby szybko wrócił do zdrowia

Schweinsteiger - 2,5 - kolejny dobry mecz Bastiana i oby tak dalej !! Mimo że na obronie nie gra tak ofensywnie i efektownie jak na skrzydle w pomocy, ale i tak ogromne brawa, że pomimo tak młodego wieku jest już tak pewnym i uniwersalnym graczem :)

Demichelis - 1 - absolutnie najlepszy gracz wczorajszego spotkania !! Dobrze ktoœ powyżej napisał, że jak ktoœ sie do wczoraj zachwycał Vieirš to chyba nie widział Demichelisa w akcji ;). Po prostu w jego grze było 120% tego czego oczekiwaliœmy po nim i zwieńczył to bramkš !!:) A tak w nawiasie to nasz najlepszy strzelec w Lidze Mistrżów !!:)

Deisler - 1,5 - kolejny zawodnik, który wczorajsze spotkanie może zaliczyć do jednego z najlepszych w ostatnim czasie :). Naprawdę znakomity występ Sebastiana który pokazał znakomitš ambicję i wolę walki co podobnie jak Martin zwieńczył bramkš !!:) Wreszcie można powiedzieć że powraca do prawdziwej formy która prezentował w Hercie.

Ze Roberto - 2 - drugie z rzędu wspaniałe spotkanie Brazylijczyka !!:) Podobnie jak Deisler na prawej tak on na lewej stronie boiska robił co chciał z zawodnikami Juventusu... Oby tak dalej a myœlę, że jeszcze pogra u nas 2-3 sezony !!:D

Ballack - 2,5 - w zasadzie najlepsze spotkanie Michaela po powrocie do gry... Może nie wyróżnił się niczym specjalnym, ale mšdzrze rozprowadzał grę na boki i ambitnie walczył o piłkę, a nie tylko przewracał się w okolicach 16tki Juventusu. Wierzę, że w następnych meczach się rozkręci i znów zacznie strzelać gole :).

Santa Cruz - 2,5 - znakomicie stršcał wszystkie górne pilki do Makaaya lub pomocników. Pare razy œwietnie dryblował, nie tracił piłki, wracał po niš na własnš połowę, grał pressingiem... takiego Santa Cruza chcemy w Bayernie na długo !!

Scholl - 3 - w zasadzie sytuacja podobna jak z Lizarazu, grał jeszcze krócej niż Francuz, dlatego też daję mu ocenę wyjœciowš... W zasadzie zapamiętałem tylko jedno œwietne prostopadłe podanie do Roya, ale Holender był na spalonym

Makaay - 2,5 - cóż, znów nie udało sie zdobyć gola... Wczoraj myœlałem że coœ rozwalę jak widziałem to sam na sam z Abiattim... Ale znów zgodzę się z moimi przedmówcami : widać że Roy wraca do formy !! Znalazł sobie wczoraj 3-4 dobre okazje bramkowe, szkoda że niewykorzystane. No cóż, osobiœcie stawiam że w obudzi się w najbliższym meczu z Duisburgiem lub z Koloniš za 1,5 tygodnia !!:).


W zasadzie to jestem zabardzo podekscytowany żeby napisać o wszystkim, dlatego też nie mogę teraz wszystkiego ujšc w tym poœcie... Dodam tylko jeszcze że œmieszš mnie wypowiedzi "prawdziwych kibiców" Juventusu, którzy winę za porażkę zwalajš na sędziego i twierdzš że za 2 tygodnie przegramy 3-4:0... Po prostu nie umiejš przyznać że Bayern wczoraj był zdecydowanie lepszš drużynš i pokazał że opinie z ubiegłego roku po minimalnie przegranym meczu, że Bwarczycy byli lepsi nie byli wcale na wyrost. Swojš opinię opieram bynajmniej na wypowiedziach z juvepoland i tamtejszego forum i przy okazji pozdrawiam wszystkich jego użytkowników (lol:P).

Jak coœ sobie przypomnę to dopiszę ;).
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez r.makaay » 2005-10-19, 16:18

Ja nie moge... Ale mecz! Bayern pokazal wczoraj klase. Po strzeleniu tych 2 zajefuckenbistych goli moj brat w koncu sie zamknšł, bo tak to przez cały czas sie darł "Juve do ataku...". Jestem pod wrazeniem wczorajszej gry. Bardzo mnie zaskoczył bramkarz Juventusu. Œwietnie bronił. Makaay niestety sie nie popisal... :( A mial tyle okazji...
No ale najwazniejsze, ze wygralismy!
"Jesteśmy otoczeni? To dobrze, możemy atakować ze wszystkich stron..."
r.makaay
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-06-27, 12:51
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-19, 17:33

Piękny mecz FCB najpiękniejszy na jaki patrzyłem
FCB grał przepiękny futobl, Demichelis strzelił bramkę
oraz Deisler, zawiódł mnie tylko roy tyle razy był na minimalnym
spalonym wielka szkoda,ale wierze w roya że w rewanżu
zaliczy hat-tricka. tak trzymać FCB!!!!!
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez DamKam » 2005-10-19, 17:43

:mrgreen:
To bylo piekne :!: Po prostu kapitalny mecz w wykonaniu Bayernu :D
Jestem bardzo szczesliwy ze zwyciestwa ale moze nawet jeszcze bardziej ze stylu w jakim wczoraj pokonalismy zagubiony Juventus 8) Co tu duzo mowic: Bayern wygral zasluzenie, ba... nawet mogl wygrac wiecej :wink: Wszyscy zawodnicy zasluguja na pochwaly, ale w moich oczach w szczegolnosci Willy Sagnol :!: To byl jego najlepszy wystep jaki pamietam w ostatnich kilku latach :-P Jego pewnosc siebie i wola walki byla wczoraj bardzo widoczna i jestem z tego pilkarza bardzo zadowolnony :) Co do Makaaya to ja mysle ze jest z nim coraz lepiej i jestem pewny ze jeszcze bedzie strzelal bramki.

Wczoraj przezylem jeden z piekniejszych wieczorow z Bayernem :mrgreen: Moj brat kibic Juve nie mial nic do powiedzenia :P Bayern pokazal wielka klase i zrewanzowal sie za zeszloroczne porazki... lepszego rewaznu chyba nie moglismy sobie wymarzyc :564:
BRAWO BAYERN- BYLISCIE CUDOWNI- DZIEKI WAM ZA TO :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Kociol » 2005-10-19, 18:29

DamKam napisał(a): Moj brat kibic Juve nie mial nic do powiedzenia :P Bayern pokazal wielka klase i zrewanzowal sie za zeszloroczne porazki... lepszego rewaznu chyba nie moglismy sobie wymarzyc :564:
BRAWO BAYERN- BYLISCIE CUDOWNI- DZIEKI WAM ZA TO :!:


Potwierdzam, brat DamKama przyznał mi w szkole, że Bayern był naprawdę lepszy :) Nic dodać, nic ujać. Oby więcej było takich kibiców goœci, jak brat DamKama i zrozumieli, że w tym meczy "Stara Dama" nie mogła nic zrobić, a jej kibice powinni uszanować zwyciestwo FCB! :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Orzech » 2005-10-19, 19:42

Brdzo piękny meczyk nasi grali i efektownie i co najważniejsze efektywnie. Ale znowu robimy bład w postawie defensywnej ostatnie 15 minut wygladał tak jak z schalke kiedy to tylko 2 obrónców juve było na swojej połowie a reszta w ataku co dało im przewage i stwarzali sytuacje. Dobrze ze prowadziliœmy 20 bo mogło być tak jak z schalke.
A znowu rozczarowany jestem niestety Makaayem gdyż miał on sam 2 100%okazje które zazwyczaj wykorzystuje. Gdy poprawimy skutecznosc będzie jeszcze lepiej.
Bardzo dobra postawa Sagnola ,Demichelisa,Deislera,Lucio,Ze roberto.
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-19, 22:04

wynik cieszy ale, wielka szkoda że
roy nie wykorzystał tyle okazji
mógł nawet strzelić hat-tricka,
no ale cóż zwycięstwo jest najważniejsze
jesteœmy o krok od 1/8 finału oby tak dalej!!
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Piecia » 2005-10-20, 08:00

No żeby im teraz dobrze poszło z Duisburgiem i żeby tak z 3:0 wygrali. Chce zawsze widzieć Bayern grajšcy tak jak w meczu z Juventusem. Hejaa FCB:)


Niespodzianka wczorajszej LM:

Porto 2:0 Inter , za to w TVP2 pokazywali nudny mecz Milanu z PSV.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości