[BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez piotraldinho » 2005-10-22, 17:01

:D :D :D Brawo Bayern ! Bardzo dobra forme złapali od meczu z Juve ! :D Mozna sie cieszyc i to bardzo :D . Choc w sumie to Duisburg dobry nie jest . Martwi forma Makaaya . Kolejny mecz bez zdobytej bramki to jak na napastnika zły dorobek ... I nie patrzyc nalezy na jego poprzednie dorobki . Po prostu teraz jes w słabej formie i jestem za tym zeby go mgath usunal na kilka meczy ze składu i dał Pizzaro . Moze po prostu tak jest ze Roy mujsi sie przebudzic . Moze powinien ciezej trenowac ( :?: ) . Nie wiem....
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez Kociol » 2005-10-22, 17:11

Bardzo się cieszę z zwyciestwa 4:0 nad MSV Duisburgiem.

Poprawiony zostaje rekord Udo Lattka z 1985 roku ... 13 zwyciestwo z rzedu na własnym terenie, brawo!

Wynik piękny, Ze Roberto gol, Pizarro gol, ich pierwsze bramki w tym sezonie bodajze :) Santa Cruz sie przebudził, ładnie gra, a Ballack znowu wykorzystuje głowę do pokonania bramkarza rywala.

Szkoda, że nie obudził się Roy Makaay, ale wierzę, że bedzie gotowy juz na rewanz na Stadion Delle Alpi w Turynie. Najbardziej mnie cieszy powrot na pozycję lidera i to, że mamy 2 punkty przewagi nad Werderem Brema!!
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez Luke » 2005-10-22, 17:43

haj napisał(a):
Micho pauzowal za czerwona kartke z Schalke 04 :P



heh, racja, skleroza nie boli, dzięki za przypomnienie :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez Lmollu » 2005-10-22, 19:12

To jak Roy marnował dzisiaj sytuację, jest niesamowite.... :roll: 5-6 razy był sam na sam z bramkarzem... :?
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-22, 19:17

To jak Roy marnował dzisiaj sytuację, jest niesamowite.... 5-6 razy był sam na sam z bramkarzem...


Ja nie moge w to uwierzyć że nasz killer już nie strzela wogule
bramek. ciekawe co się stanie jak roy będzie tak grał do końca
sezonu. :| :| :|
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez DamKam » 2005-10-22, 19:50

Lmollu napisał(a):To jak Roy marnował dzisiaj sytuację, jest niesamowite.... :roll: 5-6 razy był sam na sam z bramkarzem... :?

Szkoda ze Roy mial pecha i w jednej z sytuacji trafil w poprzeczke :( Ale trzeba tez przyznac ze bramkarz bardzo dobrze bronil strzaly Makaaya :wink: Oczywiscie to nie usprawiedliwia Roya ale sadze ze z meczu na mecz jest coraz blizszy strzeleniu bramki i to jest pozytywne :!: Moze w kolejnym spotkaniu uda sie trafic- oby :roll:

A co do meczu to coz tu duzo pisac: bardzo dobry mecz w wykonaniu FCB i oby tak dalej :D Jestesmy na gazie i trzeba to utrzymac jak najdluzej :!: Cieszy duza ilosc bramek... na dodatek ladnych :D No i to ze zadnej nie stracilismy :)

No a Werder i Schalke stracili punkty w swoich spotkaniach :!: Jestesmy znowu na szczycie tabeli :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez killy » 2005-10-22, 19:51

Wszyscy zawodnicy zasluzyli na pochwale, obrona nie dopuszala do strzalu(bodajze 2 strzaly i do tego pod calkowita kontrola Oliiego), a pomoc i atak stwarzali wiele sytuacji( w tym 4 wykorzytane)

Balla-pare ladnych podan, i do tego pikna brama z banki, zagral chyba najlepszy mecz jak do tej pory BL

Ze - bramka to prawdziwa farsa i groteska w jednym :lol: , procz tego bardzo ladna gra na szkrzydle.

Roque- dobrze sie zastawial, ladnie podawal i dryblowal, mecz uwieczniony bramka z glowy, Hoeness niech z nim kontrakt przedluza bo widac ze chlopak ma pojecie o grze

Pizza- wszedl za SC, dostal ladne podanko od Mehmeta i w pelni je wykorzystal, czyzby mial wygryzc Roya ze skadu? :idea:

Willy, Lucio i Ismael - pewnie i skutecznie(jeden blad Ismaela mi sie przypomnial :twisted: )

Bastian S - czyzby mial zajac miejsce na lewej flance obrony na stale??na prawde bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, kiwki i wrzutki byly na wysokim poziomie.

Olli- bez pracy praktycznie :lol:

Jerry-jak na swoj wiek to dawal nawet rade

Deisler-ladnie, choc nie tak dobrze jak z juve

Karimi-bez wiekszych osiagniec, choc wcale nie gral zle

Phantom(RM) - wszysko byloby pieknie, ale niestety brak strzelonej bramki wszystko przekresla, strzal w 1 polowie z pierwszej piki moze swiadczyc o jednym, mianowicie widac ze te strzaly sa corac blizsze przekroczenia lini bramkowej(niestety poprzeczka przeszkodzila), ogolnie Roy bardzo ladnie dryblowal i raz nawet po indywidualnej akcji wuszedl sam na sam-wiadome co dalej :evil:
napewno niedlugo zobaczymy wkoncu bramke w jego wykonaniu, naprawde widac ze juz corac mniej do tego brakuje

finito z mojej strony 8)
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez zborek » 2005-10-22, 21:27

Bardzo ładny i dobry mecz Bayernu.bardzo cieszy mnie bramka Ze i Pizarro,który może w końcu zacznie częœciej grać.Szkoda,żę Makaay ponownie nie trafil do bramki przeciwnika,ale mam nadzieję,że w następnym meczu zrobi to nawet dwukrotnie.Cały mecz bardzo dobry i oby tak dalej!.


Pozdro
:D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez Grzechoo » 2005-10-23, 09:12

Brawo dla naszych piłkarzy :wink: wynik sprawdził się taki, jak przewidywałem :D tylko szkoda, że Roy nie strzelił bramki, na co bardzo liczyłem :/ Nie widziałem niestety meczu, więc nie mogę okreœlić kto grał na jakim poziomie. Mogę tylko pogratulować Ballackowi, Ze Roberto, Santa Cruzowi i Pizarro strzelonych bramek :wink: (mam nadzieję, że ci 3 ostatni załapiš wysokš i stabilnš formę i że to nie będzie występ jednostkowy - chociaż Roque już od kilku mecuz pokazuje klasę :D )
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez Scholli » 2005-10-23, 11:34

ocena ralizacji mojego planu przedmeczowego:
kilkubramkowa wygrana Bayernu - jest :)
przynajmniej jeden gol Makaaya - no niestety :(
i do tego strata punktów przez Bremen w Hannover - jest :)

jak widać powyżej jest nieŸle, ale mogłobyć lepiej (Makaay)... no, ale jak to powiadajš nie ma róży bez kolca ;-) mam nadzieję, że w pucharze Royowi wkońcu się uda...
BTW: komentator na ARD powiedział, że Koch obronił tylko strzały Makaaya - wszystkie pozostałe jakie oddano na jego bramkę były bramkami... jak nie idzie to nie idze
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez Piecia » 2005-10-23, 11:38

No i niestety Roy znowu nic nie strzelił ale za to Bayern powrócił na swoje miejsce czyli na fotel lidera Bundesligi. Kolejny mecz w Bundeslidze gramy z Koeln i liczę na kolejne 3 punkty.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez oldzia » 2005-10-23, 18:02

Dopiero dzisiaj udalo mi się obejrzec skrót z tego meczu.Nie powiem bardzo mi się podobala bramka Ze Roberto byla extra ;) . A Roy mial tyle okazji i żadnej nie wykorzystal :/ . Naprawdę nad nim jakieœ fatum zawislo.Może nas cieszyć gra naszych pomocników i nawet jak Ballack odejdzie to szybko wypelnimy po nim lukę!!!! :) :p
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez Max » 2005-10-23, 21:01

no to obejrzalem sobie skrocik i tam wyglada wszystko fajnie:D
a bramka ze roberto cos niesamowitego :lol:
tylko roy cos nie moze :/ :/ w koncu musi sie przelamac, o to sie nie martwie
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] FC Bayern - MSV Duisburg 4:0

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-23, 21:35

Ja także dopiero dzisiaj obejrzałem skrót tego spotkania. Ogólnie wielkie brawa należš się Bawarczykom :D. Kolejny mecz zagrany na wysokim poziomie, pokazujšcy siłę i determinację Bayernu w dšżeniu do tytułów :). Poszczególnych zawodników tym razem nie będę oceniał, powiem tylko że wg. mnie na wyróżnienie zasługuje Ze Roberto za bramkę, asystę i wspaniałe rajdy, Ballack za bramkę i ogólnie dobre prowadzenie gry (wraca do formy :D), Santa Cruz za asystę i 3 bramkę w 3 kolejnych meczach w Bundselidze i Pizarro za œwietnš zmianę dajšcš 4 bramkę :). Nie wspominam już o znakomitej grze naszych obrońców i Kahna, którzy w zasadzie nie mieli dramatycznych momentów we własnej szestnastce :P. Oczywiœcie kolejny już raz żałuję bardzo sytuacji Makaaya... znów miał 2 znakomite sytuacje bramkowe, których niestety nie potrafił wykorzystać :( Zaliczył natomiast asystę co zawsze jest plusem. Już ponad 800 minut nie zdobł gola nasz najlepszy strzelec - wierzę że już w œrodę to się skończy (czy może być lepsza okazja ?? w meczu z drużynš zdecydowanie słabszš musi paœć wiele goli !!) i wykorzysta przynajmniej 1-2 zagrania do strzelenia tej jakże upragnionej bramki !! Zapomniałem jeszcze dodać, ze wracamy na należne nam miejsce - lidera Bundesligi :D. Podsumowujšc - brawo, brawo i oby tak dalej w kolejnych spotkaniach !!

[shadow=red]NAPRZÓD BAYERN[/shadow] !!:D


A teraz maly offtop :

Wiem, że może to niezbyt odpowiedni temat, ale ten o spotkaniu z Ligi Mistrzów jest już zamknięty, dlatego dodam to jako "ciekawostkę" do tej odpowiedzi :P. Dzisiaj byłem na forum Juvepoland, a także obserwowałem kštem oka (bo brat oczywiœcie siedział na czacie) relację ze spotkania z Lecce i mogłem nieco poczytać sobie ich opinie odnoœne spotkania w Monachium (szczególnie tych co byli na samym Allianz-Arena) i muszę przyznać, że to co tam piszš jest momentami żenujšce i œmieszne...
Jeden koleœ stwierdził, że było słychać ich doping i jakiejœ tam jeszcze jednej grupy kibiców Juventusu, a te około 60.000 kibiców Bayernu nazwal piknikowiczami... no po prostu jeden wielki LOOOL !! (słyszał ktoœ w telewizji inny doping niż dla BAYERNU ?? bo ja nie, po pierwsze nie wiem kiedy skoro cišgle nasi byli głoœno, a po drugie nawet po bramce dla Juventusu nie było słychać tych "zdzieraczy gardeł" z JP... Ogółem rzecz bioršc myœlałem, że to tylko pojedyncze przypadki, ale niestety te zachowania sš normalne (tak jak w kazdej innej szkole podstawowej :lol:) co potwierdzajš posty na forum w stylu : "pierwszy gol to sędzia, drugi to fukssss" , ewentualnie "dajsler i demikelis czy jak to sie tam pisze (kto to w ogole jest ??)". Oczywiœcie nie piszę tego żeby w jakichœ sposób prowokować siebie czy was do podobnego zachowania (bo przecież każdemu się zdarzy czasem we wkurzeniu nieobkietywnie ocenic mecz, szczególnie jak się ma 12-13 lat :lol:), tylko tak jak na poczštku napisałem w ramach "ciekawostki" ;P. No nic, kończę tego eseja i pozdrawiam.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości